Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 6.Stribrny 11506 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 Bouldry: 6.Kopecký 10675 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English adršpach, retro, kluk, film 04.07.2017 Vážení,
před delší dobou jsem viděl kouzelný amatérský film z dob minulého režimu, kde malý kluk leze v Ádru s takovým hromotlukem, snad na Starostovou, či co a nemůžu ho za boha najít.
Nevzpomene si někdo, jak se to jmenovalo a kde to vysí?
  Re: adršpach, retro, kluk, film 04.07.2017 Asi myslíš film První sedma, leze Drobek Krch a Dan Stránský, najdeš to např. na emontaně.
      Re: adršpach, retro, kluk, film 07.07.2017 Vysí je podle vzoru vysírat, tak by to snad mělo být dobře, ne?
Salzburg. 03.07.2017 Ahoj. Chtel bych poprosit i tip na nejake lezeni v okoli Salzburgu, nejlepe jednodelky ale i vicedelky, tak 6-8. Odkaz na net a radeji ve stinu. Diky!
  Re: rokoko 03.07.2017 Je to myslím VIIIc od Oty Srovnala, dle mého názoru to trochu dojišťuje Taekwondo. Název je napsán v
Boulder Malmo 02.07.2017 Cau, nevite jestli je v Malmo nejaka dobra boulderovka? Neco jsem nasel na netu, ale zajima me spis zkusenost, jestli maji nejaky treningovy koutek s beastmakerem... Nebo je lepsi si zajet do Kodane? Take je to v Malmo pry sama cerna huba, "little Mo
Foto dne - Hochkonig 01.07.2017 Prosím máte někdo podrobnější info k fotu dne - Hochkonig? Cesta? Oblast přesněji? Odkaz na bergsteigen? Díky!
  Re: Foto dne - Hochkonig 01.07.2017 Tipuji Das Leben ist schon. Hezka cesta.
    Re: Foto dne - Hochkonig 01.07.2017 Ostlicher Schoberplatte (to je takový vypouklý pancíř vpravo od Teufelskirche) a 11 délka Das Leben
      Re: Foto dne - Hochkonig 02.07.2017 Zajímavý, jak se to dobraný lano v tak kolmý skále lepí ke stěně :)
Fotka pěkná, taková až re
        Re: Foto dne - Hochkonig 02.07.2017 Tyhle zlabky jsou za cca 5+ a kolme to rozhodne neni ;). I kdyz hlavne prvni polovina prvni delky s
          Re: Foto dne - Hochkonig 02.07.2017 jo jo, tak bych to viděl na Život je krásný; v odkazu je popis a najdeš tam i super topo. Jinak na H
          Re: Foto dne - Hochkonig 03.07.2017 Zlabkum se rika wasserlinen a pokud by nekdo chtel typ na cestu, kde se tyhle struktury lezou v kolm
            Re: Foto dne - Hochkonig 03.07.2017 Jen bych doplnil, že těm wasserrillen (žlábkům) se říká škrapy
            Re: Foto dne - Hochkonig 03.07.2017 taky jsem se na žlábky vždy těšil, ale zpětně musím říct, že mě ty dvě dýlky příjdou dycky akorát ta
Stěna v okolí Trutnova 30.06.2017 Ahoj,nevíte o nějáké slušné stěně v okolí Trutnova kde bych mohl pravidelně trénovat?Díky :D
    Re: Stěna v okolí Trutnova 30.06.2017 No ten je zrovna trochu z ruky :D
    Re: Stěna v okolí Trutnova 02.07.2017 Bohužel je to tak, z Trutnova se na stěnu jezdí buď do Jablonce nebo na bigwall.
    Re: Stěna v okolí Trutnova 02.07.2017 Jj, tam take chodim, hlavne kdyz chcije nebo kdyz je 2-3 dny po desti. A hlavne ty mirne previsle ce
      Re: Stěna v okolí Trutnova 02.07.2017 Tohle všechno tam ale je :))
        Re: Stěna v okolí Trutnova 03.07.2017 chrámovky
  Re: Stěna v okolí Trutnova 04.07.2017 Dvůr Králové, Hořice, Vrchlabí, Police nad Metují, Černožice, Hradec Králové, délka není všechno. Tr
Pojištění přes ČHS 30.06.2017 Ahoj,
Nevíte, jak to je s prokazováním délky pobytu v zahraničí pro cestovní pojištění vyřízené u UNIQA přes ČHS, když se dnes už nedává razítko do pasu?
Díky
Katka
Výstup Triglav, Krn 30.06.2017 Ahoj Všichni, je tu někdo kdo by poradil info k výstupům na Triglav a Krn? Je potřeba speciální vybavení? Jak je to s bivaky (jsou volně přístupné)? Apod. Chystáme se udělat okruh cca 130 km Triglavským NP s dvěma výstupy na zmíněné vrcholy. Máme na to čt
  Re: Výstup Triglav, Krn 30.06.2017 Na KRn sem nebyl.
Triglava a spol - urcite si vem plny feratovy vybaveni. Doporucuji
    Re: Výstup Triglav, Krn 30.06.2017 a bacha na bourky, Na triglavu kazdorocne par lidi vezmou.... Ale kdyz sem tma videl ten provoz (za
    Re: Výstup Triglav, Krn 30.06.2017 na některých bivacích voda je, ale je to vždy dešťovka chytaná z plechové střechy, když čtrnáct dníá
Pojištění na pár dní? 29.06.2017 Ahoj, nemá někdo tip na pojištění výjezdu do Alp za lezením na několik dní? Nemyslím celoroční, Alpenverein i ČHS samozřejmě znám, leč nevedu. Procházení podmínek jednotlivých pojišťoven, aby pak člověk zjistil, že lezení nepojišťují vůbec, mě moc neba...
  Re: Pojištění na pár dní? 30.06.2017 Jedine, co ma smysl ve vetsine zemi pojistovat jsou prave jen naklady na zachranu, protoze samotnou
  Re: Pojištění na pár dní? 30.06.2017 Mám vyzkoušeno
    Re: Pojištění na pár dní? 30.06.2017 vyskusane akoze prebehlo poistne plnenie a nemali s lezenim problem, hej?
    Re: Pojištění na pár dní? 03.07.2017 Díky, vypadá to na dobrý tip! Pojištění na všechny sporty, záchranka v ceně a ani to není kdovíjak d
      Re: Pojištění na pár dní? 03.07.2017 taky na to koukám...blbý je, že když nemáš alpenverein a chceš přespat nějakou tu noc na chatě, tak
  Re: Pojištění na pár dní? 03.07.2017 Rizikové sporty včetně lezení má třeba AXA.
DWS ve Splitu 29.06.2017 Nechtěl by někdo jet se mnou v září zkusit DWS ve Splitu?
  Re: DWS ve Splitu 29.06.2017 zenska, 3ky kozy, max 60kilo a lezes aspon za 7? Nee.. lizt nemusis...
  Re: DWS ve Splitu 02.07.2017 Jed na Mallorcu, tam si uzijes vic :) A jestli mas ty trojky, tak nekoho urcite sbalis i na miste :D
  Re: DWS ve Splitu 02.07.2017 DWS ve Splitu je blízko centra, blízko hospy, ale skála je tam srandovní. Na půldenní zablbnutí to a
1
...
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
...
2263
adršpach, retro, kluk, film Vážení,
před delší dobou jsem viděl kouzelný amatérský film z dob minulého režimu, kde malý kluk leze v Ádru s takovým hromotlukem, snad na Starostovou, či co a nemůžu ho za boha najít.
Nevzpomene si někdo, jak se to jmenovalo a kde to vysí???
Díky moc. kuba 10:50:10 04.07.2017odpovědět
  Re: adršpach, retro, kluk, film Asi myslíš film První sedma, leze Drobek Krch a Dan Stránský, najdeš to např. na emontaně. Adam 11:14:15 04.07.2017odpovědět
    Re: adršpach, retro, kluk, film Překlep, aby jsi se neposral blbečku, nauč se psát všemi deseti a pochopíš, jak se to může stát...
To je opravdu internet plný zoufalců, kteří nemají nic jiného na práci, než hledat překlepy a prudit?
A třeba to mohlo být myšleno tak, že film byl zdigitalizován a vyset na internetové diskové pole;) kuba 14:48:18 07.07.2017odpovědět
      Re: adršpach, retro, kluk, film Vysí je podle vzoru vysírat, tak by to snad mělo být dobře, ne? honza 19:57:15 07.07.2017odpovědět
      Re: adršpach, retro, kluk, film https://cs.wikipedia.org/wiki/Humor
No no no, neber se tak vážně. Náhodou jinak dobrej dotaz, ten film má svojí cenu.Humorista 21:07:45 07.07.2017odpovědět
      Re: adršpach, retro, kluk, film Ach jo, co příspěvek, to hrubka. Oprav si prosím "aby jsi se" na "aby ses". makač 08:48:52 08.07.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: