Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Verdonsky mur 14.08.2017 Nevite prosim někdo, jak se jmenuje cesta na Manine na Verdonu vpravo od Nechtaku /v pruvodci není/ a za kolik se pise?
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž 16.08.2017 ..přes několik svazových borháků :-)
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž 17.08.2017 Stejná věž i cesta je na Drábovně, tak dotaz příště lépe specifikuj, Labak není jediný místo kde se
    Re: Nová cesta na Mravenčí věž 17.08.2017 No vidíš, ale tys to poznal :-) Je to Labák - Pravý břeh :-)
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž 19.08.2017 Ahoj Davide, mohlo by to být tohle?
Back in the Game, RP VIIIc. K. Schlenkrich – S. H
    Re: Nová cesta na Mravenčí věž 19.08.2017 Ano, děkuju:-)
Posilovací deska 12.08.2017 Ahoj, objednala sem posilovací desku Makak ale mám takový problém. Nemám žádné průchozí dveře v bytě (krom vstupních), nemáte někdo doporučení, čím to "vycpat" abych měla nějakou rezervu na visení ? Zatím nepotřebuji dělat přítahy, ale jenom vis
  Re: Posilovací deska 12.08.2017 Ahoj nepodepsaná,
jestli máš místo na visení aspoň někde v rohu, tak Ti stačí dvě menší fošny
    Re: Posilovací deska 15.08.2017 tohle jsem delal (tu hrazdu mit to zavesny) .. no secky reseni vyzkousnei "aby se to neprotacel
      Re: Posilovací deska 15.08.2017 jo, je to woser, ale zrovna v případě rohový hrazdy by stačily dva sundavací trámky nebo tyče, který
  Re: Posilovací deska 13.08.2017 Rozhodne jednoducha nastenna konzola z peknych hoblovanych lati.
      Re: Posilovací deska 15.08.2017 jako za dve tycky mit predstrcenou desku.. no to radsi tu hrazdu a nejaky to udelatko
  Re: Posilovací deska 15.08.2017 Hele a tak me napada, jak na to, kdyz vam pan domaci zakaze vrtat do zdi :D Premyslel jsem nad takov
    Re: Posilovací deska 15.08.2017 U amuerte vykoumali už to toto. Pořád jsi zde limitován pevností a omezenou výškou zárubní.
    Re: Posilovací deska 16.08.2017 když ti domácí zakáže vrtat do zdi, tak je kokot
Dětské tábory/lezení s dětma 12.08.2017 Pohyboval jsem se teď dva týdny po českejch pískách a v každý oblasti bylo k vidění mohutný topropeování, kdy dva tři rádoby instruktoři, či rodiče navěšeli udice do cest v širokém okolí..
Největsí drzost ovšem byla ve středu na Chrámovkách, kde by
  Re: Dětské tábory/lezení s dětma 12.08.2017 nezdá se mi to v pohodě, ale nevyhneš se tomu, dokud takové chování nebude ošetřeno prevencí (osvěta
    Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Podal jsi určitě nějaký protest na patřičných místech a doložil takové konání důkazy-fotografie,film
      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Dokud se za to nebude kamenovat nebo věšet tak tydle komerční šmejdi budou skály likvidovat a jenom
        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Kamenovat a věšet za co? Pokud něco porušují, jsou na ně páky již nyní. A pokud nic neporušují, proč
      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Určitě to nebyl jediný lezec co šel okolo. Martin alespoň neprošel mlčky okolo, ale snaží se s tím n
        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 To může situaci paradoxně zhoršit. Pokud bych já byl na místě neustále peskovaného instruktora, vedl
          Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 podle mě, hoblovat písek na TR, pod prvním kruhem zástupem dětí, není v pořádku...chápu, že děti se
            Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Jací rodiče? Chápeš podstatu? Tohle je právě o tom, že děti nejsou z lezeckého prostředí. Přes rok t
              Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 A protože to tak někdo dělá a šíří se to tak je to ok?? Imho těžce ne, možná by ses o svoje děti měl
                Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Nepsal jsem, že je to ok. Psal jsem, jaký jsem typ, k tomu všemu mám ještě nulovou sebekritiku a cel
              Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 v tom případě pokud tě nazajíma co tvoje dítě, dělá atd, by stálo za zamyšlení co jsi vlastně za rod
                Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 odpověď i pro m. - pánové, co vlastně chcete? Popsal jsem vám situaci i přístup velkého množství rod
                  Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Myslím, že z Tvého entrée je dobře patrné, že si uvědomuješ, že děláš špatně. To je první cesta k ná
                    Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Ano, děkuji za hodnocení. Ale opět jsi tak nějak zapomněl na to podstatné, tedy na odpověď na otázku
                      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Stáhnout lana.
                        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Jako vedoucí bych to bral, děti by měly zábavu a můj právník by z tebe vyrazil pár korun navíc :-)
                          Re: Dětské tábory/lezení s dětma 15.08.2017 Nevyrazil, po přečtení výjimky pro NPR Ádr-Teplice by do toho nešel.
                            Re: Dětské tábory/lezení s dětma 15.08.2017 Vyrazil...šáhnutí na cizí lano by mohlo být považováno za pokus o krádež a žádná podělaná výjimka s
  Na co si stěžuješ? 13.08.2017 A co bys chtěl? 4 - 5 tisíc za dítě, plno celé léto... Děti a začátečníci bez tr z bezpečnostních d
    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Dělat to jinak? Normálně? Samozřejmě to tak normální lezci - rodiče či vedoucí oddílů dělají. Vylezo
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Opět píšeš o něčem jiném. Ano, rodiče s dětmi nebo oddíly to samozřejmě mohou řešit jinak. Ale o těc
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Komerční akce nemá v NPR co dělat. Popsané jednání odporuje Pravidlům lezení na písku a i podmínkám
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Jo, to je možné. A co jako? Jak vidíš, tak tam ty akce jsou. A očividně se souhlasem ČHS. Takže co j
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Jsi lezec, nebo dement?
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Je to za současné sitace důležité? Myslel jsem, že je důležitější, že se to dělá, než kdo to dělá. A
                Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Aha, takže nejsi lezec...
                  Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Kdo z rodičů, kteří posílájí děti od stěnových kroužků a horotáborů, jsou lezci? Zkus se na to dívat
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Prachy mě netankují, to je věc lidí, kteří je z toho ždímají.
Bezpečnost je velmi jed
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 No však oni to také dělají tak, aby jim to vyšlo jak z hlediska bezpečnosti, tak z hlediska financí.
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Zdá se o všem, že ostatní s tím problém mají. Proto o tom píšou.
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 No jo, ale o to přesně jde. Mají s tím problém ostatní, ne já :-) Asi jako segwaye v cetru Prahy. P
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 ale jde, stejne jako u rodice tedy instruktor sedi nahore a dobira jedno decko po druhem ktere pak s
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Potřebuješ lidi navíc a zároveň je zde větší riziko. Jako pořadatel bych do toho nešel. Moc rizika
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Že Ti nevadí, že nestydatě vyděláváš na dobrovolné činnosti ostatních a ještě k tomu ničíš skály, je
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Ošklivé není trestné. A to je to, oč tu běží :-) A že mne pár lidí v Česku nemá rádo? Myslím, že při
                Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Přesně tak. Zdejší diskutující pořád nepochopili o co Ti "pohledem pořádajícího" jde. Prot
                  Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 To je tu klasika. Raději se někteří začnou navážet do jednotlivce a rozebírat konkrétní osobu, než b
                    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Do prdele, lidi, tenhle anonym tady sice evidentně provokuje, ale provokuje naprosto správně. Řeči s
    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 nepochopil si oč jde? písek je křehký. ať si hoblují rulu, žulu, vápno...ale písek. mějte rozum, je
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Ta skála je pouhý prostředek, jak vydělat peníze. Když si chci zalézt, jezdím do Jury nebo jinam do
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Hoblovat vápno? Aby bylo ještě vyleštěnější? I žula se ojíždí, když si lidé nečistí lezečky. Hoblova
VHT balkan 12.08.2017 zdravim budem s kamosem shodou okolnosti v bulharsku a cestou zpatky koukame po nejake te VHT v oblasti rumunska bulharska , nechcem jet uz moc na jih ani na zapad { makedonie , cerna hora , albanie , slovinsko } nekdo nejakej tip na odlehlejsi oblast bez
anketa.. 10.08.2017 anketa považuješ se za pískaře - děláte si prdel? sem myslel že to je nejaka sranda ze startu a ono uz je na titulni strance asi pul roku.. marnost..
  Re: anketa.. 10.08.2017 tak v dnešní době 67 nebo kolika genderu je další pohlaví navíc úplně jedno ....
  Re: anketa.. 10.08.2017 možná tam mají chybu a mělo by tam být "za pyskaře"
  Re: Reklama na Bordel 09.08.2017 smazáno.
    Re: Reklama na Bordel 11.08.2017 skodaaa, konecne poradnej inzerat :D
Nordic Flower 09.08.2017 Ivka Vejmolová ztrestala 8c ve Flatangeru!
  Re: Nordic Flower 09.08.2017 Při sestupu z hory Říp se zranil americký alpinista. Silně podchlazeného,ale jinak vpořádku ho našli
    Re: Nordic Flower 09.08.2017 pardon - našla - prasata,chro chro
      Re: Nordic Flower 13.08.2017 Proč jezdíte z Velé pod Říp,když víte,že jste nakažená?!:-)))
1
...
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
...
2263
Roviste Ahoj, jak asi hodne prselo, tak dneska jsem videl na Rovisti vytrhnout dva celkem velky chyty (cesta Nejdelsi vandr). Tak to chce opatrnost nahore i dole pri jisteni ...
F 17:14:54 13.08.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: