Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
    Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 31.10.2017 fildu, neb na preklizce je nebezpeci leda tak socialni
      Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 31.10.2017 Na preklizce byly i smrtaky a myslim, ze kazdy rok z kazde steny jede nekolik lidi do nemocnice.
      Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 31.10.2017 Nedovazanej uzel. Lano spatne zalozene do jistitka. Kratke lano. Zaslapnute dite. Zemovka od druhyho
        Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 01.11.2017 zrušený lezec před spouštěním (a volný pád 15 m)
    Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 31.10.2017 Učitelství tělesné výchovy na Masarykově univerzitě.
    Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 31.10.2017 Učitelství tělesné výchovy na Masarykově univerzitě.
  Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 31.10.2017 vyplneno, jen bych doporucil u otazek znovu opakovat, ze se jedna o lezeni na stene. Treba otazka na
    Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 31.10.2017 Děkuji za vyplnění i za připomínku. Nechtěl jsem to tam všude hustit s tou stěnou ale je pravda, že
      Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 01.11.2017 Tak to se mi prave stalo - u polozky na uraz jsem oznacil, ano, ale byl to uraz ze skal, ne ze steny
      Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 01.11.2017 Není to potřeba všude hustit. Skutečnosti platné pro všechny otázky (např. že se to týká výhradně př
      Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 01.11.2017 Bohuzel pro stareho rakvace jako jsem ja, ktery zacinal lezt davni pred vznikem jakekoliv steny u na
      Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 01.11.2017 Jo mě se to stalo taky. (kdyžtak si smaž vykloubené rameno z brutální únavy) Ze stěny úraz nemám. Ji
        Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 01.11.2017 Díky za info, nebudu to tam počítat.
        Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 01.11.2017 Díky za info, nebudu to tam počítat.
    Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 02.11.2017 co je cílem práce..? k čemu to bude dobré..? jak chceš interpretovat výsledky..? jaká je hypotéza..?
  Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 02.11.2017 Pokud budeš Určitě ne až Určitě ano brát jako ordinální proměnnou, tak nezapomeň, že Nevím, které má
    Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 02.11.2017 pokud se nepletu, na stěně podepisuješ, že lezeš na vlastní zodpovědnost, takže provozovatel může kl
  Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 02.11.2017 trochu gúglu, třeba ti to pomůže
Je to asi jediný člověk, který se aktuálně bezpečnosti věnuj
    Re: Dotazník_Bezpečnost při lezení na umělých stěnách 02.11.2017 :D :D :D Uzlar a bezpecnost! To je dobrej vtip!
kvalita lezeckých sten a klasifikace 29.10.2017 Po delším neaktivním období jsem začal vic chodit na lezecké stěny. Dospěl jsem ke dvěma zjištěním. Cesty jsou většinou postaveny moc pěkně a stěny mají spoustu různých chytů. Mluvím o pražských stěnách Smíchoff, Big Wall, Ruzyně, 13. Druhé zjištění , že
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 v Praze je konkurence stěn a když chceš přitáhnout lidi, tak musíš jít s klasou kam? dolů! to je cel
    Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 No to si děláte prdel ne? To jako aby přitáhli lidi, tak shodí klasu a "ovce" jsou tak blb
      Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 Ano presne. Ale tyka se to jen tech, kteri nevolili Okamuru. Ti co ho volili na ty takovehle hloupe
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 Souhlas. Hlavne tedy s bouldery. Tam to vzdy bylo nadstrelene az hanba. Clovek se pak pri vyjezdu ve
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 Klasifikaci nechci řešit na stěnu chodim "trénovat" = abych se nerozpadnul pro Lezeni venk
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 Je fajn,že v Praze je tolik stěn,každá trochu jiná a řekla bych na vysoké úrovni.Jinak moc hezká stě
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 V podstate s tebou souhlasim, ikdyz najde se tam i dost vyjimek plus jak co komu sedne atd. atd.. Ta
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 obtížnost cest na umělkách je potřeba brát spíše jako orientační
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 02.11.2017 Jestli ono náhodou neni nejsmysluplnější se soustředit spíš na jednotu klasifikace v rámci jednotliv
polské sokoliki 29.10.2017 Hoj, nevíte někdo jak je to v Sokolíkách s kl. stupnicí? V průvodci jsem nenašel těžší cestu jak VI a když jsem tam byl jenom pokoukat, připadalo mi to mnohem obtížnější. Nemaj tam nějakou svoji místní stupnici?
iv
  Re: polské sokoliki 29.10.2017 jo -
  Re: polské sokoliki 29.10.2017 Mají tam vlastní stupnici od Kurtyky. Šestka byla koncem sedmdesátek to nejtěžší, co se zde mohlo vy
  Re: polské sokoliki 30.10.2017 Za tou VI, ale ještě bývá dodatek za tečkou, ne? VI.1, VI.2 až tuším VI.4? Do VI to víceméně sedí u
    Re: polské sokoliki 30.10.2017 má být "až tuším VI.8"
      Re: polské sokoliki 30.10.2017 Dík za info. A skutečně, jsou tam za šestkama tečky a další čísla.
iv
  Re: polské sokoliki 31.10.2017 Sokoliki dobrý (goo.gl/FhEP9h), pěkná klettergarten je i v Karpaczi (goo.gl/6awJNk).
  Re: Eternit 9a/+ 28.10.2017 Z instagramu jsem pochopil ze ne..
    Re: Eternit 9a/+ 28.10.2017 ja že zase jo
  Re: Eternit 9a/+ 28.10.2017 Píše to jasně: "No success yet." - Prozatím bez úspěchu.
Nález průvodce na Ostřížovi v Rájci 26.10.2017 Ahoj, kdo zapomněl koncem září průvodce Tisá, Rájec, Sněžník v Rájci na Ostřížovi, může se ozvat nálezci Peteru Hähnelovi - mail benita.flocki(zavináč)t-online.de, jak jméno napovídá, je to němec, neznám ho, ozval se mi přes německej lezeckej web, umí jen
Nález průvodce na Ostřížovi v Rájci 26.10.2017 Ahoj, kdo zapomněl koncem září průvodce Tisá, Rájec, Sněžník v Rájci na Ostřížovi, může se ozvat nálezci Peteru Hähnelovi - mail benita.flocki(zavináč)t-online.de, jak jméno napovídá, je to němec, neznám ho, ozval se mi přes německej lezeckej web, umí jen
Angela Eiter 25.10.2017 Obdivuju co dokázala, ale teda za mlada byla přece jen hezčí a co je moc, to je moc (viz první foto) :-(
1url.cz/0tgqP
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 ty jsi jelito
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 No tak vypadá na 40, no a co? Profesionální sportovci jsou prostě utahaní. Cyklista z pelotonu Tour
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Josune je 45 a vypadá na svůj věk adekvátně.
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 viděl jsi ji usmívat se?
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Tak to je trochu odvazne tvrzeni, ze cyklista z peletonu se "statisticky dozije 50 let". V
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 Naopak cyklisti, kteří absolvovali TdF žili v průměru déle než běžná poplace.
        Re: Angela Eiter 25.10.2017 Na to prave narazim.. Dost lidi bohuzel zamenuje sve dojmy za "staticky to vychazi"..
    Re: Angela Eiter 26.10.2017 Napr. Lynn Hill vyzerá na svoj vek fpoho... Alebo ešte taká Catherine Destivelle.
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 toz ma tam i hezky fotky.. asi staci makeup jak pro kazdou babu po 30.
Jak si myslis
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Po 20ti letech lezeni cest 8c vejs muze dochazet k degenerativnim zmenam v oblastu kloubu, slach, up
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 a ty lezeš 20 a více let 8céčka nebo pozoruješ ty degenerativní změny ze sezení u tv a kompu?
        Re: Angela Eiter 25.10.2017 Nerozumim tve otazce, reps. tomu, jaky ma smysl.
A samozrejme, ze po dvaceti letech s
          Re: Angela Eiter 25.10.2017 Tak předpokládám, že jsi ortoped a nejlépe se specializací na pohybový aparát sportovců a s více jak
            Re: Angela Eiter 25.10.2017 Jakoze zakladni znalosti mohou mit jen ortopedi, kteri maji 20 let praxe s lezci nad 8c? :D
S
              Re: Angela Eiter 26.10.2017 No právě. pokud jsi sám sebe ohodnotil zákl znalostmi, bylo by taky vhodné zhodnotit, zda se s tšmi
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 teď je otázka, jestli to 9b vylezla proto, aby tě dostala do postele. Spíš hádám, že ne.
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 Nahodou, nevypada spatne. A to ze ma nabusene predlokti neni zadna vada. Ja bych do ni sel, urcite z
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 to je, ale má pěkně kulatou prdelku, ten by jí tam slušel panečku
  Re: Kras ... nová lokace 23.10.2017 tak jo, kooosek vedle...maj podobný nářečí :-D
  Re: Kras ... nová lokace 23.10.2017 Ano, přiznávám, spletla jsem se :-) je to vlajka JAR :-)
  Re: Lehké lezení v Todře 26.10.2017 tahnout se do Maroka kvuli petkam... hmmm, to spis kvuli tomu ostatnimu, nez kvuli lezeni
    Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 to vostatni bylo taky
    Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 ale víštycotymummůžeš? závidět!
      Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 hmmm... to muzu, ale nezavidim, neni co :-).
        Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 Nejsou tam jen pětky, ale to ti doufám došlo. Je to krásný místo s krásným lezením a kdo leze v čísl
Edelrid Parrot 9.8 22.10.2017 hoj, nenašel sem žádnou recenzi v češtině a nechce se mi moc překládat.ani to neumim. máte zkušenosti s timto špagatem?
1
...
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: