Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231305 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Šutr - Liberec 17
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř
Lezecká stěna TJ. Pustiměř - Pustiměř

Prodejny
HUDYsport - Frýdek - Místek
HUDYsport - Praha 1
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Verdonsky mur14.08.2017
Nevite prosim někdo, jak se jmenuje cesta na Manine na Verdonu vpravo od Nechtaku /v pruvodci není/ a za kolik se pise?

 Nová cesta na Mravenčí věž14.08.2017
Nevíte někdo co je to za novou cestu vpravo od Kyseliny mravenčí na Mravenčí věž?
 Re: Nová cesta na Mravenčí věž16.08.2017
..přes několik svazových borháků :-)
 Re: Nová cesta na Mravenčí věž17.08.2017
Stejná věž i cesta je na Drábovně, tak dotaz příště lépe specifikuj, Labak není jediný místo kde se
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž17.08.2017
No vidíš, ale tys to poznal :-) Je to Labák - Pravý břeh :-)
 Re: Nová cesta na Mravenčí věž19.08.2017
Ahoj Davide, mohlo by to být tohle?

Back in the Game, RP VIIIc. K. Schlenkrich – S. H
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž19.08.2017
Ano, děkuju:-)

 Nalezená paměťová karta14.08.2017
Ahoj, našel jsem v pod Žltou stěnou v Malé studené dolině paměťovou kartu (bez foťáku) plnou lezeckých fotek.

 Roviste13.08.2017
Ahoj, jak asi hodne prselo, tak dneska jsem videl na Rovisti vytrhnout dva celkem velky chyty (cesta Nejdelsi vandr). Tak to chce opatrnost nahore i dole pri jisteni ...

 Posilovací deska12.08.2017
Ahoj, objednala sem posilovací desku Makak ale mám takový problém. Nemám žádné průchozí dveře v bytě (krom vstupních), nemáte někdo doporučení, čím to "vycpat" abych měla nějakou rezervu na visení ? Zatím nepotřebuji dělat přítahy, ale jenom vis
 Re: Posilovací deska12.08.2017
Ahoj nepodepsaná,
jestli máš místo na visení aspoň někde v rohu, tak Ti stačí dvě menší fošny
  Re: Posilovací deska15.08.2017
tohle jsem delal (tu hrazdu mit to zavesny) .. no secky reseni vyzkousnei "aby se to neprotacel
   Re: Posilovací deska15.08.2017
jo, je to woser, ale zrovna v případě rohový hrazdy by stačily dva sundavací trámky nebo tyče, který
 Re: Posilovací deska13.08.2017
Rozhodne jednoducha nastenna konzola z peknych hoblovanych lati.
 Re: Posilovací deska15.08.2017
Komerční řešení vypadá takhle:
  Re: Posilovací deska15.08.2017
Parádní je hlavně cena...
   Re: Posilovací deska15.08.2017
jako za dve tycky mit predstrcenou desku.. no to radsi tu hrazdu a nejaky to udelatko
 Re: Posilovací deska15.08.2017
Hele a tak me napada, jak na to, kdyz vam pan domaci zakaze vrtat do zdi :D Premyslel jsem nad takov
  Re: Posilovací deska15.08.2017
U amuerte vykoumali už to toto. Pořád jsi zde limitován pevností a omezenou výškou zárubní.
  Re: Posilovací deska16.08.2017
když ti domácí zakáže vrtat do zdi, tak je kokot

 Dětské tábory/lezení s dětma12.08.2017
Pohyboval jsem se teď dva týdny po českejch pískách a v každý oblasti bylo k vidění mohutný topropeování, kdy dva tři rádoby instruktoři, či rodiče navěšeli udice do cest v širokém okolí..
Největsí drzost ovšem byla ve středu na Chrámovkách, kde by
 Re: Dětské tábory/lezení s dětma12.08.2017
nezdá se mi to v pohodě, ale nevyhneš se tomu, dokud takové chování nebude ošetřeno prevencí (osvěta
  Re: Dětské tábory/lezení s dětma13.08.2017
Podal jsi určitě nějaký protest na patřičných místech a doložil takové konání důkazy-fotografie,film
   Re: Dětské tábory/lezení s dětma13.08.2017
Dokud se za to nebude kamenovat nebo věšet tak tydle komerční šmejdi budou skály likvidovat a jenom
    Re: Dětské tábory/lezení s dětma13.08.2017
Kamenovat a věšet za co? Pokud něco porušují, jsou na ně páky již nyní. A pokud nic neporušují, proč
   Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
Určitě to nebyl jediný lezec co šel okolo. Martin alespoň neprošel mlčky okolo, ale snaží se s tím n
    Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
To může situaci paradoxně zhoršit. Pokud bych já byl na místě neustále peskovaného instruktora, vedl
     Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
podle mě, hoblovat písek na TR, pod prvním kruhem zástupem dětí, není v pořádku...chápu, že děti se
      Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
Jací rodiče? Chápeš podstatu? Tohle je právě o tom, že děti nejsou z lezeckého prostředí. Přes rok t
       Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
A protože to tak někdo dělá a šíří se to tak je to ok?? Imho těžce ne, možná by ses o svoje děti měl
        Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
Nepsal jsem, že je to ok. Psal jsem, jaký jsem typ, k tomu všemu mám ještě nulovou sebekritiku a cel
       Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
v tom případě pokud tě nazajíma co tvoje dítě, dělá atd, by stálo za zamyšlení co jsi vlastně za rod
        Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
odpověď i pro m. - pánové, co vlastně chcete? Popsal jsem vám situaci i přístup velkého množství rod
         Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
Myslím, že z Tvého entrée je dobře patrné, že si uvědomuješ, že děláš špatně. To je první cesta k ná
          Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
Ano, děkuji za hodnocení. Ale opět jsi tak nějak zapomněl na to podstatné, tedy na odpověď na otázku
           Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
Stáhnout lana.
            Re: Dětské tábory/lezení s dětma14.08.2017
Jako vedoucí bych to bral, děti by měly zábavu a můj právník by z tebe vyrazil pár korun navíc :-)
             Re: Dětské tábory/lezení s dětma15.08.2017
Nevyrazil, po přečtení výjimky pro NPR Ádr-Teplice by do toho nešel.
              Re: Dětské tábory/lezení s dětma15.08.2017
Vyrazil...šáhnutí na cizí lano by mohlo být považováno za pokus o krádež a žádná podělaná výjimka s
 Na co si stěžuješ?13.08.2017
A co bys chtěl? 4 - 5 tisíc za dítě, plno celé léto... Děti a začátečníci bez tr z bezpečnostních d
  Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Dělat to jinak? Normálně? Samozřejmě to tak normální lezci - rodiče či vedoucí oddílů dělají. Vylezo
   Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Opět píšeš o něčem jiném. Ano, rodiče s dětmi nebo oddíly to samozřejmě mohou řešit jinak. Ale o těc
    Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Komerční akce nemá v NPR co dělat. Popsané jednání odporuje Pravidlům lezení na písku a i podmínkám
     Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Jo, to je možné. A co jako? Jak vidíš, tak tam ty akce jsou. A očividně se souhlasem ČHS. Takže co j
      Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Jsi lezec, nebo dement?
       Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Je to za současné sitace důležité? Myslel jsem, že je důležitější, že se to dělá, než kdo to dělá. A
        Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Aha, takže nejsi lezec...
         Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Kdo z rodičů, kteří posílájí děti od stěnových kroužků a horotáborů, jsou lezci? Zkus se na to dívat
    Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Prachy mě netankují, to je věc lidí, kteří je z toho ždímají.

Bezpečnost je velmi jed
     Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
No však oni to také dělají tak, aby jim to vyšlo jak z hlediska bezpečnosti, tak z hlediska financí.
      Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Zdá se o všem, že ostatní s tím problém mají. Proto o tom píšou.
       Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
No jo, ale o to přesně jde. Mají s tím problém ostatní, ne já :-) Asi jako segwaye v cetru Prahy. P
    Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
ale jde, stejne jako u rodice tedy instruktor sedi nahore a dobira jedno decko po druhem ktere pak s
     Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Potřebuješ lidi navíc a zároveň je zde větší riziko. Jako pořadatel bych do toho nešel. Moc rizika
      Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Že Ti nevadí, že nestydatě vyděláváš na dobrovolné činnosti ostatních a ještě k tomu ničíš skály, je
       Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Ošklivé není trestné. A to je to, oč tu běží :-) A že mne pár lidí v Česku nemá rádo? Myslím, že při
        Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Přesně tak. Zdejší diskutující pořád nepochopili o co Ti "pohledem pořádajícího" jde. Prot
         Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
To je tu klasika. Raději se někteří začnou navážet do jednotlivce a rozebírat konkrétní osobu, než b
          Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Do prdele, lidi, tenhle anonym tady sice evidentně provokuje, ale provokuje naprosto správně. Řeči s
  Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
nepochopil si oč jde? písek je křehký. ať si hoblují rulu, žulu, vápno...ale písek. mějte rozum, je
   Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Ta skála je pouhý prostředek, jak vydělat peníze. Když si chci zalézt, jezdím do Jury nebo jinam do
   Re: Na co si stěžuješ?14.08.2017
Hoblovat vápno? Aby bylo ještě vyleštěnější? I žula se ojíždí, když si lidé nečistí lezečky. Hoblova

 VHT balkan12.08.2017
zdravim budem s kamosem shodou okolnosti v bulharsku a cestou zpatky koukame po nejake te VHT v oblasti rumunska bulharska , nechcem jet uz moc na jih ani na zapad { makedonie , cerna hora , albanie , slovinsko } nekdo nejakej tip na odlehlejsi oblast bez

 anketa.. 10.08.2017
anketa považuješ se za pískaře - děláte si prdel? sem myslel že to je nejaka sranda ze startu a ono uz je na titulni strance asi pul roku.. marnost..
 Re: anketa.. 10.08.2017
tak v dnešní době 67 nebo kolika genderu je další pohlaví navíc úplně jedno ....
 Re: anketa.. 10.08.2017
možná tam mají chybu a mělo by tam být "za pyskaře"

 Reklama na Bordel09.08.2017
Nechce nekdo smaznout tu reklamu na bordel v inzerci? :D
 Re: Reklama na Bordel09.08.2017
smazáno.
  Re: Reklama na Bordel11.08.2017
skodaaa, konecne poradnej inzerat :D

 Nordic Flower09.08.2017
Ivka Vejmolová ztrestala 8c ve Flatangeru!
 Re: Nordic Flower09.08.2017
Při sestupu z hory Říp se zranil americký alpinista. Silně podchlazeného,ale jinak vpořádku ho našli
  Re: Nordic Flower09.08.2017
pardon - našla - prasata,chro chro
   Re: Nordic Flower13.08.2017
Proč jezdíte z Velé pod Říp,když víte,že jste nakažená?!:-)))

1   ...   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Nalezená paměťová karta
Ahoj, našel jsem v pod Žltou stěnou v Malé studené dolině paměťovou kartu (bez foťáku) plnou lezeckých fotek.

http://www.lezec.cz/fotos/fil24684.jpg

Poznáváte někdo osoby na této fotce? Pokud ano, tak je prosím kontaktujte.
jachym10:15:10 14.08.2017
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192427)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lesní chrám VI Skály V Údolí Roklice
Cheney route 5b Courmayeur
Euroteam 6c Courmayeur
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | žvanil |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (38)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1280 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1431 
 Neřeším to – lezu vše 
 1134 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi