Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Prosím o radu-vysvětlení. 24.07.2017 Mohl bych požádat o vysvětlení, co znamenají písmena : F. P. K. a hvězdička na konci tabulky u databáze cest? Díky předem.
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. 25.07.2017 fotky k cestě, počet přelezů, komentáře
    Re: Prosím o radu-vysvětlení. 25.07.2017 a hviezdicka - hodnotenie cesty
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. 25.07.2017 Děkuji.
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. 26.07.2017 Ten dotaz se tu pravidelne opakuje. Napadne uz admina to dat jako vysvetlivku na strance, na proklik
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 Tady se za posledních 10 let nic nezměnilo. Pochybuju, že se tím bude někdo z adminů zajímat. Je to
    Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 Admini věří v přirozenou inteligenci lezců., kteří když si rozkliknou cestu, tak vidí, že počet fote
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 Pokud je pro web admina pridani kratkeho textu na stranku prace na celou noc, tak to potom jooo.
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 souhlas...vždyť je to zjevné co to znamená. web sice nijak dopředu nejde, ale aspon si nemusíme zvyk
        Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 Co je to admin:-)
        Re: Prosím o radu-vysvětlení. 28.07.2017 A taky žije tahleta rubrika... Takže všecho funguje podle plánu! :-)
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. 28.07.2017 Ono občas popřemýšlet není na škodu, pamatuji se, když jsem nad tím kvizem přemýšlel a chvilku mi to
  Re: foto dne 23.07.2017 z náskoku se nesmí nastupovat. hezky staticky! :))
Labak Levy breh pruvodce 20.07.2017 Ahoj, da se nekde koupit pruvodce na Labak Levy breh? A na kterem brehu je podle vas lepsi lezeni?
Diky
  Levy breh pruvodce 20.07.2017 Příští týden obchodech HUDY sport ČR.
  Re: Labak Levy breh pruvodce 26.07.2017 oboje mají svoje. na pravej odpoledne v létě smaží slunko. tekže pravej je dobrej na podzim třeba. l
Korno - přístup 20.07.2017 Opakování je matkou moudrosti. Ze zdejšího průvodce:
Od nádraží v Srbsku (parkoviště je od nádraží až po šraňky) a pěšky stále dál cestou podél kolejí za přejezdem (ulice K císařské rokli). U hradla (Korno) přejít koleje a za nimi příkopem
  Re: sekani chytu 19.07.2017 záleží jak se na to díváš.Budeš mít 50-ti metrovou cestu za 5-6.Ale dva-tři metry z toho budou za na
    Re: sekani chytu 20.07.2017 to se vetsinou psalo jako A1 a doprostred se dal jeden nyt, kde ses chytil vlastniho presa, a ejhle
    Re: sekani chytu 20.07.2017 no tohle, co se tam objevilo určitě nepoleze nikdo. je to tak lámavé, že se to po pár přelezech ošla
    Re: sekani chytu 21.07.2017 Tak ty 2-3m přehákuješ a napíšeš si A0 nebo pověsíš pytel. Lízt aspoň pro mne znamená vyřešit problé
      Re: sekani chytu 21.07.2017 Ok, a teď když se zkusíš několikrát nadechnout a vydechnout a nechat tam jen to co je rozumný, tak..
        Re: sekani chytu 21.07.2017 neee.. rek to celkem dobre a jasne...
      Re: sekani chytu 21.07.2017 Ty vole to je snad nejakej mistni folkror, navazet se neustale do Karesaka. Nejdriv za Prosecnici a
      Re: sekani chytu a kvalita oceli 21.07.2017 Mistre lezče, jsi mě normálně rozesmál:-) Za prvé mi je úplně jedno, zda někdo něco po mě přeseká, č
    Re: sekani chytu 21.07.2017 Ad Dusan: Ty ses teda dobrej jetel..
      Re: sekani chytu 22.07.2017 Já vím, kdo tu seká. Jmenuje se Karesch :-)
Ztracená helma 19.07.2017 Dobrý den,
v neděli 16.7. jsem zapomenul u Bradla v Jeseníkách modrou helmu značky Mammut. Nálezce ať se prosím ozve na mail limoto94@gmail.com. Na odměně se určitě domluvíme. Díky
sekání chytů 18.07.2017 Zajímalo by mě, proč se už zas seká v Prosečnici? Karešák měl nutkavou touhu udělat vytrvalostní dardy. Tím sekáním zabil i věci, které šlo vylézt bez majzlíku, ale aspoň to má treninkovou hodnotu a je to v pevném. Kdo ale proboha má zapotřebí sekat v těc
  Re: sekání chytů 18.07.2017 Na Srbsku se neseká! Na Sbrsku se čistí!!!
  Re: sekání chytů 19.07.2017 Nejel okolo místopředseda?
  Re: sekání chytů 19.07.2017 sekalo se seká se a bude se sekat
  Re: sekání chytů 20.07.2017 Mě to připadá celkem logický:
- máš oblast bývalého lomu
- někdo v ní dělá pár klasick
    Re: sekání chytů 20.07.2017 jestli je tak boží lézt sekané cesty, znova se nabízí otázka, proč nesekat i na rovišti. jestli je b
      Re: sekání chytů 20.07.2017 Nikoli, nenabízí. Prostě v Čechách je pár boulderových oblastí, kde se sem tam seklo (bouldery na Pe
        Re: sekání chytů 20.07.2017 No a pak jsou zacatecnicti nymandi, kteri si o sobe mysli, ze jimi nejsou a krafaji skoro do vseho..
      Re: sekání chytů 20.07.2017 Ano, Prosečnice je z většiny sekaná, co šlo držet se nechalo. Skála byla natolik špatná, že se bavit
        Re: sekání chytů 21.07.2017 Přesně tyhle názory prezentovali lidé i dřív a tak se na písku sekalo a dělaly cesty shora s odůvodn
          Re: sekání chytů 21.07.2017 tohle je lom, tady se strilelo dynamitem. prirodni dilo to nikdy nebylo tak neni co resit. cele tohl
            Re: sekání chytů 21.07.2017 Pravděpodobně jo. Ale taky to můžou bejt looseři, kteří místo aby se mluvilo o tom co se tam tvoří t
              Re: sekání chytů 21.07.2017 Šáfa chtěl jen vědět, kdo se pustil do měkké stěny nad ohništěm. Těch pár lidí co jsme tam nějaké ce
    Re: sekání chytů 20.07.2017 Uz jsem tam byl nekolikrat a vzdy jsme tam byli sami (i o vikendech). Zas tak popularni to tam neni.
      Re: sekání chytů 20.07.2017 No, mozna proto ze to jsou casto tezsi vytrvalostni cesty vhodne na trenovani a ne na pozitek. Spis
      Re: sekání chytů 20.07.2017 sypké sekané lišty ve stěně velikosti Andulky a Vendulky návštěvnost rozhodně nezvýší
  Re: sekání chytů 21.07.2017 Neseká se tam, kartáčuje se. A je to posvěcené ČHS, takže do klidu.
Sportovky na Leto 18.07.2017 Ahoj, muze nekdo doporucit sportovni oblast na leto (tzn. sever/vychod orientovana stena plus nebo ve vyssi nadmorske vysce). Spis neco rozsahlejsiho kdekoliv v Evrope krom ceskych pisku a Fjury? Dik!
Brněnský masiv na Křížáku 17.07.2017 O víkendu jsem se při hledání věže na Křížáku, na Zdoňovském oblouku, dostal na vrchol okrajovky , kde byla vrcholová knížka se jménem "Brněnský masiv". Takový útvar ale v (nejnovějším) průvodci popsán není. Pokud někdo víte o co jde, dejte pros
  Re: Brněnský masiv na Křížáku 18.07.2017 sis tu knížku měl otevřít a ty cesty přečíst
    Re: Pruvodce Wachau 18.07.2017 Možná i tohle 1
...
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
...
2263
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. fotky k cestě, počet přelezů, komentáře 08:18:28 25.07.2017odpovědět
    Re: Prosím o radu-vysvětlení. a hviezdicka - hodnotenie cesty marek 16:39:06 25.07.2017odpovědět
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. Ten dotaz se tu pravidelne opakuje. Napadne uz admina to dat jako vysvetlivku na strance, na proklik nebo bublinu? 10:54:23 26.07.2017odpovědět
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. Tady se za posledních 10 let nic nezměnilo. Pochybuju, že se tím bude někdo z adminů zajímat. Je to škoda... patapufa 10:41:50 27.07.2017odpovědět
    Re: Prosím o radu-vysvětlení. Admini věří v přirozenou inteligenci lezců., kteří když si rozkliknou cestu, tak vidí, že počet fotek, komentářů a přelezů koresponduje s číslíčky pod F P K v tabulce.
Je nám samozřejmě taky líto, že nestíháme doplňovat a reagovat na podněty čtenářů, ale realita je taková, že nestíháme. Možná by pomohlo, kdyby admini přestali lézt a věnovali se jen Lezci, ale to by mi bylo líto ještě více. jirkas 11:15:19 27.07.2017odpovědět
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. Pokud je pro web admina pridani kratkeho textu na stranku prace na celou noc, tak to potom jooo. 20:44:41 27.07.2017odpovědět
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. souhlas...vždyť je to zjevné co to znamená. web sice nijak dopředu nejde, ale aspon si nemusíme zvykat na nový prostředí. a když něco nevím, tak se zeptám himlaudondonrvetrkrucajselemet! :) 21:10:19 27.07.2017odpovědět
        Re: Prosím o radu-vysvětlení. Co je to admin:-) 23:06:56 27.07.2017odpovědět
        Re: Prosím o radu-vysvětlení. A taky žije tahleta rubrika... Takže všecho funguje podle plánu! :-) 01:25:18 28.07.2017odpovědět
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. Ono občas popřemýšlet není na škodu, pamatuji se, když jsem nad tím kvizem přemýšlel a chvilku mi to trvalo, ale dal jsem to bez dotazu. J 07:13:43 28.07.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: