LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231369 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
Loděnice FTVS - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
HOLAN SPORT - Praha 2
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Vyber stanu28.06.2017
Ahoj Vsem.
Potreboval bych poradit s vyberem stanu.
Zatim jsme dva , uvidime do budoucna zda pribude na vylety prcek :). Mame radi vandry a stredni turistiku ,max na tyden. Delsi dovolenou nedostanu :D. Obcas jedem na vodu. Casem stravenym u
 Re: Vyber stanu28.06.2017
Šel bych do Jurka. Jednodušší, lehčí, levnější, dá se postavit samotný tropiko. Jurka mám, myslím že
  Re: Vyber stanu28.06.2017
Diky za radu, premyslel jsem i o podlozce k Jurkovi kvuli celkove ochrane ,tak uvidime :) .
  Re: Vyber stanu29.06.2017
Vandr je jen ošizenej Atak, jinak jsou úplně stejný. V dnešní době tato konstrukce již není žádná sl
   Re: Vyber stanu29.06.2017
Atak je pouze jednovchodovy , neni jedna absida malo pak na batohy ? Jinak diky za rady :)
    Re: Vyber stanu29.06.2017
Dvě apsidy jsou komfortnější, v jedný můžeš mít bágly a ve druhý třeba vařit. Žádná extra nutnost to
     Re: Vyber stanu29.06.2017
dvě apsidy jsou určitě fajn když stanuješ na fotbalovém hřišti a prší. na sněhu, suti, skalnatém ter
      Re: Vyber stanu30.06.2017
Diky za radu ,mame jeden mensi stan, Beskyd taky od Jurka a ten mame na takove extremnejsi veci ,ale
      Re: Vyber stanu30.06.2017
Diky za radu ,mame jeden mensi stan, Beskyd taky od Jurka a ten mame na takove extremnejsi veci ,ale
  Re: Vyber stanu29.06.2017
Jasně, zpracování není nejlepší.
 Re: Vyber stanu29.06.2017
A co třeba Hannah Covert 2. Je možná trochu těžší, ale je hodně prostornej. Lichoběžníkové předsíně
  Re: Vyber stanu29.06.2017
Hannah je ještě horší než Jurek. Hůř je na tom snad už jen Husky a Loap.
  Re: Vyber stanu30.06.2017
Nemam zkusenost s Hannahem ,stan vypada podobne jako tramp 2,5 duo a jurka mam vyzkouseneho i co se
 Re: Vyber stanu29.06.2017
Koukni na ZAJO. Celkem levny a jsem s nim spokojenej.
 Re: Vyber stanu29.06.2017
MSR Elixir 3. O malinko dražší, ale super zpracování. 2 apsidy, podložka, uvnitř prostoru spousty -
  Re: Vyber stanu29.06.2017
MSR je super. Ještě mohu doporučit Wild Country nebo Terra Nova stany. Podobné zpracování a materiál
   Re: Vyber stanu30.06.2017
Taky jsem koukal na MSR , ale zase ho uplne az tak nevyuzijeme , a pro me je to momentalne dost pene
    Re: Vyber stanu30.06.2017
mému jurkovi je dvaadvacet let a furt drží, deník mu teda nevedu, ale byl všude možně, od špicberků

 Vyber stanu28.06.2017
Ahoj Vsem.
Potreboval bych poradit s vyberem stanu.
Zatim jsme dva , uvidime do budoucna zda pribude na vylety prcek :). Mame radi vandry a stredni turistiku ,max na tyden. Delsi dovolenou nedostanu :D. Obcas jedem na vodu. Casem stravenym u
 Re: Vyber stanu28.06.2017
Zdar,
mam od Jurka TOP 2.5 duo a nemuzu si stezovat. Mista je tam tolik, ze se v tom da bez p
  Re: Vyber stanu28.06.2017
A co vyska stanu ? Jurek ma 105 aero3 115 myslim . Do ted jsme meli Beskyd ,byl kratky i nizky ,ale
 Re: Vyber stanu29.06.2017
Jurek Vandr je docela těžkej, konstrukce dnes už zastaralá. Nemá prakticky žádné odkládací prostory.

 Grosses Wiesbachhorn sníh28.06.2017
Zdravím, mám dotaz ohledně aktuálních podmínek na Wiesbachhornu jestli jste tam teď někdo byl, hlavně co se sněhu týče. Jdem v po/út 3./4. 7. normálkou od přehrady. Loni na podzim tam bylo na mačky a cepín ale nevím jak teď. Brát/nebrat? Dík za info :-)
 Re: Grosses Wiesbachhorn sníh28.06.2017
dycky brat.
  Re: Grosses Wiesbachhorn sníh28.06.2017
i kdyby tam nebyl sníh??
  Re: Grosses Wiesbachhorn sníh28.06.2017
i kdyby tam nebyl sníh??
   Re: Grosses Wiesbachhorn sníh28.06.2017
sory, posek
   Re: Grosses Wiesbachhorn sníh28.06.2017
Kdyby tam nebyl sníh, tak mačky nebrat. Např. až se Slunce změní v rudého obra, tak mačky už asi neb
    Re: Grosses Wiesbachhorn sníh30.06.2017
Nevím, nechápu, omlouvám se že jsem se zeptal, chtěl jsem jenom banální info od někoho kdo tam v pos
     Re: Grosses Wiesbachhorn sníh30.06.2017
To byla reakce na anonyma, kterej se ptal jestli jsou maçky potreba a chtel jsem tim rict to, ze to
      Re: Grosses Wiesbachhorn sníh30.06.2017
Prostě nemůžu souhlasit s tím, že je tam sníh vždycky... Na 99% to tam bude bez sněhu a to 1% je prá
       Re: Grosses Wiesbachhorn sníh01.07.2017
Začátkem června tam bylo sněhu víc než metr, na kameře (https://
      Re: Grosses Wiesbachhorn sníh30.06.2017
PS ten anonym jsem já akorát jsem se zapomněl podepsat. Potřebuju info od člověka co tam byl, ne kec
       Re: Grosses Wiesbachhorn sníh01.07.2017
Pokud jsi o tom na 99 % přesvědčenej, tak to jedno procento se ti dotazem na lezci stejně nepotvrdí
 Re: Grosses Wiesbachhorn sníh28.06.2017
Předevčírem jsem na něj koukal z protějšího svahu nad přehradou, raději bych si vercajk vzal, nezdál

 venkovni bouldry palecak brno28.06.2017
nevite jestli jsou nahozene venkovni kameny na palecaku?

diky za info, Ondra
 Re: venkovni bouldry palecak brno28.06.2017
už cca měsíc. samozřejmě jsou tam pouze ty nejhnusnější chyty a spousta z nich je popraskaná
 Re: venkovni bouldry palecak brno28.06.2017
Je to Palačák a už před nějakou dobou jsem to sem psal :-). Kromě toho, že to jsou starý a popraskan
  Re: venkovni bouldry palecak brno29.06.2017
jo, mas pravdu palAcak, my bad, ale nejak jsem zvykly na ten palEcak... dik za info, o situaci chytu

 Kopfwand - Nordwest kante28.06.2017
Ahoj, rád bych se zeptal někoho,kdo lezl Kopfwand - nordwest kante. Popsal by mi někdo trochu přesnější přístup pod stěnu a sestup, obtížnost? Popřípadě je to tam nějak značené? Projíždím internet a nacházím něco málo ale dost obecně. Za každé info budu r
 Re: Kopfwand - Nordwest kante03.07.2017
Jestli myslíš Vordere Kopfwand v Gosaukamm, tak přístup je jednoduchý. Klesáš po turisticky značené
  Re: Kopfwand - Nordwest kante04.07.2017
Sice jsem mapku neobjevil ale aspoň vím, kde cesta cca bude, snad ji tam najdu díky moc :)
   Re: Kopfwand - Nordwest kante04.07.2017
Mapka je na konci článku jako Google mapy :-) Nebo se koukni rovnou do mapy zde: goo.gl/vbqLVk A kdy

 Deníček28.06.2017
Zdravím. Poraďte prosím ohledně deníčku - jde nějak nastavit aby bylo viditelné pouze nejtěžší RP,OS (čísla), ale konkrétní cesty zůstaly pro ostatní skryté? Co znamená v názvu sloupců "i" (S,B,H,I,K)
 Re: Deníček28.06.2017
Zajímavé je, že Martin Liška alias Lišin se nepodepisuje Karl...
  Re: Deníček28.06.2017
Sorry asi jsem se zapomel odhlasit :-)
Ale každopádně dík za radu..
   Re: Deníček28.06.2017
Nemáš zač, každopádně Lišin sem nepíše a před chvílí jsem s ním mluvil.
    Re: Deníček28.06.2017
Mno já sem taky nepíšu..na lezce jsem se dnes přihlásil asi po 10 ti letech a koukám co je to tam za
     Re: Deníček28.06.2017
Teprve mi došel celý důvod tvého rozhořčení - prosím vyřiď za mě omluvu Lišinovi, deníček na lezci n
      Re: Deníček28.06.2017
No jo, ono to fakt takhle funguje :-D Sorry, tenhle web je fakt z minulého století...
       Re: Deníček28.06.2017
Je to opraveno.
Když jsem chtěli Lezce v předminulém století zmodernizovat, tak nám to Křiží

 Skalak28.06.2017
Cau, pry nekde na Hrubici je vez s treningvymi cestami na DT, poradi nekdo kde presne a jestli je nejaky pruvodce?
 Re: Skalak28.06.2017
DT neviem, ale minule som tam videl typka trenovat base jump, pekne vo wing-suite ;)
 Re: Skalak28.06.2017
Co to je DT ?
  Re: Skalak28.06.2017
Asi drytool.
   Re: Skalak29.06.2017
Jj, hele, tak asi o vikendu tam pojedeme a budeme navrtavat nejake hnizda na zbrane a pridame par kr
    Re: Skalak29.06.2017
když už budete u kapelníka, tak vemte pár velkejch chytů (nějakejch pěkně kontrastních, ať se to nep
     Re: Skalak29.06.2017
Nevim jestli na tu lanovku bude matros, ale ty chyty promyslime. Beztak to uz chtelo nejakou obmenu.
      Re: Skalak29.06.2017
Do Kapelníka se nám neserte ... plánujem tam udělat feratu ...

 Gessause27.06.2017
Ahoj, nějaký tip na přespání v oblasti Gessause, co nejblíže Eisenerz či jezera Leopoldsteiner see?
 Re: Gessause27.06.2017
To už není Gesäuse. Spíš se to považuje ještě za Hochschwab v turistických a horolezeckých průvodcíc
  Re: Gessause29.06.2017
Díky, dobrý typ na ubytko :)
 Re: Gessause28.06.2017
AHoj, 2014 jsme spali (v aute), na parkovisti na prijezdovce k jezeru, cca 300 m pred hlavnim parkov
  Re: Gessause29.06.2017
Díky, až tam pojedu zkontroluju cedule a taky to prubnu :)

 Gastlosen26.06.2017
Zdar, neví náhodou někdo více o této oblasti? článek jsem našel snad jen jeden a nikdo ze známých tam nebyl. Uvazovali jsme o tom podle obrazku/videa na konci srpna. ví nekdo jak je to s prístupem, jestli to stoji za to a tak? popr jiná pěkná sportovní ob
 Re: Gastlosen28.06.2017
byli jsme tam a myslim, ze na horke leto je to spravna volba! jen se clovek trosku projde (nastup 50
 Re: Gastlosen28.06.2017
Je to pěkný. Na léto ideál (severní strana). Výšlap nahoru je dobrý na fyzičku. Cestou se dá koupit

 Sparing26.06.2017
Čao, hledám sparinga na stěnu či skálu. Stěna Verticon Zlín, skály dle domluvy. Dík Jen(37)
 Re: Sparing26.06.2017
dej to do inzerce kámo.
  Re: Sparing28.06.2017
JJ, díky.

1   ...   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 venkovni bouldry palecak brno
nevite jestli jsou nahozene venkovni kameny na palecaku?

diky za info, Ondra
ondra15:12:37 28.06.2017
odpovědět 
 Re: venkovni bouldry palecak brno
už cca měsíc. samozřejmě jsou tam pouze ty nejhnusnější chyty a spousta z nich je popraskaná
15:50:58 28.06.2017
odpovědět 
 Re: venkovni bouldry palecak brno
Je to Palačák a už před nějakou dobou jsem to sem psal :-). Kromě toho, že to jsou starý a popraskaný chyty, který se protáčí, tak jich taky není moc. Ale za tu cenu je hezké, že tam je aspoň něco.
o..16:41:34 28.06.2017
odpovědět 
  Re: venkovni bouldry palecak brno
jo, mas pravdu palAcak, my bad, ale nejak jsem zvykly na ten palEcak... dik za info, o situaci chytu vim ale i tak clovek muze chvili zablbnout....
ondra13:49:11 29.06.2017
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi