Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 Polymorfní chodidlo, u mimozemšťanů poměrně běžná záležitost.
    Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 co to je polymorfní chodidlo? díky
  Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 myslíš ta čmouha?
to je zbytek tvýho hubenýho mozku..
    Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 Normálně se ptám, přišlo mi to divný a zajímá mě, jestli to je nějak zkřivený malýma lezečkama nebo
      Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 nezlob se, kdybys byl slabozrakej tak to pochopím, ale jinak tvůj dotaz absolutně nechápu. AO jak je
        Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 Tak aspon s tim problemem v hlave uz nejsi sam, Jeno.
    Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 nechovej se jako debil
      Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 "z koho čeho" upřímného zájmu, čeština tedy pokulhává, což bohužel sleduji stále častěji.
        Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 no, nahodou ten tien posobi ako nejaka prazvlastna anomalia, kym cloveku nedojde ze ide o tien - tak
        Re: Co to má Adam s nohou? 26.09.2017 Jo, dle zarazeni tveho prispevky pokuhlava zrejme nejen zrak. Tak na tom zapracuj!
84kg a 8a 25.09.2017 Nazdar. Tak by mne zaujímalo či poznáte niekoho kto má 84kg a viac (pri cca 182cm napr.) a leze 8a prípadne ťažšie. Ja nikoho takého nepoznám :-) je možné pohybovať sa v takýchto obtiažnostech pri takej váhe - berme do úvahy že sa nejedná o lezca pri tele
  Re: 84kg a 8a 25.09.2017 vtip?
  Re: 84kg a 8a 25.09.2017 Osobne nikoho takoveho neznam ani mezi lezci s lanem nebo boulderisty. Ale treba prave boulderisti j
    Re: 84kg a 8a 25.09.2017 Co vim, tak Hojer vzdy uvadel vahu nizsi a to pri vetsi vysce. 188 cm, 77 kg.
    Re: 84kg a 8a 25.09.2017 U bouldristů je to podle mě celkem běžné mít nad 80 kg a lézt 8A. Osobně se taky asi brzo dám na bou
      Re: 84kg a 8a 10.01.2019 Ktery boulderista dava 8A a ma pres 80 kg?
        Re: 84kg a 8a 11.01.2019 Třeba Tchoř
          Re: 84kg a 8a 14.11.2019 Tchoř je tak vypasený?
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 Mrkni na tlusťocha z devadesátých John Dunne. ;-).
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 84 kg je a neni tezka vaha.. A 8a jsou a nejsou tezky cesty. Minimalne jednoho cloveka znam. Urcite
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 Marcel Toman, možná nemá 84, ale spíš ano. A má s tím vylezené fakt těžké věci na písku. Sice asi ne
    Re: 84kg a 8a 26.09.2017 Marcel leze 8a v pohodě. jen nevím kolik ted váží :)
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 tipnu si, že Jirka Švácha dokonce tahle čísla překonává
    Re: 84kg a 8a 26.09.2017 Jestli ma 84 kg, tak ja mam tak 100 Kg ;), coz nemam ani omylem.
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 Jan Kareš
    Re: 84kg a 8a 26.09.2017 váhu má, ale to 8a si musí upravit
    Re: 84kg a 8a 11.01.2019 Nejmíň jsem měl 65kg, teď 81kg na 177 výšky a 7c+ když polezu trošku dám stále OS. Při té muší váze
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 TO na co se ptáš je ale taky otázka somatotypu.
Kubrt i Karešák jsou relativně malí, tj jejic
    Re: 84kg a 8a 26.09.2017 No je to tak, že ja som odjakživa naberal ľahko svalovú hmotu a váhu. je jedno v akej tréningovej fá
      Re: 84kg a 8a 26.09.2017 mívám kolem 85- 87 a každý kilo co šlo dolů jsem cejtil jako málem křídla. takže souhlas.
      Re: 84kg a 8a 10.01.2019 Rychle nabirani svalove hmoty zavidim. Ale i mezomorf nebo endomorf nema problem shodit cca 2 - 3 ki
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 Klem Loskot, má i cesty s lanem kolem 8c+, bouldry některé ještě nemají opakování
    Re: 84kg a 8a 26.09.2017 tak jasně, jason momoa.
ale jak říkám, bullové, trošku jiný somatotypy.
      Re: 84kg a 8a 27.09.2017 Jason Momoa asi 8a a vic neleze...
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 Toni Lamprecht a Klem Loskot :) oba veliký těžkotonážnící někde jsem četl že Klem i k 90Kg a oba maj
    Nadeje pro valibuky 27.09.2017 Je to dobre! Na svete existuji az dva lezci v tezke vaze, kteri vylezli jakztakz nejaka cisla. A pro
  Re: 84kg a 8a 26.09.2017 John Dunne
    Re: 84kg a 8a 26.09.2017 Dean Potter asi taky vážil a lezl v těchto parametrech (ale byl vyšší, ale zase netrénoval - jen lez
      Re: 84kg a 8a 27.09.2017 technika je jen skrytá síla :D pokud nelezeš jak kopyto, máš zkušnosti, tak máš pravděpodobně rozumn
        Re: 84kg a 8a 28.09.2017 Technika a síla nesouvisí. Znám technické lezce, kteří nemají sílu a vylezou pěkné věci a znám evide
      Re: 84kg a 8a 16.11.2019 Co jsem tak cetl tak dean nikdy zadny velky cisla nevylezl. Spary to jo. Freesola na svem maximu, al
  Re: 84kg a 8a 27.09.2017 zhubni..dá se to
    Re: 84kg a 8a 27.09.2017 ja mavam bezne 88-95kg (teraz mam 90) a 190cm a sem tam sa 8a podari na lane, ztuha, ale da sa to. V
    Re: 84kg a 8a 27.09.2017 ja mavam bezne 88-95kg (teraz mam 90) a 190cm a sem tam sa 8a podari na lane, ztuha, ale da sa to. V
      Re: 84kg a 8a 27.09.2017 Díky. Vaše pozitívne komentáre dokážu napraviť potréningovú krízu ťažkého jedinca. Nech vám to lezie
      Re: 84kg a 8a 13.11.2019 Tak tam u vás jste Jánošíci všichni.
      Re: 84kg a 8a 13.11.2019 Tak tam u vás jste Jánošíci všichni.
  Re: 84kg a 8a 27.09.2017 Mám 191cm a 80kg, akorát teda 8a nelezu.
jinak mě jako vzorek napadá třeba K.Loskot nebo hist
    Re: 84kg a 8a 27.09.2017 Nakej Tomas Rychtrmoc alias Etak z Neratovic ma neco kolem 95kg. 190cm. Je to radny macek a ma 8b!
      Re: 84kg a 8a 27.09.2017 Tvl,Tome,ty už jsi zase přibral? Tak zejtra u Donalda nezastavuju... :-)
      Re: 84kg a 8a 11.01.2019 Po jednoprdach v pětačtyřicítce to 8b ale asi neni. Tyhle megakila jsou spíš na vytrvalostní cesty p
  Re: 84kg a 8a 28.09.2017 8a ještě není úroveň na kterou by musel být člověk nějak speciálně vyhublý. Právě se snažím 8a rozmn
  Re: 84kg a 8a 10.01.2019 Toni Lamprecht dal nedávno s 88kg 8c+ FA. Dá sa to len treba makať :-)
  Re: 84kg a 8a 10.01.2019 Hele je 84kg a 84kg.
Jestli mas tenky kosti na spodni pulce tela, dlouhy koncetiny, s
    Re: 84kg a 8a 10.01.2019 no, nejde ani tak o poměry, ale o absolutní hodnoty. věc se má tak, že když máš prostě chyt velikost
      Re: 84kg a 8a 11.01.2019 Tak na těch prstech nesmíš viset s nohama ve vzduchu, chce to používat nohy:)
  Re: 84kg a 8a 10.01.2019 ja mam 187 a 80kg a par 8a kazdy rok vyleziem.
s tvojimi parametrami by to nemal byt problem
    Re: 84kg a 8a 10.01.2019 Zde 186/85kg, 8a se daji lezt v pohode i s nejakym kilem navic, nenech si nakecat opak! 8b a vys - t
  Re: 84kg a 8a 11.01.2019
    Re: 84kg a 8a 11.01.2019 Otázka pro znalé věci, kdyby teď Lamprecht shodil třeba 15kg, vyletěl by ještě nahoru?
      Re: 84kg a 8a 11.01.2019 15, to by mu chyběla ruka nebo hlava.
        Re: 84kg a 8a 11.01.2019 15kg Penis
          Re: 84kg a 8a 12.01.2019 8a v previse po větších chytech je přece úplně v pohodě i při této váze. Kolmac na písku po jebkach
          Re: 84kg a 8a 12.01.2019 to je tak max.40 deka. mam zkusenost ze kdyz zhubnu soucasne zeslabnu ale zlepsi se trochu vytrvalka
            Re: 84kg a 8a 13.11.2019 Kdyby Lamprecht sundal svojí váhu o 15kg,tak by chcípnul.A pokud by nechcípnul byl by pořád zraněnej
  Re: 84kg a 8a 13.11.2019 Tiež mám tých kíl 86 a strieda sa to u mnňa. Keď trénujem dokážem ísť na tých 7b+. Keď nie, je to bi
  Re: 84kg a 8a 13.11.2019 kmocho leze desítky!
  Re: 84kg a 8a 13.11.2019 Je tu spoustu příkladů, že to jde. Ale je třeba si uvědomit otřepanou pravdu, že při lezení se můžeš
    Re: 84kg a 8a 13.11.2019 Neratovickej Tomajfa alias Eťák váží něco kolem metraku a v klidu sází jedno 8a+ za druhým. Před pár
      Re: 84kg a 8a 14.11.2019 Svým komentářem výše jsem nechtěl říci nic jiného, než že pokud by ten tebou uvedený borec shodil tř
        Re: 84kg a 8a 19.11.2019 No to by se mu jeste muselo podarit zachovat stejnou silu jako mel nez zhubnul tech 15kg, coz neni m
Foto dne 25.09.2017 Pravidla lezení ve skalních oblastech České republiky
Článek 2
Lezcům je zakázáno:
a) jakkoliv měnit povrch skal za účelem úpravy a vytváření chytů a stupů;
Příloha č. 1
Definice základních pojmů
  Re: Foto dne 25.09.2017 A vis KDE to je a jake predtim bylo stanovisko CHS k tomu?
Jo a co Resch za kartac? P
    Re: Foto dne 25.09.2017 Co to meles? Holka hezka, skala hezka..parada. Ja lezu sestky a občas si v okoli něco seknu co bych
    Re: Foto dne 25.09.2017 ví kde, proto tam zkopíroval tu přílohu o lomu
čhs o tomhle nic nevědělo, když to kar
      Re: Foto dne 25.09.2017 Co se divite? Bafunari a celebrity jsou hajene. Celebrita Jaros si muze magovat na Suskach. Normalni
      Re: Foto dne 25.09.2017 Děkuju obzvlášť za te poslední komentář, první věc, které jsem se dnes dokonce nahlas a na ulici zas
        Re: Foto dne 25.09.2017 tak tohle je sakra velké ego
          Re: Foto dne 25.09.2017 Burešovi také mnoho lidí děkuje za koblihu a pak pijí jeho pesticidy.
          Re: Foto dne 25.09.2017 Když to přebývá na svalech, tak to halt někde chybět musí...
          Re: Foto dne 25.09.2017 Když to přebývá na svalech, tak to halt někde chybět musí...
        Re: Foto dne 26.09.2017 Ti to přeseká na šestky a bude mu děkovat ještě víc lidí :D Ovšem omezenců, ne lezců! Lezení je vyře
          Re: Foto dne 26.09.2017 Socialismus v praxi - všichni polezou a všichni max šestku :-D
Pád Koudelka? 25.09.2017 Nevíte někdo co se stalo v sobotu na Kozelce?
  Re: Pád Koudelka? 26.09.2017 V cestě Odvedenecká se lezci vytrhnul chyt těsně pod 1. kruhem a smyce, kterou měl ve spáře bohužel
    Re: Pád Koudelka? 27.09.2017 ou, dufam ze z toho nejako dobre vyviazol
Přetížený prostředník ?? 23.09.2017 Zdravím
3-4 měsíce mě bolí prostředník na levé ruce a to pouze z boku a na článku nejblíže ruce.
viz obrázek : 1url.cz/etfwL
Pří zátěží místo nebolí ani nemám pocit že by byl prst slabší než ostatní, ale po každém leze
  Re: Přetížený prostředník ?? 23.09.2017 máš prsty jak vodník s blánama, nelez :D plav :D
    Re: Přetížený prostředník ?? 24.09.2017 Dík za konstruktivní odpověď :-D
  Re: Přetížený prostředník ?? 24.09.2017 Čau, pár let jsem se s bolestí prstů takhle ze strany, na dotek, taky potýkal. Měl jsem to i na něko
    Re: Přetížený prostředník ?? 24.09.2017 Díky za odpověď, normálně si s tím dál lezl jo ?
      Re: Přetížený prostředník ?? 24.09.2017 ja sem kotel trénoval i lezl a tenhle problém jsem měl taky že mi natíkaly prsty a bolely z boku , a
        Re: Přetížený prostředník ?? 25.09.2017 Mam podobnou zkusenost. Bolely me prsty na dotek nebo pri tlaku proti kosti a rikal jsem si, ze abyc
      Re: Přetížený prostředník ?? 24.09.2017 No, lezl. Samozřejmě když to bylo akutní, přinutilo mě to trochu omezit zátěž, intenzita lezení kles
  Re: Přetížený prostředník ?? 24.09.2017 Měl jsem asi něco podobného a trápil se s tím hodně dlouho. Při samotném lezení to ani tak nebolelo,
    Re: Přetížený prostředník ?? 24.09.2017 Zdravé silné prsty je poměrně alchymie a chce to trpělivost a naslouchat signálům svého těla. Je to
      Re: Přetížený prostředník ?? 25.09.2017 Presne tak, zdravy silny prsty je alchymie nejvetsiho kalibru :)
Chce to hlavne resit regener
        Re: Přetížený prostředník ?? 26.09.2017 Na prsty si davam od zacatku velkej pozor. Tj asi 15 let. Prsty v poho, ramena v pideli. Kalcifikace
ferrata na pískovcích 22.09.2017 kurva, jak můžou ochranáři povolit ferratu na pískovci v CHKO?
po tom jak vyvádějí v jiných případech??
@viaferratakavarnicka
  Re: ferrata na pískovcích 22.09.2017 Např. Nonnensteig, Alpiner Grat, Pastýřská stěna, Poustevna...
    Re: ferrata na pískovcích 22.09.2017 pastýřská stěna není v chko, ty zbylé nejsou v čechách
      Re: ferrata na pískovcích 02.10.2017 CHKO Labské pískovce
  Re: ferrata na pískovcích 22.09.2017 Ona je někde v Česku na písku feráta jinde než na Pastýřáku?
  Re: ferrata na pískovcích 22.09.2017 Zdar, Kavárničku bych nedramatizoval, jde evidentně o starej lom - viz goo.gl/P8XV9e, votvíračka pří
    Re: ferrata na pískovcích 22.09.2017 jenže ty dráty končí na temeni a výlezy na masivech v Labáku jim v žaludku leží
      Re: ferrata na pískovcích 22.09.2017 Jseš schopnej rozlišit národní přírodní rezervaci od smeťáku ve vsi u silnice?
        Re: ferrata na pískovcích 25.09.2017 skoro celej labák je u silnice prakticky ve vsi a smeťák se z toho už taky bohužel stává
    Re: ferrata na pískovcích 22.09.2017 No Bělina už se definitivně zbláznil. Už nejméně před pěti lety
  Re: ferrata na pískovcích 23.09.2017 kurva, jak můžou ochranáři povolit ferratu na pískovci v CHKO?
po tom jak vyvádějí v
    Re: ferrata na pískovcích 26.09.2017 Tak to je dobrá sranda:-( Pokud vím, tak Bělina je na Vaňově správce skal, takže tam si asi může děl
  Re: ferrata na pískovcích 02.10.2017 dojmy hier: goo.gl/xgpzFa
  Re: ferrata na pískovcích 06.10.2017 tak s tim Bandsteinem se to má nakonec takhle: goo.gl/cbDfz7
Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 21.09.2017 Cau, potrebuju poradit co se tyce piti pri lezeni dlouhych firnovo/mixovych cest v zime (napriklad prumerne cesty na Jorasses, Droites,...). Tedy obecne cesty, ktere se lezou jeden den v alpskych nadmorskych viskach bez bivaku. Jednu takovou uz mam za seb
  Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 21.09.2017 Ráno se napiju trochu více (úměrně tomu zase více močím :-( ). Litr v termosce mi na den stačí. Počí
    Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 21.09.2017 Jasne, lekarnu a pytel sem mel, ale vareni ne :D Tak on jetboil s malou bombou moc nevazi, ale rozpo
      Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 21.09.2017 tradiční trempsko polární poučka je nerozpouštět jen tak sníh, ale nedopít poslední hlt z termosky a
    Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 21.09.2017 Problem je, ze nekde nahore jsem uz dostaval trochu krece do stehen, coz byl jasny dusledek vypoceni
      Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 21.09.2017 Ber termosku - nepropíchne se ti jako ty dnešní hovadiny, kterých se sám bojíš. něco málo vody navíc
      Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 22.09.2017 Žer sůl. Voda z ledovce je destilka, to se ví, ale i voda ze sněhu má málo solí v sobě, na to se zap
  Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 21.09.2017 Ráno povaříme a každý vypijeme cca 0,5-0,75 litru čaje do kterého dáme tablety Isostar (velikost cca
    Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 22.09.2017 No, zda se ze vetsina to fakt resi takhle, tak to asi take zkusim. Ted kdyz o tom tak premyslim, tak
      Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 22.09.2017 Tady jsem našel fotku, akorát ze štandu v pulce cesty: 1url.cz/0tfQq
  Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 22.09.2017 Litr sebou na den mi většinou (musí) stačit. Křeče nejsou jen o nedostatku tekutin a sodíku. Příčin
    Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 25.09.2017 Křeče asi můžou mít různé příčiny, ale najít řešení (byť metodou pokus/omyl) se určitě vyplatí. Mužo
  Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 22.09.2017 Co je to ta "zimna"???
    Re: Hydratace (dlouhe cesty v zimne) 26.09.2017 Mozna trochu of topic. Me funguje snidat jablka apod a potom to zapit hodne vodou. Strasne dlouho po
Hezke cesty Vorarlberg 18.09.2017 Ahoj, potreboval bych tip na pekny vicedylky v Voralrbergu. Klasa 6 az 8-, ne moc daleko od auta, na vrsek, tak do 400m. Pruvodce mam. Diky moc!
  Re: Hezke cesty Vorarlberg 18.09.2017 Tak co resis?
    Re: Hezke cesty Vorarlberg 18.09.2017 Průvodce ti nestačí ty gumo
      Re: Hezke cesty Vorarlberg 19.09.2017 Gumo, seš fákt dobrej, parádněs mu to natřel...
Proč taková nenávist na jednoduchou otázku pr
  Re: Hezke cesty Vorarlberg 19.09.2017 Co máš za průvodce, že si nemůžeš vybrat? Ratikon je parádní, jen nevím ten přístup ze severu. Na dr
    Re: Hezke cesty Vorarlberg 20.09.2017 V Ratikonu se leze spis ze svycarske strany (pokud beru v uvahu vicedelky). A zrovna v tuhle rocni d
      Re: Hezke cesty Vorarlberg 20.09.2017 Však přijdeš do Schweiztoru (sedýlko pod Kirchlispitzema) a jen seběhneš na jih pod stěny. Sestupy,
        Re: Hezke cesty Vorarlberg 20.09.2017 Tam sem nikdy nebyl. Jake je tam lezeni - obtiznostne - da se tam zalezt i do 6c, sjou to sportovky?
          Re: Hezke cesty Vorarlberg 20.09.2017 V tom Panicu to je. Přímo do sedýlka vedou tak 4-5tidélkovky. Vlevo jsou pak Kirchlispitze a napravo
            Re: Hezke cesty Vorarlberg 21.09.2017 Super, tak tam si zajedu, ale asi az napresrok. Dik
  Re: Srbsko horolezecka zakladna 21.10.2017 Ahoj. Odpovím Ti sám. Po další povodni v roce 2013 jsem základnu už neobnovoval. Když máš jednou v b
    Re: Srbsko horolezecka zakladna 21.10.2017 Ahoj Romane diky za zpravu.chapu...nevis nahodou o prostorách pro horolezeckou akci sudy atd. Pro cc
      Re: Srbsko horolezecka zakladna 22.10.2017 Tradičně se konají jeskyňářské, horolezecké a ochranářské akce tohoto rozsahu v hospodě U Krobiána v
      Re: Srbsko horolezecka zakladna 26.10.2017 Ahoj. Myslím, že se dá pronajmout kulturák v Srbsku. Obrať se na starostku. Je to ale bez zahrady. Z
Campus board 17.09.2017 Vím, že se to tu už řešilo, asi mnohokrát, ale nedaří se mi najít odpovědi. Chtěl bych si udělat menší kampus (bude viset venku): z čeho? Pokud OSB deska, jaká by měla být tloušťka? Pokud něco jiného, tak co a jaká tloušťka? Šrouby by stačily 8 mm, nebo 1
  Re: Campus board 17.09.2017 A bude na to pršet, nebude? Jaký šrouby řešíš, já tam mám jen vruty...sklon si dej něco kolem 15- 20
    Re: Campus board 17.09.2017 Taky nepíšeš kde bude. Budeš ho mít na zdi, někde venku? Nebo proto budeš dělat nějakou dřevěnou kon
      Re: Campus board 17.09.2017 Omlouvám se. Umístění bude venku, kde na to bude pršet, na svislém sloupu (hranol), zabetonovaném v
  Re: Campus board 17.09.2017 Napiš amuerťákům, rádi ti poradí.
1
...
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
...
2263
  Re: Co to má Adam s nohou? Polymorfní chodidlo, u mimozemšťanů poměrně běžná záležitost. K. 11:54:36 26.09.2017odpovědět
    Re: Co to má Adam s nohou? co to je polymorfní chodidlo? díky 12:56:10 26.09.2017odpovědět
  Re: Co to má Adam s nohou? myslíš ta čmouha?
to je zbytek tvýho hubenýho mozku.. Jéňa 13:36:25 26.09.2017odpovědět
    Re: Co to má Adam s nohou? Normálně se ptám, přišlo mi to divný a zajímá mě, jestli to je nějak zkřivený malýma lezečkama nebo to je jen moje zdání. Připomnělo mi to poslední rozhovor s Adamem, kde říkal, kde má prsty jako starej dědek, což jsem taky nepochopil proč - jakože je má svalnatý? Sorry, nerozumím tomu, začínám lozit a zajímá mě to s upřímného zájmu. Nicméně česká lezecká komunita, jak tak pozoruju tady na tom serveru, umí jenom člověk urážet. Ještě, že v té zemi nežiji. Bye Dotazník 16:16:49 26.09.2017odpovědět
      Re: Co to má Adam s nohou? nezlob se, kdybys byl slabozrakej tak to pochopím, ale jinak tvůj dotaz absolutně nechápu. AO jak je patrno s fotky s nohama vůbec nic nemá.
Čili jediný problém - jestli tu je - tak ve tvé hlavě. Jéňa 16:54:48 26.09.2017odpovědět
        Re: Co to má Adam s nohou? Tak aspon s tim problemem v hlave uz nejsi sam, Jeno. 18:16:52 26.09.2017odpovědět
    Re: Co to má Adam s nohou? nechovej se jako debil glum 16:19:29 26.09.2017odpovědět
      Re: Co to má Adam s nohou? "z koho čeho" upřímného zájmu, čeština tedy pokulhává, což bohužel sleduji stále častěji. No a pokulhává asi i zrak. Přes tu adamovu božskou nohu jde stín toho zeleného lana. Možná dobře, že tady nežiješ, česká lezecká komunita není o nic ochuzena :-) 18:18:28 26.09.2017odpovědět
        Re: Co to má Adam s nohou? no, nahodou ten tien posobi ako nejaka prazvlastna anomalia, kym cloveku nedojde ze ide o tien - tak trochu ocny klam :) m. 19:16:59 26.09.2017odpovědět
        Re: Co to má Adam s nohou? Jo, dle zarazeni tveho prispevky pokuhlava zrejme nejen zrak. Tak na tom zapracuj! 19:46:30 26.09.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: