Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Verdonsky mur 14.08.2017 Nevite prosim někdo, jak se jmenuje cesta na Manine na Verdonu vpravo od Nechtaku /v pruvodci není/ a za kolik se pise?
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž 16.08.2017 ..přes několik svazových borháků :-)
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž 17.08.2017 Stejná věž i cesta je na Drábovně, tak dotaz příště lépe specifikuj, Labak není jediný místo kde se
    Re: Nová cesta na Mravenčí věž 17.08.2017 No vidíš, ale tys to poznal :-) Je to Labák - Pravý břeh :-)
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž 19.08.2017 Ahoj Davide, mohlo by to být tohle?
Back in the Game, RP VIIIc. K. Schlenkrich – S. H
    Re: Nová cesta na Mravenčí věž 19.08.2017 Ano, děkuju:-)
Posilovací deska 12.08.2017 Ahoj, objednala sem posilovací desku Makak ale mám takový problém. Nemám žádné průchozí dveře v bytě (krom vstupních), nemáte někdo doporučení, čím to "vycpat" abych měla nějakou rezervu na visení ? Zatím nepotřebuji dělat přítahy, ale jenom vis
  Re: Posilovací deska 12.08.2017 Ahoj nepodepsaná,
jestli máš místo na visení aspoň někde v rohu, tak Ti stačí dvě menší fošny
    Re: Posilovací deska 15.08.2017 tohle jsem delal (tu hrazdu mit to zavesny) .. no secky reseni vyzkousnei "aby se to neprotacel
      Re: Posilovací deska 15.08.2017 jo, je to woser, ale zrovna v případě rohový hrazdy by stačily dva sundavací trámky nebo tyče, který
  Re: Posilovací deska 13.08.2017 Rozhodne jednoducha nastenna konzola z peknych hoblovanych lati.
      Re: Posilovací deska 15.08.2017 jako za dve tycky mit predstrcenou desku.. no to radsi tu hrazdu a nejaky to udelatko
  Re: Posilovací deska 15.08.2017 Hele a tak me napada, jak na to, kdyz vam pan domaci zakaze vrtat do zdi :D Premyslel jsem nad takov
    Re: Posilovací deska 15.08.2017 U amuerte vykoumali už to toto. Pořád jsi zde limitován pevností a omezenou výškou zárubní.
    Re: Posilovací deska 16.08.2017 když ti domácí zakáže vrtat do zdi, tak je kokot
Dětské tábory/lezení s dětma 12.08.2017 Pohyboval jsem se teď dva týdny po českejch pískách a v každý oblasti bylo k vidění mohutný topropeování, kdy dva tři rádoby instruktoři, či rodiče navěšeli udice do cest v širokém okolí..
Největsí drzost ovšem byla ve středu na Chrámovkách, kde by
  Re: Dětské tábory/lezení s dětma 12.08.2017 nezdá se mi to v pohodě, ale nevyhneš se tomu, dokud takové chování nebude ošetřeno prevencí (osvěta
    Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Podal jsi určitě nějaký protest na patřičných místech a doložil takové konání důkazy-fotografie,film
      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Dokud se za to nebude kamenovat nebo věšet tak tydle komerční šmejdi budou skály likvidovat a jenom
        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 13.08.2017 Kamenovat a věšet za co? Pokud něco porušují, jsou na ně páky již nyní. A pokud nic neporušují, proč
      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Určitě to nebyl jediný lezec co šel okolo. Martin alespoň neprošel mlčky okolo, ale snaží se s tím n
        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 To může situaci paradoxně zhoršit. Pokud bych já byl na místě neustále peskovaného instruktora, vedl
          Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 podle mě, hoblovat písek na TR, pod prvním kruhem zástupem dětí, není v pořádku...chápu, že děti se
            Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Jací rodiče? Chápeš podstatu? Tohle je právě o tom, že děti nejsou z lezeckého prostředí. Přes rok t
              Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 A protože to tak někdo dělá a šíří se to tak je to ok?? Imho těžce ne, možná by ses o svoje děti měl
                Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Nepsal jsem, že je to ok. Psal jsem, jaký jsem typ, k tomu všemu mám ještě nulovou sebekritiku a cel
              Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 v tom případě pokud tě nazajíma co tvoje dítě, dělá atd, by stálo za zamyšlení co jsi vlastně za rod
                Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 odpověď i pro m. - pánové, co vlastně chcete? Popsal jsem vám situaci i přístup velkého množství rod
                  Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Myslím, že z Tvého entrée je dobře patrné, že si uvědomuješ, že děláš špatně. To je první cesta k ná
                    Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Ano, děkuji za hodnocení. Ale opět jsi tak nějak zapomněl na to podstatné, tedy na odpověď na otázku
                      Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Stáhnout lana.
                        Re: Dětské tábory/lezení s dětma 14.08.2017 Jako vedoucí bych to bral, děti by měly zábavu a můj právník by z tebe vyrazil pár korun navíc :-)
                          Re: Dětské tábory/lezení s dětma 15.08.2017 Nevyrazil, po přečtení výjimky pro NPR Ádr-Teplice by do toho nešel.
                            Re: Dětské tábory/lezení s dětma 15.08.2017 Vyrazil...šáhnutí na cizí lano by mohlo být považováno za pokus o krádež a žádná podělaná výjimka s
  Na co si stěžuješ? 13.08.2017 A co bys chtěl? 4 - 5 tisíc za dítě, plno celé léto... Děti a začátečníci bez tr z bezpečnostních d
    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Dělat to jinak? Normálně? Samozřejmě to tak normální lezci - rodiče či vedoucí oddílů dělají. Vylezo
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Opět píšeš o něčem jiném. Ano, rodiče s dětmi nebo oddíly to samozřejmě mohou řešit jinak. Ale o těc
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Komerční akce nemá v NPR co dělat. Popsané jednání odporuje Pravidlům lezení na písku a i podmínkám
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Jo, to je možné. A co jako? Jak vidíš, tak tam ty akce jsou. A očividně se souhlasem ČHS. Takže co j
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Jsi lezec, nebo dement?
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Je to za současné sitace důležité? Myslel jsem, že je důležitější, že se to dělá, než kdo to dělá. A
                Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Aha, takže nejsi lezec...
                  Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Kdo z rodičů, kteří posílájí děti od stěnových kroužků a horotáborů, jsou lezci? Zkus se na to dívat
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Prachy mě netankují, to je věc lidí, kteří je z toho ždímají.
Bezpečnost je velmi jed
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 No však oni to také dělají tak, aby jim to vyšlo jak z hlediska bezpečnosti, tak z hlediska financí.
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Zdá se o všem, že ostatní s tím problém mají. Proto o tom píšou.
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 No jo, ale o to přesně jde. Mají s tím problém ostatní, ne já :-) Asi jako segwaye v cetru Prahy. P
        Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 ale jde, stejne jako u rodice tedy instruktor sedi nahore a dobira jedno decko po druhem ktere pak s
          Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Potřebuješ lidi navíc a zároveň je zde větší riziko. Jako pořadatel bych do toho nešel. Moc rizika
            Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Že Ti nevadí, že nestydatě vyděláváš na dobrovolné činnosti ostatních a ještě k tomu ničíš skály, je
              Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Ošklivé není trestné. A to je to, oč tu běží :-) A že mne pár lidí v Česku nemá rádo? Myslím, že při
                Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Přesně tak. Zdejší diskutující pořád nepochopili o co Ti "pohledem pořádajícího" jde. Prot
                  Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 To je tu klasika. Raději se někteří začnou navážet do jednotlivce a rozebírat konkrétní osobu, než b
                    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Do prdele, lidi, tenhle anonym tady sice evidentně provokuje, ale provokuje naprosto správně. Řeči s
    Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 nepochopil si oč jde? písek je křehký. ať si hoblují rulu, žulu, vápno...ale písek. mějte rozum, je
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Ta skála je pouhý prostředek, jak vydělat peníze. Když si chci zalézt, jezdím do Jury nebo jinam do
      Re: Na co si stěžuješ? 14.08.2017 Hoblovat vápno? Aby bylo ještě vyleštěnější? I žula se ojíždí, když si lidé nečistí lezečky. Hoblova
VHT balkan 12.08.2017 zdravim budem s kamosem shodou okolnosti v bulharsku a cestou zpatky koukame po nejake te VHT v oblasti rumunska bulharska , nechcem jet uz moc na jih ani na zapad { makedonie , cerna hora , albanie , slovinsko } nekdo nejakej tip na odlehlejsi oblast bez
anketa.. 10.08.2017 anketa považuješ se za pískaře - děláte si prdel? sem myslel že to je nejaka sranda ze startu a ono uz je na titulni strance asi pul roku.. marnost..
  Re: anketa.. 10.08.2017 tak v dnešní době 67 nebo kolika genderu je další pohlaví navíc úplně jedno ....
  Re: anketa.. 10.08.2017 možná tam mají chybu a mělo by tam být "za pyskaře"
  Re: Reklama na Bordel 09.08.2017 smazáno.
    Re: Reklama na Bordel 11.08.2017 skodaaa, konecne poradnej inzerat :D
Nordic Flower 09.08.2017 Ivka Vejmolová ztrestala 8c ve Flatangeru!
  Re: Nordic Flower 09.08.2017 Při sestupu z hory Říp se zranil americký alpinista. Silně podchlazeného,ale jinak vpořádku ho našli
    Re: Nordic Flower 09.08.2017 pardon - našla - prasata,chro chro
      Re: Nordic Flower 13.08.2017 Proč jezdíte z Velé pod Říp,když víte,že jste nakažená?!:-)))
1
...
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
...
2263
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž ..přes několik svazových borháků :-) 21:52:52 16.08.2017odpovědět
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž Stejná věž i cesta je na Drábovně, tak dotaz příště lépe specifikuj, Labak není jediný místo kde se leze :)
09:30:35 17.08.2017odpovědět
    Re: Nová cesta na Mravenčí věž No vidíš, ale tys to poznal :-) Je to Labák - Pravý břeh :-) 13:44:16 17.08.2017odpovědět
  Re: Nová cesta na Mravenčí věž Ahoj Davide, mohlo by to být tohle?
Back in the Game, RP VIIIc. K. Schlenkrich – S. Hille, 10/2016. V J stěně napravo od spáry Mravenčí stezky stěnou (2 BH) vlevo, křížíme žebro, a stěnou (2 BH), nahoře vpravo stěnou (5. BH) ke slaňovacímu BH a na vrchol. (Sorry, je to jen tak nahozený tupý překlad z němčiny.) P. 16:25:27 19.08.2017odpovědět
    Re: Nová cesta na Mravenčí věž Ano, děkuju:-) d. 22:18:29 19.08.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: