Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 4.Štípek 11869 Bouldry: 2.Pochman 11075 3.Novák 11075 4.Volf 11031 Hory: 10.Veselá 4592 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Dynafit Carbonio 06.10.2017 Ahoj, má někdo zkušenosti s lyžemi Dynafit Carbonio 74mm.Hlavně by mě zajímali zkušenosti se sjezdem, při této šířce a váze,nahoru to bude jistě dobré :-) dik,
  Re: Dynafit Carbonio 15.10.2017 Lehká trvdá lyže, která ti nic neodpustí, musíš do ní pořádně šlapat. Není moc točivá, v prašanu se
    Re: Dynafit Carbonio 05.11.2017 Díky za info, nakonec jsem vzal Tour 82, pro mě asi lepší volba. Z dostupného jsem zjistil přesně to
  Re: Pruvodce Prachov? 05.10.2017 mám, od Janeby, trochu staršího data. tenkrát to v e-verzi nebylo.
    Re: Pruvodce Prachov? 05.10.2017 toho mam i ja :)
      Re: Pruvodce Prachov? 06.10.2017 I ja mam. Nepatri tohle spis do ankety?
        Re: Pruvodce Prachov? 07.10.2017 uhadol si ;) medzicasom som sa uz ku mne dostal aj ten najnovsi.
      Re: Pruvodce Prachov? 06.10.2017 I ja mam. Nepatri tohle spis do ankety?
        Re: Pruvodce Prachov? 09.10.2017 Janebu bych taky bral :)
          Re: Pruvodce Prachov? 09.10.2017 já jebu janebu.
          Re: Pruvodce Prachov? 09.10.2017 za příčetný obolus koupím janebu, piláta, jedličku nebo kaušku v jakémkoli stavu - ovšem jen papírov
            Re: Pruvodce Prachov? 10.10.2017 Taky bych koupil Janebu, kdyby se ho někdo náhodou zbavoval ;-)
            Re: Pruvodce Prachov? 11.10.2017 Neprodám. Podle čeho bych lezl?
  Re: Pruvodce Prachov? 13.10.2017 podle Hudy se snad pripravuje novy...
    Re: Pruvodce Prachov? 16.10.2017 nieco som v skalach zapocul, ze mozno buduci rok...
  Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 05.10.2017 Co konkrétně by tě zajímalo?
    Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 05.10.2017 Nemám se značkou Beal zkušenosti. Měl jsem Tendony Mastery a po druhém lezení začal odcházet oplet.
      Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 06.10.2017 Beal jako značka v pohodě, měl jsem Joker 1x, 2x Stinger 9,4 a bomba lano, vydrží od dost víc než by
  Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 05.10.2017 Zkusenosti mam zatim takove, ze mi lezi ve skrini a ceka, az pujdeme nejaky ledovcovy skialpovy prec
    Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 06.10.2017 Jako nikdy jsem ho nemel, ale nejak se mne to nezda... Na letni vicedelky bych ho nepouzival, ale ta
      Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 06.10.2017 Ja bych se spise puvodniho tazatele zeptala, proc chce lezt na takove repce. Jasne, nejake to deko a
        Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 07.10.2017 Ano Leni, jak říkáš ušetřit nějaké to deko. Měl jsem Tendona Mastra, a byl jsem spokojen až na ten o
          Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 07.10.2017 Ktoru verziu Mastra si mal?
            Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 07.10.2017 Měl jsem Tendon Master 7.8
  Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 07.10.2017 lana mam 3 roky a uplne v pohode. proste beal. lezeno cca 30 cest jak letni nebo zimni tatry, alpy a
    Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 08.10.2017 Mám je pár let a už bych si je nekoupil.
Potřebuješ na ně speciální jistítka, normální je vět
      Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 08.10.2017 pritelkyne na ne radeji pouziva micro jul. ja klasicke reverso a kamos cinch. je pravda ze nez se la
        Re: Beal Gully 7,3mm Unicore Golden Dry 16.10.2017 Neni Cinch jen an single lano? :D
Langtang 04.10.2017 Chystám se na jaře na trek do Nepálu do oblasti Langtang. Někde jsem se dočetl, že již není možná ani v této oblasti individuální turistika a že je nutné si najmout místního průvodce. Nevíte někdo, jaká je v tomto směru skutečná aktuální situace?
P
Oka v merinu 04.10.2017 Nemáte někdo tip na to jak efektivně zastavit, zalátat, zalepit, párající se oko v merino tričku, podvlíkačkách a podobném. Díky, merino je fajn, ale tohle mě na něm dost vadí.
  Re: Oka v merinu 04.10.2017 nekupuj čistý merino, ať je tam i nylon, zvyšuje odolnost.
povolený vlákno zakápnout
Dotaz na styl 04.10.2017 S ohledem na článek našeho nejlepšího místopředsedy o OS vícedélky 7c v Paklenici s naším nejlepším webmasterem se nemohu ubránit otázce - dá se vícedélka vylézt stylem OS na druhý pokus?
  Re: Dotaz na styl 04.10.2017 Zřejmě druhým pokusem, míníš shodné první tři délky za 6b, 6a+ a 6a+ z předcházejícího Spider pokusu
    Re: Dotaz na styl 04.10.2017 Ok, semafor je pro jednodélkové sportovky. Ale OS 2. pokus zní taky dobře ;-) :-D
      Re: Dotaz na styl 04.10.2017 TR OS 2. pokus zní ale líp.
        Re: Dotaz na styl 06.10.2017 Co si myslite o SOS stylu? (skleroticky on sight)
        Re: Dotaz na styl 06.10.2017 Co si myslite o SOS stylu? (skleroticky on sight)
          Re: SOS 09.10.2017 Se mi to už párkrát přihodilo. 15 nebo 20 let se opravdu nedá pamatovat si kroky každý cesty. Kolikr
            Re: SOS 09.10.2017 AO tomu říká retroonsight :-)
            Re: SOS 09.10.2017 Jednoznačně souhlasim, navíc u přelezů, který jsou každýmu u zadku si to můžeš napsat dle svýho svěd
            Re: SOS 09.10.2017 kdyby 15 let... Jsem tuhle cestu vylezl TR, při slanění ošahal, okoukal, zopakoval kroky a za 10 min
Bouldrování Zákupy 03.10.2017 Ahoj,
chodí ještě někdo z vás na boulder do Zákup? Vím, že je to už nějaký ten pátek zavřený, ale taky vím, že tam stále někdo chodí, jen nevím kdy? Rád bych se přidal.
Díky za info. 775978645
Jarda
  Re: Bouldrování Zákupy 03.10.2017 To já taky. Dekuji
    Re: Bouldrování Zákupy 06.10.2017 Zákupy se dají, kontakt výše.
Instruktor umela stena 03.10.2017 Zdravim nevite nekdo kde by se dal tak za mesic udelat kurz instruktor lezeni na umele stene ? momentalne mam zlomenou nohu a vsechno co jsem nasel je zari a rijen. Mam nabidku jit pracovat jako instruktor ale potrebuju tenhle čupr papir.. diky moc
  Re: Instruktor umela stena 03.10.2017 Ahoj, ozvi se mi na mail: ondrej.lonsky@uhk.cz
  Re: Instruktor umela stena 05.10.2017 jak se dá se zlomenou nohou dělat zkouška na instruktora lezení? to leda shybování ne?
    Re: Instruktor umela stena 05.10.2017 snadno. na instruktora a tím víc na inštruktora na stěně není nutno umět vylézt těžkou cestu. je nut
Nález 02.10.2017 čau, našel jsem 1.10.2017 lezky v Mladkově na skalách, bylo to už na večír, majitel určitě bude vědět značku a velikost, lezečky jsou ještě označeny červeným písmenkem, napiš a dostanou se ti zpátky. Pat
1
...
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
...
2263
Oka v merinu Nemáte někdo tip na to jak efektivně zastavit, zalátat, zalepit, párající se oko v merino tričku, podvlíkačkách a podobném. Díky, merino je fajn, ale tohle mě na něm dost vadí. Steve 12:56:03 04.10.2017odpovědět
  Re: Oka v merinu nekupuj čistý merino, ať je tam i nylon, zvyšuje odolnost.
povolený vlákno zakápnout vteřiňákem, zkroutit k konce k sobě, šmiknout klíštkama na nehty a zbytek tvrdýho vlákna přilepit k podkladu.
pokud vyloženě díra tak zašít. jéňa 20:13:54 04.10.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: