Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
Areál sportu - Bystřice nad Pernštejnem
Le Blok - Ostrava 1

Prodejny
HUDYsport - Olomouc
bart´s port - Praha 2
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Bere adam protein?17.07.2017
je známo že je veget, tak by mě zajímalo, jestli proteiny něčím dohání.
 Re: Bere adam protein?17.07.2017
Adam 100% není vegetarián, říkal to i na přednášce v Praze po 10boyi. Jí maso sice málo ale jí.
 Re: Bere adam protein?17.07.2017
AO neni vegan ani vegetarian. I kdyz je proti jinym top lezcum pomerne rachyticky, pribirat na svalo
  Re: Bere adam protein?17.07.2017
Rachyticky? To možná bejval, ale ty jeho pracky co má teď mě moc rachytické nepřipadají :)
   Re: Bere adam protein?17.07.2017
pravda, ted je nařachanej dost, a svaly ti nenarostou jen tak když trenuješ 6x týdně a nedával bys d
    Re: Bere adam protein?17.07.2017
Aha, zřejmě odborník.
   Re: Bere adam protein?17.07.2017
Pravda za posledni dva roky docela zesilel.
    Re: Bere adam protein?17.07.2017
Adam drogy nebere, ten si šetří Kras. Kras musí bejt v pořádku, ne, ne, droga ne!

 Foto dne15.07.2017
Ten trouba neví,že koupání v plesech TANAPu je zakázáno???Pokuta na místě = až 250 Euro.
 Re: Foto dne15.07.2017
To bude asi ten samej trouba, kterej nevi, ze v obci je maximalni povolena rychlost 50.
  Re: Foto dne15.07.2017
Takovej mi bude možná chtít namluvit,že na písku se TR nesmí lézt!:-D
   Re: Foto dne15.07.2017
a když, tak leda s mágem - aby se skála neoklouzala

 Kampermauer s detma14.07.2017
Zdar, jakej sektor byste doporucili pro lezeni ns Kampermaueru s detma? Je tam nejakej klettergarten nebo nezacinaj tam cesty nekde lehkejma prvnima dylkama (3-4 uiaa)? Dik
 Re: Kampermauer s detma14.07.2017
Spíše bych doporučil hned za kopcem (18 kilometru) za Windischgarstenem směrem na Radling. Hned u že
  Re: Kampermauer s detma17.07.2017
Dík za tip, plotna byla dobrá. Je tam dokonce i tréninková ferrata.

 Vez s obrim borhakem12.07.2017
Jak se jmenuje oblast v Jure s vezi s obrim borhakem na vrcholu?
 Re: Vez s obrim borhakem12.07.2017
Spieser wand
 Re: Vez s obrim borhakem12.07.2017
Plechovka, fakt, nekecám ;-) Anebo přesněji Plecher Turm.
  Re: Vez s obrim borhakem12.07.2017
A jen pro doplnění - ta s obří skobou je Zehnerstein.
   Re: Vez s obrim borhakem12.07.2017
Jo jo jasně,máš pravdu Plecher Wand...Spieser wand jsou něco jiného.
    Re: Vez s obrim borhakem12.07.2017
Plecher Turm, ne Wand, někde i jako Oskar Bühler Turm, což byl fotr borháku.

 Frankenjura11.07.2017
Ahoj, poraďte prosím člověku neznalému Frankenjury. Rád bych do nějakých oblastí, kde se pohybují obtížnosti převážně v klase 5 až 7. Máte někdo nějaké tipy, pokud vůbec takové oblasti v Juře jsou??? Díky za případnou inspiraci!
 Re: Frankenjura11.07.2017
kup si průvodce a mrkni kam jet podle obtíže, co lezeš. Je tam x tisíc cest, tak by se něco najít mo
  Re: Frankenjura11.07.2017
hartenstein
   Re: Frankenjura12.07.2017
Wolfstein. Rozhodně koupit průvodce.
    Re: Frankenjura12.07.2017
Díky za tipy, průvodce už je na cestě do schránky. Šlo mi hlavně o rychlejší se zorientování, projít
     Lehké cesty v Juře12.07.2017
Než ti přijde průvodce, můžeš se jednak orientovat na Frankenjura.com a jednak si přečíst něco zde:
  Re: Frankenjura13.07.2017
bohužel nový průvodce je pouze v němčině a z nákresů v něm přístup ke skalám moc nevyčteš.
 Re: Frankenjura12.07.2017
Prosím, nejezdi tam. Obávám se totiž, že s takovou invencí nedojedeš ani přes hranice ČR.
Mně
  Re: Frankenjura12.07.2017
OK, to beru. I taková informace se cení a ještě budu mít na pivo :-)
 Re: Frankenjura12.07.2017
Weisse wand
 Re: Frankenjura12.07.2017
Sonnwendwände a Rothelfels. V první oblasti budeš bez lidí, druhá je o dost oblíběnější. Výhoda obou
 Re: Frankenjura12.07.2017
Holzgauer Wand
  Re: Frankenjura12.07.2017
No Holzgauer je fakt dobrej tip pro pětkaře :D
   Re: Frankenjura14.07.2017
Grune hohle, eldorado, grundfels, kolosseum - minimálně pěkný k pokoukání
 Re: Frankenjura14.07.2017
Stierberger Gemsenwand a okolní skály (munchser wand).

 Mont Blanc z Itálie11.07.2017
Ahoj,

chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s výstupem na Mont Blanc z Itálie? Jde mi konkrétně o ledovec po kterém se jde, neb jsem zaslechl, že cesta může být uzavřena. Údajně se bortí čelo ledovce. Díky.
 Re: Mont Blanc z Itálie11.07.2017
Pokud myslíš normálku (Papežská cesta z Val Vény), tak přes žádné čelo ledovce Miage nejdeš. To se o

 Top rope Tisá10.07.2017
Ahoj, pokud máte, rád bych poprosil o tipy na cesty v Tisé, které lze snadno zajistit seshora na top rope. Díky.
 Re: Top rope Tisá10.07.2017
Top rope neni v Tísé povoleno
  Re: Top rope Tisá10.07.2017
On se neptal, zda je to povoleno, nebo není, ale jaké cesty jdou jednoduše zajistit shora na top rop
   Re: Top rope Tisá11.07.2017
no a on mu odpověděl, že žádné
    Re: Top rope Tisá11.07.2017
Tak toho moc nevi.

 Top rope Tisá10.07.2017
Ahoj, pokud máte, rád bych poprosil o tipy na cesty v Tisé, které lze snadno zajistit seshora na top rope. Díky.
 Re: Top rope Tisá10.07.2017
top rope je na pískovcích ZAKÁZANÉ
  Re: Top rope Tisá10.07.2017
přímo zakázané (psáno kapitálkami) snad úplně ne. nicméně není to styl nijak ceněný a jako takový, j
   Re: Top rope Tisá10.07.2017
Kdyby nad cesty dali normální slaňáky, život v Tisý by byl hnedka veselejší...Současný stav je občas
    Re: Top rope Tisá10.07.2017
Kdyby tam byly slaňáky, tak by šly ty cesty do prdele.
     Re: Top rope Tisá10.07.2017
V Tisé se dá lézt TR všechno, stačí z vrcholu slézt či skočit do posledního jištění. Doporučuji Hogo
  Re: Top rope Tisá10.07.2017
To bys pak ani nedobral druholezce ...
 Re: Top rope Tisá10.07.2017
žádné takové tam nejsou
 Re: Top rope Anglický parčík10.07.2017
Zkus popojít o pár kilometrů na východ do Anglického parčíku, tam toprope nenadělá moc škody, protož
  Re: Top rope Anglický parčík10.07.2017
Top rope?Lezte na to na co máte, lézt TR na písku je fakt ostuda
   Re: Top rope Anglický parčík11.07.2017
Jsme spolu zajedno, není "T" jako "T.". Ale pokud už někdo jde rybařit, ať aspoň
 Re: Top rope Tisá10.07.2017
Lezení na písku je o zážitkách. A pokud si je užiješ při lezení TR, tak patříš maximálně na stěnu. L
  Re: Top rope Tisá10.07.2017
Jakoze pri lezeni TR nemuze mit zazitky, treba ze samotneho lezeckeho pohybu?
Kdyz lezes za
   ??????????????11.07.2017
Já nechápu že hned diskutujete, když evidetně internetoví trol dal tak jasně provokativní dotaz aby
    Re: ??????????????13.07.2017
Tohle je prdlajz provokace. Provokace byla, kdyz se kdosi ptal jestli se da trenovat drajtul na TR n
     Re: ??????????????13.07.2017
Da se trenovat DR na TR na Hrubici na Kapelnika, nebo je lepsi jet do Tise?
     Re: ??????????????13.07.2017
Da se trenovat DR na TR na Hrubici na Kapelnika, nebo je lepsi jet do Tise?
      Re: ??????????????14.07.2017
Dá!Jasně že dá.Ale místní tě tam rovnou pověsí za krk a pak tě těma motykama zakopou do nástupového
   Re: Top rope Tisá11.07.2017
TR ale není na písku lezecký pohyb spíš výtahový pohyb
   učit se...11.07.2017
Doplň si znalosti, lezení na druhým není totéž co TR a taky se to tak neoznačuje.
 Re: Top rope Tisá11.07.2017
Spíš si se měl zeptat,zda ti někdo nedoporučí nějakou pěknou lehkou zajišťenou cestu tu bych ti i kl
  Re: Top rope Tisá11.07.2017
To je fakt, musime to chovani lezcu radne normalizovat!
  Re: Top rope Tisá13.07.2017
Naopak doporučit nějakou těžší, on se příště už ptát nebude.
   Re: Top rope Tisá15.07.2017
uplně vpravo na Hřebenovkách - Olymp, slaňák je dobře na kraji. Do něj dvě presky a lezeš šestku a s
    Re: Top rope Tisá15.07.2017
Tisá je Přírodní památka kde je lezení povoleno jen se souhlasem CHKO. Táhněte s nacvičováním jinam!
    Re: Top rope Tisá15.07.2017
A na Olymp jde lézt bezpečně i bez TR tam jdou v pohodě smyčky
   Re: Top rope Tisá15.07.2017
A jaky drsny "trest" si pro nej osud pri TR lezeni tezke cesty ma pripravit?
    Re: Top rope Tisá15.07.2017
Asi tak půl metrovej pád do lana
    Re: Top rope Tisá15.07.2017
Asi tak půl metrovej pád do lana
 Re: Top rope Tisá16.07.2017
V případě shledání zakázaného jednání a porušování rozhodnutí vydané Správou CHKO Labské pískovce. T
  Re: Top rope Tisá16.07.2017
Uznávám,že jako lezce by mě to mrzelo(sem tam pečenej vařenej),ale pokud to jinak nepůjde, nedá se n
  Re: Top rope Tisá16.07.2017
svělý, můžem starostu spamovat sprostejma smskama :))
   Re: Top rope Tisá17.07.2017
Muzeme mu poslat obrazky nahyh baby a tak :D Nebo mozna i nahe kluky :D
  Re: Top rope Tisá17.07.2017
Takže když uvidím, jak nějaký děstký tábor od Oliváče, Benešáka apod. brousí soleniště s horním, tak
   Re: Top rope Tisá22.07.2017
Ano.
    Re: Top rope Tisá28.07.2017
Volat Oliváče? Nebo Benešáka? :D
  Re: Top rope Tisá17.07.2017
Budeme se udávat za daně, účtenky, za lezení na rybu a pak i za nechraněný styk, když bude mít rodin
   Re: Top rope Tisá22.07.2017
Presne. Uz ted me serou s tim udavanim za vrazdy a kradeze a ted do toho jeste tohle.... fakt ne!
  Re: Top rope Tisá22.07.2017
Pane Jandásku,
divím se že nemáte jako starosta nic jiného na práci než hlídat prohřešky horo
   Re: Top rope Tisá22.07.2017
A nejak si zapomnel na stovky dalsich lezcu... Zlodej krici chytte zlodeje. Zajimave, kolik agresivn
   Re: Top rope Tisá23.07.2017
Do Tisé jezdí desítky oddílových horoškol včetně naší. Naprostá většina, co jsme mohl pozorovat, tak
 Tisá17.07.2017
Ahoj,dá se prodloužit zábradlí na vyhlídce,aby jsi neprasil skálu,např.R.U.R.
  Re: Tisá17.07.2017
Tady nejde o udávání ty troubo,ale když se leze 2hodiny po celodenním dešti,tak to není úplně dobrý
   Re: Tisá18.07.2017
podle některých jedinců to je ok - naopak kdo si myslí opak je zpátečník, rasista a xenofob - a písk
    Re: Tisá18.07.2017
Tak,tak sem holt rasista a xenofob
     Re: Tisá22.07.2017
A bojler homofoby
 adminům22.07.2017
další názorná ukázka toho, jak vypadá diskuze, kde může přispívat každej. Dole někdo vážně napíše co
  Re: adminům22.07.2017
Tak jdi sam prikladem...
  Re: adminům22.07.2017
Uvažují.
   Re: adminům23.07.2017
Dík, v tom případě palec nahoru. O celkovém upgrade už jsem slyšel, máte nějakou časovou představu,
    Re: adminům23.07.2017
No nevím co chceš omezovat. Pročetl jsem si jednotlivé příspěvky a jednoznačně z nich vyplývá, ze vě
     Re: adminům24.07.2017
Rad bych omezil vsechny nazory, ktere se mi nelibi, protoze jsou spatne.
      Re: adminům24.07.2017
Proč už jsi to tedy (na svým webu samozřejmě) dávno neudělal?
     Re: adminům25.07.2017
Ať nedojde k mýlce: měl jsem na mysli většinu odpovědí pod příspěvkem Obecního úřadu Tisá a níže.
      Re: adminům25.07.2017
Ani tam žádný problem nevidím, střet dvou názoru - hlásit to ve jménu dobra versus nejsem ten kdo hl
    Re: adminům23.07.2017
Anonymni typek, ktery pleveli v kazde diskuzi, vola po zmene diskuze.. Zajimave.
     Re: adminům25.07.2017
Ano, volám a zdaleka ne poprvé: Jakmile nepůjde diskutovat anonymně, zatleskám.
Na druhou st
      Re: adminům25.07.2017
Kvalitní diskuse je dána především kvalitními diskutéry. Anonymními i podepsanými.
       Re: adminům26.07.2017
V tom se shodnem, ale pokud do rovnice určitého množství kvalitních příspěvků přibude nezanedbatelný
        Re: adminům26.07.2017
Proti anonymní diskusi jsem nikdy nebyl, nikde to v mých diskusních příspěvcích nenajdeš, protože si
         Re: adminům26.07.2017
Neříkám, že jsi někdy byl proti anonymní diskuzi, ale už jsem Tě za posledních pět šest let (jen) ně
          Re: adminům27.07.2017
Jasně že praxe se odlišuje od teorie. To co jsem psal výše, samozřejmě platí obecně - jako diskusní
           Re: adminům27.07.2017
Ok, to je sice pěkný, ale když už to bereš takhle, nezapomínal bych na průřezové a průběhové složky
            Re: adminům27.07.2017
Takže jako ve starém Řecku. Filozofové diskutují o ideálním světě a v reálném světe mluví zbraně, kt
            Re: adminům28.07.2017
No vidíš, plevelis diskuzi tématem mimo mísu, ačkoliv rádoby chytrý, přitom o ničem. Delas z něčeho
             šetříš duchem, šetři i dechem28.07.2017
Jak to vnímáš je Tvoje věc. Webmasterovi můj dotaz za odpověď stál a o nic víc mi nešlo.
              Re: šetříš duchem, šetři i dechem28.07.2017
T., šetři puchem.
   Re: adminům24.07.2017
Propojit s facebookem ;-)
    Re: adminům24.07.2017
Si děláš kozy, ne? Tohle je jedno z nemnoha míst, kam ta sračka ještě nepronikla; divili bychom se p
     Re: adminům25.07.2017
Kultura projevu zde v diskuzích a komentářích už níž klesnout nemůže.
      Re: adminům25.07.2017
...by ses divil...
       Re: adminům27.07.2017
stačil by filtr na odstranění příspěvků vybraných blábolistů
    Re: adminům27.07.2017
Nevadz pocity by mely korelovat s obsahem, tak bych prosil krom ruznych lajku , srdicek, dodat tlac
     Re: adminům28.07.2017
A status vzdálený nepřítel :-D

 Top rope Tisá10.07.2017
Ahoj, pokud máte, rád bych poprosil o tipy na cesty v Tisé, které lze snadno zajistit seshora na top rope. Díky.

 Top rope Tisá10.07.2017
Ahoj, pokud máte, rád bych poprosil o tipy na cesty v Tisé, které lze snadno zajistit seshora na top rope. Díky.

1   ...   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Bere adam protein?
je známo že je veget, tak by mě zajímalo, jestli proteiny něčím dohání.
čejč10:21:56 17.07.2017
odpovědět 
 Re: Bere adam protein?
Adam 100% není vegetarián, říkal to i na přednášce v Praze po 10boyi. Jí maso sice málo ale jí.
H.11:12:30 17.07.2017
odpovědět 
 Re: Bere adam protein?
AO neni vegan ani vegetarian. I kdyz je proti jinym top lezcum pomerne rachyticky, pribirat na svalove hmote asi moc nechce. Ale asi stejne jako kazdy jiny top sportovec bude vyuzivat doplnky. Tipuji hlavne BCA, vysoce procentni proteiny, atd.
13:58:47 17.07.2017
odpovědět 
  Re: Bere adam protein?
Rachyticky? To možná bejval, ale ty jeho pracky co má teď mě moc rachytické nepřipadají :)
H.16:21:46 17.07.2017
odpovědět 
   Re: Bere adam protein?
pravda, ted je nařachanej dost, a svaly ti nenarostou jen tak když trenuješ 6x týdně a nedával bys doplnky...
honza17:45:56 17.07.2017
odpovědět 
    Re: Bere adam protein?
Aha, zřejmě odborník.
21:25:21 17.07.2017
odpovědět 
   Re: Bere adam protein?
Pravda za posledni dva roky docela zesilel.
17:53:39 17.07.2017
odpovědět 
    Re: Bere adam protein?
Adam drogy nebere, ten si šetří Kras. Kras musí bejt v pořádku, ne, ne, droga ne!
21:40:01 17.07.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi