Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Posilovací deska 12.08.2017 Ahoj, objednala sem posilovací desku Makak ale mám takový problém. Nemám žádné průchozí dveře v bytě (krom vstupních), nemáte někdo doporučení, čím to "vycpat" abych měla nějakou rezervu na visení ? Zatím nepotřebuji dělat přítahy, ale jenom vis
  Re: Posilovací deska 12.08.2017 Ahoj nepodepsaná,
jestli máš místo na visení aspoň někde v rohu, tak Ti stačí dvě menší fošny
    Re: Posilovací deska 15.08.2017 tohle jsem delal (tu hrazdu mit to zavesny) .. no secky reseni vyzkousnei "aby se to neprotacel
      Re: Posilovací deska 15.08.2017 jo, je to woser, ale zrovna v případě rohový hrazdy by stačily dva sundavací trámky nebo tyče, který
  Re: Posilovací deska 13.08.2017 Rozhodne jednoducha nastenna konzola z peknych hoblovanych lati.
      Re: Posilovací deska 15.08.2017 jako za dve tycky mit predstrcenou desku.. no to radsi tu hrazdu a nejaky to udelatko
  Re: Posilovací deska 15.08.2017 Hele a tak me napada, jak na to, kdyz vam pan domaci zakaze vrtat do zdi :D Premyslel jsem nad takov
    Re: Posilovací deska 15.08.2017 U amuerte vykoumali už to toto. Pořád jsi zde limitován pevností a omezenou výškou zárubní.
    Re: Posilovací deska 16.08.2017 když ti domácí zakáže vrtat do zdi, tak je kokot
Dětské tábory/lezení s dětma 12.08.2017 Pohyboval jsem se teď dva týdny po českejch pískách a v každý oblasti bylo k vidění mohutný topropeování, kdy dva tři rádoby instruktoři, či rodiče navěšeli udice do cest v širokém okolí..
Největsí drzost ovšem byla ve středu na Chrámovkách, kde by
  Re: Dětské tábory/lezení s dětma 12.08.2017 nezdá se mi to v pohodě, ale nevyhneš se tomu, dokud takové chování nebude ošetřeno prevencí (osvěta
    Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Podal jsi určitě nějaký protest na patřičných místech a doložil takové konání důkazy-fotografie,film
      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Dokud se za to nebude kamenovat nebo věšet tak tydle komerční šmejdi budou skály likvidovat a jenom
        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Kamenovat a věšet za co? Pokud něco porušují, jsou na ně páky již nyní. A pokud nic neporušují, proč
      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Určitě to nebyl jediný lezec co šel okolo. Martin alespoň neprošel mlčky okolo, ale snaží se s tím n
        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 To může situaci paradoxně zhoršit. Pokud bych já byl na místě neustále peskovaného instruktora, vedl
          Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 podle mě, hoblovat písek na TR, pod prvním kruhem zástupem dětí, není v pořádku...chápu, že děti se
            Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Jací rodiče? Chápeš podstatu? Tohle je právě o tom, že děti nejsou z lezeckého prostředí. Přes rok t
              Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 A protože to tak někdo dělá a šíří se to tak je to ok?? Imho těžce ne, možná by ses o svoje děti měl
                Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Nepsal jsem, že je to ok. Psal jsem, jaký jsem typ, k tomu všemu mám ještě nulovou sebekritiku a cel
              Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 v tom případě pokud tě nazajíma co tvoje dítě, dělá atd, by stálo za zamyšlení co jsi vlastně za rod
                Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 odpověď i pro m. - pánové, co vlastně chcete? Popsal jsem vám situaci i přístup velkého množství rod
                  Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Myslím, že z Tvého entrée je dobře patrné, že si uvědomuješ, že děláš špatně. To je první cesta k ná
                    Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Ano, děkuji za hodnocení. Ale opět jsi tak nějak zapomněl na to podstatné, tedy na odpověď na otázku
                      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Stáhnout lana.
                        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Jako vedoucí bych to bral, děti by měly zábavu a můj právník by z tebe vyrazil pár korun navíc :-)
                          Re: Dětské tábory/lezení s dětma 15.08.2017 Nevyrazil, po přečtení výjimky pro NPR Ádr-Teplice by do toho nešel.
                            Re: Dětské tábory/lezení s dětma 15.08.2017 Vyrazil...šáhnutí na cizí lano by mohlo být považováno za pokus o krádež a žádná podělaná výjimka s
  Na co si stěžuješ? 13.08.2017 A co bys chtěl? 4 - 5 tisíc za dítě, plno celé léto... Děti a začátečníci bez tr z bezpečnostních d
    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Dělat to jinak? Normálně? Samozřejmě to tak normální lezci - rodiče či vedoucí oddílů dělají. Vylezo
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Opět píšeš o něčem jiném. Ano, rodiče s dětmi nebo oddíly to samozřejmě mohou řešit jinak. Ale o těc
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Komerční akce nemá v NPR co dělat. Popsané jednání odporuje Pravidlům lezení na písku a i podmínkám
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Jo, to je možné. A co jako? Jak vidíš, tak tam ty akce jsou. A očividně se souhlasem ČHS. Takže co j
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Jsi lezec, nebo dement?
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Je to za současné sitace důležité? Myslel jsem, že je důležitější, že se to dělá, než kdo to dělá. A
                Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Aha, takže nejsi lezec...
                  Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Kdo z rodičů, kteří posílájí děti od stěnových kroužků a horotáborů, jsou lezci? Zkus se na to dívat
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Prachy mě netankují, to je věc lidí, kteří je z toho ždímají.
Bezpečnost je velmi jed
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 No však oni to také dělají tak, aby jim to vyšlo jak z hlediska bezpečnosti, tak z hlediska financí.
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Zdá se o všem, že ostatní s tím problém mají. Proto o tom píšou.
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 No jo, ale o to přesně jde. Mají s tím problém ostatní, ne já :-) Asi jako segwaye v cetru Prahy. P
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 ale jde, stejne jako u rodice tedy instruktor sedi nahore a dobira jedno decko po druhem ktere pak s
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Potřebuješ lidi navíc a zároveň je zde větší riziko. Jako pořadatel bych do toho nešel. Moc rizika
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Že Ti nevadí, že nestydatě vyděláváš na dobrovolné činnosti ostatních a ještě k tomu ničíš skály, je
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Ošklivé není trestné. A to je to, oč tu běží :-) A že mne pár lidí v Česku nemá rádo? Myslím, že při
                Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Přesně tak. Zdejší diskutující pořád nepochopili o co Ti "pohledem pořádajícího" jde. Prot
                  Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 To je tu klasika. Raději se někteří začnou navážet do jednotlivce a rozebírat konkrétní osobu, než b
                    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Do prdele, lidi, tenhle anonym tady sice evidentně provokuje, ale provokuje naprosto správně. Řeči s
    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 nepochopil si oč jde? písek je křehký. ať si hoblují rulu, žulu, vápno...ale písek. mějte rozum, je
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Ta skála je pouhý prostředek, jak vydělat peníze. Když si chci zalézt, jezdím do Jury nebo jinam do
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Hoblovat vápno? Aby bylo ještě vyleštěnější? I žula se ojíždí, když si lidé nečistí lezečky. Hoblova
VHT balkan 12.08.2017 zdravim budem s kamosem shodou okolnosti v bulharsku a cestou zpatky koukame po nejake te VHT v oblasti rumunska bulharska , nechcem jet uz moc na jih ani na zapad { makedonie , cerna hora , albanie , slovinsko } nekdo nejakej tip na odlehlejsi oblast bez
anketa.. 10.08.2017 anketa považuješ se za pískaře - děláte si prdel? sem myslel že to je nejaka sranda ze startu a ono uz je na titulni strance asi pul roku.. marnost..
  Re: anketa.. 10.08.2017 tak v dnešní době 67 nebo kolika genderu je další pohlaví navíc úplně jedno ....
  Re: anketa.. 10.08.2017 možná tam mají chybu a mělo by tam být "za pyskaře"
  Re: Reklama na Bordel 09.08.2017 smazáno.
    Re: Reklama na Bordel 11.08.2017 skodaaa, konecne poradnej inzerat :D
Nordic Flower 09.08.2017 Ivka Vejmolová ztrestala 8c ve Flatangeru!
  Re: Nordic Flower 09.08.2017 Při sestupu z hory Říp se zranil americký alpinista. Silně podchlazeného,ale jinak vpořádku ho našli
    Re: Nordic Flower 09.08.2017 pardon - našla - prasata,chro chro
      Re: Nordic Flower 13.08.2017 Proč jezdíte z Velé pod Říp,když víte,že jste nakažená?!:-)))
Labak - Terc 08.08.2017 Neví prosím někdo, jak se jmenuje cesta (+ cca její klasifikace), která vede v Labáku na Terč hned vlevo od Trefy do černeho?
Díky.
      Re: Labak - Terc 08.08.2017 Rána od boku je vpravo od hrany, vlevo od hrany je Lucky Strike.
Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 Caute, potrebujem vyrazne rozsirit svoju zbierku friendov pred cestou do USA. Friendy som naposledy kupoval pred 10 rokmi, takze vobec nemam prehlad, ktore su dobre a ktore nie. Je mi jasne ze BD su top, comu aj zodpoveda cena. Su skutocne o tolko lepsie
  Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 vloni stahovali celé šarže Camů, takže s jestli je BD top nevím, nevím (selhávaly jim i jumary a sta
    Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 Jo, asi bych je mel namazat a pak se snad rozhodi. Jinak do toho jednoho kouby sem hodil na Borni 5m
      Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 Mam jak Kouby, tak BD. Rozdil mezi Koubou a BD je obrovsky. Rozsah, manipulace, schopnost nevytrhnou
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Potvrzuji. Mám přesně stejnou zkušenost.
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 U starsich friendu od Kouby to docela plati, rada Flex i Manta zadna velka slava.
Al
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 09.08.2017 Souhlas. Kvalita BD je o dost výš než Kouba. Permony jsou na tom nejlíp, ale taky mají svoje mouchy
  Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 07.08.2017 Mam starsi friendy od Kouby (Manta) coz je vlastne identicke jako RockEpire (aspon bejvavalo) a BD C
    Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Osobně bych nebral ani jedny, BD dělá teď poměrně dost věcí v číně (proto toho za poslední roky taky
      Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Je take otazka, co chce tazatel v USA lezt a jak. Pokud jede na hakovacky, tak bych ty DMM nedoporuc
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Bez toho ocka se tak blbe zakladaj pri jakymkoliv lezeni, ze je lepsi je radsi rovnou hodit dolu, ne
          Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 To nevim, to bude take uz dost o zvyku ne? Ale hlavni problem nastane kdyz ho uz zalozis. Sednes si
            Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 08.08.2017 Britove to mají fakt vychytané! Pokud bych chtěl s očkem sahl bych asi po Wild counry. Já nevím jak
        Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 09.08.2017 Je to tak DMM jsou na hákování fakt špatný a těch pár cm rozdílu (žebřík do smyčky nebo do pevného o
          Re: Mensi Friendy na pisek 09.08.2017 Kdyz uz je tu ta rec i o malych friendech... Ma nekdo zkusenost s ruznymi hejbatky o velikostech men
            Re: Mensi Friendy na pisek 09.08.2017 BD C3 i X4 v malých velikostech jsou super, ale člověk se musí naučit tomu věřit :-)
            Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 Tlamu jsem nehodil ani do jednoho, zkoušel jsem si založit jakty malý BD tak ballnuty a z obojího js
              Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 To je dobry argument. Nakonec je asi nejlepsi mit oboji, jen to teda chce prachy... Treba na zulu a
                Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 Jako, našinec je dilematu, jestli si vzít na Sušky nebo na Panťák frendy nebo ořechový koule naštěst
                  Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 Ja tu pobliz bydlim a na ceskem pisku jsem toho az tak moc nenalezl, takze smyckovat ani moc neumim
                    Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 Aha.. Nemyslel jsem ohledy na skálu a na tradici, myslel jsem, že ty sám se bojíš, že ballnut se při
                      Re: Mensi Friendy na pisek 11.08.2017 lezl jsem na tvrdém v Annotu a v Pfalzu a malého frendíka jsem radši vždy posichroval smyčkou. Není
          Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 Alieny? Nic španělského bych už nekoupil. Tím spíš, pokud na tom závisí život.
            Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 Španělský jsou Totemy, ne? Alieny jsou od Fixe. Nebo je Fixe španělská značka?
              Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 ano, fixe je španělská značka. ano, alieny vyrábí stejný majitel
                Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 ještě k těm totemům - to je baskická značka
                Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 10.08.2017 Tak to pak jo. Na webu jsem našel nějakou americkou adresu.
                  Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 11.08.2017 taky bych to skrýval
                    Re: Friendy BD vs. RockEmpire a pod. 11.08.2017 :)
Chudák malej umaštěnej Španěl se snaží vystupovat jako velký bílý americký gringo, a stejn
Křižák - Materiál 07.08.2017 Kdo nechal na Dešťové (vedle Pahorku) nějaké smyce. Za popis vrátím. Možná tam byly již delší dobu, v knížce byl poslední zápis z června.
  Re: Křižák - Materiál 09.08.2017 Ahoj byl jsem na Destovy se skupinkou deti a par veci mi chybi.. Muzes mi prosim poslat Tve tel. cis
Hledá se parťák 06.08.2017 Ahoj, jsem nový v Hradci Králové a hledám někoho nebo klidně celou partu na lezení. Na stěnu ale i do skal. Já sám nsem toho zatim moc nenalezl, ale baví mě to a taky bych tady v HK rád poznal nějaký lidi 😊 Tel. 722 069 787 Tak se nebojte ozva
  Re: Hledá se parťák 06.08.2017 zkus treba inzerci na lezec.cz
  Re: Hledá se parťák 06.08.2017 Nebo vygoogli nejaky oddily.
  Re: Hledá se parťák 07.08.2017 zkus fb: lezení v hradci.
na stěně v HK je nástěnka ona hledá jeho, on hledá ji, on hledá je
1
...
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
...
2263
Posilovací deska Ahoj, objednala sem posilovací desku Makak ale mám takový problém. Nemám žádné průchozí dveře v bytě (krom vstupních), nemáte někdo doporučení, čím to "vycpat" abych měla nějakou rezervu na visení ? Zatím nepotřebuji dělat přítahy, ale jenom viset za prsty a celkově. Nějaká rada/pomoc ?
Moc díky ! 22:35:44 12.08.2017odpovědět
  Re: Posilovací deska Ahoj nepodepsaná,
jestli máš místo na visení aspoň někde v rohu, tak Ti stačí dvě menší fošny cca metr dvacet nebo podobně široká překližka o tloušťce 18 nebo víc mm. Přimontuješ vrutama do čtyř odřezků nějakých hranolů nebo rovněž překližky, které vrtneš do zdiva hmoždinkou a vhodným šroubem.
Stačí takhle nebo podrobněji?
Varianta pro náročnější by byla, rovnou si v tom rohu udělat hrazdu a dát to na ní tak, aby to bylo sundavací (protáčení by se dalo snadno vyřešit, ale o tom třeba jindy). T. 23:53:42 12.08.2017odpovědět
    Re: Posilovací deska tohle jsem delal (tu hrazdu mit to zavesny) .. no secky reseni vyzkousnei "aby se to neprotacelo" meli mouchy. Njlepsi reseni byly nakonec ripstoly, a na nich hrazda. Povesit to na tu hrazdu a "uzemnit" na ripsolech je jasna vyhra. judovana 02:20:45 15.08.2017odpovědět
      Re: Posilovací deska jo, je to woser, ale zrovna v případě rohový hrazdy by stačily dva sundavací trámky nebo tyče, který by se opřely jedním koncem do rohu o nějakej háček ve hmoždince a druhým koncem by fixovaly spodní hranu desky, na který by byla přidělaná balkna.
Já bych se třeba bez hrazdy neobešel, ale pokud by někdo v podobný situaci hrazdu jinak nevyužil, pořídil bych u amuerte nebo jinde nějakou tu konzoli, co navrhuje týpek pode mnou. Ale je otázka co v daný dispozici víc naruší prostor nebo je třeba z prostorovýho hlediska spíš nepoužitelný.
Stěhování je varianta :-) T. 13:47:01 15.08.2017odpovědět
  Re: Posilovací deska Rozhodne jednoducha nastenna konzola z peknych hoblovanych lati. 08:38:29 13.08.2017odpovědět
    Re: Posilovací deska Parádní je hlavně cena... 17:56:39 15.08.2017odpovědět
      Re: Posilovací deska jako za dve tycky mit predstrcenou desku.. no to radsi tu hrazdu a nejaky to udelatko xp13 19:57:11 15.08.2017odpovědět
  Re: Posilovací deska Hele a tak me napada, jak na to, kdyz vam pan domaci zakaze vrtat do zdi :D Premyslel jsem nad takovou rozpernou tyci mezi dvere, na kterou to pak zavesit, ale zaveseny se to asi bude nejak neprijemne naklapet... 16:13:25 15.08.2017odpovědět
    Re: Posilovací deska U amuerte vykoumali už to toto. Pořád jsi zde limitován pevností a omezenou výškou zárubní. 18:00:04 15.08.2017odpovědět
    Re: Posilovací deska když ti domácí zakáže vrtat do zdi, tak je kokot 09:21:50 16.08.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: