Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 3+1 důvodů proč dál16.09.2017
Zdar, říká se, že když lezec ztrácí chuť, motivaci, měl by si dát pauzu. Moc se mi do ní nechce, ale je fakt, že mé lezení nějak upadá. Proto se ptám - jaký máte největší důvod, nebo důvody proč lézt? Četl jsem si článek od Smola kde popisuje, že miluje,
 Re: 3+1 důvodů proč dál16.09.2017
No konecne poradnej dotaz. :)

Je to lepsi nez bejt doma nebo v praci.

  Re: 3+1 důvodů proč dál16.09.2017
tak to můžem chodit na ryby.

myslel jsem důvod proč člověk leze, proč to a nic jinýho
   Re: 3+1 důvodů proč dál16.09.2017
Kdyz me prave moc jinych takhle dobrych aktivit nenapada.

U ryb jenom sedis na zadku,
  Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
a co leštění bambusu? - to taky zabaví
 Re: 3+1 důvodů proč dál16.09.2017
Protože lezení je nejlepší. Tečka.
  Re: 3+1 důvodů proč dál16.09.2017
jasně, CSR taky osvobodili vojáci Ruské lidové armády. tečka.
   Re: 3+1 důvodů proč dál16.09.2017
Ze každá cesta se sa vylézt jinak. Ze to nemusí bejt jen o výkonech ale dá se lézt i napohodu. Vyzko
 Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
Tady je docela pěkný vlákno, na podobné téma
1url.cz/rtUSm
 Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
No protože je to droga. Akorát je otázka, jestli je to důvod pro, anebo proti. Rybaření bude taky ur
 Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
Pre mna je lezenie idealnou kombinaciou: 1) zaujimaveho pohybu (precvicis vsetky mozne svaly, pohyb
  Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
...a samozrejme, este uplne ine vyhlady a priroda :)


inak, aspekt lezenia kto
   Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
Vidim to trosku jednodušeji. Jestli mas potrebu se ptat, proc dále lezt, když ztrácíš motivaci, no t
    Re: 3+1 důvodů proč dál18.09.2017
ale nemusi platit vzdy..ja som za tych X rokov mal chut viackrat predat matros a vykaslat sa na to(
 Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
Von taky Smolo v jednom videu rika, ze lezeni z nej udelalo sobce a ze to je jen takovy rozmar :-)
 Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
lezla jsem, pak jsem přestala na celých 13 let. každý den lituju těch dní, kdy jsem nelezla. už nejs
  Re: 3+1 důvodů proč dál17.09.2017
Já si od lezení dávám pauzu zrovna teď a navíc na dohled od skal, kam jsem dříve jen dojížděl na vík
 Re: 3+1 důvodů proč dál18.09.2017
Zdar, díky za podnět k zamyšlení. Je jasné, že to je zcela individuální a hlavně asi špatně přenosit
  Re: 3+1 důvodů proč dál18.09.2017
jak píše Bobr, co nezažiješ (nevylezeš) jako mladej, už možná nevylezeš nikdy. těch lezeckých cílů c
  Re: 3+1 důvodů proč dál18.09.2017
Bobrovi nevěř toho lezení baví už 21 let co ho znám. Je to "fanatik". Jinak s motivací se
   Re: 3+1 důvodů proč dál18.09.2017
jo
   Re: 3+1 důvodů proč dál19.09.2017
pravdu pravducu mas, pivo je vpodstate jeden z naj dovodov - lezie sa vlastne preto, aby cloveku vec
    Re: 3+1 důvodů proč dál22.09.2017
JO, pivo, to sedí. A při pohledu na dnešní foto dne bych ještě přidal, že holky lezkyně dost lahodí
   Re: 3+1 důvodů proč dál19.09.2017
Ono to pivo chutna tak nejak vic skoro po kazdy vydatny aktivite ;)
    Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
to hej, ale po nejakych peknych adrenalinovych prihodach v pieskoch, skalach ci horach zvacsa este v
 Re: 3+1 důvodů proč dál18.09.2017
Dobrej podnět k zamyšlení! Mě k obnovení motivace pomohlo uvědomění si, že lézt nemusim. :-) Minulej
 Re: 3+1 důvodů proč dál18.09.2017
To je prece jednoduche:
1. Nejde mi to - roky se placam furt max v sedmickach, pak se zlepsim
 Re: 3+1 důvodů proč dál18.09.2017
pro mě je lezení něco jako duševní sprcha. kdykoliv se vracím z lezení, je mi dobře, jsem spokojen a
  Re: 3+1 důvodů proč dál19.09.2017
chachá, zlepšils mi náladu po ránu a díky všem přispivatelům zas zajímavý postřehy
  Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
:) :) primarni duvody jednoznacne popsany, srovnani s drogama a chlastem není nijak prehnane. Sekund
 Re: 3+1 důvodů proč dál19.09.2017
Zajimava diskuze. Ja kompletne ztratil motivaci po vice jak 10 letech intenzivniho traveni casu na s
 Re: 3+1 důvodů proč dál19.09.2017
No me vzdy k lezeni namotivuje precist si neco krasneho od Kuby Turka. To mam hned silny pocit souzn
 Re: 3+1 důvodů proč dál19.09.2017
Lezení je životní styl. Pokud to tak necítíš, je to něco jiného. Pak nelez.
 Re: 3+1 důvodů proč dál19.09.2017
Lezení je životní styl. Pokud to tak necítíš, je to něco jiného. Pak nelez.
  Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
lezení není v podstatě ničím výjimečné, je to úplně běžný a řadový způsob trávení volného času, a vš
   Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
v tvojom prispevku je kus pravdy..ale v ociach mnohych ludi aj taky Cassin napisal poeziu do severny
    Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
nakonec tomu lezení je nejblíž asi ta motorka, protože elitářské pindy se ,viděno zvenčí, velmi podo
   Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
Lezení je životní styl. Kdo o tom píše takto, neví, o co jde a vlastně to nikdy pořádně nedělal.
    Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
ale houby kecy prdy. jó takhle, včelařství je životní styl. fatbal je životní styl. motorka. šachy.
     Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
prosim už dost... kdo má ten poprskanej monitor furt čistit :-)
     Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
Lezení je skoro stejně dobrý, jako užívání tvrdých drog.
      Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
Jako pacoš na nucené odvikačce musím naprosto souhlasit. :) Jinak Lukaš B. to vystihl přesně.
     Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
Můj děda, hrdina socialistické práce, mi jednou řekl: to lezení, to je pěkný, ale takhle namíchat ko
      Re: 3+1 důvodů proč dál21.09.2017
No, nevím, nevím, jen tak z plezýru si namíchat kolečko malty, aby jako v tom kolečku ztvrdla jó?
     Re: 3+1 důvodů proč dál20.09.2017
je to tak, clovek by mel pestovat nakyho uzitecnyho zivocicha a uzitecnou kytku co pak sezere, to ma
      Re: 3+1 důvodů proč dál21.09.2017
Díky za alespoň dva plus jedna, ale není to málo, Antone Pavloviči?
     Re: 3+1 důvodů proč dál25.09.2017
Tak kvuli takovejm prispevkum ma porad smysl tu zumpu diskuze na lezci cist. Po patnacti letech leze
   Re: 3+1 důvodů proč dál21.09.2017
S tím výčtem adorovanejch fantastickejch prožitků jsi trochu vedle, protože většina tebou jmenovanýh
 Proc jen 3+1?20.09.2017
Proc jen 3+1, v Nemecku nedavno vysla knizka s nazvem "111 duvodu, proc lezt". Naprosto so
 Re: 3+1 důvodů proč dál24.09.2017
Někdy si udělat pauzu není vůbec od věci.Někdo třeba musí, protože je zraněnej, jinej ztrácí po čase
 Re: 3+1 důvodů proč dál25.09.2017
Na lezeni se mi libi predevsim ta jednotvarnost. Je to jakejsi ritual, kterej dava lezcove zivotu ji
  Re: 3+1 důvodů proč dál26.09.2017
Jeste me nikdy nebavilo nic vic. Staci?

 rachtaj šoupací dveře u dodávky15.09.2017
Zdar, je to přiznávám na lezeckým webu asi trochu offtopic. Nicméně mi rachtaj šoupačky u dodávky, je tam něco vyběhaný. Zkoušel jsem na hranu nalepit kus karimatky, což vždycky na chvíli pomohlo, ale pak se to vymačkalo a dveře rachtaj dál. Pořád tam lep
 Re: rachtaj šoupací dveře u dodávky15.09.2017
Složit se s kámošema na lepší, když není na autoservis :-) asi blbej vtip, ale to nešlo jinak.
  Re: rachtaj šoupací dveře u dodávky16.09.2017
Musí se vycentrovat, je to dost pracne, servismen to umi, ale jen když je sikovnej.
  Re: rachtaj šoupací dveře u dodávky16.09.2017
Myslím že Hemingwayovi se připisuje bonmot o tom, že se člověk naučí mluvit za tři roky, ale mlčet z
   Re: rachtaj šoupací dveře u dodávky16.09.2017
a me to docela pobavilo... tohle bych radil spis hradnimu Emanovi
 Re: rachtaj šoupací dveře u dodávky16.09.2017
nemělo by bý správně: šoupaj rachtací dveře?

 Opotřebení karabiny15.09.2017
Jaký je váš názor na opotřebení této hmsky? Je pořád bezpečná nebo je to na vyhození? http://www.imgup.cz/image/LHFb
 Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
A co by jí mělo být? Železo je fakt pevný materiál.
  Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
myslíš, že je ze železa?
 Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
Odkud máš, že to je typ HMS? Typoval bych to dle konstrukce a materiálu na nějakou "presku"
 Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
V pohode. Nekde sa pise ze karabine prebrusene az do 1/3 boli dokonca pevnejsie ako original (lano f
 Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
Pokud jsou hrany ostrý, trochu bych je srazil pilníkem.
  Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
Jedná se o HMS od Climbing Technology. Můžu jí mít s ClickUp jistítkem za dobrou cenu, ale stav té k
   Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
Pokud z ní máš špatnej pocit tak je ještě druhá možnost ji nahradit nějakou jinou karáblí a z týhle
   Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
nice pilníkem nedělej, tohle je zcela ok. jen pokud tam jsou nějaké opravdu rýhy, tak jemným smirkem
   Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
Bejt Tebou, tak bych ještě trochu smlouval. Můžeš k tomu ještě v pohodě dostat tkaničku do Miury, sk
    Re: Opotřebení karabiny16.09.2017
neboj sa, aj u nas na vychod od rieky Moravy sa najdu "experti".
:-)
    Re: Opotřebení karabiny16.09.2017
spis by mel jeste usmlouvat i trochu opotrebeny lano a sedak s trosku prodrenym, ale stale dobrym ok
     Re: Opotřebení karabiny16.09.2017
Souhlas. Kdyz takhle minule vyhidne poridil jen malinko nakraplou, dostal k ni jako bonus zanovni Ry
      Re: Opotřebení karabiny16.09.2017
Helmu. Nejak jsem to zapomel napsat.
   Re: Opotřebení karabiny16.09.2017
Moje karabina u Clickupu je stejná, možná horší, ale myslim, že ještě dost vydrží, přeci jen na to m
   Re: Opotřebení karabiny16.09.2017
Moje karabina u Clickupu je stejná, možná horší, ale myslim, že ještě dost vydrží, přeci jen na to m
   Re: Opotřebení karabiny16.09.2017
Moje karabina u Clickupu je stejná, možná horší, ale myslim, že ještě dost vydrží, přeci jen na to m
  Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
ale hlavne levne !
 Re: Opotřebení karabiny15.09.2017
Podle fotky zatím zcela OK, ani srážení ostrý hrany není potřeba. V pohodě je prošoupání až do 1/3,
 Re: Opotřebení karabiny17.09.2017
A ClickUp je v poriadku ?
 Re: Opotřebení karabiny19.09.2017
opotřebení karabiny je minimální, takže samotná karabina je OK. daleko důležitější je otázka na míru

 lezečky14.09.2017
Ahoj, na patě se mi udělala Haglundova exostoza -je to takový výrustek na patní kosti a všechny lezečky, které jsem zatím vyzkoušel mají stahovací pásek na patu, který mi vadí a výrůstek se zvětšuje. Nemáte nějaký tip na lezečky s volnější patou bez staho
 Re: lezečky15.09.2017
Co to sa da vygooglit, vyzera ze je to velmi individualne, kazdemu sadnu lezecky ine -
 Re: lezečky15.09.2017
Naříznout a znovu slepit rozšířenou patu. Nebo zcela rozříznout a lézt jen v přední půlce jako lezl
 Re: lezečky15.09.2017
zdar, měl jsem starý diamondy a tenhle pruh gumy co fixuje patu jsem po asi 2 cm odstupech podélně r

 lezečky14.09.2017
Ahoj, na patě se mi udělala Haglundova exostoza -je to takový výrustek na patní kosti a všechny lezečky, které jsem zatím vyzkoušel mají stahovací pásek na patu, který mi vadí a výrůstek se zvětšuje. Nemáte nějaký tip na lezečky s volnější patou bez staho

 Hledám fotky14.09.2017
Ahoj Všem,
chtěla bych se zeptat a poprosit zda někdo ze starších lezců neznal Vaška Smejkala z Hejnic.
Byl to můj otec a bohužel nemám ani žádnou fotku.
Chtěla bych poprosit jestli by s ním někdo neměl nějakou i starší fotografii.
 Re: Hledám fotky15.09.2017
Hoď to ještě do inzerce, tady v diskusi to rychle zapadne.
 Re: Hledám fotky19.09.2017
Pokud máš FB zkus skupinu Liberečtí amatérští lezci, lezci města Jablonce a okolí nebo horolezecký o

 spolulezec Zlín13.09.2017
Ahoj, nešel by někdo zítra ve čt 14.9. lozit ve Zlíně na Vertikon? Od 9:30 do cca 11:30. Nejsem ze Zlína, tak tu nikoho neznám, ale chtěla bych vyzkoušet tu parádu. Klidně piš/volej 736 726 698.

 V1613.09.2017
Zdravím. Jaký je ten nový boulder v Plzni? 
 Re: V1613.09.2017
Myslím že fajn. Obrovský prostor na postupné rozšiřování.
 Re: V1613.09.2017
Podle ceníku na úrovni Smíchoffa, Big Wallu a 13.
  Re: V1614.09.2017
Prostor je velký, ale stěna na prd.
  Re: V1614.09.2017
Bohužel ale jen podle ceníku.
   Re: V1615.09.2017
Pominu-li ceník, tak mě udivuje otvírací doba - skutečně je až od 14,00 každý den? I o víkendu? Chtě
    Re: V1629.09.2017
Od října je otevřeno denně od 10.00.
 Re: V1614.09.2017
Za mne - bouldrovka proti Praze trosku slabsi - spousta kolmych profilu a lehcich bouldru. Ale to je
 Re: V1614.09.2017
Není nad to, otevřít malý, ale zato drahý (na vstupném) polotovar. To se hned bude zase zavírat, aby
  Re: V1615.09.2017
Nelze než souhlasit bohužel. Zatím je to tragédie.
   Re: V1615.09.2017
Hehe, koukam ze v Plzni je to samej odbornik na stavbu bouldrovek.. Tak doufam ze V16 bude mit brzo
    Re: V1615.09.2017
Mě by to dopadiště stačilo měkčí, popř. doplnit mobilní měkké žíněnky. Kdyby bylo vyhřívané, tak by
    Re: V1615.09.2017
HeHe – jak já to tady pročítám, tak je spíš problém, že v Plzni není žádnej odborník na stavbu bould
     Re: V1615.09.2017
Ad Petr - pico voe tys tam ani nebyl a plkas tady?? Ty voe to je fakt na ranu..
    Re: V1615.09.2017
HeHe – jak já to tady pročítám, tak je spíš problém, že v Plzni není žádnej odborník na stavbu bould
     Re: V1615.09.2017
A bouldry dělali stavěči s licencí, tak kde je problém? Konečně je v Plzni bouldrovka na úrovni a po
      Re: V1615.09.2017
Souhlasim s Pavlem. Licence je základ.
       Re: V1615.09.2017
Ze stránek: Cesty jsou stavěny profesionálními stavěči, kteří do nich vnáší rukopis silových, techni
        Re: V1615.09.2017
Profesionální znamená, že se tím živí a dělají to za prachy, nebo že to umí a dělají bouldry, na kte
        Re: V1615.09.2017
Fakt? I balančních? Geniální.
     Re: V1615.09.2017
Rak to dělal a jako vždy kvalitně, ale proč zase tunel? I když pod tímhle se aspoň dá projít.
      Re: V1615.09.2017
Tunel je most ke schodům.
       Re: V1615.09.2017
Ale ve V16 žádný schody nejsou :-D
  Re: V1615.09.2017
K malymu a dětskými krouzky porad obsazenymu RnW, věčně zavřený Lokotce, kde člověk neslyší vlastníh
   Re: V1615.09.2017
:-D :-D
   Re: V1615.09.2017
Na Plzeň jsou dobrý i 2 lišty na půdě :-D :-D :-D
   Re: V1615.09.2017
Není to rovnocenný bratříček, protože od jara do podzimu tam plzeňáci budou chodit jen v případě nou
    Re: V1615.09.2017
A vy jste to našli? Já bloudil Kollárkou a nemohl to najít. Žádná cedule, nebo nápis na dveřích.
 Re: V1615.09.2017
Já se přihlásím určo na tu jogu. Nevíte podle čeho jedou? Ta bordeljoga mě ale trochu děsí. Nevim, c
  Re: V1615.09.2017
A ta bordeljoga se cvičí ve sprše jako na pajdě?
 Re: V1618.09.2017
Poloviční stěna za plné vlezné.

 balíček13.09.2017
Ahoj, prosaím, jede někdo tento týden nebo víkend směr Arco, Garda? tedy přes Brener, kolem Bolzana nebo tam někam?
Potřebujeme tam dopravit balíček. Dotyčný by si pro něho na smluvené místo přijel.
Díky za odpovědi.
Bimboška
 Re: balíček13.09.2017
ahoj, já jsem trávu převážel normálně busem eurolines a taky to šlo..
jaký máte model?
 Re: balíček13.09.2017
Ještě dodám, že se jedná o 4 kilogramy heroinu. Balíček je to ale i tak relativně malý.
 Re: balíček14.09.2017
Zase typický čech. Místo aby vysolil kačky za poštu, nebo přepravní firmu, tak tady bude otravovat l
  Re: balíček. Musíme si... ehm..., co? ...na.rat14.09.2017
No typický mi přijdou hlavně ty 3 reakce :) 2 píčoviny a 1 povýšenej odsudek. Anonymitu neřeším, to
   Re: balíček. Musíme si... ehm..., co? ...na.rat14.09.2017
Ono po někom chtít něco převézt přes hranice, ani nenapsat co a za kolik, docela smrdí, tak se ani n
    Re: balíček. Musíme si... ehm..., co? ...na.rat14.09.2017
1. patří to do inzerce
2. bimbošku znám od vidění víc než dvacet let, a kdybych tam jel, tak
    Re: balíček. Musíme si... ehm..., co? ...na.rat14.09.2017
Tazatelka na sebe uvedla mail, kdyby se někdo ochotný objevil, nejspíš by si to vyjasnili. Osobně by
     Re: balíček. Musíme si... ehm..., co? ...na.rat14.09.2017
"no a ten třetí příspěvek bych snad ani nekomentoval."
A proto si ho tak rad okomen
   Re: balíček. Musíme si... ehm..., co? ...na.rat14.09.2017
Proto si to vysperkoval tou nejtypictejsi a nejvic povysenou reakci :)
    Re: balíček. Musíme si... ehm..., co? ...na.rat14.09.2017
Děkuju tmě za zpětnou vazbu. Musím se nad sebou zamyslet.

 fridex lano?12.09.2017
Muze nejak zasadne uskodit lanum cervenej fridex?? Trochu se mi ho vylilo do kufru k lanum. Na pohled ok, ale prece jen je to chemie a jsou v tom ruzne antikorozni latky. Nic extra presneho o ucinkach na silon sem na netu nenasel. Dik za vecne info
 Re: fridex lano?12.09.2017
Vyhodit.
  Re: fridex lano?12.09.2017
Znehodnotit a vyhodit - aby to někdo nevytáhl z popelnice jako super lano... Kromě glykolu tam jsou
   Re: fridex lano?13.09.2017
Stalo se mi to samý a vyhodil jsem dvě půlky 60metrů. Výrobce mi sdělil, že je v tom něco, co způsob
 Re: fridex lano?13.09.2017
Jednoznacne znehodnotit a vyhodit
  Re: fridex lano?13.09.2017
udelej z toho prolizacku deckam. ale ne moc vysokou ;)
   Re: fridex lano?13.09.2017
tohle patří do inzerce "Prodám lano v super stavu", nebo na Aukro a označit jako bez záruk
    Re: fridex lano?13.09.2017
Jasně, ideální kandidát na Aukro. Uř jsem tam prodal dost věcí, které se zdály být na vyhození.

1   ...   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi