LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230925 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezení s dětmi01.08.2017
Zdravím všechny a omlouvám se, že píšu stejný text do diskuze i do inzerce, ale čas se mi krátí :)

5.8. - 12.8. mám dovolenou a plánuju s prckem (5 let) někam vyrazit lozit nebo/i boulderovat. Proto bych byl rád, kdyby se našli lidi s dítět
 Re: Lezení s dětmi02.08.2017
Nepovídejte, že nikdo nelezete s prckama.
 Re: Lezení s dětmi02.08.2017
Nepovídejte, že nikdo nelezete s prckama.
 Re: Lezení s dětmi03.08.2017
Promiň, ale takhle formulované nadšenecké kecy asi většina normálních rodičů ignoruje. Tak se nediv,
  Re: Lezení s dětmi03.08.2017
Podepisuju.
  Re: Lezení s dětmi03.08.2017
Jedno musím uznat...nechtěl jsem negativní komenty a nebyly a pak jsem si na ně sám naběhl :)
   Re: Lezení s dětmi03.08.2017
Ale vždyť ti tu lokaci Kuba Turek napsal. V oddílech. Jestli jsem to správně pochopil, tak neměl nam
    Re: Lezení s dětmi03.08.2017
Tak to se omlouvám za nepochopení a díky za vysvětlení.
     Re: Lezení s dětmi03.08.2017
To nebylo nic negativního. Jenom se Ti snažím vysvětlit, proč se Ti zřejmě nikdo z rodičů neozve. A
   Re: Lezení s dětmi03.08.2017
Pokud bys chtěl kroužek v Brně, tak třeba
 Re: Lezení s dětmi03.08.2017
Já to říkal, že ty Zobanovic krávoviny v Lažánkách patří vytlouct. To je dobrý akorát tak na to, aby
 Re: Lezení s dětmi04.08.2017
všude v oblastech, kde se bouldruje, se najdou i lehké kameny pro děti (petráč, ostaš,...) o ty boul

 Wild Country Revo vs. SP01.08.2017
Ahoj máte zkušenost s Revem jako náhradu za Silent Partner ? Dík za postřehy.

 frankenjura nejlepší sektory30.07.2017
Ahoj, chceme se zajet poprvé podívat do Frankenjury. Doporučili byste prosím nějaké ,,must-do" sektory? Vypadá to, že je tam hofo strašně moc a je těžké něco vybrat. Hodnotící kritéria řekněme tahle: obtížnost 7a-7b, buď něco delšího, nebo silové, př
 Re: frankenjura nejlepší sektory31.07.2017
Zapíchni pravítko do průvodce a když nebude mít požadované cesty ta skála co se otevře listuj dál a
  Re: frankenjura nejlepší sektory31.07.2017
No a to je prave to na co se tazatel pta, kde je to dle subjektivniho nazoru lidi co tam jezdi dobre
   Re: frankenjura nejlepší sektory31.07.2017
máš pravdu, měl jsem držet hubu.

mě vždycky jen děsí jak někdo kdo si není schopen po
    Re: frankenjura nejlepší sektory31.07.2017
Právě že si poradit dokáže, proto se ptá. Už mi to nedalo nezaregovat: jseš prostě neuvěřitelnej kre
     Re: frankenjura nejlepší sektory31.07.2017
A co jsi ty, když sežereš honění kliků? Když někdo leze na Diebeslochu, tak nenajde jiný podobný sek
   Obcházení kvaků?01.08.2017
Neuraž se, ale jak bys mohl obcházet kvaky? V průvodcích je přeci téměř vše - od trasy z parkoviště
    Re: Obcházení kvaků?01.08.2017
no znám i takové. jenže těm nepomůže rada, ty musíš za ruku dovést až pod stěnu. jinak fakt zabloudě
    Re: Obcházení kvaků?01.08.2017
V Juře snadno. Vypadá to dobře v průvodci a přijdeš pod kvak, nebo také naopak. A vo tom to je ;-)
     Co je kvak?01.08.2017
A mohl bys definovat, co to kvak je? Musím říci, že do Jury jezdím hodně a pokud jsem před tím věnov
      Re: Co je kvak?01.08.2017
kvak je takový to co dělají takový ty jako vodní tyhlencty co nejsou úplně vodní protože by se utopi
       Re: Co je kvak?01.08.2017
Sem znal jednoho Kvaka, dost slusne lezl, fajn synek, kdo vi, kde je mu ted konec :(
        Re: Co je kvak?02.08.2017
Zničila ho bába a prachy...:-)
         Re: Co je kvak?02.08.2017
Kvaka znicily prachy? To si snad ani nedokazu predstavit, to byl vzdycky takovy fajny dredovaty vagu
          Re: Co je kvak?02.08.2017
vobčas ma holt vagus kliku a dostane včas rozum...
        Re: Co je kvak?03.08.2017
Lezl se Žbluňkem asi i dost morálový dardy, ne?

 Re: frankenjura nejlepší sektory31.07.2017
Vyfiltruj v databázi zde na lezci podle počtu přelezů.
 Re: frankenjura dobrý31.07.2017
Jestli chceš delší cesty (minimálně na 70 m lano) v kolmým i převislým, najdi si sektor Roter Fels.<
  Frankenjura špatný31.07.2017
A proč bych měl sdělovat něco, co stálo moře času, prachů, úsilí, benzínu? Navíc v Juře je čím dál v
   velkorysost31.07.2017
Snad jsi nezískal dojem, že bych chtěl na toto téma diskutovat? Pokud sis chtěl jen obhájit svůj pos
   Re: Frankenjura špatný01.08.2017
treba proto aby tim nemusel travit more casu jako ty? proto ze jsme jedna lezecka komunita ktery by
    Re: Frankenjura špatný01.08.2017
Ty jsi asi dost naivní. Doby, kdy se všichni měli mít stejně dobře už snad jsou definitivně pryč.
     Re: Frankenjura špatný02.08.2017
Naivni v cem? at ctu jak ctu, jedine co vyplyva z tveho prispevku je "na ostatni kaslu, to co v
    proč křičet na hluchýho01.08.2017
Ondro, argumenty dobrý, ale mlátíš prázdnou slámu. I mezi českými lezci se najde spousta takových, k
     Re: proč křičet na hluchýho01.08.2017
No hlavně lezte a pište s láskou :-D :-D :-D
     Re: proč křičet na hluchýho02.08.2017
jo ja vim... je to jako hrat sachy s holubem... na konci se holub vysere na sachovnici, poshazuje fi
   Právě naopak01.08.2017
Vždyť je to právě naopak. Tady máš nádhernou možnost ho poslat právě mimo ty sektory, kde si lidi ne
    go west!02.08.2017
o hezkym vikendu jedine na weisenstein, pak me napadaj jsete vajziky anebo mozna snad vajziky, jinam
     Re: go west!02.08.2017
Jo jo, když jsem to o tom opaku psal, měl jsem na mysli přesně tento případ :-) Já myslím, že pro n
 Re: frankenjura nejlepší sektory02.08.2017
za mě:
Schöne Aussicht, Hartensteiner Wand, Weissenstein, Wolfstein, Leienfels, Soranger Wan
  Re: frankenjura nejlepší sektory02.08.2017
Za mě.....Jeď třeba do Norska,nebo teď natrénuj a jeď si prodloužit léto do Špáňa. Pokud by tě ta Ju
   nakonec dobrý02.08.2017
jo, to je fakt, jsem zapomněl o kus vejš dodat, že na Roter Fels je v létě dobrý dorazit až po 14h,
   Konečné řešení02.08.2017
Abendleite, Adamsfels, Affentheater, Ailsbachtaler Turm, Alter Freund, Amphitheater, Andeltodrom, An
 Re: frankenjura nejlepší sektory03.08.2017
Jezdíme i na méně profláklé a kupodivu místy je to super lezení. Je tam toho strašně moc 800 sektorů
 Re: frankenjura nejlepší sektory03.08.2017
To je jednoduche v Jure je kvak skoro vsechno :D Pro me kvak je kratke lezeni a v Jure je vetsina se

 Kola a spaní v rodellaru30.07.2017
Zdar, v září chceme jet do rodellaru a uvažoval jsem o tom vzít kolo na restday, máte někdo zkušenosti jestli se tam dají najít nějaké zajímavé trasy na mtb?
A má někdo tip kde se tam dá spát v obytnaku mimo kemp?
 Re: Kola a spaní v rodellaru30.07.2017
Mimo kemp se tam dá spát na parkále v centru obce,ale spíš asi mimo sezonu.To je tam ale většinou pl
  Re: Kola a spaní v rodellaru30.07.2017
Pokud se doba změnila, tak leda v tom směru, že lezci z CZ/PL a částečně SK, kteří mají na celkem sl
   Re: Kola a spaní v rodellaru30.07.2017
Místní nejsou rednecks a tak kromě hadrů je nedojímá ani auto za půl mega od údajných socek. Zda je
    Re: Kola a spaní v rodellaru31.07.2017
dobrý, chápu, budem v kempu, ale co ta kola?
    Re: Kola a spaní v rodellaru31.07.2017
dobrý, chápu, budem v kempu, ale co ta kola?
     Re: Kola a spaní v rodellaru01.08.2017
kolo nech doma vojine, co bys tam s nim delal
     Re: Kola a spaní v rodellaru01.08.2017
kolo nech doma vojine, co bys tam s nim delal
 Re: Kola a spaní v rodellaru01.08.2017
jedeš hlavně lézt nebo hlavně na kolo? podle toho si vezmi věci. jestli jedeš hlavně na kolo, tak la

 Itálie - Sicilie29.07.2017
Ahoj, chystáme se na pozdim na lezecký trip přes Itálii na Sicilii. Poraďte prosím oblasti v Itálii, kde se cestou oplatí zalézt. Sperlonga, Amalfi,... co dál? A oplatí se tam zastavovat? Dik moc :)
 Re: Itálie - Sicilie02.08.2017
My cestou stavěli akorát v Arcu a pak až pod Neapolí u Cosenzi. Další den pak trajekt. Pokud jedete

 Foto dne: varan a komoda28.07.2017
Ten chlap svádí s tou cestou těžkej fight.
 Re: Foto dne: varan a komoda28.07.2017
Ano, téměř jako každá fotka osobitých fotografů pod značkou lezec.cz má i komodské varaňátko neskute
  Re: Foto dne: varan a komoda30.07.2017
Vo fotku nejde. De vo toho chlapa na ní. Ten mě jednou zřezal tak, že sem skončil se šroubama v noze
  Re: Foto dne: varan a komoda30.07.2017
Simon Carter, vynikající australský fotograf, prý ve své monografii vyzdvihuje dokumentární rozměr s
   Re: Foto dne: varan a komoda30.07.2017
Ano, v tom případě jsi ty a spol. vrcholnými představiteli postkomunistického realismu v lezecké fot
   Re: Foto dne: varan a komoda30.07.2017
Jirko, chtěli jsme přece do party nějakého profesiálního fotografa. Tady Bída vypadá že tomu rozumí
    Re: Foto dne: varan a komoda31.07.2017
Jezdím jen s lezci.
     Re: Foto dne: varan a komoda31.07.2017
Ty ses fakt zoufalec :D
  Re: Foto dne: varan a komoda31.07.2017
Bido, dělá to na mne dojem jakési osobní nevraživosti, ale mohu se mylit a jde o takové kamaradske p
   Re: Foto dne: varan a komoda31.07.2017
Je fakt, že to není poznat. "Až tě potkám, tak utíkej!" by možná bylo výstižnější :-D
    Re: Foto dne: varan a komoda02.08.2017
Napsal analni sportovec...
     Re: Foto dne: varan a komoda02.08.2017
Napsal hrdina.

 Kras a voda28.07.2017
Neví někdo kolik je vody u Hřebenáče v Krasu??
 Re: Kras a voda28.07.2017
Tipujem, že na šnorcheľ...
  Re: Kras a voda29.07.2017
Včera byl po dešti potok, ale to rychle opadne, takže dnes by to mělo být už v pohodě.

 styl přelezu vícedélky28.07.2017
když lezu vícedélku a v jedný dýlce spadnu, sjedu ke štandu, parťák to dá čistě a já za ním na TR už taky, je to styl pp? postřehl jsem, že někteří si uznávají takový přelez PP je tak správně?
 Re: styl přelezu vícedélky28.07.2017
myslim ze styl kterym preleze druholezec se nehodnoti (to by adamkuv prelez dawn wall byl pak styl j
  Re: styl přelezu vícedélky28.07.2017
Takze kdyz nejtěžší dylku za 9 vyleze kamos a ja to treba vyjumaruju tak ofiko porad team flash? To
   Re: styl přelezu vícedélky29.07.2017
Ne, týmovej přelez to je když se střídáte - prvolezec leze čistě (RP, PP, OS, F) a druholezec sice T
  Re: styl přelezu vícedélky29.07.2017
Vždycky jsem myslel že flash se týká přelezů, kdy lezu cestu a mám k ní předem nějaký usnadňující in
   Re: styl přelezu vícedélky01.08.2017
jo mas pravdu, myslel jsem to tak ze prvni spadne, druhy vyleze vkuse, pak je to flash
    Re: styl přelezu vícedélky01.08.2017
dík, už jsem myslel... ;-)
 Re: styl přelezu vícedélky29.07.2017
Mne by hlavne zajimalo: proc to resis?

Urcite tak nejak vnitrne tusis, jestli jste ji
  Re: styl přelezu vícedélky29.07.2017
Myslim ze kdyz dylku za 9 vyleze prvolezec na flash pote co ja jsem v ni spadl a pak ji vylezl tr ta
   Re: styl přelezu vícedélky29.07.2017
rozebrany to nikde neni protoze lezci u kterych na tom skutecne zalezi to lezou cele na prvnim. u os
    Re: styl přelezu vícedélky29.07.2017
děkuji za erudované vysvětlení...
     Re: styl přelezu vícedélky01.08.2017
já si to píšu většinou takto: jelikož kamoš neleze tak dobře, tak za mnou těžký délky vetšinou sem
      Re: styl přelezu vícedélky01.08.2017
zdar jasný a když chci dát cestu kde jsou dvě dýlky za 9 a rozdělíme s kámošem síly tak, že každý dá
      Re: styl přelezu vícedélky01.08.2017
ještě k tvýmu příspěvku, kdybysme šli do extrému, co kdyby tvůj kámoš v tý 6 délce sednul?:)předpokl
       Re: styl přelezu vícedélky01.08.2017
kdyby v tý délce za 6 sednul, tak je bez večeře. ale k příspěvku výše - pokud bych lezl cestu kde js
       Re: styl přelezu vícedélky01.08.2017
Já beru jako OS-team když se poctivě střídáme a prvolezec dá vždycky dýlku na OS. Přelez druholezce

 Stena pisek - bouldrovka25.07.2017
Jak to vypada v pisku na stene na potrenovani v jednom? Je v ramci steny nejaka funkcni bouldrovka, jsou tam nejake listy/kamus/hrazda? Dik
 Re: Stena pisek - bouldrovka25.07.2017
Chlape, asi myslíš Písek s velkým P. Fakt jsem docela přemýšlel co tím chceš říci.
  Re: Stena pisek - bouldrovka26.07.2017
Myslím že se to dá pochopit okamžitě...v Písku bouldrovka je prakticky o ničem.

 Eiger v létě25.07.2017
Čau, chtěl bych se zeptat, zda se leze severka Eigru i v létě nebo je lepší počkat na jarní firn. Napadá mě, že tam v létě nebude tolik sněhu, takže to bude těžší a bude asi létat více kamení, nicméně nebude ve stěně taková kosa :) Díky za info
 Re: Eiger v létě25.07.2017
Radši pod nulou v duchu, než při +10 celej mokrej
  Re: Eiger v létě25.07.2017
v suchu
 Re: Eiger v létě26.07.2017
Bílý pavouk.
 Re: Eiger v létě26.07.2017
Zalezi co chces lizt. Treba na Deep Blue Sea je idealni podminka ted, respektive az prestane chcat :
 Re: Eiger v létě26.07.2017
Severka se leze v létě i v zimě. V létě je to dost šrot, sněhu málo, ale dá se. V zimě to bude asi l

1   ...   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezení s dětmi
Zdravím všechny a omlouvám se, že píšu stejný text do diskuze i do inzerce, ale čas se mi krátí :)

5.8. - 12.8. mám dovolenou a plánuju s prckem (5 let) někam vyrazit lozit nebo/i boulderovat. Proto bych byl rád, kdyby se našli lidi s dítětem/dětma, kteří by se přidali...spíš ke komu bysme se přidali my :D Může to být klidně na jeden den, na víc dnů, s přespáním v autě nebo ve stanu...atd. Klidně můžeme vystřídat víc míst, aby si to užili děti i dospělí. Dostal jsem výborný tip na lezení pro děti v Lažánkách. Byl jsem se tam dnes podívat a vypadá to suprově...cesty 2+ - 4. Jinak pojedu kamkoliv jinam po ČR. Co se týká boulderovani, tak bych se i rád podíval do Jeseníků k těm Rychlebským stezkám, tam je výběr obtížnosti velkej. Bouldery u Petrohradu mě taky zajímají. Je tam i něco lehčího? Na ten následující týden je mi jedno odkud budete, ale na dlouhodobější lezení preferuji brňáky :) Jinak jsem začátečník, lezu asi třičtvrtě roku, tk jen abyste s tím počítali. Ale myslím si, že nejsu žádná koule na noze :D

Budu i rád, když mi doporučíte aktivně využívané lokace pro lezení dětí, kde bysme mohli někoho potkat. Děkuji za každý pozitivní komentář, žádný negativní nechci :D
 Nogglli20:39:45 01.08.2017
odpovědět 
 Re: Lezení s dětmi
Nepovídejte, že nikdo nelezete s prckama.
 Nogglli21:55:33 02.08.2017
odpovědět 
 Re: Lezení s dětmi
Nepovídejte, že nikdo nelezete s prckama.
Nogglli23:15:20 02.08.2017
odpovědět 
 Re: Lezení s dětmi
Promiň, ale takhle formulované nadšenecké kecy asi většina normálních rodičů ignoruje. Tak se nediv, že neodpovídají...

Nejlepší cesta dětí k lezení je pořád přes oddíly. Jednak se tam potkají s podobnými dětmi, jednak se tam mohou dát dohromady i rodiče, dobře vedený oddíl dbá na bezpečnost (nejen jak se navázat a jistit, ale také jak nezničit dětem klouby, šlachy apod.) a úplně nejvíc tam načerpáš inspiraci na lezní (oblasti, druhy lezení, kamarády apod.)

Seznam oddílů, které pracují s dětmi, najdeš na www.horosvaz.cz

Kuba Turek00:06:36 03.08.2017
odpovědět 
  Re: Lezení s dětmi
Podepisuju.
D.13:04:00 03.08.2017
odpovědět 
  Re: Lezení s dětmi
Jedno musím uznat...nechtěl jsem negativní komenty a nebyly a pak jsem si na ně sám naběhl :)

Moc nerozumím tomu nepřátelskýmu tónu, ale možná je to jen můj pocit, ale i tak na nadšení nevidím nic špatnýho.

O lezeckých kroužcích vím a plánuju malýho po prázdninách přihlásit. Byly jsme spolu několikrát na boulderovací stěně i na skále a je vidět že ho to baví a snaží se napodobovat to co vidí. Stačí mu i nějakej balvan, na kterým si zablbne.
Napsal jsem to tak, jak jsem to napsal z důvodu, aby to nevypadalo, že sháním někoho na lezení s tím, že budu sebou tahat dítě, protože ho nemám kam dát. On se snaží lézt, baví ho to a já ho v tom hodlám nenásilně podporovat. S lanem to teď bude něco novýho a "akčnějšího".
Jestliže má alespoň někdo, z těch co reagovali, menší dítě, tak by měl vědět, že děti je potřeba motivovat, aby se těšili co je čeká a to bez plánování prostě nejde. Pak se bude nudit, zprotiví se mu to a už se mu chtít nebude. Jak jsem psal, stačilo by mi i poradit jen nějakou lokaci, kde můžeme na někoho narazit. Děti jsou soutěživý a napodobují jeden druhýho...a mimochodem, dětem stačí málo, aby si vyhráli. I kdyby mluvili jiným jazykem, stejně si pokecají :)
Nogglli18:12:25 03.08.2017
odpovědět 
   Re: Lezení s dětmi
Ale vždyť ti tu lokaci Kuba Turek napsal. V oddílech. Jestli jsem to správně pochopil, tak neměl namysli lezecké kroužky, kde člověk zaplatí majlant a zbaví se smrkáče na hodinku týdně. Ale spíš klasický oddíl, což je skupina lidí, který spolu dlouhodobě pečou, lezou a chlastaj a jejich děti v rámci oddílu dělají totéž. Do oddílů normálně vstupujou dospělí lidi, není na tom nic divnýho, kór dneska kdy mají lidi děti až ve čtyřiceti nebo v kolika. Je to trochu běh na dlouhou trať a rozhodně to není jediná cesta, ale má to něco do sebe.
honza18:38:15 03.08.2017
odpovědět 
    Re: Lezení s dětmi
Tak to se omlouvám za nepochopení a díky za vysvětlení.
 Nogglli19:57:30 03.08.2017
odpovědět 
     Re: Lezení s dětmi
To nebylo nic negativního. Jenom se Ti snažím vysvětlit, proč se Ti zřejmě nikdo z rodičů neozve. A nabízím řešení vhodné především pro prcka.

...a ano, myslím oddíl a ne komerční kroužek. Nemusí být speciálně pro děti, ale mnohé oddíly mají i neformální dětské sekce prostě proto, že se členům a členkám narodily děti.
Kuba Turek22:54:52 03.08.2017
odpovědět 
   Re: Lezení s dětmi
Pokud bys chtěl kroužek v Brně, tak třeba https://lezeckykrouzek.blogspot.cz Pro tak malýho prcka mi přijde bouldrovka lepší zábava. Dětský oddíl je v Brně asi jen jeden, Rocky Monkeys, ale přijde mi, že jsou spíš zaměřeni na stěnu a závody. V úvahu ještě připadají Lezčata v Kuřimi, ti mají asi víc výjezdů na skály.
Došlík21:22:28 03.08.2017
odpovědět 
 Re: Lezení s dětmi
Já to říkal, že ty Zobanovic krávoviny v Lažánkách patří vytlouct. To je dobrý akorát tak na to, aby se tam stahovaly rodiče s nevychovanými dětmi a další podobná individua.
14:16:22 03.08.2017
odpovědět 
 Re: Lezení s dětmi
všude v oblastech, kde se bouldruje, se najdou i lehké kameny pro děti (petráč, ostaš,...) o ty bouldrista rukou nezavadí, ale děti si na nich popolezou
jan08:16:47 04.08.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi