Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Stráž nad Nisou 17.06.2017 Zdravím. Ráda bych se zeptala, jestli existuje průvodce na bouldery v okolí Stráže nad Nisou u Liberce. A pokud jo, kde se dá koupit, stáhnout apod. Dííky!
  Re: Stráž nad Nisou 19.06.2017 Hoj,
jako Pavlovicak jsem se taky snazil neco najit, ale bez vetsiho uspechu. Tady na lezci
kuskus v Biškeku 17.06.2017 Nevím jestli bych se na žrádlo neměl ptát spíš na www.pólrajch.cz , ale přesto to zkusím tady. Nevíte jestli se dá v Biškeku koupit kuskus nebo něj
  Re: kuskus v Biškeku 17.06.2017 Kuskus si nepamatuju, ale alternativou můžou být čínský nudle, ty jsme určitě kupovali.
  Re: kuskus v Biškeku 17.06.2017 V Biškeku toho bylo poměrně dost, ty sámošky/supermarkety vypadaly hodně podobně jako u nás. Konkrét
    Re: kuskus v Biškeku 19.06.2017 Jako jo, sámošky vypadaj podobně a rejži, těstoviny a čínský nudle tam mít budou. Čínský nudle jsou
    Re: kuskus v Biškeku 19.06.2017 Mnohem lepsi nez samosky je Ossky bazar, velmi levne a mohutny vyber.
      Re: kuskus v Biškeku 19.06.2017 Kterýžto je od Biškeku trochu z ruky :D
        Re: kuskus v Biškeku 19.06.2017 Tak vsechno je relativni, ale kdyz je neco v centru Biskeku, asi bych to nenazyval "z Biskeku t
          Re: kuskus v Biškeku 19.06.2017 Aha, omlouvám se, moje chyba :) Nevěděl jsem, ze je něco takového v Biškeku, předpokládal jsem, že j
leonidio v zari 16.06.2017 Zdar, myslite si ti kdo z vas byli popř v leonidiu, že by bylo možné si tam solidně zalezt v září? je jasne ze se slunci budem vyhybat a lezt ve stinnych sektorech, ale jestli je mozne vubec ve stinu lezt, jestli tam neni fakt fest horko i ve stinu?
  Re: leonidio v zari 17.06.2017 V průvodci píšou že kombinace lezení ve stínu a ve vyšší nadmořské výšce, kde spíš fouká, umožňuje l
žíněnka pod domácí boulder 16.06.2017 Dobrý den, chci se poradit s ostatními kutily, co si doma udělali boulder, jak jste vyřešili dopadovou plochu, bojím se, že bouldermatka by nebyla dostačující - na stěně bude lozit i dítě. Na míru vyrobená žíněnka od českých firem by nás vyšla 12 tis. a v
  Re: žíněnka pod domácí boulder 16.06.2017 Starý matrace, bez pružiny,molitanový, máme tři na sobě, bouldr výška 4 m a super měkký dopad
Kam na podzim 16.06.2017 Jeli byste na podzim (listopad) raději na Sicílii nebo Sardinii? Pro a proti?
Zn. low cost, děti, lezení 7-9UIAA
  Re: Kam na podzim 16.06.2017 V listopadu bych jel na Maltu: goo.gl/5A9456 nebo goo.gl/yHKWMZ
    Re: Kam na podzim 16.06.2017 V listopadu to ještě nebude nateklý.
Nejhnusnější cesty na písku 15.06.2017 Ahoj, chtěl jsem se zeptat na tipy ma nejhnusnejsi cesty na písku. Přemýšlím, že bych vydal průvodce. Děkuji
  Re: Nejhnusnější cesty na písku 15.06.2017 Hnůj všech hnojů futrál - Prcek, Příhrazy. IXb, lámavé. Meieři. To by mohl bejt hit
  Re: Nejhnusnější cesty na písku 15.06.2017 staci kratka prechadzka Kokorinskom, tam najdes nametov na mnoho dielov pruvodce :)
    Re: Nejhnusnější cesty na písku 16.06.2017 Zbirohy taky nabízejí spousty mechových pokladů :-)
      Re: Nejhnusnější cesty na písku 16.06.2017 Děvínské polesí. Kummerské hory. Ralsko.
  Re: Nejhnusnější cesty na písku 16.06.2017 chceš to pojmout jako genuss, extrem nebo leichtere? nebo průřez všema obtížnostma?
      Re: Nejhnusnější cesty na písku 16.06.2017 ale jo, jasně. ale myšlenka vydat hnusné cesty knižně, s nákresy a fotkami je slušnej punk.
      Re: Nejhnusnější cesty na písku 16.06.2017 Adršpašský hnusák byl založen do značné míry i proto, aby se našly zapomenuté cesty, které mají pote
        Re: Nejhnusnější cesty na písku 16.06.2017 Kokořínsko je narozdíl od Hrubice mnohem lépe zajištěné
          Re: Nejhnusnější cesty na písku 16.06.2017 To si myslím že nelze takto globálně říct. Na Hrubici je mnohem větší potenciál přírodního jištění (
            Re: Nejhnusnější cesty na písku 19.06.2017 na odsednutí dobré, ale zkus do toho spadnout :-)
    Re: Nejhnusnější cesty na písku 19.06.2017 Všechno. Dekuji
  Re: Nejhnusnější cesty na písku 19.06.2017 Tvarožník (Mimoň, Hradčany), na Hrubici jsem zvyklej, ale na tohle jsem si netrouf :-)
    Re: Nejhnusnější cesty na písku 19.06.2017 Hehehe, na Quargelstein musíš mít v hlavě vymeteno anebo bejt úplně blbej.
      Re: Nejhnusnější cesty na písku 20.06.2017 Díky, tak to jsem si oddechl... Není to se mnou tak špatný, jak jsem si myslel. :-)
        Re: Nejhnusnější cesty na písku 20.06.2017 Vzhledem k tomu, že tam mám jeden prvovýstup a pár výstupů, myslím, že to můžu napsat celkem odpověd
  Re: Nejhnusnější cesty na písku 19.06.2017 To je moje IXa, beranovy věže, křížák. převis mega solí (možná se i urve mega madlo v něm) a výlez j
  Re: Nejhnusnější cesty na písku 20.06.2017 Dubské skály, to je taky specialitka.
Hrubice - jojo, libůstky bratří M.+M., mnohdy nechápu,
    Re: Nejhnusnější cesty na písku 20.06.2017 To bude tak 80% cest v libovolny oblasti. 10 % se leze stale dokola, 10 % je peknych ale vedi o nich
expresky 15.06.2017 Ahoj,nenašel někdo na Kobře v Plzni 6 expresek ?
odlepující se podešev 14.06.2017 Čau,
mám téměř nový lezky. Nicméně se mi ve špičce začla odlepovat podešev - prolezené nejsou, takže posílat je na podraz se mi nechce.
Zkoušel jsem ji přilepit lepidlem na opravu píchlého kola, ale po první cestě se to vrátilo do původního
  Re: odlepující se podešev 14.06.2017 *tip na typ lepidla
  Re: odlepující se podešev 14.06.2017 reklamuj, nebo zkus napsat do restdeje co pouzivaji. treb ati odpovi
    Re: odlepující se podešev 14.06.2017 chloroprénové kaučukové, např. chemoprén, "obuvnické lepidlo" a podobně se to jmenuje. nan
  Re: odlepující se podešev 14.06.2017 V práci používáme vterinove lepidlo na gumu, lepším s ním těsnění na dveře a top. Teď jsem s ním lep
  Re: odlepující se podešev 15.06.2017 to samy se mi stalo u salticu po cca mesici lezeni. reklamoval jsem je a saltic to zadarmo opravil.
  Re: odlepující se podešev 15.06.2017 Normalne to reklamuj (cim driv, tim lip, at to moc neolezes). Ja takhle reklamoval Futury a v Hudy a
    Re: odlepující se podešev 15.06.2017 ani náhodou, daj to nejbližšímu obuvníkovi o pár ulic dál aby to spravil za tři pětky. kdepak rd neb
  Re: odlepující se podešev 15.06.2017 vtařiňák za 12 korun.
drží jak žid na stodole
    Re: odlepující se podešev 15.06.2017 Reklamovat jsem,za měsíc poslali zpět zalepený někým na bynovci, samozřejmě že jsem si mezi tím muse
      Re: odlepující se podešev 16.06.2017 Mi poslali nove
Rumunsko - Piatra Crauli 23-30.6.2017 14.06.2017 Ahojte, kto ma chut sa pridat na turistiku v pohori Piattra Crauli v termine 23-30.6. 2017?
V plane je aj navsteva hradu Bran a mesta Sibiu :)
Zatiaľ sme 3-ja chalani, 2-ja Slováci a 1 Angličan/Nemec, vekovo cca. 30 r. :)
1
...
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
...
2263
žíněnka pod domácí boulder Dobrý den, chci se poradit s ostatními kutily, co si doma udělali boulder, jak jste vyřešili dopadovou plochu, bojím se, že bouldermatka by nebyla dostačující - na stěně bude lozit i dítě. Na míru vyrobená žíněnka od českých firem by nás vyšla 12 tis. a výše (dopad z výšky 2,3 m, Výška 20 cm, Šířka 230 cm, Délka 300 cm, dělená na dva díly, omyvatelný potah). Máte levnější TIP? Děkuji. Štěpánková 19:52:10 16.06.2017odpovědět
  Re: žíněnka pod domácí boulder Starý matrace, bez pružiny,molitanový, máme tři na sobě, bouldr výška 4 m a super měkký dopad Radek 20:15:11 16.06.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: