Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Liška Vtáčník 19.08.2017 Zdar, vyskytuje se na Vtáčníku ještě ta otravná liška? Chtěl bych tam o vikendu zajet. Minule nám rozervala stan a kolegovi spacák + vyžrala nějaké zásoby. Díky za info.
  Re: Liška Vtáčník 19.08.2017 nevím jak liška, ale otravní lezci tam jsou pořád a jistě otravují ostatní obyvatele přírody
    Re: Liška Vtáčník 20.08.2017 Tak díky glume strážce prstenu.
  Re: Liška Vtáčník 20.08.2017 Jídlo si věš na stromy a spacák občas vyper, ať lišku nelákáš vůní a smradem. Liška nám vyžrala záso
    Re: Liška Vtáčník 23.08.2017 No jak je to s tema liskama, ja myslel ze se vyhybaji lidem, pokud nejsou vztekle. Resp. lidskym pac
ubytování u Litoměřic pro oddíl 19.08.2017 Rádi bychom si s naším oddílem i dětmi(asi 20 lidí)na konci října (26.-29.) zalezli na skalkách kolem Litoměřic (Kreuzberg a další). Nezná někdo v okolí nějaké příhodné levnější a nenáročnější ubytování. Díky moc za případné echo.
  Re: ubytování u Litoměřic pro oddíl 20.08.2017 zkus pension Dubina v Litoměřicích mají tam i stěnu
skladovani spacaku (duty vlakno) 18.08.2017 K perakum mi dodali vyrobci vaky, ve kterych pry maji byt tech 99% casu co v nich nejsem. Ne tak vyrobci spackau z dutych vlaken. Jedine co je mi o nich znamo, ze maji byt rovne (a vetsinou maji poutka n azaveseni). V soucastnosti vysi vertikalne vy
Lezecká sebedůvěra? 18.08.2017 Ahoj
Co byste řekli kamarádce, která je přesvědčená, že na ferraty stačí 2 odsedky? Nedávno jsme byli v Děčíně, přelezla všechno bez problému (obtížnost D, víc tam není), ona je přesvědčená, že nespadne, na lehčích místech se nejistila vůbec, o pád
  Re: Lezecká sebedůvěra? 18.08.2017 Řekl bych jí ať nepadá.
  Re: Lezecká sebedůvěra? 18.08.2017 Nejistit se na lehkých místech ferrat je naprosto legitimní a přirozené. To že je někde kabel neznam
  Re: Lezecká sebedůvěra? 18.08.2017 Já bych ji asi rek, ze je blba a na feraty s ni nechodil, obzvlášť ty děčínský, který jsou samy o so
  Re: Lezecká sebedůvěra? 18.08.2017 Pokud ma silu v rukou a nejake zkusenosti, bude lepsi, kdyz se nebude cvakat vubec, v D ferate to ne
    Re: Lezecká sebedůvěra? 18.08.2017 Nutno ovšem dodat, že nic takovýho se nestane při pádu do odsedky, protože člověk není kovový závaží
      Re: Lezecká sebedůvěra? 18.08.2017 Pokud mluvime i o stejnem DMM videu, tak jsou v nem i pusobici sily...
        Re: Lezecká sebedůvěra? 19.08.2017 Asi mluvíme. To je přesně to hoax video, který realitu padajícího lezce do vodsedky vůbec nereprezen
          Re: Lezecká sebedůvěra? 19.08.2017 A Ty myslis, ze kdyz se na metrove odsedce projede treba jen dalsi metr po lane, tak pak jen oprasi
            Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 Nemyslím.
      Re: Lezecká sebedůvěra? 21.08.2017 Tyhle diskuze uz tu byly milionkrat. Jeden z mistnich grafomanu se na zameruje. A zase takovy genius
    Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 Možná bych bral odkaz na nějaké odstrašující video... :-)
  Re: Lezecká sebedůvěra? 19.08.2017 A nanapadlo tě někdy, že je lepší být špatně jištěn, ale stále ve střehu, než se nechat ukolébat fal
  Re: Lezecká sebedůvěra? 19.08.2017 Mě teda přijde spíš jako schíza to, že tvrdí jak nespadne, ale přecvakává se pomocí dvou odsedek. :D
    Re: Lezecká sebedůvěra? 19.08.2017 Je samozřejmě možné, že pravdu má ona a nikdy nespadne, zatímco já jsem jen pesimista.
      Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 Třeba si potřebujete něco dokázat - u lezců, pejskaru a dalších je to hodně časté...
        Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 ...ehm, myslíš u všech lidí kromě zenbuddhistů a lidí v hlubokým kómatu, že jo? :-D
          Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 o tom co si potrebujou dokazat zenbudhisti a vubec jini *isti - nemyslim ty original - ale ty, co si
      Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 Lidi neblázněte. Lezte na čem chcete. Dramatická videa výrobců a prodejců jsou sice fajn ale musí bu
        Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 No prave tak jak to bylo napsany to vypada, ze se jisti dvema odsedkama, coz je na nic. Jenom ji to
      Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 ahoj, máš to v hlavě nastavené dobře.
tvoje kamarádka si pravděpodobně neuvědomuje, že pokud
        Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 Druha moznost je preventivne kamaradku pred vystupem vyplatit tou odsedkou na holou. Jen pro sichr,
          Re: Lezecká sebedůvěra? 20.08.2017 Bezva nápad, akorátže by spíš nařezala ona mě... :-D
  Re: Lezecká sebedůvěra? 21.08.2017 hm, měl bych se nad sebou zamyslet, až budu česat jabloně. esli náhodou nejsem nezodpovědnej hazardé
    Re: Lezecká sebedůvěra? 21.08.2017 To je fakt, zebrik oprenej o jablon a D, E, to je skoro to samy. Obzvlast pro softmovery.
      Re: Lezecká sebedůvěra? 21.08.2017 popravdě, nejsem žádnej ekšpert specialista na kletrštajgy. ale i s mým nevelkým (horo)lezeckým sofm
        Re: Lezecká sebedůvěra? 23.08.2017 Kurt Albert na (samozřejmě pod) ferratě zemřel a myslím, že uměl lézt o něco líp než Lukáš B.
          Re: Lezecká sebedůvěra? 23.08.2017 Zabilka taky lezl lépe než já a zabil se na choďáku. znamená to, že se mám jistit na turistické cest
            Re: Lezecká sebedůvěra? 23.08.2017 Nezapomnel. Necvakal se, udajne to tak delal casto.
  Re: Lezecká sebedůvěra? 21.08.2017 Ze se obcas nejisti za tolik nevadi. Ona rychlost a komfort postupu je take soucasti bezpecnosti, ob
    Re: Lezecká sebedůvěra? 21.08.2017 Taky se přidávám. Odsedka vydrží. Po pádu na feratě prdne (zlomí se o kramli) karabina. Ta lezecká ř
      Re: Lezecká sebedůvěra? 21.08.2017 Není znám případ, kdy by se horolezecká nebo jiná karabina reálně zlomila na ferátě a někdo ze zabil
            Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 A prosímtě víš tedy kolik lidí už se na ferratách zabilo a vážně zranilo, jen protože měli odsedky?
              Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 já se přiznám, že opravdu nevím, kolik lidí se na feratách zabilo celkem, kolik z toho na necvaknutí
              Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 Až na ten jeden případ, který jsem jmenoval výše, nebyla žádná smrt na selhání materiálu (tedy že by
            Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 Ja teda na ferraty moc nechodim. Ale na tech co jsem byl jsem v zivote nevidel nekoho s odsedkami mi
              Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 Tvl. diskuse hromosvodaku o hromosvodech a zase tady... No, podle me je ferrata s odsedkama sakra ma
                Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 Protoze feelz before realz
Maj pocit sucha a bezpeci, ze to je v praxi presne naopak
                  Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 No pro tebe jiste ne.
                    Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 potrefena husa se vzdycky ozve
nejak protiargument trolle?
              Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 Tak kde jsem takové lidi potkal například (a to je ještě dvojice odsedek se šroubovačkami lepší vari
                Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 To jsou vsechno vicemene chodaky.
                  Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 Pod pojmem choďák si tedy v horolezecké praxi představuji něco poněkud jiného.
Pokud
                  Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 to jistě. na těch z nich, kde jsem byl já, jsem gyrtl nepotřeboval, a na těch žitavskejch venkoncem
                    Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 Já bych mnohé feráty nedal prostě proto, že na to nemám sílu a vytrvalost. Je to ovšem stejné, jako
                      Re: Lezecká sebedůvěra? 23.08.2017 No, taky znam par aktivnich lezcu, kteri dokazou lezt slusne v rajbasu nebo v kolmici, ale jakmile t
                        Re: Lezecká sebedůvěra? 23.08.2017 Psal jsem "aktivní" u obou lidí. Mladík leze sedmy na umělce během školní výuky, jinak hla
                          Re: Lezecká sebedůvěra? 23.08.2017 jak neřemeslné! když šetřím sílu na žebříku, tak se přece se nedržím za šprušli dlaní, ale zaháknu l
  Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 běžte plácat na web k turkovi
  Re: Lezecká sebedůvěra? 22.08.2017 když nechce za každou cenu feratovy set, tak at si ,,punkove" rizne dva kusy lana.. bude furt s
  Re: Lezecká sebedůvěra? 25.08.2017 Mě nejvíc dokážou pobavit moralisti, kteří mají odsedky a na mě držkují, že nemám nic :))
Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 Zdravim všechny horolezce a horolezkyne,
Už je to cca pul roku co mam problém s lehkým zánětem slach v předloktí (vrzani, lehká bolest, boule v dlani) a i přes dodržování klidoveho rezimu od lezeni, jenz mi doporucil doktor zadna změna. Ruce
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 laser můžeš zkusit, prej to urychluje hojení. já si to musel platit, ale prej to jde i na pojištěvnu
    Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 Mě pomohlo protahovaci cvičení a pohodové lezení na písku. Teď už. Zas normane sportuji
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 Nepříjemná věc. Doktoři si "umyjí ruce" prohlášením o klidovém režimu. A k vypsání fyziote
    Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 Kdyz neposle doktor, tak si to muze platit jako samoplatce. 20 min stoji tusim 300 Kc (ultrazvuk, la
      Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 ozařování laserem mě stálo 5min 200kč. 5 sezení 1000kč. ale jestli pomohlo tohle nevím. do toho jsem
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 Pecka, zkusím pogooglit co tady v Jihlavě máme a určitě někam zajdu, ať už si to cvaknu sám či mi to
    Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 Heled za mne. Pores si stravu, omez cukr, alkohol.. Podpor omega 3,vitamin c. Klid je k nicemu, spis
      Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 Omezovat alkohol je blbost :) a ze by jidelnicek delal zazraky???!!! delej to, co te neboli..mazadla
        Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 19.08.2017 Hehe :) mne se to fakt osvedcilo.. Teda jen po dobu lecby a pak jeste chvilku po. Je to o prioritach
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 Resim neco podobneho uz od unora a stale to neni uplne dobry. Najdi si dobryho fyzioterapeuta at te
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 18.08.2017 zkus střídání ledové a teplé vody na předloktí
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady? 20.08.2017 Ahoj, nevím, odkud jsi, ale v Praze mohu doporučit privátní fyzioterapii se specializací na terapii
Nalezy 17.08.2017 Dnes 17.8. jsme nasli v Prokopskem udoli na sportovkach modrou panskou bundu The North Face,mam ji u sebe😉
Lezení Brač 16.08.2017 Ahoj,
nemáte někdo v elektronické podobě průvodce do CHorvatska, jedu tam za jiným sportem na Brač a při té příležitosti jsem se tam chtěla podívat na nějakou skalku. Díky za odpovědi.
  Re: Lezení Brač 18.08.2017 Interaktivní průvodce býval tady (odstraň mezery): ht tp://w ww.aldura-spo rt.hr/brac-clim bing-guid
Sperlonga 15.08.2017 Ahoj, nevite prosim zda pruvodce Sportclimbing on the Costa d´Amalfi - Itálie obsahuje celou Sperlongu, nebo jenom jeskyni? (predpokladam, ze v jeskyni jsou na nas moc tezke cesty, tak abychom nekupovali zbytecneho pruvodce) Dik
  Re: Sperlonga 15.08.2017 Amapfi, Positano, Sperlonga, Palinuro.
Ze Sperlongy tam je jeskyně, Pueblo, Monte MOneta a Sp
  Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 dobře tam hejtuje Jaroše :D
    Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Je to trapne.
      Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 ano je, nevím proč to tam rozbabrává
        Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Co kdybyste se podepsali, vy anonymni picusove?
          Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Taky si myslim ze pomlouvani Jarose je trapne. Mara at si uziva uspechu a gratuluju mu. Ale ty vyrok
            Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Ba naopak. Rika co si mysli a dokonce verejne a podepsany :-).
          Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Ja vam nevim kluci... Mne uz ani jeden z techto dvou neprijde jako charakter. Nepochybuju o tom, ze
            Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 pokud je to pravda tak M7 WI5+ je nejlepsi vykon na osmach vsech dob. kdo nekdy lezl M7 tak nechape.
              Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 No ta obtížnost je asi fakt dost ustřelená a napadlo mě to hned jak jsem viděl ten titulek. Ono i tě
                Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 jj, z fotek se fakt dá hodnotit obtížnost, zvláště ta o které sám nemám představu.Kdo to zkouší, měl
                  Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Hele, tady nikdo nezpochybnuje narocnost podniku, je to jeden z nejlepsich vykonu co kdy Cech v Alpi
                    Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Místní nevěřící borci anonymní, zvedněte prdel a pokud na to máte tak to vylezte. Potom schazujte kl
            Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 K obtiznosti: WI5 – skoro kolmé, nebo zcela kolmé stupně do 20 metrů, namáhavé lezení vyžadující šro
              Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Hele, a jak ty vis, ze tam byl ten dlouhy kolmy nebo skoro kolmy usek v ledu z W5 a odkud cerpas, ze
                Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Jasně, určitě měl v těch nejtěžších místech čas a chuť na focení, prober se! Kdyby i tak dodal fotky
                  Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Pardon za chyby
                  Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Jak uz bylo receno, pokud se ta klasa prijme nebo nejak potvrdi, tak to zrejme bude nejtezsi cesta n
              Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Jo a jeste dodam pro ujasneni. Nesnazim se Maruv vystup zpochybnit, ikdyz to tak mozna vypada. To ur
                Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Presne tak. Marovi velky respekt za tu vizi a vytrvalost. Ale! Radka obvinuje z chvastacstvi a maten
                Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 At si ji zopakuje kdo chce, jak rychle chce, a treba v lehcim terenu, historicky bude "ten&quo
              Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Už u Talungu byla debata o nastřelený obtížnosti. Mimo jiné proběhla i tady na Lezci. To WI6, co tom
                Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Totéž jsem chtěl napsat.
Kdyby tomu dali ABO namísto ED, nikdo by neřekl ani popel.
                Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Talung - Holecek, Hruby - WI6,M6+
vs
Talung - Fomin, Babanov - M6, AI6
                  Re: Marousek v Lidovkach 18.08.2017 videl si kama to lezli? meli fotky kde to vypadalo sakra tezke. A3 je sakra rozdil... proste narovna
            Re: Marousek v Lidovkach 18.08.2017 Vcera sem v 30°C lezl bez maga 4 UIAA dal sem pred tim krabku startek a pocitove to pak bylo asi tak
          Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Take mi to prijde dost trapne. I me prekvapuje, ze zrovna Holecek nekoho osocuje z chvastalstvi..
  Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Tak předně, jestli je tu něco trapného nebo spíš banálního, tak spíš práce redaktora lidovek. 95% ob
    Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Jaroše jsem nikdy nepotkal, ale Rakoncaj už dost let opravdu nic neleze a i v té šestce, co jsem ho
        Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Supr odkaz, díky moc!
        Re: Marousek v Lidovkach 15.08.2017 Ten rozhovor jsem viděl, ale teď zpětně vidím, že to je fakt hustý dílo.
Slovy se Bo
          Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 jedinej kdo by k tomu mohl ovbektivne neco rict je haček.ten to ma asi u prdele aby se medialne ztra
      Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Vubec nemam chut se do podobne vedene diskuse zapojovat, ale skutecne vypustit z ust vec o Joskovi v
        Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 To je uz po nekolikate, kdy mistr Zoban vola po umlceni vyroku, a to volani nevychazi z toho zda se
          Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 Sorry za hrubku mily anonyme, ale jen potvrzujes svou neznalost, nebo spis ses vlastne podepsal. Vol
            Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 zoban se umí aspoň podepsat.a nestydí se zato
            Re: Marousek v Lidovkach 16.08.2017 A copak se nam tim svym cenzurychtivym vyplodem snazis rici? Ze ten prispevek o Rakoncajovi je lzivy
              Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 I kdyby to byla pravda, :-D chtěl bych vidět tebe v 66 jak ti to poleze ;-). Navíc co dokázal ve své
              Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Az prodelas nador na mozku, jeho recidivu, totalne te to omezi ve vsem na co jsi byl zvykli a presto
                Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Vis Zobane, tihle volove mají potrebu shazovat legendy a vlastne kohokoliv, když se asi mylne domniv
                  Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Hovado nedělá hovadem absence racionality, ale absence vl uspokojení z naplněnýho života. Ono totiž
                Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Takze kdyz prodelam nemoc, mohu porusovat pravidla?
Srovnavani a nevedomost do toho t
                  Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Ja lezu s maglajzem tam, kde to je vetsinove delano, takze moje pravidla on neporusuje. Když ale by
                  Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Tahle debata je o tom, že anonym nemá bezdůvodně kohokoliv urážet, dokonce ani ne legendárního horol
                    Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Bylo by zajimave udelat online rozhovor i se z. Hakem
                      Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Z medialniho humbuku to vypada, jako ze cestu vylezl Holecek s druhy. Dusledna prezentace Holecek a
                      Re: Marousek v Lidovkach 17.08.2017 Z medialniho humbuku to vypada, jako ze cestu vylezl Holecek s druhy. Dusledna prezentace Holecek a
Hoher Tenn - Grosses Wiesbachhorn 14.08.2017 Zdar,
rádi bychom podnikli přelez z Hoher Tenn na Grosses Wiesbachhorn hřebenem přes Kleine Wiesbachhorn, ale chybí mi dostatek informaci o této cestě. Neposkytl by mi někdo nějaké info o tomto podniku? Dík, Lukáš
  Re: Hoher Tenn - Grosses Wiesbachhorn 08.09.2021 Ahoj, můžu se zeptat, jestli jste to tenkrát lezli? Jak ten hřeben vypadá? (časová náročnost, obtížn
  Re: Hoher Tenn - Grosses Wiesbachhorn 08.09.2021 Ahoj, můžu se zeptat, jestli jste to tenkrát lezli? Jak ten hřeben vypadá? (časová náročnost, obtížn
1
...
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
...
2263
Liška Vtáčník Zdar, vyskytuje se na Vtáčníku ještě ta otravná liška? Chtěl bych tam o vikendu zajet. Minule nám rozervala stan a kolegovi spacák + vyžrala nějaké zásoby. Díky za info. Ztko 16:40:23 19.08.2017odpovědět
  Re: Liška Vtáčník nevím jak liška, ale otravní lezci tam jsou pořád a jistě otravují ostatní obyvatele přírody glum 17:41:41 19.08.2017odpovědět
    Re: Liška Vtáčník Tak díky glume strážce prstenu. Ztko 10:02:51 20.08.2017odpovědět
  Re: Liška Vtáčník Jídlo si věš na stromy a spacák občas vyper, ať lišku nelákáš vůní a smradem. Liška nám vyžrala zásoby v Kaiserbrunu (Raxalpe) i v Tatrách. Holt stane se, nejsme v přírodě sami. Taky můžeš zůstat doma :D vonKr. 14:14:49 20.08.2017odpovědět
    Re: Liška Vtáčník No jak je to s tema liskama, ja myslel ze se vyhybaji lidem, pokud nejsou vztekle. Resp. lidskym pachum. Nebo jsou tak oprskle a kdyz tam nikdo neni, tak se vloupaji do stanu? 10:46:49 23.08.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: