Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
Stěna GJW Prostějov - Prostějov
Stěna u Salesiánů - Praha 8

Prodejny
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
HUDYsport - Brno
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Nalezené jistítko na Holštejně21.08.2017
Neztratil někdo v Buči jistítko? Nechť se postižený přihlásí...
 Re: Nalezené jistítko na Holštejně21.08.2017
Čau, máš mail :)

 Mobil při lezení 20.08.2017
Ahoj, prosim o Vaše zkušenosti, kam si dáváte při lezení mobil aby byl v bezpečí a hlavně se dal snadno použít na focení. Dik za tipy
 Re: Mobil při lezení 20.08.2017
Koupim si mobil odpovidajici memu prijmu, a pak ho nosim normalne v kapse.
 Re: Mobil při lezení 20.08.2017
:)))) Máš jako v plánu si dělat při lezení cesty selfíčka? No tě prdel! Tenhle svět jde fakt totálně
  Re: Mobil při lezení 21.08.2017
Nehudruj :-)
  Re: Mobil při lezení 21.08.2017
To soudis dle sebe? Fotit se toho da mnoho, je zajimave, ze te napadne jen selficko..
 Re: Mobil při lezení 20.08.2017
Já teda mám mobil v batohu pod víkem, aby na něj nepršelo, a fotím foťákem, který mám v batohu v kap
  Re: Mobil při lezení 21.08.2017
Ad odkaz: Pan Karel z Prostřena to taky nosil... Kazma mu dával instrukce. Třeba to bude něco podobn
 Re: Mobil při lezení 21.08.2017
Ahoj, když mám v mobilu topo cesty, tak ho mám v kapse a abych ho nehodil dolů, tak je cvaknutý tenk
  Re: Mobil při lezení 21.08.2017
Jirko dík za tip
 Re: Mobil při lezení 21.08.2017
ze zkušenosti při lezení mobil v kapse není uplně dobrej nápad. Mobil při lezení máš primárně pro př
 Re: Mobil při lezení 23.08.2017
Vyřešené to v podstatě nemám, proto lezu ve vestě, která má náprsní kapsu a tam mám foťák nebo mobil
 Re: Mobil při lezení 23.08.2017
Canon G12 s fortelným pevným pouzdrem + karabina = umístění na sedáku. To je varianta, že lezu pro t
  Re: Mobil při lezení 24.08.2017
Přesně tak,karabina + malej kompaktní foťák na sedák,osvědčuje se..
 Re: Mobil při lezení 05.09.2017
Pro mě ideální mobil tak 5x11 cm, dotykáč, foťák pro ilustraci, na čtení webu a psaní vzkazů bohatě
 Re: Mobil při lezení 06.09.2017
mívám ho v dolní black hole!

 nalezený snubní prsten20.08.2017
Byl nalezen pánský snubní prsten pod Studeneckými skalami (Pejrova skála). Popis: zřejmě kombinace kovů, hladké okraje a rýhovaný střed. Majitel, ať se hlásí a nezapomene připsat, co je na vnitřní straně:)

 pruvodce na Ostrov20.08.2017
Ahoj, je nekde k sehnani pruvodce na Ostrov? Nemyslim v PDF, ale klasickou knizku, v hospode pod Cisarem nemeli zadneho. Pry se pripravuje novy... budu rad za informaci.
 Re: pruvodce na Ostrov21.08.2017
Nový se připravuje minimálně 10 let :D
  Re: pruvodce na Ostrov21.08.2017
Průvodce se připravuje nejspíš už dlouho, ale jako každý rok se vždycky říká že už bude(takhle to sl
   Re: pruvodce na Ostrov22.08.2017
Prý je vydaný poměrně nový, ale německý. Snad se i chystá překlad.
    Re: pruvodce na Ostrov23.08.2017
diky za informace. Nevite, kde se da sehnat ten nemecky?
     Re: pruvodce na Ostrov23.08.2017
německý je poslední podle mne tento
     Re: pruvodce na Ostrov24.08.2017
Autor: Albrecht Kittler. Je to celkem dobře zpracované a těch pár německý výrazů se snad naučí každý
     Re: pruvodce na Ostrov24.08.2017
Zkus tady:
   Re: pruvodce na Ostrov25.08.2017
jesli pepino dela pruvodce jak renovace chatek tak to max vyjde novej prebal :)
 Re: pruvodce na Ostrov23.08.2017
Mam jej dvakrat, ale nebude zadarmo :).
Ozvi se kdyztak na mail.
 Re: pruvodce na Ostrov23.08.2017
Zajti v Tisé do Refugia...tam by měli mít
  Re: pruvodce na Ostrov23.08.2017
nemaj

 feraty...19.08.2017
...vznikly za prvni svetove valky, aby s vojakum lip lezlo na orli hnizda (lezli po lanech), pozdeji se ujali jako urychlovlkay v horolezeckych sestupkach (taky lezli po lanech)... Ani jeden z uzivatelu vyse uvedenho  nemel brzdu padu. Ti druzi meli
 Re: feraty...23.08.2017
Sportovni feraty? To je jako nejak odvozeno od sportovniho lezeni? Ten termin neznam, ale z tveho po
  Re: feraty...23.08.2017
Na me nekoukej, ja s tebou souhlasim. Ale ano, za sportovni feratu by (osobne) povazoval jakoukoili

 Liška Vtáčník19.08.2017
Zdar, vyskytuje se na Vtáčníku ještě ta otravná liška? Chtěl bych tam o vikendu zajet. Minule nám rozervala stan a kolegovi spacák + vyžrala nějaké zásoby. Díky za info.
 Re: Liška Vtáčník19.08.2017
nevím jak liška, ale otravní lezci tam jsou pořád a jistě otravují ostatní obyvatele přírody
  Re: Liška Vtáčník20.08.2017
Tak díky glume strážce prstenu.
 Re: Liška Vtáčník20.08.2017
Jídlo si věš na stromy a spacák občas vyper, ať lišku nelákáš vůní a smradem. Liška nám vyžrala záso
  Re: Liška Vtáčník23.08.2017
No jak je to s tema liskama, ja myslel ze se vyhybaji lidem, pokud nejsou vztekle. Resp. lidskym pac

 ubytování u Litoměřic pro oddíl19.08.2017
Rádi bychom si s naším oddílem i dětmi(asi 20 lidí)na konci října (26.-29.) zalezli na skalkách kolem Litoměřic (Kreuzberg a další). Nezná někdo v okolí nějaké příhodné levnější a nenáročnější ubytování. Díky moc za případné echo.
 Re: ubytování u Litoměřic pro oddíl20.08.2017
zkus pension Dubina v Litoměřicích mají tam i stěnu

 skladovani spacaku (duty vlakno)18.08.2017
K perakum mi dodali vyrobci vaky, ve kterych pry maji byt tech 99% casu co v nich nejsem. Ne tak vyrobci spackau z dutych vlaken. Jedine co je mi o nich znamo, ze maji byt rovne (a vetsinou maji poutka n azaveseni).  V soucastnosti vysi vertikalne vy

 Lezecká sebedůvěra?18.08.2017
Ahoj
Co byste řekli kamarádce, která je přesvědčená, že na ferraty stačí 2 odsedky? Nedávno jsme byli v Děčíně, přelezla všechno bez problému (obtížnost D, víc tam není), ona je přesvědčená, že nespadne, na lehčích místech se nejistila vůbec, o pád
 Re: Lezecká sebedůvěra?18.08.2017
Řekl bych jí ať nepadá.
 Re: Lezecká sebedůvěra?18.08.2017
Nejistit se na lehkých místech ferrat je naprosto legitimní a přirozené. To že je někde kabel neznam
 Re: Lezecká sebedůvěra?18.08.2017
Já bych ji asi rek, ze je blba a na feraty s ni nechodil, obzvlášť ty děčínský, který jsou samy o so
 Re: Lezecká sebedůvěra?18.08.2017
Pokud ma silu v rukou a nejake zkusenosti, bude lepsi, kdyz se nebude cvakat vubec, v D ferate to ne
  Re: Lezecká sebedůvěra?18.08.2017
Nutno ovšem dodat, že nic takovýho se nestane při pádu do odsedky, protože člověk není kovový závaží
   Re: Lezecká sebedůvěra?18.08.2017
Pokud mluvime i o stejnem DMM videu, tak jsou v nem i pusobici sily...
    Re: Lezecká sebedůvěra?19.08.2017
Asi mluvíme. To je přesně to hoax video, který realitu padajícího lezce do vodsedky vůbec nereprezen
     Re: Lezecká sebedůvěra?19.08.2017
A Ty myslis, ze kdyz se na metrove odsedce projede treba jen dalsi metr po lane, tak pak jen oprasi
      Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
Nemyslím.
   Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
Tyhle diskuze uz tu byly milionkrat. Jeden z mistnich grafomanu se na zameruje. A zase takovy genius
  Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
Možná bych bral odkaz na nějaké odstrašující video... :-)
 Re: Lezecká sebedůvěra?19.08.2017
A nanapadlo tě někdy, že je lepší být špatně jištěn, ale stále ve střehu, než se nechat ukolébat fal
 Re: Lezecká sebedůvěra?19.08.2017
Mě teda přijde spíš jako schíza to, že tvrdí jak nespadne, ale přecvakává se pomocí dvou odsedek. :D
  Re: Lezecká sebedůvěra?19.08.2017
Je samozřejmě možné, že pravdu má ona a nikdy nespadne, zatímco já jsem jen pesimista.

   Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
Třeba si potřebujete něco dokázat - u lezců, pejskaru a dalších je to hodně časté...
    Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
...ehm, myslíš u všech lidí kromě zenbuddhistů a lidí v hlubokým kómatu, že jo? :-D
     Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
o tom co si potrebujou dokazat zenbudhisti a vubec jini *isti - nemyslim ty original - ale ty, co si
   Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
Lidi neblázněte. Lezte na čem chcete. Dramatická videa výrobců a prodejců jsou sice fajn ale musí bu
    Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
No prave tak jak to bylo napsany to vypada, ze se jisti dvema odsedkama, coz je na nic. Jenom ji to
   Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
ahoj, máš to v hlavě nastavené dobře.
tvoje kamarádka si pravděpodobně neuvědomuje, že pokud
    Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
Druha moznost je preventivne kamaradku pred vystupem vyplatit tou odsedkou na holou. Jen pro sichr,
     Re: Lezecká sebedůvěra?20.08.2017
Bezva nápad, akorátže by spíš nařezala ona mě... :-D
 Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
hm, měl bych se nad sebou zamyslet, až budu česat jabloně. esli náhodou nejsem nezodpovědnej hazardé
  Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
To je fakt, zebrik oprenej o jablon a D, E, to je skoro to samy. Obzvlast pro softmovery.
   Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
popravdě, nejsem žádnej ekšpert specialista na kletrštajgy. ale i s mým nevelkým (horo)lezeckým sofm
    Re: Lezecká sebedůvěra?23.08.2017
Kurt Albert na (samozřejmě pod) ferratě zemřel a myslím, že uměl lézt o něco líp než Lukáš B.
     Re: Lezecká sebedůvěra?23.08.2017
Zabilka taky lezl lépe než já a zabil se na choďáku. znamená to, že se mám jistit na turistické cest
      Re: Lezecká sebedůvěra?23.08.2017
Nezapomnel. Necvakal se, udajne to tak delal casto.
 Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
Ze se obcas nejisti za tolik nevadi. Ona rychlost a komfort postupu je take soucasti bezpecnosti, ob
  Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
Taky se přidávám. Odsedka vydrží. Po pádu na feratě prdne (zlomí se o kramli) karabina. Ta lezecká ř
   Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
Není znám případ, kdy by se horolezecká nebo jiná karabina reálně zlomila na ferátě a někdo ze zabil
    Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
viz např.
     Re: Lezecká sebedůvěra?21.08.2017
Jasně, teorie odpovídá. Já píšu, aby bylo jasno, o čem se reálně bavíme: Není znám jediný případ na
      Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
A prosímtě víš tedy kolik lidí už se na ferratách zabilo a vážně zranilo, jen protože měli odsedky?
       Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
já se přiznám, že opravdu nevím, kolik lidí se na feratách zabilo celkem, kolik z toho na necvaknutí
       Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
Až na ten jeden případ, který jsem jmenoval výše, nebyla žádná smrt na selhání materiálu (tedy že by
      Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
Ja teda na ferraty moc nechodim. Ale na tech co jsem byl jsem v zivote nevidel nekoho s odsedkami mi
       Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
Tvl. diskuse hromosvodaku o hromosvodech a zase tady... No, podle me je ferrata s odsedkama sakra ma
        Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
Protoze feelz before realz

Maj pocit sucha a bezpeci, ze to je v praxi presne naopak
         Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
No pro tebe jiste ne.
          Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
potrefena husa se vzdycky ozve

nejak protiargument trolle?
       Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
Tak kde jsem takové lidi potkal například (a to je ještě dvojice odsedek se šroubovačkami lepší vari
        Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
To jsou vsechno vicemene chodaky.
         Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
Pod pojmem choďák si tedy v horolezecké praxi představuji něco poněkud jiného.

Pokud
         Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
to jistě. na těch z nich, kde jsem byl já, jsem gyrtl nepotřeboval, a na těch žitavskejch venkoncem
          Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
Já bych mnohé feráty nedal prostě proto, že na to nemám sílu a vytrvalost. Je to ovšem stejné, jako
           Re: Lezecká sebedůvěra?23.08.2017
No, taky znam par aktivnich lezcu, kteri dokazou lezt slusne v rajbasu nebo v kolmici, ale jakmile t
            Re: Lezecká sebedůvěra?23.08.2017
Psal jsem "aktivní" u obou lidí. Mladík leze sedmy na umělce během školní výuky, jinak hla
             Re: Lezecká sebedůvěra?23.08.2017
jak neřemeslné! když šetřím sílu na žebříku, tak se přece se nedržím za šprušli dlaní, ale zaháknu l
 Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
běžte plácat na web k turkovi
 Re: Lezecká sebedůvěra?22.08.2017
když nechce za každou cenu feratovy set, tak at si ,,punkove" rizne dva kusy lana.. bude furt s
 Re: Lezecká sebedůvěra?25.08.2017
Mě nejvíc dokážou pobavit moralisti, kteří mají odsedky a na mě držkují, že nemám nic :))

 Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
Zdravim všechny horolezce a horolezkyne,
Už je to cca pul roku co mam problém s lehkým zánětem slach v předloktí (vrzani, lehká bolest, boule v dlani) a  i přes dodržování klidoveho rezimu od lezeni, jenz mi doporucil doktor zadna změna. Ruce
 Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
laser můžeš zkusit, prej to urychluje hojení. já si to musel platit, ale prej to jde i na pojištěvnu
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
Mě pomohlo protahovaci cvičení a pohodové lezení na písku. Teď už. Zas normane sportuji
 Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
Nepříjemná věc. Doktoři si "umyjí ruce" prohlášením o klidovém režimu. A k vypsání fyziote
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
Kdyz neposle doktor, tak si to muze platit jako samoplatce. 20 min stoji tusim 300 Kc (ultrazvuk, la
   Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
ozařování laserem mě stálo 5min 200kč. 5 sezení 1000kč. ale jestli pomohlo tohle nevím. do toho jsem
 Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
Pecka, zkusím pogooglit co tady v Jihlavě máme a určitě někam zajdu, ať už si to cvaknu sám či mi to
  Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
Heled za mne. Pores si stravu, omez cukr, alkohol.. Podpor omega 3,vitamin c. Klid je k nicemu, spis
   Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
Omezovat alkohol je blbost :) a ze by jidelnicek delal zazraky???!!! delej to, co te neboli..mazadla
    Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?19.08.2017
Hehe :) mne se to fakt osvedcilo.. Teda jen po dobu lecby a pak jeste chvilku po. Je to o prioritach
 Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
Resim neco podobneho uz od unora a stale to neni uplne dobry. Najdi si dobryho fyzioterapeuta at te
 Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?18.08.2017
zkus střídání ledové a teplé vody na předloktí
 Re: Zánět šlach, zkušenosti? Rady?20.08.2017
Ahoj, nevím, odkud jsi, ale v Praze mohu doporučit privátní fyzioterapii se specializací na terapii

1   ...   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 feraty...
...vznikly za prvni svetove valky, aby s vojakum lip lezlo na orli hnizda (lezli po lanech), pozdeji se ujali jako urychlovlkay v horolezeckych sestupkach (taky lezli po lanech)... Ani jeden z uzivatelu vyse uvedenho  nemel brzdu padu. Ti druzi meli vetsinou aspon jendu odsedku. Odtud se brzda padu se jevi jako uplnej nesmysl....

Ajo ony se vlastne ujali feraty jako specialni turisticka disciplina.. Tady se casto neleze po lane, ale pouziva se opravdu pouze jako jisteni (stalo by za anketu), V tom pripade mozna ma brzda padu smysl. Ale stejen drtiva vetisna feratistu leze po tom spagate, .... , takze lemra si tam poridi brzdu padu a pak nas tam secky jebe ze ju nemame.... Jo pocakt, ony vznkly sportovni feraty???  Na par jsem byl, a mam pocit ze tam uz nejlde lizt po skale...  Ale mozna jsem jen lemra ja. Nicmene pokud se to leze po spagate, jsme zase na zacatku a brzda padu je redundantni vec.

Obecne jsou feraty dobry busines - do obalsti lakaji vice turistu, proda se vice sedaku atd...  brzdy padu uz jsou jen takoy byznys dodatek...
xp1317:24:27 19.08.2017
odpovědět 
 Re: feraty...
Sportovni feraty? To je jako nejak odvozeno od sportovniho lezeni? Ten termin neznam, ale z tveho popisu to vyzniva tak, ze je to ferata ve skalnim terenu, ktery je i pro soucasne top lezce nelezitelny? To musi ale byt dost uchylne a navic nikdo nezaruci, ze ten smer nebude nijak zajimavy pro budouci top lezce. Mozna se na to divam ze spatneho uhlu, ale stale mi prijde vylezt na kopec nejlehci normalkou alpskym stylem hodnotnejsi jako "sportovni ferata"
15:23:13 23.08.2017
odpovědět 
  Re: feraty...
Na me nekoukej, ja s tebou souhlasim. Ale ano, za sportovni feratu by (osobne) povazoval jakoukoiliv kterou nedam bez chyceni lana. Co jsou secky E a tezsi, a i par D se asi najde.

Navic se obavam ze vetsina lidi ma ten prah uplne nekde jinde.
xp1316:28:17 23.08.2017
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1416 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi