Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Krčmářův žleb - podmínky 15.05.2017 Ahojte, byl teď někdo kolem Krčmářova žlebu? Jak to tam vypadá, je ještě dost sněhu to přelézt a dolů Batizovskou? Díky za info.
  Re: Krčmářův žleb - podmínky 15.05.2017 Ty vole to asi myslis Kracmaruv zlab. Krcmar je totiz pekne hovado, alekdo vi, mozna ze i Kracmar b
    Re: Krčmářův žleb - podmínky 26.05.2017 Díky za vyčerpávající odpověď plnou užitečných informací.
      Re: Krčmářův žleb - podmínky 29.05.2017 Pokud se někomu informace hodí, tak 28.6. ve žlebu hafo sněhu, skalní práh lezitelný solo, po sněhu
  Re: Krčmářův žleb - podmínky 30.05.2017 1url.cz/FtdLz
to jsou ale cca 12 dni stare informace , lepsi aktualne nemam
Krčmářův žleb - podmínky 15.05.2017 Ahojte, byl teď někdo kolem Krčmářova žlebu? Jak to tam vypadá, je ještě dost sněhu to přelézt a dolů Batizovskou? Díky za info.
Krčmářův žleb - podmínky 15.05.2017 Ahojte, byl teď někdo kolem Krčmářova žlebu? Jak to tam vypadá, je ještě dost sněhu to přelézt a dolů Batizovskou? Díky za info.
Krčmářův žleb - podmínky 15.05.2017 Ahojte, byl teď někdo kolem Krčmářova žlebu? Jak to tam vypadá, je ještě dost sněhu to přelézt a dolů Batizovskou? Díky za info.
5.10 wallmaster vs. LS tarantula 15.05.2017 Zdarec, rozhodujem sa medzi tymito dvomi modelmi.. mate nejake konkretne postrehy? preco ano a preco nie? Zacinajuci lezec, o cislo mensia bota, indoor...
  Re: nález lezeček v Rakousku pod Peilsteinem 15.05.2017 Takove hezke, trosku smrdely...zasli na PO Box 45987 Praha Stodulky.Jo a umyj je předtím, nerad bych
    Re: nález lezeček v Rakousku pod Peilsteinem 15.05.2017 Napiš přesný popis a domluvime se :D
  Re: nález lezeček v Rakousku pod Peilsteinem 15.05.2017 Stojí za poslání? Nenechal je tam někdo, protože se jich chtěl už konečně zbavit?
Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Dobrý den, prosím zkušené lezce: velký syn (14) leze 2x týdně na stěně + 4 dny v létě na písku. Dosud měl Rock Empire Rebel a byl spokojen. Teď je ale prolezl (a vyrostla mu nožka), takže než necháme podrazit, potřebuje jiné lezky. Našla jsem za dobrou ce
  Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Bez skusania by som si lezecky nikdy nekupoval. Toboz nie iny model (navyse ineho zamerania), a uz d
    Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 ...mozno sa to da ked uz je clovek skuseny, prestriedal velke mnozstvo lezeciek, ma o roznych modelo
  Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Dle mého se liší dost. Ocún (dříve Rock Pillars) jsem měl ideální velikost o půl čísla menší než mám
    Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Emane, moc díky. Právě, že ty Triopy jsou tady nedostupné, jinak bychom je určitě zkusili. Nakonec t
    Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Emane, moc díky. Právě, že ty Triopy jsou tady nedostupné, jinak bychom je určitě zkusili. Nakonec t
    Re: Lezečky - porovnání kopyt 13.05.2017 S tou velikosti Ocun/Triop -1.5 to tak nejak odpovida. Ocuny mam 42 a Triopy 40.5.
Clanak o v
  Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Souhlasím viz výše. Bez zkoušení se to nedá. Ani model, ani velikost. Lezu v LS Miurách a LS Katanác
  Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Ocún jsou imho dobré boty a Triop je krok zpátky, pokud by šlo o cenu, raději bych vybíral některé m
    Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Máš pravdu, Ocúny jsou dobré gumáky :-).
    Re: Lezečky - porovnání kopyt 13.05.2017 Tak třeba mi ocuny nikdy žádné nesedly a naopak triopy vždycky úplně bez výhrad.
  Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 Nelze jinak, než se připojit k Markovi, Emanovi a o., ještě s poznámkou: Koupit si neznámé lezečky b
    Re: Lezečky - porovnání kopyt 14.05.2017 To dost zalezi. To ja shanel nejake mekci lezky na pisek a padly mi do oka Scarpa Furia, normalne by
  Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 jestli lezl v rebelech, kupte mu ocun ozone.
stejné kopyto, ale propracovanější a o něco tvrd
    Re: Lezečky - porovnání kopyt 12.05.2017 ještě dodám že rapy jsem měl taky a na podražení ani nešly - změklá bačkora. rebel i ozone lepší vol
Maják - zákaz lezení 12.05.2017 že se k tomu ještě vracim, ale nebylo by lepší, označit zákaz lezení i v terénu? Ona tam tedy jedna cedulka je, ale dost nelogicky se zákazem jen na Údolku a Mézlovku
Foto dne - Sarah 11.05.2017 Taky vám nejde dohormady vohoz jak na 9a, geniální lezečky, jištění na vyplašeného zajíce a zpocený ruce?
  Re: Foto dne - Sarah 11.05.2017 ne, tady mi nejde dohromady jen Tvuj dementni komentar, fotky paradni.
    Re: Foto dne - Sarah 11.05.2017 Chudáku...
      Re: Foto dne - Sarah 11.05.2017 Vždyť leze dokonce IXc. Tak je ten vohoz i boty snad v pořádku ne?
        Re: Foto dne - Sarah 12.05.2017 ve starým průvodci dokonce Xb myslím
  Re: Foto dne - Sarah 11.05.2017 Naopak, obleček je parádní. Hošan je u toho moc sexy! Však víš že to říkal i kmotr Mrázek: lezci by
  Re: Foto dne - Sarah 12.05.2017 Leze s maglajzem - špatně, neleze s maglajzem - taky špatně :-)
  Re: Foto dne - Sarah 12.05.2017 Co ty jsi za vola, to bych fakt chtěl vedet :D
    Re: Foto dne - Sarah 12.05.2017 skor iba troll ;)
Prachov 11.05.2017 Zdar kamarádi.
Připravujeme vydání nového průvodce Prachovských skal a máme několik nejasností ohledně autorství některých prvovýstupů.
Babinec - výrazný pilíř (masiv) vlevo od Nalezence - hrana s jedním kruhem a střed stěny se dvěma kruhy.
1
...
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: