Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Foto dne: varan a komoda 28.07.2017 Ano, téměř jako každá fotka osobitých fotografů pod značkou lezec.cz má i komodské varaňátko neskute
    Re: Foto dne: varan a komoda 30.07.2017 Vo fotku nejde. De vo toho chlapa na ní. Ten mě jednou zřezal tak, že sem skončil se šroubama v noze
    Re: Foto dne: varan a komoda 30.07.2017 Simon Carter, vynikající australský fotograf, prý ve své monografii vyzdvihuje dokumentární rozměr s
      Re: Foto dne: varan a komoda 30.07.2017 Ano, v tom případě jsi ty a spol. vrcholnými představiteli postkomunistického realismu v lezecké fot
      Re: Foto dne: varan a komoda 30.07.2017 Jirko, chtěli jsme přece do party nějakého profesiálního fotografa. Tady Bída vypadá že tomu rozumí
        Re: Foto dne: varan a komoda 31.07.2017 Jezdím jen s lezci.
          Re: Foto dne: varan a komoda 31.07.2017 Ty ses fakt zoufalec :D
    Re: Foto dne: varan a komoda 31.07.2017 Bido, dělá to na mne dojem jakési osobní nevraživosti, ale mohu se mylit a jde o takové kamaradske p
      Re: Foto dne: varan a komoda 31.07.2017 Je fakt, že to není poznat. "Až tě potkám, tak utíkej!" by možná bylo výstižnější :-D
        Re: Foto dne: varan a komoda 02.08.2017 Napsal analni sportovec...
          Re: Foto dne: varan a komoda 02.08.2017 Napsal hrdina.
Kras a voda 28.07.2017 Neví někdo kolik je vody u Hřebenáče v Krasu??
  Re: Kras a voda 28.07.2017 Tipujem, že na šnorcheľ...
    Re: Kras a voda 29.07.2017 Včera byl po dešti potok, ale to rychle opadne, takže dnes by to mělo být už v pohodě.
styl přelezu vícedélky 28.07.2017 když lezu vícedélku a v jedný dýlce spadnu, sjedu ke štandu, parťák to dá čistě a já za ním na TR už taky, je to styl pp? postřehl jsem, že někteří si uznávají takový přelez PP je tak správně?
  Re: styl přelezu vícedélky 28.07.2017 myslim ze styl kterym preleze druholezec se nehodnoti (to by adamkuv prelez dawn wall byl pak styl j
    Re: styl přelezu vícedélky 28.07.2017 Takze kdyz nejtěžší dylku za 9 vyleze kamos a ja to treba vyjumaruju tak ofiko porad team flash? To
      Re: styl přelezu vícedélky 29.07.2017 Ne, týmovej přelez to je když se střídáte - prvolezec leze čistě (RP, PP, OS, F) a druholezec sice T
    Re: styl přelezu vícedélky 29.07.2017 Vždycky jsem myslel že flash se týká přelezů, kdy lezu cestu a mám k ní předem nějaký usnadňující in
      Re: styl přelezu vícedélky 01.08.2017 jo mas pravdu, myslel jsem to tak ze prvni spadne, druhy vyleze vkuse, pak je to flash
        Re: styl přelezu vícedélky 01.08.2017 dík, už jsem myslel... ;-)
  Re: styl přelezu vícedélky 29.07.2017 Mne by hlavne zajimalo: proc to resis?
Urcite tak nejak vnitrne tusis, jestli jste ji
    Re: styl přelezu vícedélky 29.07.2017 Myslim ze kdyz dylku za 9 vyleze prvolezec na flash pote co ja jsem v ni spadl a pak ji vylezl tr ta
      Re: styl přelezu vícedélky 29.07.2017 rozebrany to nikde neni protoze lezci u kterych na tom skutecne zalezi to lezou cele na prvnim. u os
        Re: styl přelezu vícedélky 29.07.2017 děkuji za erudované vysvětlení...
          Re: styl přelezu vícedélky 01.08.2017 já si to píšu většinou takto: jelikož kamoš neleze tak dobře, tak za mnou těžký délky vetšinou sem
            Re: styl přelezu vícedélky 01.08.2017 zdar jasný a když chci dát cestu kde jsou dvě dýlky za 9 a rozdělíme s kámošem síly tak, že každý dá
            Re: styl přelezu vícedélky 01.08.2017 ještě k tvýmu příspěvku, kdybysme šli do extrému, co kdyby tvůj kámoš v tý 6 délce sednul?:)předpokl
              Re: styl přelezu vícedélky 01.08.2017 kdyby v tý délce za 6 sednul, tak je bez večeře. ale k příspěvku výše - pokud bych lezl cestu kde js
              Re: styl přelezu vícedélky 01.08.2017 Já beru jako OS-team když se poctivě střídáme a prvolezec dá vždycky dýlku na OS. Přelez druholezce
Stena pisek - bouldrovka 25.07.2017 Jak to vypada v pisku na stene na potrenovani v jednom? Je v ramci steny nejaka funkcni bouldrovka, jsou tam nejake listy/kamus/hrazda? Dik
  Re: Stena pisek - bouldrovka 25.07.2017 Chlape, asi myslíš Písek s velkým P. Fakt jsem docela přemýšlel co tím chceš říci.
    Re: Stena pisek - bouldrovka 26.07.2017 Myslím že se to dá pochopit okamžitě...v Písku bouldrovka je prakticky o ničem.
Eiger v létě 25.07.2017 Čau, chtěl bych se zeptat, zda se leze severka Eigru i v létě nebo je lepší počkat na jarní firn. Napadá mě, že tam v létě nebude tolik sněhu, takže to bude těžší a bude asi létat více kamení, nicméně nebude ve stěně taková kosa :) Díky za info
  Re: Eiger v létě 25.07.2017 Radši pod nulou v duchu, než při +10 celej mokrej
    Re: Eiger v létě 25.07.2017 v suchu
  Re: Eiger v létě 26.07.2017 Bílý pavouk.
  Re: Eiger v létě 26.07.2017 Zalezi co chces lizt. Treba na Deep Blue Sea je idealni podminka ted, respektive az prestane chcat :
  Re: Eiger v létě 26.07.2017 Severka se leze v létě i v zimě. V létě je to dost šrot, sněhu málo, ale dá se. V zimě to bude asi l
Prosím o radu-vysvětlení. 24.07.2017 Mohl bych požádat o vysvětlení, co znamenají písmena : F. P. K. a hvězdička na konci tabulky u databáze cest? Díky předem.
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. 25.07.2017 fotky k cestě, počet přelezů, komentáře
    Re: Prosím o radu-vysvětlení. 25.07.2017 a hviezdicka - hodnotenie cesty
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. 25.07.2017 Děkuji.
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. 26.07.2017 Ten dotaz se tu pravidelne opakuje. Napadne uz admina to dat jako vysvetlivku na strance, na proklik
  Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 Tady se za posledních 10 let nic nezměnilo. Pochybuju, že se tím bude někdo z adminů zajímat. Je to
    Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 Admini věří v přirozenou inteligenci lezců., kteří když si rozkliknou cestu, tak vidí, že počet fote
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 Pokud je pro web admina pridani kratkeho textu na stranku prace na celou noc, tak to potom jooo.
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 souhlas...vždyť je to zjevné co to znamená. web sice nijak dopředu nejde, ale aspon si nemusíme zvyk
        Re: Prosím o radu-vysvětlení. 27.07.2017 Co je to admin:-)
        Re: Prosím o radu-vysvětlení. 28.07.2017 A taky žije tahleta rubrika... Takže všecho funguje podle plánu! :-)
      Re: Prosím o radu-vysvětlení. 28.07.2017 Ono občas popřemýšlet není na škodu, pamatuji se, když jsem nad tím kvizem přemýšlel a chvilku mi to
  Re: foto dne 23.07.2017 z náskoku se nesmí nastupovat. hezky staticky! :))
Labak Levy breh pruvodce 20.07.2017 Ahoj, da se nekde koupit pruvodce na Labak Levy breh? A na kterem brehu je podle vas lepsi lezeni?
Diky
  Levy breh pruvodce 20.07.2017 Příští týden obchodech HUDY sport ČR.
  Re: Labak Levy breh pruvodce 26.07.2017 oboje mají svoje. na pravej odpoledne v létě smaží slunko. tekže pravej je dobrej na podzim třeba. l
Korno - přístup 20.07.2017 Opakování je matkou moudrosti. Ze zdejšího průvodce:
Od nádraží v Srbsku (parkoviště je od nádraží až po šraňky) a pěšky stále dál cestou podél kolejí za přejezdem (ulice K císařské rokli). U hradla (Korno) přejít koleje a za nimi příkopem
  Re: sekani chytu 19.07.2017 záleží jak se na to díváš.Budeš mít 50-ti metrovou cestu za 5-6.Ale dva-tři metry z toho budou za na
    Re: sekani chytu 20.07.2017 to se vetsinou psalo jako A1 a doprostred se dal jeden nyt, kde ses chytil vlastniho presa, a ejhle
    Re: sekani chytu 20.07.2017 no tohle, co se tam objevilo určitě nepoleze nikdo. je to tak lámavé, že se to po pár přelezech ošla
    Re: sekani chytu 21.07.2017 Tak ty 2-3m přehákuješ a napíšeš si A0 nebo pověsíš pytel. Lízt aspoň pro mne znamená vyřešit problé
      Re: sekani chytu 21.07.2017 Ok, a teď když se zkusíš několikrát nadechnout a vydechnout a nechat tam jen to co je rozumný, tak..
        Re: sekani chytu 21.07.2017 neee.. rek to celkem dobre a jasne...
      Re: sekani chytu 21.07.2017 Ty vole to je snad nejakej mistni folkror, navazet se neustale do Karesaka. Nejdriv za Prosecnici a
      Re: sekani chytu a kvalita oceli 21.07.2017 Mistre lezče, jsi mě normálně rozesmál:-) Za prvé mi je úplně jedno, zda někdo něco po mě přeseká, č
    Re: sekani chytu 21.07.2017 Ad Dusan: Ty ses teda dobrej jetel..
      Re: sekani chytu 22.07.2017 Já vím, kdo tu seká. Jmenuje se Karesch :-)
1
...
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
...
2263
  Re: Foto dne: varan a komoda Ano, téměř jako každá fotka osobitých fotografů pod značkou lezec.cz má i komodské varaňátko neskutečný vnitřní náboj a atmosféru, vše focené z překvapivých míst v neskutečné kvalitě a originalitě. Heinz Zak a další prodávají své nádobíčko a pláčí v koutě. Bída 21:39:02 28.07.2017odpovědět
    Re: Foto dne: varan a komoda Vo fotku nejde. De vo toho chlapa na ní. Ten mě jednou zřezal tak, že sem skončil se šroubama v noze. Papouš 01:55:33 30.07.2017odpovědět
    Re: Foto dne: varan a komoda Simon Carter, vynikající australský fotograf, prý ve své monografii vyzdvihuje dokumentární rozměr současné lezecké fotografie prezentované zde na Lezci. Zejména zcela nevídaný podhledový přístup. Upřednostnuje jej před poněkud monotóním nadhledovým přístupem Hainze Zaka.
jirkas 15:13:29 30.07.2017odpovědět
      Re: Foto dne: varan a komoda Ano, v tom případě jsi ty a spol. vrcholnými představiteli postkomunistického realismu v lezecké fotografii. Měli byste udělat výstavu. Před velkoformátovými snímky Prdel zespoda 1 až 100, Skoba, Chyt budou stát zástupy. Bída 20:00:43 30.07.2017odpovědět
      Re: Foto dne: varan a komoda Jirko, chtěli jsme přece do party nějakého profesiálního fotografa. Tady Bída vypadá že tomu rozumí zcela nad naše neskromná očekávání. Možná by nám mohl poslat na ukázku nějaké moderní portfolio, pokud tedy někdy vyrazí lézt. pelda 20:37:15 30.07.2017odpovědět
        Re: Foto dne: varan a komoda Jezdím jen s lezci. Bída 10:29:50 31.07.2017odpovědět
          Re: Foto dne: varan a komoda Ty ses fakt zoufalec :D 11:10:47 31.07.2017odpovědět
    Re: Foto dne: varan a komoda Bido, dělá to na mne dojem jakési osobní nevraživosti, ale mohu se mylit a jde o takové kamaradske popruzovanicko ...
J. Klada 13:37:18 31.07.2017odpovědět
      Re: Foto dne: varan a komoda Je fakt, že to není poznat. "Až tě potkám, tak utíkej!" by možná bylo výstižnější :-D Bída 16:53:59 31.07.2017odpovědět
        Re: Foto dne: varan a komoda Napsal analni sportovec... 08:49:47 02.08.2017odpovědět
          Re: Foto dne: varan a komoda Napsal hrdina. Bída 10:16:26 02.08.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: