Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 Bouldry: 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Top rope Tisá 10.07.2017 Ahoj, pokud máte, rád bych poprosil o tipy na cesty v Tisé, které lze snadno zajistit seshora na top rope. Díky.
Začátek 08.07.2017 Ahoj, už delší dobu přemýšlím o lezení...nejen že mi bylo doporučeno doktorem ale celkově se mi to zamlouvá (nějaké zkušenosti s lezením mám ale spíše jsem slaňovala). Je mi 15 a v září bych měla začít chodit do oddílu ale mám jisté obavy jestli nezačínám
  Re: Začátek 08.07.2017 Jestli tím smyslem myslíš radost z pohybu po skále a pobytu v přírodě, tak na to není pozdě nikdy :)
  Re: Začátek 08.07.2017 Možná je pozdě aby ses propracovala mezi úzkou světovou špičku, ale určitě není pozdě, abys lezla da
    Re: Začátek 08.07.2017 Samozřejmě že s nějakým ultra závodním ba i vůbec nějakým závodním lezením moc nepočítám.Ale ráda b
      Re: Začátek 09.07.2017 Znám lidi, co začali s lezením po čtyřicítce a rozhodně jim to nešlo špatně.
        Re: Začátek 09.07.2017 někteří začali s lezením až s odchodem do starobního důchodu, a mají významné prvovýstupy. jak v čes
      Re: Začátek 09.07.2017 Vůbec není pozdě, začala jsem s lezením mnohem později než ty a sem tam nějakej závod vyzkouším a jd
      Re: Začátek 10.07.2017 Ono taky mozna v oddile zjistis, ze te vic bavi VHT, ledy a nebo skialpy, a lezeni budes mit jen jak
    Re: Začátek 10.07.2017 Rozhodně není pozdě! Já jsem začala s lezením až 48 letech a jsem mistrině světa. Ale možná to vy ch
  Re: Začátek 09.07.2017 nečti diskuze na lezci a lez.pak uvidíš
  Re: Začátek 09.07.2017 nevim, skoly nemam.. ale myslim ze 15lety holce jsou vase kecy o lezeni po 40 celkem k nicemu.
  Re: Začátek 09.07.2017 to je nemoc doby, někam to dopracovat.
a když to nikam nedopracuješ, co se stane? Umřeš?
    Re: Začátek 10.07.2017 Jo, kupodivu:))
  Re: Začátek 10.07.2017 Já jsem začal lízt tak v 23 a dává mi to smysl.
Pokud do toho šlápneš tak během roka předeže
Sportovky jižní Norsko 07.07.2017 Ahoj, nemáte někdo tipy na pěkný sportovní oblasti v jižním Norsku, tzn. někde v trojúhelníku Oslo-Trondheim-Bergen ideálně někde jak je Rondane, Jotunheimen. Aby přístup byl krátkej a stačili mi jen presky s cestama 7-9 UIAA, případně i bouldry. Id
  Re: Sportovky jižní Norsko 09.07.2017 Cau,
byli jsme loni v trojuhelniku Kristiansand-Stavanger-Bergen. Nejakou inspiraci muzes naj
Hohe Wand 04.07.2017 Je dobrej nápad jet na Hohe Wand v červenci nebo je tam moc vedro?
  Re: Hohe Wand 06.07.2017 Akorát, ale přečechováno
  Re: Hohe Wand 06.07.2017 Ted uz to tam dost smaží 30+C
Paklenica-začátečníci 04.07.2017 Ahoj, potřebovala bych prosím poradit. Líbil se mi nápad zkombinovat v dovolené lezení s mořem. Dostala jsem tip na lezení v Paklenici, jsme ale s přítelem celkem začátečníci. Taháme max obtížnosti 5 a s vlastním jištěním zkušenosti nemáme. Zvažuju, jestl
  Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 Ahoj Lucko. Jednodélkové cesty jsou co si pamatuju zajištěny sportově. Borháky v komfortních vzdálen
  Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 lehkých vynýtovaných vícedélek je tam na několik dovolených
    Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 Ktere konkretne? Moc lehkych cest do 5 UIAA, ktere jsou vynytovane si tam nepamatuju.
      Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 u vstupu jsou spousty tří-, čtyřdýlek 3b - 4b, ale i Mosorašky na Anče za nějakých 5a splňují požada
        Re: Paklenica-začátečníci 06.07.2017 mosorasky maji dve dylky za 6a... podle me jsou lehci, ale petky to teda nejsou
          Re: Paklenica-začátečníci 10.07.2017 nespletl sis ty dvě nejvyhlášenější cesty? v mém průvodci jsou za 6a velebitaški, mosoraški jsou za
            Re: Paklenica-začátečníci 10.07.2017 do mosorašek bych pětkaře začátečníka neposlal. skoro všechny délky jsou lehký, ale ta klíčová je ok
            Re: Paklenica-začátečníci 10.07.2017 Nespletl, lezl jsem celou paklenickou trilogii (a spoustu dalsich) a pruvodce rika 6a, ja rikam, ze
  Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 jel bych až koncem září, v létě vedro...
  Re: Paklenica-začátečníci 04.07.2017 Paklenice je prejistena, bez vlastniho jisteni si tam zalezez. V lete bych tam ale nejezdil.
  Re: Paklenica-začátečníci 05.07.2017 Díky Vám za rady, určitě pojedem v září ;-)
    Re: Paklenica-začátečníci 06.07.2017 Ahoj Lucko Paklenice neni spatna ale lepsi volba je Calanques zadny vstup do skal lezecka kultura j
      Re: Paklenica-začátečníci 06.07.2017 Tam je to skvele. Ale doporucil bych spise rijen nez zari.
      Re: Paklenica-začátečníci 10.07.2017 v calanques je šance 50:50, že ti vykradou auto.
súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 Četl jsem info na Iames.sk o aktuálním lezení na Suľově. Z diskuse jsem pochopil, že je nežádoucí lézt po mokré skále. Máte někdo znalý zkušenost jak dlouho to na Suľově vysychá? Existuje nějaký psaný/nepsaný limit jako na píscích? Dovedete prosím poradit
  Re: súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 ty bys chtěl lézt na mokré skále? samozřejmě že je nežádoucí lézt po mokré, je to slepenec. na sůlov
    Re: súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 Jde mi o to jestli je třeba limit 24 hodin po posledním dešti nebo se to bere "pocitově"..
      Re: súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 Ne zadny limit není ani omezeni pokud vim. Leze se cca za 5 minut po desti, to je realita. Pokud ně
        Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 A nezapomeň lézt na rybu s lanem protaženým jenom borhákem, podepisovat vrcholové knížky přes celou
      Re: súlov jak dlouho po dešti 04.07.2017 vždyť je to jen vápno s kamínky, na co by se tam čekalo?
    Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Muzes nejak rozvest cim lezeni za mokra po slepenci (vapenec s kameny) skodi skale?
      Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Protože za vlhka je pojivo(tmel) mezi kamínky měkčí. Jako kdybys namočil sádrovou sošku nebo odlitek
        Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Vapenec neni sadra ani cement..
          Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 V Sulovskych zlepencoch, vapenec tvori tie vacsie kusy, ktore su spojene "tmelom", ktory k
            Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Amen. Proto je to "slepenec".
  Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Ked uz sme u hovadskeho spravania sa na Sulove... Iba lezci z Liberca dnes parkovali v zakaze pod ko
    Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Málo známy, ale veľmi poučný je biblický príbeh, ktorý opisuje, že kokoti boli na tomto území zaznam
    Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 A počkej,až vám začnou parkovat pri Čiernom potoku...kde děláte cesty i přesto,že je tam přísný záka
      Re: súlov jak dlouho po dešti 05.07.2017 Ahoj bratři, to je dobře, že se to tu zrovna probírá. Rád bych přítelkyni ukázal krásy horolezectví
        Re: súlov jak dlouho po dešti 06.07.2017 Na slusny dotaz odpovedelo nekolik frustratu. Celkem typicke.
adršpach, retro, kluk, film 04.07.2017 Vážení,
před delší dobou jsem viděl kouzelný amatérský film z dob minulého režimu, kde malý kluk leze v Ádru s takovým hromotlukem, snad na Starostovou, či co a nemůžu ho za boha najít.
Nevzpomene si někdo, jak se to jmenovalo a kde to vysí?
  Re: adršpach, retro, kluk, film 04.07.2017 Asi myslíš film První sedma, leze Drobek Krch a Dan Stránský, najdeš to např. na emontaně.
      Re: adršpach, retro, kluk, film 07.07.2017 Vysí je podle vzoru vysírat, tak by to snad mělo být dobře, ne?
Salzburg. 03.07.2017 Ahoj. Chtel bych poprosit i tip na nejake lezeni v okoli Salzburgu, nejlepe jednodelky ale i vicedelky, tak 6-8. Odkaz na net a radeji ve stinu. Diky!
  Re: rokoko 03.07.2017 Je to myslím VIIIc od Oty Srovnala, dle mého názoru to trochu dojišťuje Taekwondo. Název je napsán v
Boulder Malmo 02.07.2017 Cau, nevite jestli je v Malmo nejaka dobra boulderovka? Neco jsem nasel na netu, ale zajima me spis zkusenost, jestli maji nejaky treningovy koutek s beastmakerem... Nebo je lepsi si zajet do Kodane? Take je to v Malmo pry sama cerna huba, "little Mo
1
...
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
...
2263
Top rope Tisá Ahoj, pokud máte, rád bych poprosil o tipy na cesty v Tisé, které lze snadno zajistit seshora na top rope. Díky. T 14:04:33 10.07.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: