Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Angela Eiter 25.10.2017 Obdivuju co dokázala, ale teda za mlada byla přece jen hezčí a co je moc, to je moc (viz první foto) :-(
1url.cz/0tgqP
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 ty jsi jelito
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 No tak vypadá na 40, no a co? Profesionální sportovci jsou prostě utahaní. Cyklista z pelotonu Tour
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Josune je 45 a vypadá na svůj věk adekvátně.
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 viděl jsi ji usmívat se?
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Tak to je trochu odvazne tvrzeni, ze cyklista z peletonu se "statisticky dozije 50 let". V
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 Naopak cyklisti, kteří absolvovali TdF žili v průměru déle než běžná poplace.
        Re: Angela Eiter 25.10.2017 Na to prave narazim.. Dost lidi bohuzel zamenuje sve dojmy za "staticky to vychazi"..
    Re: Angela Eiter 26.10.2017 Napr. Lynn Hill vyzerá na svoj vek fpoho... Alebo ešte taká Catherine Destivelle.
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 toz ma tam i hezky fotky.. asi staci makeup jak pro kazdou babu po 30.
Jak si myslis
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Po 20ti letech lezeni cest 8c vejs muze dochazet k degenerativnim zmenam v oblastu kloubu, slach, up
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 a ty lezeš 20 a více let 8céčka nebo pozoruješ ty degenerativní změny ze sezení u tv a kompu?
        Re: Angela Eiter 25.10.2017 Nerozumim tve otazce, reps. tomu, jaky ma smysl.
A samozrejme, ze po dvaceti letech s
          Re: Angela Eiter 25.10.2017 Tak předpokládám, že jsi ortoped a nejlépe se specializací na pohybový aparát sportovců a s více jak
            Re: Angela Eiter 25.10.2017 Jakoze zakladni znalosti mohou mit jen ortopedi, kteri maji 20 let praxe s lezci nad 8c? :D
S
              Re: Angela Eiter 26.10.2017 No právě. pokud jsi sám sebe ohodnotil zákl znalostmi, bylo by taky vhodné zhodnotit, zda se s tšmi
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 teď je otázka, jestli to 9b vylezla proto, aby tě dostala do postele. Spíš hádám, že ne.
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 Nahodou, nevypada spatne. A to ze ma nabusene predlokti neni zadna vada. Ja bych do ni sel, urcite z
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 to je, ale má pěkně kulatou prdelku, ten by jí tam slušel panečku
  Re: Kras ... nová lokace 23.10.2017 tak jo, kooosek vedle...maj podobný nářečí :-D
  Re: Kras ... nová lokace 23.10.2017 Ano, přiznávám, spletla jsem se :-) je to vlajka JAR :-)
  Re: Lehké lezení v Todře 26.10.2017 tahnout se do Maroka kvuli petkam... hmmm, to spis kvuli tomu ostatnimu, nez kvuli lezeni
    Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 to vostatni bylo taky
    Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 ale víštycotymummůžeš? závidět!
      Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 hmmm... to muzu, ale nezavidim, neni co :-).
        Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 Nejsou tam jen pětky, ale to ti doufám došlo. Je to krásný místo s krásným lezením a kdo leze v čísl
Edelrid Parrot 9.8 22.10.2017 hoj, nenašel sem žádnou recenzi v češtině a nechce se mi moc překládat.ani to neumim. máte zkušenosti s timto špagatem?
Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 Ahoj, nevíte prosím někdo, jestli se dá přijít ke slaňákům na pupku nějak ze shora a hodit si do nich lano na lezení solo na toprope?
  Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 Prosím tě, zvaž tam lezení na rybu, škoda to tam hoblovat, v některých cestách chyty nejsou nejpevne
    Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 Nevim jestli to jde, spis bych rek ze ne, napriklad ke slanaku Zepellinu... se asi nedostanes shora.
  Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 možná, rozhodně se dá odvážně připoslanit za vegetaci. ale pokud vysloveně nemusíš, tak to prosím pě
    Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 Jakožto bývalý ochranář, který tu dobu zažil, dodávám: nepouštěj džina z lahve.
      Čím vším jsem nebyl - byl jsem rád 21.10.2017 Svazák, čekatel, zapsaný údajně dávno udavá dnes nevinnen, dále havlíčkem, blogerem, žasnu byl i žal
        Re: Čím vším jsem nebyl - byl jsem rád 21.10.2017 Docela ses strefil. Akorát myslím že jsem nikdy nebyl čekatelem na nic.
  Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 21.10.2017 Výjimka je na lezení po skále, ne na producírování se po svazích vedle a nad stěnou v kytkách.
  Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 22.10.2017 Jistěže se dá, a to několika různými cestami. Jako nezaživší těchto lezecko-ochranářských bojů se ne
    Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 22.10.2017 nicméně s tím házením šutrů na lidi je to samozřejmně pravda.
    Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 23.10.2017 Ta doba není pryč. Kozy a ovce jsme se tam pokoušeli zavádět už někdy od půlky osmdesátek (protože t
      Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 23.10.2017 jo souhlasím,staré fotky a historie kraje mluví za vše. Ty nálety se ani jinak odstranit nedají, jen
        Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 23.10.2017 raj, to dole už ne raj ač tedy raj taky kozy rad:-)
Bouldrovka Ústí nad Labem 20.10.2017 Zdar, chystám se na bouldrovku do Ústí. Má to cenu?
Pěkné bouldry, dostatek chytů pro vymýšlení svých?
Po zkušenosti z jirkovského bouldru se raději ptám.
Díky
  Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 23.10.2017 do ústí jen a na lano.. bouldrovka mi nepřijde dobrá ;)
    Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 23.10.2017 Díky. Byl jsem, viděl jsem a zklamal se. Na webu stěny mají seznam boulderů, v katalogu Hudy se prez
      Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 23.10.2017 panove, ja se ty boulderovky musim zastat. sice tam ted nejsou zadny znaceny bouldery, ale je prosto
        Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 23.10.2017 Profily zas tak dobrý nejsou. Byl jsi někdy na bouldrovce v Praze? Viděl jsi nekdy bouldrovky v zahr
Foto dne - Hrana - lokalita? 16.10.2017 Ahoj, odkud je prosím to foto dne? Nejde mi ani tak o tu lezeckou oblast, ale zaujalo mě to údolí. Otava u vzdutí Orlíku?
  Re: Foto dne - Hrana - lokalita? 16.10.2017 Ne. Je to údolí Mže.
    Re: Foto dne - Hrana - lokalita? 16.10.2017 pozeram ze Marcelkine priezvisko si uz aktualizoval ;)
Ochrana lana 15.10.2017 Co používáte jako ochranu pod pohybující se lano přes hranu skály? Nejlepší by samozřejmě byla hranová kladka, ale jsou docela drahé.
  Re: Ochrana lana 17.10.2017 Při práci chránič lana a při lezení jsem se s tím nesetkal, aby bylo nutné chránit lano, protože něk
    Re: Ochrana lana 17.10.2017 rybaření? ale tam je to samozřejmě nejlepší vyřešit prodloužením vratného bodu. oukej, ten se při tr
  Re: Ochrana lana 17.10.2017 goo.gl/8NqKUy
bordel pod pravčickou branou 15.10.2017 Zdar, včera jsme sestupovali zadem pod pravčickou branou. Bez lezení (bylo mokro) a ten strašnej bordel kterej tam ležel nám doslova vyrazil dech. Nic jiného mě nenapadá, než, že to tam házej z tý hospody nahoře. Vzali jsme, co se dalo, ale je toho na kam
batoh 14.10.2017 Zdravím, máte někdo zkušenosti s batohem Ferrino FINISTERRE 48? Zajímá mě, jestli je opravdu tak odolný a lehký, jak na stránkach píšou? Případně co jiného, byste mi doporučili? Hlavně to musí být z kvalitního materiálu. Je to první větší baťoh co pořizuj
  Re: batoh 14.10.2017 nejlepší je jít si batoh omrknout do obchodu a vyzkoušet si ho, podívat se co má za kapsy atd, jak j
  Re: batoh 15.10.2017 Já mám zkušenosti s Ferrino triolet 48+5 a zatím jsem velmi spokojen. Je prostorný, v pohodě do něj
  Re: batoh 17.10.2017 Finisterre 48 mám a mohu doporučit. Odolnost proti roztržení, oděru od skal je perfektní. Používáme
  Re: batoh 19.10.2017 My máme z feerino trailový batoh. Poměr cena/kvalita odpovídá. Vůbec bych se ho nebál koupit. jestli
1
...
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
...
2263
Edelrid Parrot 9.8 hoj, nenašel sem žádnou recenzi v češtině a nechce se mi moc překládat.ani to neumim. máte zkušenosti s timto špagatem? . 12:22:26 22.10.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: