Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kvalita lezeckých sten a klasifikace 29.10.2017 Po delším neaktivním období jsem začal vic chodit na lezecké stěny. Dospěl jsem ke dvěma zjištěním. Cesty jsou většinou postaveny moc pěkně a stěny mají spoustu různých chytů. Mluvím o pražských stěnách Smíchoff, Big Wall, Ruzyně, 13. Druhé zjištění , že
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 v Praze je konkurence stěn a když chceš přitáhnout lidi, tak musíš jít s klasou kam? dolů! to je cel
    Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 No to si děláte prdel ne? To jako aby přitáhli lidi, tak shodí klasu a "ovce" jsou tak blb
      Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 Ano presne. Ale tyka se to jen tech, kteri nevolili Okamuru. Ti co ho volili na ty takovehle hloupe
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 Souhlas. Hlavne tedy s bouldery. Tam to vzdy bylo nadstrelene az hanba. Clovek se pak pri vyjezdu ve
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 Klasifikaci nechci řešit na stěnu chodim "trénovat" = abych se nerozpadnul pro Lezeni venk
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 Je fajn,že v Praze je tolik stěn,každá trochu jiná a řekla bych na vysoké úrovni.Jinak moc hezká stě
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 V podstate s tebou souhlasim, ikdyz najde se tam i dost vyjimek plus jak co komu sedne atd. atd.. Ta
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 30.10.2017 obtížnost cest na umělkách je potřeba brát spíše jako orientační
  Re: kvalita lezeckých sten a klasifikace 02.11.2017 Jestli ono náhodou neni nejsmysluplnější se soustředit spíš na jednotu klasifikace v rámci jednotliv
polské sokoliki 29.10.2017 Hoj, nevíte někdo jak je to v Sokolíkách s kl. stupnicí? V průvodci jsem nenašel těžší cestu jak VI a když jsem tam byl jenom pokoukat, připadalo mi to mnohem obtížnější. Nemaj tam nějakou svoji místní stupnici?
iv
  Re: polské sokoliki 29.10.2017 jo -
  Re: polské sokoliki 29.10.2017 Mají tam vlastní stupnici od Kurtyky. Šestka byla koncem sedmdesátek to nejtěžší, co se zde mohlo vy
  Re: polské sokoliki 30.10.2017 Za tou VI, ale ještě bývá dodatek za tečkou, ne? VI.1, VI.2 až tuším VI.4? Do VI to víceméně sedí u
    Re: polské sokoliki 30.10.2017 má být "až tuším VI.8"
      Re: polské sokoliki 30.10.2017 Dík za info. A skutečně, jsou tam za šestkama tečky a další čísla.
iv
  Re: polské sokoliki 31.10.2017 Sokoliki dobrý (goo.gl/FhEP9h), pěkná klettergarten je i v Karpaczi (goo.gl/6awJNk).
  Re: Eternit 9a/+ 28.10.2017 Z instagramu jsem pochopil ze ne..
    Re: Eternit 9a/+ 28.10.2017 ja že zase jo
  Re: Eternit 9a/+ 28.10.2017 Píše to jasně: "No success yet." - Prozatím bez úspěchu.
Nález průvodce na Ostřížovi v Rájci 26.10.2017 Ahoj, kdo zapomněl koncem září průvodce Tisá, Rájec, Sněžník v Rájci na Ostřížovi, může se ozvat nálezci Peteru Hähnelovi - mail benita.flocki(zavináč)t-online.de, jak jméno napovídá, je to němec, neznám ho, ozval se mi přes německej lezeckej web, umí jen
Nález průvodce na Ostřížovi v Rájci 26.10.2017 Ahoj, kdo zapomněl koncem září průvodce Tisá, Rájec, Sněžník v Rájci na Ostřížovi, může se ozvat nálezci Peteru Hähnelovi - mail benita.flocki(zavináč)t-online.de, jak jméno napovídá, je to němec, neznám ho, ozval se mi přes německej lezeckej web, umí jen
Angela Eiter 25.10.2017 Obdivuju co dokázala, ale teda za mlada byla přece jen hezčí a co je moc, to je moc (viz první foto) :-(
1url.cz/0tgqP
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 ty jsi jelito
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 No tak vypadá na 40, no a co? Profesionální sportovci jsou prostě utahaní. Cyklista z pelotonu Tour
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Josune je 45 a vypadá na svůj věk adekvátně.
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 viděl jsi ji usmívat se?
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Tak to je trochu odvazne tvrzeni, ze cyklista z peletonu se "statisticky dozije 50 let". V
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 Naopak cyklisti, kteří absolvovali TdF žili v průměru déle než běžná poplace.
        Re: Angela Eiter 25.10.2017 Na to prave narazim.. Dost lidi bohuzel zamenuje sve dojmy za "staticky to vychazi"..
    Re: Angela Eiter 26.10.2017 Napr. Lynn Hill vyzerá na svoj vek fpoho... Alebo ešte taká Catherine Destivelle.
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 toz ma tam i hezky fotky.. asi staci makeup jak pro kazdou babu po 30.
Jak si myslis
    Re: Angela Eiter 25.10.2017 Po 20ti letech lezeni cest 8c vejs muze dochazet k degenerativnim zmenam v oblastu kloubu, slach, up
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 a ty lezeš 20 a více let 8céčka nebo pozoruješ ty degenerativní změny ze sezení u tv a kompu?
        Re: Angela Eiter 25.10.2017 Nerozumim tve otazce, reps. tomu, jaky ma smysl.
A samozrejme, ze po dvaceti letech s
          Re: Angela Eiter 25.10.2017 Tak předpokládám, že jsi ortoped a nejlépe se specializací na pohybový aparát sportovců a s více jak
            Re: Angela Eiter 25.10.2017 Jakoze zakladni znalosti mohou mit jen ortopedi, kteri maji 20 let praxe s lezci nad 8c? :D
S
              Re: Angela Eiter 26.10.2017 No právě. pokud jsi sám sebe ohodnotil zákl znalostmi, bylo by taky vhodné zhodnotit, zda se s tšmi
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 teď je otázka, jestli to 9b vylezla proto, aby tě dostala do postele. Spíš hádám, že ne.
  Re: Angela Eiter 25.10.2017 Nahodou, nevypada spatne. A to ze ma nabusene predlokti neni zadna vada. Ja bych do ni sel, urcite z
      Re: Angela Eiter 25.10.2017 to je, ale má pěkně kulatou prdelku, ten by jí tam slušel panečku
  Re: Kras ... nová lokace 23.10.2017 tak jo, kooosek vedle...maj podobný nářečí :-D
  Re: Kras ... nová lokace 23.10.2017 Ano, přiznávám, spletla jsem se :-) je to vlajka JAR :-)
  Re: Lehké lezení v Todře 26.10.2017 tahnout se do Maroka kvuli petkam... hmmm, to spis kvuli tomu ostatnimu, nez kvuli lezeni
    Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 to vostatni bylo taky
    Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 ale víštycotymummůžeš? závidět!
      Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 hmmm... to muzu, ale nezavidim, neni co :-).
        Re: Lehké lezení v Todře 27.10.2017 Nejsou tam jen pětky, ale to ti doufám došlo. Je to krásný místo s krásným lezením a kdo leze v čísl
Edelrid Parrot 9.8 22.10.2017 hoj, nenašel sem žádnou recenzi v češtině a nechce se mi moc překládat.ani to neumim. máte zkušenosti s timto špagatem?
Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 Ahoj, nevíte prosím někdo, jestli se dá přijít ke slaňákům na pupku nějak ze shora a hodit si do nich lano na lezení solo na toprope?
  Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 Prosím tě, zvaž tam lezení na rybu, škoda to tam hoblovat, v některých cestách chyty nejsou nejpevne
    Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 Nevim jestli to jde, spis bych rek ze ne, napriklad ke slanaku Zepellinu... se asi nedostanes shora.
  Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 možná, rozhodně se dá odvážně připoslanit za vegetaci. ale pokud vysloveně nemusíš, tak to prosím pě
    Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 20.10.2017 Jakožto bývalý ochranář, který tu dobu zažil, dodávám: nepouštěj džina z lahve.
      Čím vším jsem nebyl - byl jsem rád 21.10.2017 Svazák, čekatel, zapsaný údajně dávno udavá dnes nevinnen, dále havlíčkem, blogerem, žasnu byl i žal
        Re: Čím vším jsem nebyl - byl jsem rád 21.10.2017 Docela ses strefil. Akorát myslím že jsem nikdy nebyl čekatelem na nic.
  Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 21.10.2017 Výjimka je na lezení po skále, ne na producírování se po svazích vedle a nad stěnou v kytkách.
  Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 22.10.2017 Jistěže se dá, a to několika různými cestami. Jako nezaživší těchto lezecko-ochranářských bojů se ne
    Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 22.10.2017 nicméně s tím házením šutrů na lidi je to samozřejmně pravda.
    Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 23.10.2017 Ta doba není pryč. Kozy a ovce jsme se tam pokoušeli zavádět už někdy od půlky osmdesátek (protože t
      Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 23.10.2017 jo souhlasím,staré fotky a historie kraje mluví za vše. Ty nálety se ani jinak odstranit nedají, jen
        Re: Srbáč - Pupek - přístup ke slaňáku 23.10.2017 raj, to dole už ne raj ač tedy raj taky kozy rad:-)
1
...
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
...
2263
Angela Eiter Obdivuju co dokázala, ale teda za mlada byla přece jen hezčí a co je moc, to je moc (viz první foto) :-(
1url.cz/0tgqP 08:40:29 25.10.2017odpovědět
  Re: Angela Eiter ty jsi jelito 08:59:10 25.10.2017odpovědět
  Re: Angela Eiter No tak vypadá na 40, no a co? Profesionální sportovci jsou prostě utahaní. Cyklista z pelotonu Tour de France statisticky nebude žít déle než +- do padesáti a to ještě bude mít posledních pár let těžké problémy s prostatou.
To Angela jen nedostane nabídky na předvádění módy, ale lézt bude ještě roky. Mimochodem - viděl jsi někdy Josune Bereziartu? 09:10:13 25.10.2017odpovědět
    Re: Angela Eiter Josune je 45 a vypadá na svůj věk adekvátně. 09:38:59 25.10.2017odpovědět
      Re: Angela Eiter viděl jsi ji usmívat se? 13:38:27 25.10.2017odpovědět
    Re: Angela Eiter Tak to je trochu odvazne tvrzeni, ze cyklista z peletonu se "statisticky dozije 50 let". V jake studii to vyslo? 11:01:23 25.10.2017odpovědět
      Re: Angela Eiter Naopak cyklisti, kteří absolvovali TdF žili v průměru déle než běžná poplace.
https://tinyurl.com/ybxdj9sv 12:07:11 25.10.2017odpovědět
        Re: Angela Eiter Na to prave narazim.. Dost lidi bohuzel zamenuje sve dojmy za "staticky to vychazi".. 13:49:25 25.10.2017odpovědět
    Re: Angela Eiter Napr. Lynn Hill vyzerá na svoj vek fpoho... Alebo ešte taká Catherine Destivelle. tah-sha-tunga 06:56:06 26.10.2017odpovědět
  Re: Angela Eiter toz ma tam i hezky fotky.. asi staci makeup jak pro kazdou babu po 30.
Jak si myslis ze by vypadal kdokoliv jinej po 20 letech v cestach 8c a vys?
Podivej co udela s clovekem 20let sezeni u televize... judovana 09:39:39 25.10.2017odpovědět
    Re: Angela Eiter Po 20ti letech lezeni cest 8c vejs muze dochazet k degenerativnim zmenam v oblastu kloubu, slach, uponu. Ale ze by to melo znamenat, ze jinak bude clovek fyzicky starsi, to asi ne. Naopak, to tebou zminene sezeni u televize bude mit mozna fatalnejsi nasledky. 11:07:19 25.10.2017odpovědět
      Re: Angela Eiter a ty lezeš 20 a více let 8céčka nebo pozoruješ ty degenerativní změny ze sezení u tv a kompu?
Jéňa 14:00:39 25.10.2017odpovědět
        Re: Angela Eiter Nerozumim tve otazce, reps. tomu, jaky ma smysl.
A samozrejme, ze po dvaceti letech sezeni u kompu a TV bude mit tve telo mnoho degenerativnich a nezdravych zmen. 14:08:13 25.10.2017odpovědět
          Re: Angela Eiter Tak předpokládám, že jsi ortoped a nejlépe se specializací na pohybový aparát sportovců a s více jak dvacetiletou praxí. Určitě jsi jich viděl desítky, co lezou 8c a tak můžeš hodnotit. Jinak si nedovedu vysvětlit tvé "zasvěcené" komentáře.
Druhá varianta je, že dvacet let sedíš u tv, kompu a píšeš zasvěcené komentáře a pozoruješ na sobě ty degenerativní změny pohybového aparátu.
a třetí varianta je, že jsi machírek, co neviděl 8c ani z rychlíku, a k té bych se přikláněl asi nejvíc.
Jéňa 16:33:15 25.10.2017odpovědět
            Re: Angela Eiter Jakoze zakladni znalosti mohou mit jen ortopedi, kteri maji 20 let praxe s lezci nad 8c? :D
S touhle logikou by si na svete asi nenasel jedineho lekare, ktery by lezce mohl lecit..
Kazdopadne chrleni dojmu ti jde dobre. Ale k cemu to? Vadi ti, ze si Vami nepoklepam po ramenou pri tvrzeni jak se cyklisti a lezci doziji kratkeho veku a jak to na tom budou hure nez gaucaci?
A kdyz uz jsme u toho kadrovani, ktere ty predvadis, tak ty jsi kdo, ze to co tu rikam tak pekne hodnotis? ;) 18:38:34 25.10.2017odpovědět
              Re: Angela Eiter No právě. pokud jsi sám sebe ohodnotil zákl znalostmi, bylo by taky vhodné zhodnotit, zda se s tšmi zákl znalostmi nepouštíš do příliš vysokých čísel, které zjevně neodpovídají tvému niveau. Jéňa 10:16:48 26.10.2017odpovědět
  Re: Angela Eiter teď je otázka, jestli to 9b vylezla proto, aby tě dostala do postele. Spíš hádám, že ne.
Jéňa 10:48:27 25.10.2017odpovědět
  Re: Angela Eiter Nahodou, nevypada spatne. A to ze ma nabusene predlokti neni zadna vada. Ja bych do ni sel, urcite zvlada na vysoke urovni i jene fyzicke aktivity krom lezeni. 13:47:15 25.10.2017odpovědět
  Re: Angela Eiter Pokud by jsi snad chtel neco jako tohle https://goo.gl/Jfnzt7 tak se holt budes muset smirit s tim, ze s ni si asi moc nezalezes, ale na druhou stranu urcite si uzijes spoustu casu s ruznymi pacviky pri aerobiku... 13:51:01 25.10.2017odpovědět
    Re: Angela Eiter boha to je barbinka.... judovana 14:06:10 25.10.2017odpovědět
      Re: Angela Eiter to je, ale má pěkně kulatou prdelku, ten by jí tam slušel panečku hajnc 17:08:26 25.10.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: