Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 Caute, potrebujem vyrazne rozsirit svoju zbierku friendov pred cestou do USA. Friendy som naposledy kupoval pred 10 rokmi, takze vobec nemam prehlad, ktore su dobre a ktore nie. Je mi jasne ze BD su top, comu aj zodpoveda cena. Su skutocne o tolko lepsie
  Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 vloni stahovali celé šarže Camů, takže s jestli je BD top nevím, nevím (selhávaly jim i jumary a sta
    Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 Jo, asi bych je mel namazat a pak se snad rozhodi. Jinak do toho jednoho kouby sem hodil na Borni 5m
      Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 Mam jak Kouby, tak BD. Rozdil mezi Koubou a BD je obrovsky. Rozsah, manipulace, schopnost nevytrhnou
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Potvrzuji. Mám přesně stejnou zkušenost.
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 U starsich friendu od Kouby to docela plati, rada Flex i Manta zadna velka slava.
Al
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 09.08.2017 Souhlas. Kvalita BD je o dost výš než Kouba. Permony jsou na tom nejlíp, ale taky mají svoje mouchy
  Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 Mam starsi friendy od Kouby (Manta) coz je vlastne identicke jako RockEpire (aspon bejvavalo) a BD C
    Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Osobně bych nebral ani jedny, BD dělá teď poměrně dost věcí v číně (proto toho za poslední roky taky
      Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Je take otazka, co chce tazatel v USA lezt a jak. Pokud jede na hakovacky, tak bych ty DMM nedoporuc
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Bez toho ocka se tak blbe zakladaj pri jakymkoliv lezeni, ze je lepsi je radsi rovnou hodit dolu, ne
          Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 To nevim, to bude take uz dost o zvyku ne? Ale hlavni problem nastane kdyz ho uz zalozis. Sednes si
            Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Britove to mají fakt vychytané! Pokud bych chtěl s očkem sahl bych asi po Wild counry. Já nevím jak
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 09.08.2017 Je to tak DMM jsou na hákování fakt špatný a těch pár cm rozdílu (žebřík do smyčky nebo do pevného o
          Re: Mensi Friendy na pisek 09.08.2017 Kdyz uz je tu ta rec i o malych friendech... Ma nekdo zkusenost s ruznymi hejbatky o velikostech men
            Re: Mensi Friendy na pisek 09.08.2017 BD C3 i X4 v malých velikostech jsou super, ale člověk se musí naučit tomu věřit :-)
            Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 Tlamu jsem nehodil ani do jednoho, zkoušel jsem si založit jakty malý BD tak ballnuty a z obojího js
              Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 To je dobry argument. Nakonec je asi nejlepsi mit oboji, jen to teda chce prachy... Treba na zulu a
                Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 Jako, našinec je dilematu, jestli si vzít na Sušky nebo na Panťák frendy nebo ořechový koule naštěst
                  Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 Ja tu pobliz bydlim a na ceskem pisku jsem toho az tak moc nenalezl, takze smyckovat ani moc neumim
                    Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 Aha.. Nemyslel jsem ohledy na skálu a na tradici, myslel jsem, že ty sám se bojíš, že ballnut se při
                      Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 lezl jsem na tvrdém v Annotu a v Pfalzu a malého frendíka jsem radši vždy posichroval smyčkou. Není
          Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 Alieny? Nic španělského bych už nekoupil. Tím spíš, pokud na tom závisí život.
            Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 Španělský jsou Totemy, ne? Alieny jsou od Fixe. Nebo je Fixe španělská značka?
              Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 ano, fixe je španělská značka. ano, alieny vyrábí stejný majitel
                Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 ještě k těm totemům - to je baskická značka
                Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 Tak to pak jo. Na webu jsem našel nějakou americkou adresu.
                  Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 11.08.2017 taky bych to skrýval
                    Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 11.08.2017 :)
Chudák malej umaštěnej Španěl se snaží vystupovat jako velký bílý americký gringo, a stejn
Křižák - Materiál 07.08.2017 Kdo nechal na Dešťové (vedle Pahorku) nějaké smyce. Za popis vrátím. Možná tam byly již delší dobu, v knížce byl poslední zápis z června.
  Re: Křižák - Materiál 09.08.2017 Ahoj byl jsem na Destovy se skupinkou deti a par veci mi chybi.. Muzes mi prosim poslat Tve tel. cis
Hledá se parťák 06.08.2017 Ahoj, jsem nový v Hradci Králové a hledám někoho nebo klidně celou partu na lezení. Na stěnu ale i do skal. Já sám nsem toho zatim moc nenalezl, ale baví mě to a taky bych tady v HK rád poznal nějaký lidi 😊 Tel. 722 069 787 Tak se nebojte ozva
  Re: Hledá se parťák 06.08.2017 zkus treba inzerci na lezec.cz
  Re: Hledá se parťák 06.08.2017 Nebo vygoogli nejaky oddily.
  Re: Hledá se parťák 07.08.2017 zkus fb: lezení v hradci.
na stěně v HK je nástěnka ona hledá jeho, on hledá ji, on hledá je
Hledá se parťák 06.08.2017 Ahoj, jsem nový v Hradci Králové a hledám někoho nebo klidně celou partu na lezení. Na stěnu ale i do skal. Já sám nsem toho zatim moc nenalezl, ale baví mě to a taky bych tady v HK rád poznal nějaký lidi 😊 Tel. 722 069 787 Tak se nebojte ozva
Tisá s malými dětmi 06.08.2017 Ahoj, můžete poradit kam v Tisé zamířit za lezením, aby tam byl i plácek pro malé děti? Díky!
  Re: Tisá s malými dětmi 06.08.2017 Skoro všude. Míst, kde je to děti nevhodné je tam menšina.
  Re: Tisá s malými dětmi 07.08.2017 skvely je napr. Anglicky parcik
    Re: Tisá s malými dětmi 07.08.2017 záleží jak moc jsou děti malé. třeba stěhovat kočár do parčíku je děsná pakárna. a není tam moc proc
Průvodce Levý břeh Labské údolní 04.08.2017 Jak je možný že se na takovém servru nedoctu o něčem tak skvělém jako je Průvodce na levej. A přitom tu musim koukat dlouho na reklamu na takovej brak jako je Průvodce údajně Top český písek. Nemůžete se zase vrátit k lezení???????????????
Pr
  Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 05.08.2017 Ale tady máš dostatečné info 1url.cz/BtCQL :-)
  Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 06.08.2017 Důvodem je skutečnost, že průvodce je nedostatkovým zbožím. Např. v Hudáči v Praze na nejmenované po
  Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 06.08.2017 Důvodem je skutečnost, že průvodce je nedostatkovým zbožím. Např. v Hudáči v Praze na nejmenované po
    Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 čemu se divíš? vždyť je to v praze!
    Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 V hospodě U Kosti jich je zatim dost ...
  Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Treba to bude tim ze pruvodce na levej je stejne nic moc jako na pravej.
Dost neprehl
    Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Nepověsil bys třeba někde na webu ukázku přehledného topa nějakého většího labského masivu? Pro jasn
      Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Hele on ten koment ma neco dosebe, ikdyz by nemusel byt tak agresivne psany. Treba ta delka cest tam
        Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Tohle je opravdu spíš průvodce klasického typu. V Labáku v posledních cca 8 letech přibyly stovky, r
          Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Omlouvam se pokud to vyznelo prilis utocne. Asi pracovni stres:) A mozna ze me trochu mluvilo i jist
            Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 To je úplně v pohodě. Aspoň třeba díky tobě někteří další nebudou mít příliš vysoká očekávání :)
              Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Průvodce musel dát spoustu práce, díky za něj. Nákresy sektorů a popisy přístupů jsou super. Proti m
          Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Osobne mi na labskych pruvodcich vadi, ze cesty na veze nejsou uvadene od nejstarsi cesty. Ale i tak
            Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 r.: Mňo, podle mě by orientaci ještě víc prospělo, kdyby průvodce uváděl cesty v pořadí od nejdelší
          Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 P.S. Databazi na webu (placenou), bych povazoval za skvely napad! Jak pro levy, tak i pro pravy breh
          Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Tak ten pruvodcik na Pfalz je ve vysledku take vyberovy, ale i tak ma 500 stran. A jasne, je komercn
        Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Ja teda radsi takoveho (za mne osobne skveleho) pruvodce jako ted vysel, a to dnes, nez takoveho, ja
    Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 07.08.2017 Orientace už ze země zvyšuje pravděpodobnost přežití nahoře ve stěně. I když autoři nenesou odpovědn
    Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 10.08.2017 Já jsem teda z průvodce nadšenej. V popisu oblasti jsou většinou popsány zhruba jak dlouhé budou ces
      Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 10.08.2017 pokud máš starýho z r.2010, stačí si vytipovat kam pojedu lézt, a doplnit cesty a popisy z lezce do
        Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 10.08.2017 jsem si rád novej koupil....
        Re: Průvodce Levý břeh Labské údolní 10.08.2017 A zkousel jsi to? Na obou brezich je tolik novejch cest, ze touhle kratochvili bys stravil mozna des
Mokra zula - jak dlouho schne 04.08.2017 Ahoj, jde mi konkretne o oblast Furky. Mate nekdo zkusenost jak dlouho po fest chcanci (2-3 dny) s nasledne jasnou/polojasnou oblohou to vysycha? Kdysi jsem tu cetl, ze zula schne rychleji nez vapno, ale nevim... Da se lezt uz den po desti, nebo to chce 2
  Re: Mokra zula - jak dlouho schne 04.08.2017 zula schne bleskove. ale jasne, v koute ci zastinene sapre to bude asi nakonec jendo...
    Re: Mokra zula - jak dlouho schne 04.08.2017 Stává se, že někdy prší nejen na žulu... Nejfundovanější odpověď mi v tuto chvíli připadá něco ve sm
  Re: Mokra zula - jak dlouho schne 04.08.2017 zula jako takova schne rychle. Problem je ze masiv nasakne vodou a stenou pak vetsinou nekolik dni p
  Re: Mokra zula - jak dlouho schne 04.08.2017 zula jako takova schne rychle. Problem je ze masiv nasakne vodou a stenou pak vetsinou nekolik dni p
  Re: Mokra zula - jak dlouho schne 07.08.2017 žula jako taková ta zdravá monolitická hornina v množství jeden šutr nasákavá není a povrch oschne t
rada 03.08.2017 Přátelé, sháním nákresy cest v oblasti NP Dreveník, Slovensko. Nebo jiné cesty okolo Spišské Nové Vsi. Děkuji.
Hledání na netu jsem neúspěšně vzdal.
Vyhazováky sněhu na mačky Camp 03.08.2017 Ahoj,
sháním vyhazováky sněhu na mačky Camp, které jsem koupil z druhé ruky, žádné co jsem našel na webech se na to nehodí, poradíte někdo ?
  Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 03.08.2017 Oprava: je to KONG
Zdenek
    Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 03.08.2017 Zkus vyrobce ;-), třeba jim ve skladu ještě nějaké leží a nebo udělat doma, stačí vystřihnout z tvrd
      Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 04.08.2017 kůže né, tam buď se o to staráš jako o kožené boty, nebo ti to furt namrzá a vytváří bakule. když ší
    Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 04.08.2017 Na C14 od Cassinu mi dobře funguje náhrada z piksly od šamponu,výhoda je když je mírně vypouklá,vyst
      Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 04.08.2017 hezký! správný bastler musí mít fantasii a schopnost recyklovat!!
  Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 06.08.2017 Dají se dobře vyrobit ze stříbrné lepící pásky.
    Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 06.08.2017 Ze stribrny pasky je to na picu, pac se to roztrha. Ale ta pixla od samponu je dost dobrej napad, ka
      Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 08.08.2017 Kolem přední osičky co drží hroty jsem pikslu omotal do takové trubičky a posichroval drátkem,jinak
        Re: Vyhazováky sněhu na mačky Camp 08.08.2017 dělávali jsme to s duší od nějakého mopedu či co, duše se navlékla jak prezervativ přes mačky a pro
spaní v Zittauer 03.08.2017 Nevíte někdo, jak je to se spaním v Zittauer (Jonsdorf, Oybin)? Mají tam někde povolený bivaky jako v Sasku, tolerovaný placi, nebo je lepší si odjet zpátky k nám?
  Re: spaní v Zittauer 03.08.2017 povolený nebo oficiálně tolerovaný plac tam nikde není. lze tam samozřejmě fungovat v režimu "i
    Re: spaní v Zittauer 03.08.2017 V DE muzes jeden den spat legalne v aute, pak musis odjet. Pripadne bez stanu kdekoliv "v priro
      Re: spaní v Zittauer 03.08.2017 dotaz jsem pochopil tak, že tazatel nechce dělat vlny a chce se podřídit místním zavedeným psaným i
  Re: spaní v Zittauer 03.08.2017 Pěkné místo na přespání je přímo na hraních s ČR na Krkavčích kamenech. Je to kousek od Nonnenfelsen
    Re: spaní v Zittauer 03.08.2017 no, to jsem myslel tím "pod F." na české straně plácek a ohniště, deset metrů od hranice.
      Re: spaní v Zittauer 04.08.2017 oheň v lese je zakázaný i u nás. a na oybině jsou jinak krásné bivaky, ze kterých nás nikdy nikdo ne
1
...
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
...
2263
Křižák - Materiál Kdo nechal na Dešťové (vedle Pahorku) nějaké smyce. Za popis vrátím. Možná tam byly již delší dobu, v knížce byl poslední zápis z června. Honza 14:03:48 07.08.2017odpovědět
  Re: Křižák - Materiál Ahoj byl jsem na Destovy se skupinkou deti a par veci mi chybi.. Muzes mi prosim poslat Tve tel. cislo na muj mail a ja Ti zavolam.. Hopis@centrum.cz Hopis 21:36:16 09.08.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: