LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Squash Arena Liberec - Liberec
HK Ostaš - Police Nad Metují
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Rock Point - NC Eden - Praha 10
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Zapomenuté lezečky20.05.2017
Ahoj Lidi.. Včera  19. května jsem byl se synem na Gabrielce a nechal jsem tam zelené lezečky Bongo od Salticu vel asi 46 jestli někdo našel, ozvěte se mi na 605 410 120 Nálezce má u mě 0,5 l páleného :-) Díky díky díky. Pavel
 Re: Zapomenuté lezečky20.05.2017
Ahoj, zrovna jsem na lezci dopsal inzerát o nalezených lezečkách z Gabrielky :-). Mysleli jsme, že j

 Je přestavba dodávky legální?19.05.2017
Někdo mi říkal, že to jak jsem si vyhodil zadní lavici v dodávce (9 míst) a dal tam desku s matrací na lehkých podpěrách (klasika spaní v autě) je sice super, ale ať s tím radši nejezdím do Německa nebo Rakouska. Protože si mě tam policajti vychutnaj. Je
 Re: Je přestavba dodávky legální?19.05.2017
Nemyslím, že to musí být nutně problém. Většina dodávek má v TP počet míst zapsán 2-9. Případně 2-ce
  Re: Je přestavba dodávky legální?19.05.2017
Dokud nesaháš do konstrukce auta (třeba něco nevrtáš, neodřezáváš nebo nepřivařuješ) a dokud se nevo
   Re: Je přestavba dodávky legální?19.05.2017
Díky za odpověď. Taky bych to tak viděl. Chtěl jsem se jen ujistit, jestli s tím někdo neměl problém
 Re: Je přestavba dodávky legální?20.05.2017
Když chtěj tak si něco najdou. Teď rádi prudí s lyžema a lyžákama v kufru. Když usoudí že jsou nedos
  Re: Je přestavba dodávky legální?21.05.2017
S těma lyžema je to tak, že ADAC před pár lety vyčetl ze svých obrovských statistik, že lyže pár lid
   Re: Je přestavba dodávky legální?22.05.2017
řádně upevněný náklad. to je kapitola sama pro sebe. příčetnej člověk náklad se schopností zabít neb
    Re: Je přestavba dodávky legální?22.05.2017
Jednou nás stavěli u gapa, měl jsem na okně zipovej sáček s drobnými bílými hrudkami plastu, což je
 Re: Je přestavba dodávky legální?21.05.2017
Jenom poznámka... na pravidelnou technickou kontrolu budeš muset přijet s vyhozenou postelí a s nasa
  Re: Je přestavba dodávky legální?21.05.2017
Tak Ti Tome nevím, v jednom autě mám napsáno 2-6. Ve skutečnosti 5 a vzadu taky tu postel.Na STK to
   Re: Je přestavba dodávky legální?22.05.2017
Má pravdu. Rozhoduje, co je zapsané v TP a je potřeba rozlišovat sedačky a kotevní místa :-) Není t
  Re: Je přestavba dodávky legální?21.05.2017
Tak Ti Tome nevím, v jednom autě mám napsáno 2-6. Ve skutečnosti 5 a vzadu taky tu postel.Na STK to
   Re: Je přestavba dodávky legální?22.05.2017
Prestavba ? No je v tom docela hokej ... Bude urcite hur . Ne technicky u me chteli vdet vsechny sed
   Re: Je přestavba dodávky legální?22.05.2017
V techničáku dokonce nemám ani 5-7, ale jenom 7. U STK jsem byl s 5 sedačkama a bez problémů. Míň se
    Re: Je přestavba dodávky legální?22.05.2017
No a mě zase od STK vyhodili, že nemám všech 7 sedaček - v TP je 7 míst, měl jsem dvě vyndané.
     Re: Je přestavba dodávky legální?22.05.2017
3 kila do popelníku a projdeš i se dvěma kolama... ;-)

 Setkání bouldristů Teplice 17.6.18.05.2017
Z nepochopitelných důvodů je pod infem o této akci zakázána diskuse. Pokud někdo nejede a chce přispět nějakým návrhem, pište buď sem do diskuse, nebo Azbestovi na: marek.rottenborn@climber.cz Pokud píšete sem, uvádějte na sebe mail, některá citlivější té
 Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.18.05.2017
Ono je to nepochopitelné z hlediska normálního čtenáře imho člena ČHS. Pochopitelné je to z hlediska
  Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.18.05.2017
OK, takže jedním bodem by mohla být instruktáž, jak se správně drží a používá drátěný kartáč. Má něk
   Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.18.05.2017
Míru a charakter úpravy povrchu (kácení porostu, vyrovnání, vykopání, navýšení atd.) kolem kamenů?
    Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.19.05.2017
Jediným konstruktivním návrhem je-nikam nejezdit,s nikým se o ničem nebavit,zůstat v ilegalitě!Tam b
     Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.19.05.2017
chlapi co blbnete, vždyť se leze jenom po kamenech, to fakt někomu stojí za to tu svobodu omezovat,
    Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.19.05.2017
Kácet musíš, aby skály mohly dejchat.
     Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.19.05.2017
Jinak se udusi?
      Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.19.05.2017
Jinak na ně nemůže tolik svítit slunce, drží se u nich víc vlhkost a zarůstají mechem. Zvlášť měkkém
       Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.19.05.2017
V cem by jim melo prospet?
        Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.19.05.2017
drive se ty kopce vypalovali
 Drž hubu a krok19.05.2017
Tak jasně, že se diskuze zakáže. Mohlo by tam zaznít něco, co se nechce slyšet a překazilo by to umě
 Re: Setkání bouldristů Teplice 17.6.19.05.2017
budou chlebíčky a pivo? já jen, jestli to má cenu tam jezdit. díky

 Dubské skály - průvodce17.05.2017
Ahoj,

zjistil že mi u chaty leží krásné skály, viz http://cs.euroclimbing.com/?p=12683

Zřejmě jsou v prův
 Re: Dubské skály - průvodce18.05.2017
zkus diskuzi pod článkem
 Re: Dubské skály - průvodce20.05.2017
Pošli mi mail, pošlu ti oskenované stránky.
Nor
 Re: Dubské skály - průvodce22.05.2017
nebo poserfuj na strnadišti. buď to je nebo brzo bude pro matlací telefon.
 Re: Dubské skály - průvodce22.05.2017
Já průvodce kupoval před lety přímo od firmy Vodka (vodovody a kanalizace), která má jeho vydání na
 Re: Dubské skály - průvodce23.05.2017
Díky všem za ohlasy. Sehnal jsem to nakonec oskenované. Mějte se!

 Labak - Smyce16.05.2017
Ahoj, pojedu poprve do Labaku na pravej breh. Spis na ty sportovnejsi cesty okolo. Vidim tady v databazi ze se casto pise k jisteni neco jako 8kruhu + smyce. Slysel jsem ale ze Labak je dost specificky - moc se tam zakladat neda. Jak je to teda mysleno? B
 Labak - Smyce16.05.2017
Prosím tě vem jsi do Labáku smyčky co máš nevíš co jsi vybereš za cestu. A na kecy že do Labáku nepo
  Re: Labak - Smyce17.05.2017
Chlape nauč se česky, konkrétně zvratná slovesa. "Dobře jsi zalez" to je jazykové zvěrstvo
   Re: Labak - Smyce17.05.2017
Chybí ti tam čárka, Kondomňoni ;)
    Re: Labak - Smyce17.05.2017
Dokonce DVĚ čárky, Kondomňoni! Ta první, za oslovením, učitelce způsobila takové utrpení, že jsi (he
     Re: Labak - Smyce17.05.2017
záleží co poleze. třeba na staré na vojtěcha budou úplně stačit dvě expresky. v módních žebřících ex
      Re: Labak - Smyce17.05.2017
Jen aby si z toho anonymní tazatel neudělal závěr, že smyčky nechá doma, aby měl lehčí batoh, a poje
       Re: Labak - Smyce17.05.2017
Pardon, se starou na Vojtěcha tam mělo být.
        Re: Labak - Smyce17.05.2017
to byl samozřejmě pokus o vtip. ale každý jiný než nevidomý přijde pod Vojtěch, koukne a vidí, že ce
         Re: Labak - Smyce17.05.2017
Tak jak jsi to myslel? Z toho aby měl člověk v hlavě Motolici.
     Re: Labak - Smyce18.05.2017
Tak kdyz uz tady tak diskutujem, tak nahodim konkretnejsi myslenku. Pac tam budu prvne, chtel bych n
      Re: Labak - Smyce18.05.2017
to je dobrá volba. přesně tyhle cesty jsem lezl na podzim. mě stačily jen presky. ale nevím jaký máš
      Re: Labak - Smyce18.05.2017
přidal bych ještě třeba soutěž krásy, panskou jízdu, johanku, pepka námořníka (pokud je pán drsoň, t

 Nejsem vyžírka15.05.2017
Trochu mě zarazilo, co se dělo na Kozelce v sobotu. Nová doba.
Dva kurzy s mnoha dětmi, lana na rybu, půlka dětí bez helem, zabrané cesty na celý den. S tím nemohu nic dělat, nová doba. Občas padající kameny zvící velikosti lidské hlavy. Orvané chy
 Re: Nejsem vyžírka15.05.2017
Jen pro tvoje info - víš, co děti stojí takový víkend? Výjezd třeba na Roviště, do Krasu nebo na Sně
  Věřím, že nevyžírka má vyřídilku i v reálu15.05.2017
Johne popiš nám, jak jsi na místě řešíl situaci, aby ničení lezeckého terénu dále nepokračovalo a do
  Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
kolik chudáky děti stojí takovej výlet mi žíly netrhá. nenacházím sebemenší oslí můstek mezi cenou k
   Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Vzal jsi to z druhé strany :-) To nebylo na chudáky děti, ale spíše pro ilustraci, kolik může horošk
    Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
tak to pardon.
  Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
 Re: Nejsem vyžírka15.05.2017
A ještě dodám - tvůj nápad není možný, protože skály nejsou ČHS, lézt tam může každý, a klient nějak
  Re: Nejsem vyžírka15.05.2017
Ale jdi ty brepto...
   Re: Nejsem vyžírka15.05.2017
Existují i jiné světy, než jen tvůj :-) A lidí z kurzů a kroužků, kteří si ve skalách platí kurzy a
    Re: Nejsem vyžírka15.05.2017
Tak když jsi to dosud nevěděl, tak Ti to milý anonyme s profláklými kecy, napíšu: ČHS zajišťuje, že
     Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
To jsou jenom kecy a tvé zbožné přání. Kdyby ČHS nebyl, lezení by si vyřídili místní. A o pravidla a
     Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Nejsem předchozí anonym, ale pravda je, že devadesát procent z toho, o čem píšeš, v současnosti děla
      Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Bych chtěl vidět, jak místní partička zajde na CHKO Broumovsko a řekne, že žádné ČHS už neexistuje,
       Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Ty jsi srandista :-) To víš, že by to šlo. A dokonce by byly tyto "partičky" lepším partne
        Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Zkus si o tom napřed promluvit s někým kompetentním, jo?

Doporučuji začít například
         Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
No a co? Argumentovat cizími jmény umíš, teď ještě zapojit logiku a zkusit se zamyslet, že kdyby se
          Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Kdyby se těch pár partiček spojilo, tak vytvoří organizaci podobnou ČHS, která bude zpočátku efektiv
           Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Tak jsem to tou novou organizací myslel. Ve zbytku můžeš mít pravdu, ale také nemusíš. Ty píšeš o vý
            Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Nic z toho není svaz schopen, ale místní party ano. Právě proto, že jsou to místní party. Když se mí
             Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Místní party mohou být stále místní party, mohou být spojeny jen formálně za účelem vytvoření většíh
              Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Kéž bys měl pravdu.
          Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Neargumentuji cizími jmény, ale doporučuji Ti promluvit si s někým odpovědným ze strany ochrany přír
           Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
No jasně, přesně na tvoje rady dám, když za poslední leta jen sleduji, jak v jednání se svazem projí
            Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
To se nestydíš napsat, když se sám nepodepíšeš? To se fakt nezastydíš ani sám před sebou?
             Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Ne, v komunikaci tebou se nestydím ani trochu. Styděl bych se, pokud bych v našem normálním životě m
              Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Lhát se nemá ani anonymně.
               Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Souhlasím. A proto to nedělám.
                Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Tohle jsou Tvé lži:

...jak v jednání se svazem projíždíš jeden problém za druhým
                 Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
"...mít za sebou něco více, než jen vytvoření bulvárního plátku"

Co přesně
                  Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
1) Nedosáhl jsem v ČHS našeho plného cíle jen v jednom případě od roku 1992, od kdy jsem členem. Nav
                   Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Ptal jsem se jen na ten jeden bod, protoze me prekvapuje tve vymezovani se proti oznacovanim za bulv
                    Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Chápu, že jsou lidé, pro které HD není jejich šálek čaje. Musíš si pro to ale najít nějakou jinou ra
                     Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Az na par bodu to vicemene naprosto presne sedi. Ale opet opakuji, ze tvoje presvedceni ze tomu tak
             Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Kubo Turku, když jsi před třiceti lety udával svoje kamarády na vojně, že poslouchají metal, tak ses
              Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Co Ty o tom víš? Ty jsi ten zpravodajský kapitán, co mě naverboval, co se z něho potom stal major a
               Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
A není to snad jedno? Copak je to důležité? Důležitá je podstata sdělení, ne autor. Nebo je to tvoje
                Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
No když anonym přesně ví, co jsem dělal, když jsem byl na povinné vojně, tak to nemůže být nikdo jin
                 Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Až do teď jsem si fakt myslel, že na těch obviňováních Turka z udavačství nic není resp., že se vše
                  Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Máš jiné vysvětlení, jak ses mohl dostat k tvrzení, které jsi vypustil z klávesnice, než že jsi jede
                   Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Moc se mi libi to kadrovani protivniku - neexistuje vice lidi, kteri by se mnou nesouhlasili, ci si
                    Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Nekádruji. Mysli si o mě co chceš, to je mi fakt jedno. Nepiš ovšem o mě, co jsi vylhal. Nebo vyčetl
                     Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
A stale kadruje :). Nebo jen zamenuje sve domnenky za fakta?
                      Už ho nech17.05.2017
Už Turka nech, on za to nemůže. Sice by se asi měl léčit, ale to očividně nedělá, tak nezbývá, než t
                       Re: Už ho nech17.05.2017
Svým nadřízeným zeleným gumám ani jiným komančům jsme se nikdy nemstil. Nemusíš mít strach, poserout
                        Re: Už ho nech18.05.2017
Tak tomu bych snad i věřil, těžko se mstít někomu, komu se leze do zadku. Ale sám píšeš v minulém ča
                     no to jsou mi posuny...18.05.2017
O tom, že K.T. se (kdysi) k aktivní spolupráci s komanči a k udávání svých kamarádů vojenské kontrar
                      Re: no to jsou mi posuny...18.05.2017
Svůj podpis kontrarozvědce jsem nikdy nepopíral. Naopak jsem všechny své kamarády a příbuzné aspoň t
                       Re: no to jsou mi posuny...18.05.2017
Promiň, omlouvám se, to s tím anonymem nebylo na Tebe. Špatně jsem to formuloval.
                   Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Ty jsi ale nejak informovany o tom, na co komancove chteli udani :D
       Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Tak nevím jak v lezení, ale v mnoha jiných aktivitách (záchrana památek, obnova parku apod.), se mís
        Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
...(sdružené do občanských sdružení)... No říká se tomu dneska spolky. No a ČHS je také takový spole
         Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Jadro pudla je v tom, ze nekteri podivni jedinci si mysli, ze lokalne pusobici obcanske sdruzeni se
         Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Jo. Fór je v tom, že ty místní partičky tu střechu, která víc škodí než prospívá, nijak nepotřebujou
         Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Svet neni cernobily a nebo je problem pudla v tom, ze nekteri podivni jedinci si mysli, ze lokalne p
          Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
To by me zajimalo, z ceho si vydedukoval, ze nekteri si mysli, ze lokalne pusobici spolek je jen spe
           Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Mohlo to evokovat narazku na prispevek ktery myslis ale nebylo to tak, okopiroval jsem jen dle meho
          Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Jádro pudla? "...protoze to je oboustranne vyhodne."
           Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Aktualne. Coz znamena, ze co plati dnes nemusi platit zitra a navic to je cim dal vic realne, prave
           Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
No a to je právě omyl. Třeba v posledním zápisu si CVK stěžuje, že jí ČHS svými postupy a jednáním p
            Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Jo ahaaa uz chapu, to je ale dalsi pohled. OVK a CVK to je vubec uskupeni samo pro sebe. Je to sekce
            Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
CVK je orgán ČHS. Takže je to náš vnitrosvazový problém, který musí vyřešit Výkonný výbor, který jsm
             Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
To je sice pravda, ale zároveň to podporuje m oje tvrzení, že kdyby se místní osamostanili a založil
              Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
A znovu: ale jdi ty brepto...
               Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Ještě dodám, že nad tímto argumentem jsem přemýšlel opravdu dlouho. Tedy je pravdivý. Sám už musíš u
               Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Raději budu dvakrát brepta, než jednou Turek.
                Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
To je vidět.
                 Re: Nejsem vyžírka18.05.2017
To doufám.
   Re: Nejsem vyžírka15.05.2017
Presne Kubo, ten brepta ani nevi, ze CHS vsechny skaly vlastni. Brepta, brepta, brepta ...
 Re: Nejsem vyžírka15.05.2017
Jako jo. Ale to, ze se vyrvou lokry, ktery tam nemely byt uz leta a nic dobreho neprinasi, je snad j
  Re: Nejsem vyžírka15.05.2017
Možná jsem to neřekl dost jasně.
Nikdo nedělal nic co by nevyhovovalo pravidlům.
Nová
   Re: Jsem vyžírka16.05.2017
Vytěžit a odejít. Jsme kůůl a v pohodě. Jsem osobnost a nikdo mi nemá právo něco nařizovat. Ty se mi
   Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
No a proč a jak by to dělali? Já bych také neplatil. Ale způsob tu je - pronajměte si pozemky s leze
    Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Bych chtěl vidět, jak si nějaká parta pronajímá od státu přírodní rezervaci, nebo dokonce národní př
     Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Á, panáček dělá, že nechápe, a opět argumetuje krajnostmi :-) Užij si to.
      Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Tohle jsi napsal výše: "A právě třeba tím, že se domluví dvě tři horoškoly, pronajmou si to a v
       Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Platí, ale nemám zájem tu slovíčkařit a dohadovat se s tebou nesmyslech. Nejsi-li schopen pochopit p
        Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Vyjednávals někdy nějakou výjimku? Zavrtals někdy borhák? Jestli jo, dej sem link...
         Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Co to má společného se vznikem nové organizace zabývající se čistě jen skalním lezením? To, co jsem
          Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Takže ne, ale plácáš blbosti jakoby zasvěceně :-(
           Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Mimochodem, už jste byli lézt v té oblasti, kterou celou vyjistil a výjimky v NP pro lezení vyjednal
            Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Výjimky jsem nevyjednával. Pár let jsme byl správcem jedné nevýznamné oblasti, kde v tu dobu nebylo
             Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Takže ne, ale plácáš blbosti jakoby zasvěceně :-(
           Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Pro tebe je blbost vše, cos nevymyslel ty nebo to alespoň neschválil, takže takže díky za názor, ale
        Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Přání otcem myšlenky?

Překližkáři svaz nepotřebují - hihihihi že nejsou překližkáři s
         Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Pořád kolem dokola, tvoje analýza závodících překližkářů, kterým vůbec nerozumíš, neznáš jejich potř
          Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Na rozdíl od Tebe jsem se o to aspoň pokusil. Z poloviny se mi záměr podařilo splnit, z poloviny ne.
           Omluva panu Turkovi17.05.2017
Aha, to bude tím. Tvá řešení jsou intelektuálně náročná, takže je většina členů nechápe. Ty jsi vlas
            Re: Omluva panu Turkovi17.05.2017
Já si toho všímám delší dobu, že většina lezců neni moc chytrá. Tim nechci říct že jsou uplně blbí,
     Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Něco podobného na chráněných územích už velmi dlouho dělají Lesy ČR a VLS.
 Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Souhlasím. Skály jsou sice všech, ale jištění je dotované svazem. Tohle je jenom parazitismus schova
  Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Tak vidím zde dva základní problémy -

1. nepobírá náhodou ČHS dotace od státu, tedy
   Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Co to je za logiku? Nebo mozna jo, nejaka logika tam je, ale dost pochroumana. Ja jsem take placeny
    Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Ok. A nějaký komentář k bodu druhému?
    Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
No tak to si děláš srandu - jasně, že nemusíš konat nic kvůli vůli jednotlivce, ale snad taky jednáš
 Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Souhlasím s Johnem. Skály jsou to křehké a nejvíce je asi lezci poškozován terén pod skalami. Největ
  Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
holt skály kde jsou lehké přiměřeně zajištěné cesty jsou přelidněné, s tím nic nenaděláme. nemůžu ří
   Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
"nějakej prostor". zatracenej napovídač. grrr!
   Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Máš nějakej napovídač kterej se umí učit, ne?
    Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
jo, všechny ty příspěvky už píše za mě. úplně celé. problém je, že mě ale už ani nechce pouštět na v
  Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
A zamyslel jsi se někdy nad tím, o kolik zvýšil návštěvnost Kozelky tebou vydaný průvodce? A vydělal
   Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Nevím, měl jen komorní náklad. Chtěl jsem v něm pro další generace zachovat informace o místních ces
    Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
každej správnej entusiasta jednou za život napíše průvodce na svou oblíbenou a domovskou oblast (kde
    Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
lezci tak oblíbené uloz.to udělá snadno z komorního nákladu nekomorní náklad ;).
     Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Knížka je knížka.
      Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
Rikej to "hodi to nekdo na uloz.to" lezcum ...
 Re: Nejsem vyžírka16.05.2017
na některejch míň fregventovanejch skalách neni taková horoškola vod věci - jednou naběhli na Mlynář
 Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
prerezat lana a nakopat do prdeli... oni si to rozmysli :)
 Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Aniž bych se chtěl do někoho navážet, přesně jak píše John, je to problém. Bohužel to není problém j
  Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
bohužel těmhle komerčním akcím nejde o to někoho něco naučit, ale vydělat co nejvíc peněz, při minim
   Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
logickým důsledkem se postupně stane, že tam, kde se jedná o území chráněné tak, že je potřeba "
    Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Už jak to píšeš, tak se člověk musí jen usmívat. Jakmile toto uděláš, tak klienty zapíši jako členy
     Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
potom to posereš všem a je na místě přistoupit k bodu 2.
      Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Problém s bodem 2. je ten, že to těžko uděláš anonymně a skončíš u soudu. A i když na budku dostanu
       Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
s tím se nedá než souhlasit. ale běda tomu, kdo tak velmi mírumilovného, hodného a nenásilného člově
      Re: Nejsem vyžírka17.05.2017
Bod 2? Má to 2 vyústění. Někoho napadneš a on v sebeobraně (a tedy víceméně legálně) dá na budku tob
  Jsem pro17.05.2017
Jsem pro doporučení, že za etické se na křehkém materiálu, v chráněných územích, na pískovcích považ
   Re: Jsem pro17.05.2017
na doporučení sere pes (sorry Bído, neřešíme soudné lidi, řešíme prasáky a komerčáky k tomu). bohuže
    Re: Jsem pro17.05.2017
jo strejda gůgl, klik klik, teambuilding.
    Re: Jsem pro17.05.2017
A co tím docílíš? Myslíš, že někoho z klientů nějaká kvalifikace zajímá? Vysvětlit klientovi, že jak
     Re: Jsem pro17.05.2017
ne nevysvětlím. nebudu. od spolku ovšem očekávám jistý marketingově informační servis směrem ke klie
      Re: Jsem pro17.05.2017
To bude záležet jen na schopnosti horoškol a komerčních firem. Pokud dobře zpracují své informace, n
    Re: Jsem pro17.05.2017
Kvalifikace se neodebere, ale velmi tvrde potrestani v podobe napomenuti by dostat mohl.
     Re: Jsem pro17.05.2017
velmi tvrdé potrestání krutým "reschovským" napomenutím by mohlo být třeba docela dobrým z
 HOBLstán17.05.2017
Vítejte v HOBLstánu, kde garantované HOBLškoly a HOBLškolky svými HOBLklienty, HOBLdětmi, HOBLmámami
 Re: Nejsem vyžírka18.05.2017
Všichni co tu diskutujete s Turkem, půjdete PO ŽNÍCH K TURKOVI!!! :D :D :D
  Re: Nejsem vyžírka18.05.2017
Tak to budu mít jednoho neviditelného, poněkud přihlouplého, zaměstnance. Potěšpámbu!
   Re: Nejsem vyžírka18.05.2017
He he, sni dal o tom, ze si z tebe dela prdel jen jeden clovek :). Ostatni lide s jinym pohledem na
    Re: Nejsem vyžírka18.05.2017
Palec nahoru :-)
    Re: Nejsem vyžírka18.05.2017
Chápu dobře, že se chlubíš, že umíš kopírovat ve Photoshopu?
     Re: Nejsem vyžírka18.05.2017
S velkou jistotou tradicne nechapes nebo nechces chapat vubec nic :)
      Re: Nejsem vyžírka18.05.2017
Kromě toho, že mi nadáváš do volů, píšeš poněkud zmatené věty. Co tedy myslíš tou větou o fotošopu?
       Re: Nejsem vyžírka19.05.2017
Uz dlouho jsem nevidel tak velkou miru nepochopeni. :)

 Krčmářův žleb - podmínky15.05.2017
Ahojte, byl teď někdo kolem Krčmářova žlebu? Jak to tam vypadá, je ještě dost sněhu to přelézt a dolů Batizovskou? Díky za info.
 Re: Krčmářův žleb - podmínky15.05.2017
Ty vole to asi myslis Kracmaruv zlab. Krcmar je totiz pekne hovado, alekdo vi, mozna ze i Kracmar b
  Re: Krčmářův žleb - podmínky26.05.2017
Díky za vyčerpávající odpověď plnou užitečných informací.
   Re: Krčmářův žleb - podmínky29.05.2017
Pokud se někomu informace hodí, tak 28.6. ve žlebu hafo sněhu, skalní práh lezitelný solo, po sněhu
 Re: Krčmářův žleb - podmínky30.05.2017
1url.cz/FtdLz

to jsou ale cca 12 dni stare informace , lepsi aktualne nemam

 Krčmářův žleb - podmínky15.05.2017
Ahojte, byl teď někdo kolem Krčmářova žlebu? Jak to tam vypadá, je ještě dost sněhu to přelézt a dolů Batizovskou? Díky za info.

 Krčmářův žleb - podmínky15.05.2017
Ahojte, byl teď někdo kolem Krčmářova žlebu? Jak to tam vypadá, je ještě dost sněhu to přelézt a dolů Batizovskou? Díky za info.

 Krčmářův žleb - podmínky15.05.2017
Ahojte, byl teď někdo kolem Krčmářova žlebu? Jak to tam vypadá, je ještě dost sněhu to přelézt a dolů Batizovskou? Díky za info.

1   ...   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Labak - Smyce
Ahoj, pojedu poprve do Labaku na pravej breh. Spis na ty sportovnejsi cesty okolo. Vidim tady v databazi ze se casto pise k jisteni neco jako 8kruhu + smyce. Slysel jsem ale ze Labak je dost specificky - moc se tam zakladat neda. Jak je to teda mysleno? Bere se komplet set jako treba do Saska (k.kopfy, uzliky, plochace, kevlarky...) Nebo jen neco specifickeho ale ve vetsim mnozstvi? Dik!
14:50:12 16.05.2017
odpovědět 
 Labak - Smyce
Prosím tě vem jsi do Labáku smyčky co máš nevíš co jsi vybereš za cestu. A na kecy že do Labáku nepotřebuješ smyčky prostě kašli.Dobře jsi zalez.
Jenik Pleticha15:02:35 16.05.2017
odpovědět 
  Re: Labak - Smyce
Chlape nauč se česky, konkrétně zvratná slovesa. "Dobře jsi zalez" to je jazykové zvěrstvo nejvyššího kalibru.
Kondomňoň09:37:24 17.05.2017
odpovědět 
   Re: Labak - Smyce
Chybí ti tam čárka, Kondomňoni ;)
trpící učitelka češtiny10:36:57 17.05.2017
odpovědět 
    Re: Labak - Smyce
Dokonce DVĚ čárky, Kondomňoni! Ta první, za oslovením, učitelce způsobila takové utrpení, že jsi (heh) nevšimla ani té druhé.
Ad anonym: kinderkopfy na sportovkách asi zas tak moc nepoužiješ, ale nějaká delší smyce do hodin, něco na založení do římsy (lanovice, osmička, šestka) nebo nějakej plocháč se můžou hodit. Záleží, co si vybereš za cestu a jak jsi otrlej.
onanym13:19:24 17.05.2017
odpovědět 
     Re: Labak - Smyce
záleží co poleze. třeba na staré na vojtěcha budou úplně stačit dvě expresky. v módních žebřících expresek deset (ale na šedesát metrů). na hvězdičkové klasiky dojde i na nějaké ty kinderkopfy, lanovice i kevlary.
Lukas B.13:35:53 17.05.2017
odpovědět 
      Re: Labak - Smyce
Jen aby si z toho anonymní tazatel neudělal závěr, že smyčky nechá doma, aby měl lehčí batoh, a pojede na Starou na Vojtěcha :)
P.13:44:52 17.05.2017
odpovědět 
       Re: Labak - Smyce
Pardon, se starou na Vojtěcha tam mělo být.
P.13:45:59 17.05.2017
odpovědět 
        Re: Labak - Smyce
to byl samozřejmě pokus o vtip. ale každý jiný než nevidomý přijde pod Vojtěch, koukne a vidí, že cesta je etalonem nejvyššího Péčka.
Lukas B.13:57:37 17.05.2017
odpovědět 
         Re: Labak - Smyce
Tak jak jsi to myslel? Z toho aby měl člověk v hlavě Motolici.
Bída14:34:37 17.05.2017
odpovědět 
     Re: Labak - Smyce
Tak kdyz uz tady tak diskutujem, tak nahodim konkretnejsi myslenku. Pac tam budu prvne, chtel bych neco proflaklejsiho, tady na databazi sem si seradil cesty podle lezenosti a vyslo mi z toho, ze bych se mel jit podivat na Velkou a Malou Bastu konkretne na cesty Hezka Inna, Hezky Alfred, Adrenaline, Americky Sen, Kruh za Kruhem a Hak za Hakem. Pak treba cesta jako Liga Neregistrovanych ma v popisu 5 haku a 75m. Mam rad vzdusne lezeni, ale tohle bych si asi jen s expreskama netrouf :D Tak proto me to zajima. Vidim ze je to od Hudyho, ale je to na druhou stranu relativne nova cesta a casto lezena, tak nepredpokladam ze je to vrazda. Stejne tak Panska Jizda. Verim ze tohle uz spousta borcu leze jen s presama, ale pokud tam nic nezalozim, tak by se mi tam asi nechtelo. Nechce se mi padat vic nez 10m, je to pro me neznama, v Pfalzu kde lezu vetsinou, se obvykle vic nez 10m nepada.
Radek13:45:35 18.05.2017
odpovědět 
      Re: Labak - Smyce
to je dobrá volba. přesně tyhle cesty jsem lezl na podzim. mě stačily jen presky. ale nevím jaký máš ty maximum. ale zpravidla je to tak odjištěný, že neděláš těžký kroky vysoko nad jištěním, aspon já se s tím nesetkal v těchto cestách. navíc já jsem línej dojištovat. to raději kousek slezu a odkočím když by šlo do tuhýho...v tomhle teple bych možná uvažoval nad levým břehem, nebo hledal cesty ve stínu (stěny otočený na západ, sever)
 honza k.14:09:08 18.05.2017
odpovědět 
      Re: Labak - Smyce
přidal bych ještě třeba soutěž krásy, panskou jízdu, johanku, pepka námořníka (pokud je pán drsoň, tak špenátovou variantu), nautilus, nachový plachty,
16:58:49 18.05.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi