Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 Bouldry: 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Top rope Tisá 10.07.2017 Ahoj, pokud máte, rád bych poprosil o tipy na cesty v Tisé, které lze snadno zajistit seshora na top rope. Díky.
Začátek 08.07.2017 Ahoj, už delší dobu přemýšlím o lezení...nejen že mi bylo doporučeno doktorem ale celkově se mi to zamlouvá (nějaké zkušenosti s lezením mám ale spíše jsem slaňovala). Je mi 15 a v září bych měla začít chodit do oddílu ale mám jisté obavy jestli nezačínám
  Re: Začátek 08.07.2017 Jestli tím smyslem myslíš radost z pohybu po skále a pobytu v přírodě, tak na to není pozdě nikdy :)
  Re: Začátek 08.07.2017 Možná je pozdě aby ses propracovala mezi úzkou světovou špičku, ale určitě není pozdě, abys lezla da
    Re: Začátek 08.07.2017 Samozřejmě že s nějakým ultra závodním ba i vůbec nějakým závodním lezením moc nepočítám.Ale ráda b
      Re: Začátek 09.07.2017 Znám lidi, co začali s lezením po čtyřicítce a rozhodně jim to nešlo špatně.
        Re: Začátek 09.07.2017 někteří začali s lezením až s odchodem do starobního důchodu, a mají významné prvovýstupy. jak v čes
      Re: Začátek 09.07.2017 Vůbec není pozdě, začala jsem s lezením mnohem později než ty a sem tam nějakej závod vyzkouším a jd
      Re: Začátek 10.07.2017 Ono taky mozna v oddile zjistis, ze te vic bavi VHT, ledy a nebo skialpy, a lezeni budes mit jen jak
    Re: Začátek 10.07.2017 Rozhodně není pozdě! Já jsem začala s lezením až 48 letech a jsem mistrině světa. Ale možná to vy ch
  Re: Začátek 09.07.2017 nečti diskuze na lezci a lez.pak uvidíš
  Re: Začátek 09.07.2017 nevim, skoly nemam.. ale myslim ze 15lety holce jsou vase kecy o lezeni po 40 celkem k nicemu.
  Re: Začátek 09.07.2017 to je nemoc doby, někam to dopracovat.
a když to nikam nedopracuješ, co se stane? Umřeš?
    Re: Začátek 10.07.2017 Jo, kupodivu:))
  Re: Začátek 10.07.2017 Já jsem začal lízt tak v 23 a dává mi to smysl.
Pokud do toho šlápneš tak během roka předeže
Sportovky jižní Norsko 07.07.2017 Ahoj, nemáte někdo tipy na pěkný sportovní oblasti v jižním Norsku, tzn. někde v trojúhelníku Oslo-Trondheim-Bergen ideálně někde jak je Rondane, Jotunheimen. Aby přístup byl krátkej a stačili mi jen presky s cestama 7-9 UIAA, případně i bouldry. Id
  Re: Sportovky jižní Norsko 09.07.2017 Cau,
byli jsme loni v trojuhelniku Kristiansand-Stavanger-Bergen. Nejakou inspiraci muzes naj
Hohe Wand 04.07.2017 Je dobrej nápad jet na Hohe Wand v červenci nebo je tam moc vedro?
  Re: Hohe Wand 06.07.2017 Akorát, ale přečechováno
  Re: Hohe Wand 06.07.2017 Ted uz to tam dost smaží 30+C
Paklenica-začátečníci 04.07.2017 Ahoj, potřebovala bych prosím poradit. Líbil se mi nápad zkombinovat v dovolené lezení s mořem. Dostala jsem tip na lezení v Paklenici, jsme ale s přítelem celkem začátečníci. Taháme max obtížnosti 5 a s vlastním jištěním zkušenosti nemáme. Zvažuju, jestl
  Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 Ahoj Lucko. Jednodélkové cesty jsou co si pamatuju zajištěny sportově. Borháky v komfortních vzdálen
  Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 lehkých vynýtovaných vícedélek je tam na několik dovolených
    Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 Ktere konkretne? Moc lehkych cest do 5 UIAA, ktere jsou vynytovane si tam nepamatuju.
      Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 u vstupu jsou spousty tří-, čtyřdýlek 3b - 4b, ale i Mosorašky na Anče za nějakých 5a splňují požada
        Re: Paklenica-začátečníci 06.07.2017 mosorasky maji dve dylky za 6a... podle me jsou lehci, ale petky to teda nejsou
          Re: Paklenica-začátečníci 10.07.2017 nespletl sis ty dvě nejvyhlášenější cesty? v mém průvodci jsou za 6a velebitaški, mosoraški jsou za
            Re: Paklenica-začátečníci 10.07.2017 do mosorašek bych pětkaře začátečníka neposlal. skoro všechny délky jsou lehký, ale ta klíčová je ok
            Re: Paklenica-začátečníci 10.07.2017 Nespletl, lezl jsem celou paklenickou trilogii (a spoustu dalsich) a pruvodce rika 6a, ja rikam, ze
  Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 jel bych až koncem září, v létě vedro...
  Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 Paklenice je prejistena, bez vlastniho jisteni si tam zalezez. V lete bych tam ale nejezdil.
  Re: Paklenica-začátečníci 05.07.2017 Díky Vám za rady, určitě pojedem v září ;-)
    Re: Paklenica-začátečníci 06.07.2017 Ahoj Lucko Paklenice neni spatna ale lepsi volba je Calanques zadny vstup do skal lezecka kultura j
      Re: Paklenica-začátečníci 06.07.2017 Tam je to skvele. Ale doporucil bych spise rijen nez zari.
      Re: Paklenica-začátečníci 10.07.2017 v calanques je šance 50:50, že ti vykradou auto.
súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 Četl jsem info na Iames.sk o aktuálním lezení na Suľově. Z diskuse jsem pochopil, že je nežádoucí lézt po mokré skále. Máte někdo znalý zkušenost jak dlouho to na Suľově vysychá? Existuje nějaký psaný/nepsaný limit jako na píscích? Dovedete prosím poradit
  Re: súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 ty bys chtěl lézt na mokré skále? samozřejmě že je nežádoucí lézt po mokré, je to slepenec. na sůlov
    Re: súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 Jde mi o to jestli je třeba limit 24 hodin po posledním dešti nebo se to bere "pocitově"..
      Re: súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 Ne zadny limit není ani omezeni pokud vim. Leze se cca za 5 minut po desti, to je realita. Pokud ně
        Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 A nezapomeň lézt na rybu s lanem protaženým jenom borhákem, podepisovat vrcholové knížky přes celou
      Re: súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 vždyť je to jen vápno s kamínky, na co by se tam čekalo?
    Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Muzes nejak rozvest cim lezeni za mokra po slepenci (vapenec s kameny) skodi skale?
      Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Protože za vlhka je pojivo(tmel) mezi kamínky měkčí. Jako kdybys namočil sádrovou sošku nebo odlitek
        Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Vapenec neni sadra ani cement..
          Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 V Sulovskych zlepencoch, vapenec tvori tie vacsie kusy, ktore su spojene "tmelom", ktory k
            Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Amen. Proto je to "slepenec".
  Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Ked uz sme u hovadskeho spravania sa na Sulove... Iba lezci z Liberca dnes parkovali v zakaze pod ko
    Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Málo známy, ale veľmi poučný je biblický príbeh, ktorý opisuje, že kokoti boli na tomto území zaznam
    Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 A počkej,až vám začnou parkovat pri Čiernom potoku...kde děláte cesty i přesto,že je tam přísný záka
      Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Ahoj bratři, to je dobře, že se to tu zrovna probírá. Rád bych přítelkyni ukázal krásy horolezectví
        Re: súlov jak dlouho po dešti 06.07.2017 Na slusny dotaz odpovedelo nekolik frustratu. Celkem typicke.
adršpach, retro, kluk, film 04.07.2017 Vážení,
před delší dobou jsem viděl kouzelný amatérský film z dob minulého režimu, kde malý kluk leze v Ádru s takovým hromotlukem, snad na Starostovou, či co a nemůžu ho za boha najít.
Nevzpomene si někdo, jak se to jmenovalo a kde to vysí?
  Re: adršpach, retro, kluk, film 04.07.2017 Asi myslíš film První sedma, leze Drobek Krch a Dan Stránský, najdeš to např. na emontaně.
      Re: adršpach, retro, kluk, film 07.07.2017 Vysí je podle vzoru vysírat, tak by to snad mělo být dobře, ne?
Salzburg. 03.07.2017 Ahoj. Chtel bych poprosit i tip na nejake lezeni v okoli Salzburgu, nejlepe jednodelky ale i vicedelky, tak 6-8. Odkaz na net a radeji ve stinu. Diky!
  Re: rokoko 03.07.2017 Je to myslím VIIIc od Oty Srovnala, dle mého názoru to trochu dojišťuje Taekwondo. Název je napsán v
Boulder Malmo 02.07.2017 Cau, nevite jestli je v Malmo nejaka dobra boulderovka? Neco jsem nasel na netu, ale zajima me spis zkusenost, jestli maji nejaky treningovy koutek s beastmakerem... Nebo je lepsi si zajet do Kodane? Take je to v Malmo pry sama cerna huba, "little Mo
1
...
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: