Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: lezení Saint-Tropez, Sainte-Maxime 06.09.2017 zdar, myslím že jsem něco podnikal kolem majáku point la rabiou ale jsou tam jen zídky ze žulových b
zapomenutá lezečka 05.09.2017 ahoj, na pantáku někdo nechal lezečku (v neděli tam jěště večer byla). Triop, velikost cca ploutev. Nechali jsme ji tam strčenou v díře. tě pic
Mammut Smart 05.09.2017 Ahoj kolegové měl bych možná trochu hloupý dotaz. Chtěl jsem se zeptat, zda by bylo možné použít ke slanění na jednoduchém laně jistítko SMART. S lezením začínám, takže zjišťuji zkušenosti. SMART používám pro jištění na úmělce, ale napadlo mě, zda by neby
  Re: Mammut Smart 05.09.2017 Na slaneni urcite. Ale to co popisujes je spis vystup, ne? A Smart je poloautomat, lano musis stale
    Re: Mammut Smart 05.09.2017 Dík za reakci. U GRIGRI musíš tuším také stále držet lano pod jistítkem a používá se k výstupu. Se s
    Re: Mammut Smart 05.09.2017 Dík za reakci. U GRIGRI musíš tuším také stále držet lano pod jistítkem a používá se k výstupu. Se s
      Re: Mammut Smart 07.09.2017 Normální, běžný způsob výstupu po laně probíhá nejčastěji pomocí dvou blokantů, ručního a hrudního.
        Re: Mammut Smart 07.09.2017 Pomocí dvoublokantů se vystupovalo v osmdesátých a devadésátých létech. Nevýhoda je sestup, práce na
          Re: Mammut Smart 07.09.2017 Nemohu souhlasit. Pokud by éra výstupu se 2 blokanty skončila v 90 letech, pak by existence a nabídk
      Re: Mammut Smart 07.09.2017 Normální, běžný způsob výstupu po laně probíhá nejčastěji pomocí dvou blokantů, ručního a hrudního.
Ortler 04.09.2017 Ahoj..nemáte někdo aktuální info o podmínkách kolem Ortleru?sněhové podmínky-kolik nasypalo,možnost výstupu-Hintergrat,popř.normálka,atd??..chceme tam zítra,a nevíme,jestli to má cenu.. Dík.
  Re: Ortler 04.09.2017 Nemá to cenu.
Zustaň doma.
Ušetříš za benzin a nám za starosti
    Re: Ortler 04.09.2017 jsem rád,že máš o mě starosti,ale z jakého důvodu?jsi na místě?je to tam na ho..o?
RT stupy 02.09.2017 Teď jsem si bouldrovce vsumnul že se na mě RT stupy dívaj. Některé i dost úsporně. Vsimnul jste si toho taky někdo? Myslíte že to byl úmysl výrobce nebo se jedná o náhodu?
  Re: RT stupy 02.09.2017 už to nehul... a nebo alespoň ne tolik :-)
  Re: RT stupy 04.09.2017 A dívaj se na tebe i když se otočíš? A nešeptaj si u toho něco?
Bouldry u more 01.09.2017 Vite nekdo o nejake bouldrove oblasti u more na jihu (slovinsko, italie...) relativne blizko autem? (8-10hod max) Diky za jakekoli tipy
  Re: Bouldry u more 01.09.2017 Korsika :-)
  Re: Cengalo 01.09.2017 To by me zajimalo, jestli si tam stihnu za zivot jeste zalezt... Uz jsem tam jednou byl, ale Badille
    Re: Cengalo 01.09.2017 Badile je ale netknuty. To, co se sesypalo je oproti zbytku tam pomerne specificke. Severni stena Ba
      Re: Cengalo 01.09.2017 No jo, Badille je asi OK a pristup je take myslim obvykle z druhe strany, ale otazka je, jak dlouho
        Re: Cengalo 01.09.2017 Tak jedine z jihu. Jsou taky pekny steny a cesty. Treba takovy Inshalah se svymi 600 m, stojí za to.
    Re: Cengalo 02.09.2017 jak píšou v té zprávě, vlivem oteplování tají místa kde byl dříve led a držel skály pohromadě. ted t
      Re: Cengalo 02.09.2017 Jev stále častější už asi sto let :-)
        Re: Cengalo 02.09.2017 Kdyby sto let. Je to jev periodický táhnoucí se od počátku věků. Nicméně činnost člověka může tento
          Re: Cengalo 02.09.2017 Já myslel na výrazné tání alpských ledovců. Jinak máš samozřejmě pravdu.
nález 31.08.2017 Ahoj, včera jsem na Suškách na severní straně Hlavní věže našel kýbl. Kdo ho ztratil a pište.
  Re: Kterak si sportovní lezkyně vzala nevhodný sedák 31.08.2017 TL;DR sedak mala (podla nej) prilis velky na to aby ju udrzal v bezpecnej pozicii bez rotacii, takze
Položená na zádech nebo na břiše? 30.08.2017 Vcelku prd lezu, ale fascinuje mne u cest tady v databázi, když se jejich sklon udává: položená. Buď jsem dement já nebo ti, kdo se nad slovy sklon cesty a položená nezdrží ani pár vteřin. Proto mne zajímá, zda je to cesta položená na břiše, zádech a příp
  Re: Položená na zádech nebo na břiše? 30.08.2017 Jo lezecká terminologie, taky se říká poklopená, nebo ne?
  Re: Položená na zádech nebo na břiše? 31.08.2017 asi jsem taky dement, ale mění to něco na pochopitelnosti toho o jaký charakter cesty se jedná a jes
    Re: Položená na zádech nebo na břiše? 31.08.2017 Položená cesta se jeví na první dojem jako cesta horizontální. Třeba cesta turistická, asfaltová neb
  Re: Položená na zádech nebo na břiše? 31.08.2017 No nevím - už jsi byl dneska v Barber shopu? Třeba Ti tam poradi
  Re: Položená na zádech nebo na břiše? 31.08.2017 No tak dement jsi urcite Ty.
  Re: Položená na zádech nebo na břiše? 31.08.2017 ano kazdy vi kdo ne at googli :) .. treba :)
    Jako s druhy čeho? 05.09.2017 Já zase nevím co si myslet když čtu v průvodci slovní obrat "s druhy". Např. "R. Kaus
      Re: Jako s druhy čeho? 06.09.2017 A co teprve "vzhůru na temeno"
1
...
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: