Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Slabé pipinky 09.11.2017 Ahojte Borci,
s kámoškama se chceme začít zlepšovat..prsty máme už silné dost (jako většina holek), ale když příjde převis a kroky do ramen tak si ani neškrtnem. Poraďte jak si máme my slabé bábovky pořídit silnejší ramena? Kliky, shyby..nebo něco
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Dost pomáhá skákání na uších. Ne, vážně, více shybuj.. Na hrazdě. Nadhmatem. Když tři jsou max, tak
    Re: Slabé pipinky 10.11.2017 To, co je razeno vyse je divny trenink vytrvalosti. Zakladem pro navyseni maximalky (nejen v lezeni)
      Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Prave precizne delany shyby jsou nejlepsi zpusob jak si nekde neco urvat nebo natahnout. Tj kdyz jde
        Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Tak zalezi co pri danem (lezeckem) kontextu predstavis pod slovem "precizni", ze?
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Nechci nikoho výše urazit, ale shyby jsou dobrý spíš jen na machrování. Jistě, posilují se při tom r
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Asi to zalezi, treba zrovna vytrvalost se podle me (rekneme ze treba do 7c, ikdyz to jsou pro me vod
      Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Jo to co píšeš dává smysl, ale oba se shodnem na tom, že na lezení se v našich stupních (okolo 7a) n
        Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Pěkný, ale uvědomujete si chlapi, že netušíte co si holky myslí, že "leze většina holek",
          Re: Slabé pipinky 12.11.2017 myslím, že i s tebou se shodnu. Nahoře jsem psal trošku obsáhleji: lézt, lézt a lézt a při lezení ne
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Na shyby bacha.
Zkus fyzioterapeuta nebo trenera v posilce.
Jinak treba googl...
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Doporučil bych začátečnický tréninkový program Paxiho Usobiagy - aplikace Zlagboard.
    Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Doporucil bych Rum. Hodně. A při pohodovém popíjení si na netu najít něco o treninku.....třebaaaa o
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Doporučuji jako pomoc při shybech využít odporovou gumu.
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Určitě bych se více než na shyby soustředil na celkové posílení středu těla. Takže jak už někdo psa
    Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Taky mi přijde, že 3 shyby na babu není málo a jestli jsou i prsty dobrý, tak asi chybí v převisech
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Chybí ti technika.
V převisech se musíš hejbat jinak než v kolmici.
Vytáčet se ...
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 jestli tě nebaví viset na hrazdě nebo lámat prsty na campusu tak lez převisy, převisy a převisy. od
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Taky si už dlouho říkám, jestli se mám těmi shyby zabývat. Neudělám ani jeden, vylezu 6c. Že bych s
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Já bych měl být zticha, pač jsem na tom jen o trochu líp (7a-7a+ a to spíš v kolmáčích- v Kras), ale
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Kdysi jsem cetl prohlaseni Erica Horsta, ze vetsina zenskych lezkyn muze dosahnout vyrazneho a rychl
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 jestli chceš dobře shybovat, shybuj. jestli chceš dobře kampusovat, kampusuj. jestli chceš dobře léz
    Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Lezeni previsu je hlavne trenink techniky a vytrvalosti. Tem ostatnim dulezitym vecem to moc neda. P
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Těžko radit konkrétně na nekonkrétní popis toho, jak na tom jste.
- jak dlouho lezete?
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Ještě k těm shybům (ale vlastně k čemukoli, co vám tu někdo poradí):
Poradit konkrétní cvik b
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Ahoj, tak když už tu radí každý, taky něco napíšu, ať je v tom pořádný guláš. Myslím, že by jste nic
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 souhlas a palec nahoru
      Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Přidám vlastní zkušenost holky lezkyně. Vím přesně o čem mluvíte, nelezu nic zázračného, ale zároveň
        Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Taky mám se slabými rameny a čím vším ještě problém a jde to přiměřeně dobře trénovat na bouldrovce.
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Tak zařadil bych bouldrovku a lezení převisů a stropů po dobrých chytech klidně. Pokud jde o posílen
  Re: Slabé pipinky 13.11.2017 zkus zařadit posilovnu aspon jednou týdně (přes zimu stačí). nějaký mrtvý tahy, dřepy, posílit ramen
    Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Posilovat na strojích funkčně je mnohem těžší než pouze vlastním tělem, protože stroje jsou dělaný n
      Re: Slabé pipinky 14.11.2017 píšu tam něco o strojích? nauč se číst :)
        Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Ja ho chapu. Pravdepodobne zna posilovny z obrazku, pripadne byl v nejake pseudoposilovne a na zakla
          Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Právě nedostatečnou komplexnost nebo lépe funkčnost jsem "posilovnovým cvikům" vyčítal. Sh
  Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Jestli chcete lézt slušně převisy, je potřeba lézt převisy. Pro začátek třeba převislé hrany, kde lz
    Re: Slabé pipinky 14.11.2017 No nevím zda zrovna anearobní vytrvalosti svalů paží a horní poloviny těla něco efektivně přidá 30 m
      Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Vyzkoušeno. Ty ruce jsou též věc somatotypu, ale pokud zrovna nemáš 50 kilo, jde silové lezení (a ne
Topo Jerica + Chulilla 09.11.2017 Ahoj, znáte prosím oblast ve Valencii Jerica (Xerica)? jedná se o jednu z oblastí poblíž Chulilly. Marně sháním na tuhle oblast průvodce. Nevím, jestli to není např. v topu z Chulilly - můžete mi prosím dát někdo nějaký tip? Na netu jsem toho našel celkem
  Re: Topo Jerica + Chulilla 09.11.2017 hh, tak nic, už jsem to našel - jedná se o průvodce Roca Espana, Costa Blanca North, Sport Climbing
Levne 7a 08.11.2017 Cau, poslednich par mesicu se venuju treningu a ikdyz to delam spis jen tak od oka, je videt nejake zlepseni. Rad bych konecne prelezl nejake 7a a hledam doporuceni na neco vhodneho treba v Jure nebo i v okoli Prahy, nemusi to byt zrovna nejlehci 7a sirok
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Přelez 6b a zvedni si to v deníku na 7a.
    Re: Levne 7a 08.11.2017 Dobry napad ale mne nejde o body :D
    Re: Levne 7a 08.11.2017 A urcite to muze byt zajimavejsi diskuze nez ta s Turkem.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Zelená na Smichaci a fialová na Ruzyni. Ale spechej ať ti je nesundaj.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Zelená na Smichaci a fialová na Ruzyni. Ale spechej ať ti je nesundaj.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Ocel a Olovo (nebo jak se jmenuje ta varianta za 8) na Srbarne je tusim povazovana za vcelku schůdno
  Láce 7a 08.11.2017 Roviště: Přepište Dějiny, Local Hero, Pán Větrů
Srbsko: Kamenná tvář
Jura: Hessisch Ro
    Re: Láce 7a 08.11.2017 Ty jsi tak krutej az to boli... Kazdej tyhle cesty zna.
      Re: Láce 7a 08.11.2017 HMM a?
        Re: Láce 7a 08.11.2017 Kazdej vi, ze to jsou sakra tezky osmy
          Re: Láce 7a 08.11.2017 A?
            Re: Láce 7a 08.11.2017 když si vůl, tak B
          Re: Láce 7a 10.11.2017 Local Hero je sakra tezka osma...? No, neprijde mi.
            Re: Láce 7a 10.11.2017 Zalezi jak se na to divas, je tam trochu neprijemny cvakani s delsim padem na rovistove pomery, jina
              Re: Láce 7a 10.11.2017 Delsi pad?
                Re: Láce 7a 10.11.2017 jj, podlahu tam nedas, ale nahore se tezko cvaka nyt, tak se musi nadlezt driv nez se cvakne a kdyz
                  Re: Láce 7a 10.11.2017 Tak tohle misto jsem tam nepotkal... vzlastni.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Harlinovi pohrobci jsou na Moravský kras velmi přijatelná osma... ale máš to trochu dál
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Ale zas je na poměry krasu velmi pěkně zajištěná a není ani moc oklouzaná. Pro začinajícího osmičkář
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Ale zas je na poměry krasu velmi pěkně zajištěná a není ani moc oklouzaná. Pro začinajícího osmičkář
  Re: Levne 7a 09.11.2017 V Juře ani v okolí Prahy žádná 7a nenajdeš, v toho zřejmě pramení uštěpačné odpovědi.
Ale to
    Re: Levne 7a 09.11.2017 "V Juře ani v okolí Prahy žádná 7a nenajdeš, v toho zřejmě pramení uštěpačné odpovědi."
      Re: Levne 7a 09.11.2017 V Juře žádné 7a není. To je prostě fakt, s kterým nic neuděláš.
A až tam jednou pojedeš, tak
        Re: Levne 7a 10.11.2017 Větší kravinu jsem už dlouho nečetl.
          Re: Levne 7a 10.11.2017 Tak mi jedno 7a z Jury napiš.
            Re: Levne 7a 10.11.2017 asi jsem debil, ale vůbec ti/tomu nerozumím. Asi je v tom nějaký rébus, nebo hluboká myšlenka, ale n
              Re: Levne 7a 10.11.2017 Ja myslim, ze jde jen o to, ze ta myslenka je naopak velmi melka... Resp. prijde jako velmi hluboka
        Re: Levne 7a 10.11.2017 tak to mi vysvetli, nejak jsem to nepochopil, ackoliv jsem v Jure dost casto
          Re: Levne 7a 10.11.2017 Protože tam žádné nikdo nenatloukl a proto ho ani nikdo neuvedl v průvodci.
            Re: Levne 7a 10.11.2017 fakt? Tak jsem asi lezl nekde jinde...
              Re: Levne 7a 10.11.2017 7a / 8 . Fndim / Kurvafandim.
  Re: Levne 7a 09.11.2017 v krase Anarchie, čína, black star, brazílie, atd atd
    Re: Levne 7a 09.11.2017 hlavne do toho nezapomen brusle...
  Re: Levne 7a 09.11.2017 Jestli chces levnou cestu dej si Lidu, sice to neni osmicka, ale vlastne skoro jo. :-D
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Na tyhle požadavky na cestu by mohla vyhovovat Bechyně.
  Re: Levne 7a 09.11.2017 Na Rovišti Španělský lži nebo Woodoo, když si to dobře zkrokneš
Na Srbsku Michalova nebo Uncl
    Re: Levne 7a 10.11.2017 Woodoo je docela ostry, hlavne pokud nema rad male listy. Ale asi ano, ale hlavne v zime. Pro me v t
    Re: Levne 7a 10.11.2017 v porici... prasna 8
    Re: Levne 7a 10.11.2017 Black jack na Srbsku...
      Re: Levne 7a 10.11.2017 Nechce bouldrové problémy - na Black Jacku jsou hned 2 místa:
- překonání hrany prvního převí
mapy.cz 07.11.2017 mapy.cz po dohode s horosvazem pridali kopec lezeckych oblasti - napr. vezicky v Ostrove: https://mapy.cz/s/2blJj - malo by to byt aj v offline apk
  Re: mapy.cz 07.11.2017 V aplikaci mapy.cz skály z horosvazu jsou, ale momentálně ne v offline režimu. Bohužel.
  Re: mapy.cz 07.11.2017 Takže z čeho vedení Horosvazu (především Petr Jandík a Honza Bloudek) podezíralo Skalní oblasti (Zde
    Re: mapy.cz 07.11.2017 nemyslím si že je apriori špatně provázání s nejlepším tuzemským mapovým serverem. je to poměrně sil
      Re: mapy.cz 07.11.2017 Konečné znění smlouvy bylo věcí VV a právníků Seznamu a neznám ho, ale principem je bártr.
        Re: mapy.cz 07.11.2017 Ano, potvrzuji. Dostali jsme za to sto samolepek s logem seznam.cz. Smlouvu ale take neznam, ta je o
      Re: mapy.cz 07.11.2017 Bohužel ČHS automaticky nezveřejňuje své smlouvy, takže nevíme. Dohadovat se můžeme, analogicky je t
        Re: mapy.cz 07.11.2017 Jako obvykle se Jakub Turek "záměrně mýlí". Důvodem ukončení spolupráce se Zdeňkem bylo od
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Máš pravdu, že roku 2013 jste si nechali od CVK formálně odhlasovat, aby se Horosvaz odtrhnul od Ska
            Re: mapy.cz 08.11.2017 Tady ses mimo. Se strnadem CHS posral zasadni vec, a to, ze si neohlidal, ze data, ktera tam dobrovl
              Re: mapy.cz 08.11.2017 Ale ona ta data u Strnada patřila ČHS... Taky je všechny odevzdal, když to po něm ČHS chtěl :-) Jiná
                Re: mapy.cz 08.11.2017 OPět se Jakub Turek účelově mýlí. Zdeněk Strnad neodevzdal žádná data o údržbě skal, neodevzdat GPS
                  Re: mapy.cz 08.11.2017 V tomhle si ale imho muzete podat se Strnadem ruce, ne?
                    Re: mapy.cz 08.11.2017 Myslím, že ne. Je tu řada rozdílů. Jen taková perlička: Strnad chtěl po hasičích miliony za svůj IZS
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Licence je stejna. Takze myslim, ze ano.
                        Re: mapy.cz 09.11.2017 Taková babišovská diskuse.
Turek se zeptá jak je to s licencí a Jandík mu odepíše, že lže. <
                          Re: mapy.cz 09.11.2017 Tak jeste mohl po vzoru dalsiho exota "odpovedet": "To vubec neni pravda. Tak to jste
                            Re: mapy.cz 10.11.2017 S tou licencí ČHS to asi nebude tak jednoduché, jak Petr Jandík tady předhazuje, a také smlouva se S
                              Re: mapy.cz 10.11.2017 Tak to se dalo vytusit z "odpovedi" Petra Jandika na tu licenci, ze konkretne o ni nechce
                                Re: mapy.cz 10.11.2017 No právě. Ale oficiální odpověď ČHS bych přece jenom očekával. Ona ta licence má totiž sílu normální
                                  Re: mapy.cz 10.11.2017 Ozvala se mailem paní Valentová ze sekretariátu ČHS, že prý odpoví během příštího týdne. Netušil jse
                                    Re: mapy.cz 10.11.2017 Tak nejdriv se musi poladit stanoviska. To chce cas.
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Petře, nikomu nenadávám! Dokonce ani Českému horolezeckému svazu, prosím.
                  Re: mapy.cz 08.11.2017 1) No když jste ho o ně tehdy nepožádali a ani na výslovné upozornění je nechtěli... Tak to je pak t
                    Re: mapy.cz 08.11.2017 Zase lež. Bloudek o ně žádal, ale nebylo vyhověno. Ostatně nevím proč Strnad stále zadržuje data o ú
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Ta licence by me take zajimala. Ale chapu, ze prozradit ji asi mene atraktivni nez vykrikovat, ze ne
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Jak zadržuje data? To je někde krade? Vždyť už VV ČHS přece dávno řekl, že vše už je vyřešeno a obě
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Teda pamet je zradna, o tom zadna... Ale takhle jednoduche to teda nebylo. Rozhodne vase doprovodna
            Re: mapy.cz 08.11.2017 vono to bylo možná ještě výrazně jednodušší. z mého pohledu je to asi takto: voni ti pánové odvedli
              Re: mapy.cz 08.11.2017 Myslis, ze by byl rev? SO mely pred tim nez zacala ta nechutna pretahovana docela podporu. Skoro si
                Re: mapy.cz 08.11.2017 Tehdy ještě málokdo ve vedení ČHS měl představu, jak je to cenná věc a jak je to důležité pro členst
    Re: mapy.cz 07.11.2017 Anketa čtenářů o tom, kolik procent pravdy má Jakub Turek ve svých tvrzeních o ČHS (      Re: mapy.cz 07.11.2017 Překlep, 100% pravdu.
        Re: mapy.cz 07.11.2017 O pravdě se hlasovalo za komunismu. Jinak nemá verifikace s veřejným míněním, zvláště na jednom webí
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Nejpřesnější způsob verifikace hodnoty libovolné fyzikální veličiny je nechat o té hodnotě hlasovat
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Ne sorráč, asi by mi vlastně mělo vadit, že horosvaz bude mít z práce dobrovolníků traffic díky link
              Re: mapy.cz 07.11.2017 Špatné na celé věci je to, že se mění pravidla za pochodu neboli se přechází z jedné licence na druh
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Skoda, ze se tedy neslo touto cestou rovnou za Stranada, ze? Tehdy tato cesta byla jeden ze strasaku
        Re: mapy.cz 07.11.2017 A pouhych 15% si mysli, ze ma pravdu na 0%!
Btw. mate to nejak osetrene proti robotum
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Aniž bych Petra nějak podezříval, ale je to ještě jednodušší - téměř všechny weby mají jednu z funkč
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Takhle jsem teď na místě vytvořil anketu u nás:
goo.gl/EBKioX
Čísla j
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Robot projizdi odkaz za odkazem pri budovani indexu. Tim muze "odkliknout" i kazdy hlas v
      Re: mapy.cz 07.11.2017 No to si tu skalu 0 - 100% Petre spatne diskretizoval. Chtelo to rozdelit po jednom procentu. Pak by
      Anketa Turek 08.11.2017 Krásný příklad manipulace s anketou. Když už, tak by bylo dobré napsat komplet výsledky. Nejvíc % zí
        Re: Anketa Turek 08.11.2017 Souhlasim. Ta interpretace Petra Jandika, resp. ten doprovodny text ("pouhych 17%") me nah
  Re: mapy.cz 08.11.2017 Čím čertu dobře, peklem se ti odmění. To že jsou skály na mapy.cz je dobře, ať už pro nás, tak třeba
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Lezení je sport jako třeba fotbal, ten má v mapách také vyznačené stadiony...
      Re: mapy.cz 08.11.2017 Ty stadiony se většinou snáze najdou i bez mapy :-) .
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Skoda, ze jste netrpeli takovym preziravym nadhledem i za Strnada, mohlo se usetrit spoustu rozporu,
  Re: mapy.cz 08.11.2017 Do databáze jsem přispíval, a stále se příležitostně přispívat snažím. Jak to bylo historicky se SO,
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Od zveřejnění spolupráce se seznam.cz mi chodí asi tak třikrát týdně mail se zpřesněním souřadnic, n
      Re: mapy.cz 08.11.2017 Díky za objasnění. Pokud jde o vzájemnou spolupráci, a "terénní jednotky" seznamu s tím ta
        Re: mapy.cz 08.11.2017 Takže vlastně je všechno v pořádku, že jo?
A v smutném tichu jedou dál a dál
m
          Re: mapy.cz 08.11.2017 Nevidím nic špatného na vzájemné loajalitě. Nic to ovšem nemění na tom, že ta smlouva by mi stejně z
      Re: mapy.cz 08.11.2017 A red jeste o odpoved, prosim! Take by mel zajimala. Pro jednoduchost repost dotazu:
"Za
  Re: mapy.cz 08.11.2017 stačí napsat na mapách.cz do vyhledávače "lezecký teren"
Tsunami Down Jacket Ocun 05.11.2017 Jsem jeden z těch, co dopady Tsunami v Thajsku poznali a za pár týdnů je opět uvidí. Krabi nabízí jednu z nejlepších lezeckých oblastí v Asii a dopady Tsunami z 2004 jsou na místě znát i dnes. O to víc mně přijde pohoršující, když si lezecká značka pojmen
  Re: Tsunami Down Jacket Ocun 05.11.2017 A co takhle lyže Atomic, to je teprve síla..
      Prasata to jsou 05.11.2017 Nebo ty letadla Hurricane, to je taky cunarna. Co?... I kdyz ty vlastne taky zabijely... No to je cu
        Re: Prasata to jsou 06.11.2017 Řekl bych že černý bez už to má taky nahnutý
          Re: Prasata to jsou 06.11.2017 ...a co teprve cikánská pečeně. Ta už se na jídelní lístek snad ani psát nesmí.
            Re: Prasata to jsou 06.11.2017 Nebo nazvat lezečky Ozone. Za pár měsíců roztomilý dvojsmysl :-D
              Re: Prasata to jsou 06.11.2017 A 5.10. šly ještě dál. Možná proto se už VX nevyrábějí :-D :-D
    Re: Tsunami Down Jacket Ocun 05.11.2017 No Ocun je fakt zkazena firma. Klidne se pojmenuje po jedovate rostline (Ocun jesenni), ktera ma na
  Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 Maestrale je valecna lod italsky armady (scarpa maestrale). Raptor, to taky neni zrovna vykvet ctnos
  Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 Souprava pražského metra = "černá huba" viz. kampaň pražského dopravního podniku.
<
  Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 Péřovka Tsunami je pojmenovaná po cestě Tsunami Xb v Teplických skalách. Ta, pokud je mi známo, ješt
    Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 Jak by se asi prodávala Klekání Down Jacket?
    Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 to je samozřejmě podnětná myšlenka (a nikoli nova) přejmenovávat místa a věci, která jsou pojmenova
      Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 a abych nezapomněl: chudinky děti, odnesla je Klekánice (nebo polednice?) a mají z toho traumata. př
  Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 Hyperkorektnost !!! mor dnešní doby
  Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 doporučuju se řídit tímto:
  Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 Eště větší prasárna je ten Down - zjevně narážka na ten syndrom.
    Re: Tsunami Down Jacket Ocun 06.11.2017 Ještě horší mi přijde ten Odsún.
Petr Štěpán 04.11.2017 Děkuji Petrovi Štepánovi,aď odčiní vděk, všech nás co nás Petr naučil lézt .Děkuju ti za vše. Martine jen okrajově tě informuju , že od Zbynka Holy/hudy sport/ ze žlebu jsem se dověděl že Petr
Štěpán tragicky zahynul, jen , napiš jen nekrolog
Petr Štěpán 04.11.2017 Děkuji Petrovi Štepánovi,aď odčiní vděk, všech nás co nás Petr naučil lézt .Děkuju ti za vše. Martine jen okrajově tě informuju , že od Zbynka Holy/hudy sport/ ze žlebu jsem se dověděl že Petr
Štěpán tragicky zahynul, jen , napiš jen nekrolog
Turecko lezení? 03.11.2017 Zdar!
Někdo kdo byl v poslední době lízt v Turecku (Antalye)? Všechno "při starým"? Popřípadě nějaký tipy a rady? dík!
Nová převratná lana Lanex. 03.11.2017 Zatím trošku zákulisní, ale víceméně již jistá informace. Od příštího roku jde v Lanexu do výroby naprostá bomba mezi lany, typ Zed- Neek. Lano není sice úplně příjemné na manipulaci, ale zato je stoprocentně bezpečné. Bude se totiž vyrábět ze zedníků, a
    Re: Nová převratná lana Lanex. 03.11.2017 Dobrý, a co protinasákavá úprava? Pochybuju že budou schopni něco takového vymyslet...to by byla tep
      Re: Nová převratná lana Lanex. 03.11.2017 Naopak bude velmi nasákavé, zvlášť co se piva týče.
  Re: Nová převratná lana Lanex. 03.11.2017 Ked uz sme pri tom, lanex nejake novinky naozaj chysta. V novom roku by to mali byt lana ktore maju
1
...
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: