Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Kvalitní fotky k volnému použití jsou dnes relativně nedostupné zboží. Co prosím znamená "další využití fotek"? Tyto věci by měly být řešeny přes licenci, kde bude jasně specifikováno jak a za jakých podmínek mohou být fotky použity. Ať si pak a
  Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Úplně se nabízí fotka s Tomášem Binterem ml. a k tomu "Dobré výsledky i v r. 2018 přeje ČHS.&qu
    Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 No hlavně jde o to, že i fotka s Binterem, pokud je kvalitní, může mít mnoho využití. Od ilustrace v
  Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Dovolte, abych upřesnil : Výherní fotografie bude využita pouze a jen jako podklad pro vyhotovení PF
    Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 OK, děkuji. Asi by bylo dobré to opravit i v původním textu.
bouldering okolo Brna 14.11.2017 Jedu na vikend do vinnyho sklipku kousek od Brna, nemate tip na bouldrovou oblast nekde v okoli (mezi Prahou a Brnem)? idealne zadna kvak-oblast, suchy kameny, slunicko, snadny pristup, pruvodce na webu..:D diky za smysluplny odpovedi!
  Re: bouldering okolo Brna 14.11.2017 Zkus se podívat na průvodce na javaanes v mapách či přímo záložce pro bouldery
  Re: bouldering okolo Brna 15.11.2017 nechceš toho trochu moc v tomhle počasí? podívej se na oblasti na bouldering.cz
    Re: bouldering okolo Brna 15.11.2017 diky za tipy, zkusim na Preckov, vypada schopne a kousek od dalnice, jinak treba Vela vypada paradne
  Re: Glockner - STÜDLGRAT 12.11.2017 Nebyl jsem tam, ale z dostupných informací je jasné, že celkově je podmínka je zimní, prašanová, lyž
Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Ahoj,
chci se zeptat, na strankach steny na smichove (praha) jsem narazil na cenik za nelezouci deti.
Aneb 60Kc pres tyden a 80Kc o vikendu.
Rozumim tomu spravne, ze zacali vybirat penize i za dite co si hraje v koutku?
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 no, furt ho můžeš nechat bezplatně venku uvázaný u stojanu na kola. Na rozdíl od auta.
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Asi na to lze hledet tak ze zrizeni /provoz detskeho koutku neco stoji (nebo aspon zabira misto kde
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Neni tam treba s detma nejaky dlouhodoby problem, na ktery si lezci (co si jdou zatrenovat a zalezt)
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak ale tohle je trochu mimo. ten jejich koutek je spis k placi. jako spestreni pro dite fajn, ale v
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Ty jsi drsoň. Tak tam nechoď, ne? Choď na tu Ruzyň. Nech haranta doma. Jestli je ze 4 hodin v koutku
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Chodime dopoledne, kdy je lezcu malo a deti vzdy nekdo hlida, aby se nemotali. Co je na tom k zasnut
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K žasnutí je, jak si všichni rodiče myslí, že se na ně a jejich ratolesti všichni a všude třesou. Ať
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Tak svoje decko ber do tech hernicek s tou vyssi urovni a ne na stenu. Beztak z toho bude mit dite m
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Souhlasím. Sám jsem tam kvůli harantům a nesoudným matkám přestal chodit. Naštěstí se dá chodit jina
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Jo, pride mi to jako malo, na to jak tam deti prekazi a jakej bordel tam nadelaj. Osobne bych na lez
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 nelezoucí nesamostatný děti nemají na stěně co dělat. onehdá jsem nadávál jak špaček, fotříci si lez
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 obecnou vlastnosti deti je ze behaji a rvou, rika se tomu ze si hraji. bych rekl ze rodice mensich d
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Rekl bych, ze momentalne je to tak, ze lezci bez deti prekypuji toleranci k tem detem a jejich rodic
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 děcka co nejsou schopný samostatnýho ukázněnýho lezení, nemají na stěně co dělat. je to nebezpečné a
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak o tom, ze neukaznene deti bez dozoru na stene nemaji co delat se snad nikdo nepre. ale souvislos
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 vývojově bych to viděl následovně: rodiče tam začali tahat děcka, děcka začaly dělat bordel, fajn ud
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 jo ale to je presne to co rikam, tolerance a schopnost vcitit se do druhych by mela byt oboustranna.
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Tak ale to je orece uplne jine tema. Jestli se plati nesmyslnej poplatek za ubihej detskej koutek, n
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 To uz pak je vlastne otazka, ktera v sobe rovnou obsahuje tvrzeni ("nesmyslnej poplatek").
    Re: Smichoff - dite v koutku 14.11.2017 Hele to si měl říct že tě tam ty děti štvou, nějak bysme to vyřešily.
A k tomu že nemaj děti
      Re: Smichoff - dite v koutku 14.11.2017 Co dodat, konečně normální, lidský a empatický koment. Dík
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Pokud je v poznámce na stránkách stěny napsáno "nelezoucí děti využívající dětský koutek platí
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K ziskani objektivniho pohledu doporucuji si poridit vlastni deti. A co ti lezci, jejichz deti jsou
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K ziskani objektivniho pohledu doporucuji popremyslet nad tim, ze tve deti jsou ostatnim u prd... Ma
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Přesně, není lepší pocit, než být v bouldru na max v každém kroku na pád a vběhne pod tebe dítě. Na
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Taky uz jsem takto jednou prelezl boulder, ktery vzdoroval az hanba..
No a taky jsem jednou n
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 A je to ještě povolený doping nebo už je to přes čáru? Každopádně to konečně dal!
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Uz jsem i videl, kdy to naopak z toho stresu nekdo nedal. A bylo mne toho lezce dost lito, protoze s
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Pokud to ovsem neni otyle dite.
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 pozor, koho nedojebou hrající si děti, dojebe žlutý sliz v pánské sprše.
Se zvýšením vstupnéh
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 jo, šatny, hajzly a sprchy jsou poněkud eklhafliš a jaksi v nepoměru s úrovní (stěny a vstupného). m
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 mně by třeba nevadilo chodit chcát ven za tu bouldr desku. stejně mám pocit, že na hajzlu se nejvíc
        Re: Smichoff - Záchod 10.11.2017 Na záchodě jsou si všichni rovni. Je to ideální prostředek pro vyřešení otázky nenávisti - pozor nep
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Divate se to na moc mainstreamove. Nase stena neni mainstream ani populisticka, tak prirozene na pop
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak to jsi mimo, ten ceník je dost mainstreamovej.
jestli to chcete mít punk, to jste tam měl
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 nebuď rozmazlenej. Na skalách taky nemáš sprchy.
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Jak kde nejsou. Ale je fakt, že psí hovna tomu na Offu vyloženě chybí. Jinak je tam už opravdu asi v
    Re: Smichoff - dite v koutku 12.11.2017 Mám dojem že nelezoucí děti tam platily vždycky, akorát teď to nějaká lezoucí mamina rozmázla na fej
Slabé pipinky 09.11.2017 Ahojte Borci,
s kámoškama se chceme začít zlepšovat..prsty máme už silné dost (jako většina holek), ale když příjde převis a kroky do ramen tak si ani neškrtnem. Poraďte jak si máme my slabé bábovky pořídit silnejší ramena? Kliky, shyby..nebo něco
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Dost pomáhá skákání na uších. Ne, vážně, více shybuj.. Na hrazdě. Nadhmatem. Když tři jsou max, tak
    Re: Slabé pipinky 10.11.2017 To, co je razeno vyse je divny trenink vytrvalosti. Zakladem pro navyseni maximalky (nejen v lezeni)
      Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Prave precizne delany shyby jsou nejlepsi zpusob jak si nekde neco urvat nebo natahnout. Tj kdyz jde
        Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Tak zalezi co pri danem (lezeckem) kontextu predstavis pod slovem "precizni", ze?
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Nechci nikoho výše urazit, ale shyby jsou dobrý spíš jen na machrování. Jistě, posilují se při tom r
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Asi to zalezi, treba zrovna vytrvalost se podle me (rekneme ze treba do 7c, ikdyz to jsou pro me vod
      Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Jo to co píšeš dává smysl, ale oba se shodnem na tom, že na lezení se v našich stupních (okolo 7a) n
        Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Pěkný, ale uvědomujete si chlapi, že netušíte co si holky myslí, že "leze většina holek",
          Re: Slabé pipinky 12.11.2017 myslím, že i s tebou se shodnu. Nahoře jsem psal trošku obsáhleji: lézt, lézt a lézt a při lezení ne
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Na shyby bacha.
Zkus fyzioterapeuta nebo trenera v posilce.
Jinak treba googl...
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Doporučil bych začátečnický tréninkový program Paxiho Usobiagy - aplikace Zlagboard.
    Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Doporucil bych Rum. Hodně. A při pohodovém popíjení si na netu najít něco o treninku.....třebaaaa o
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Doporučuji jako pomoc při shybech využít odporovou gumu.
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Určitě bych se více než na shyby soustředil na celkové posílení středu těla. Takže jak už někdo psa
    Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Taky mi přijde, že 3 shyby na babu není málo a jestli jsou i prsty dobrý, tak asi chybí v převisech
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Chybí ti technika.
V převisech se musíš hejbat jinak než v kolmici.
Vytáčet se ...
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 jestli tě nebaví viset na hrazdě nebo lámat prsty na campusu tak lez převisy, převisy a převisy. od
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Taky si už dlouho říkám, jestli se mám těmi shyby zabývat. Neudělám ani jeden, vylezu 6c. Že bych s
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Já bych měl být zticha, pač jsem na tom jen o trochu líp (7a-7a+ a to spíš v kolmáčích- v Kras), ale
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Kdysi jsem cetl prohlaseni Erica Horsta, ze vetsina zenskych lezkyn muze dosahnout vyrazneho a rychl
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 jestli chceš dobře shybovat, shybuj. jestli chceš dobře kampusovat, kampusuj. jestli chceš dobře léz
    Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Lezeni previsu je hlavne trenink techniky a vytrvalosti. Tem ostatnim dulezitym vecem to moc neda. P
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Těžko radit konkrétně na nekonkrétní popis toho, jak na tom jste.
- jak dlouho lezete?
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Ještě k těm shybům (ale vlastně k čemukoli, co vám tu někdo poradí):
Poradit konkrétní cvik b
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Ahoj, tak když už tu radí každý, taky něco napíšu, ať je v tom pořádný guláš. Myslím, že by jste nic
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 souhlas a palec nahoru
      Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Přidám vlastní zkušenost holky lezkyně. Vím přesně o čem mluvíte, nelezu nic zázračného, ale zároveň
        Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Taky mám se slabými rameny a čím vším ještě problém a jde to přiměřeně dobře trénovat na bouldrovce.
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Tak zařadil bych bouldrovku a lezení převisů a stropů po dobrých chytech klidně. Pokud jde o posílen
  Re: Slabé pipinky 13.11.2017 zkus zařadit posilovnu aspon jednou týdně (přes zimu stačí). nějaký mrtvý tahy, dřepy, posílit ramen
    Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Posilovat na strojích funkčně je mnohem těžší než pouze vlastním tělem, protože stroje jsou dělaný n
      Re: Slabé pipinky 14.11.2017 píšu tam něco o strojích? nauč se číst :)
        Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Ja ho chapu. Pravdepodobne zna posilovny z obrazku, pripadne byl v nejake pseudoposilovne a na zakla
          Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Právě nedostatečnou komplexnost nebo lépe funkčnost jsem "posilovnovým cvikům" vyčítal. Sh
  Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Jestli chcete lézt slušně převisy, je potřeba lézt převisy. Pro začátek třeba převislé hrany, kde lz
    Re: Slabé pipinky 14.11.2017 No nevím zda zrovna anearobní vytrvalosti svalů paží a horní poloviny těla něco efektivně přidá 30 m
      Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Vyzkoušeno. Ty ruce jsou též věc somatotypu, ale pokud zrovna nemáš 50 kilo, jde silové lezení (a ne
Topo Jerica + Chulilla 09.11.2017 Ahoj, znáte prosím oblast ve Valencii Jerica (Xerica)? jedná se o jednu z oblastí poblíž Chulilly. Marně sháním na tuhle oblast průvodce. Nevím, jestli to není např. v topu z Chulilly - můžete mi prosím dát někdo nějaký tip? Na netu jsem toho našel celkem
  Re: Topo Jerica + Chulilla 09.11.2017 hh, tak nic, už jsem to našel - jedná se o průvodce Roca Espana, Costa Blanca North, Sport Climbing
Levne 7a 08.11.2017 Cau, poslednich par mesicu se venuju treningu a ikdyz to delam spis jen tak od oka, je videt nejake zlepseni. Rad bych konecne prelezl nejake 7a a hledam doporuceni na neco vhodneho treba v Jure nebo i v okoli Prahy, nemusi to byt zrovna nejlehci 7a sirok
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Přelez 6b a zvedni si to v deníku na 7a.
    Re: Levne 7a 08.11.2017 Dobry napad ale mne nejde o body :D
    Re: Levne 7a 08.11.2017 A urcite to muze byt zajimavejsi diskuze nez ta s Turkem.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Zelená na Smichaci a fialová na Ruzyni. Ale spechej ať ti je nesundaj.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Zelená na Smichaci a fialová na Ruzyni. Ale spechej ať ti je nesundaj.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Ocel a Olovo (nebo jak se jmenuje ta varianta za 8) na Srbarne je tusim povazovana za vcelku schůdno
  Láce 7a 08.11.2017 Roviště: Přepište Dějiny, Local Hero, Pán Větrů
Srbsko: Kamenná tvář
Jura: Hessisch Ro
    Re: Láce 7a 08.11.2017 Ty jsi tak krutej az to boli... Kazdej tyhle cesty zna.
      Re: Láce 7a 08.11.2017 HMM a?
        Re: Láce 7a 08.11.2017 Kazdej vi, ze to jsou sakra tezky osmy
          Re: Láce 7a 08.11.2017 A?
            Re: Láce 7a 08.11.2017 když si vůl, tak B
          Re: Láce 7a 10.11.2017 Local Hero je sakra tezka osma...? No, neprijde mi.
            Re: Láce 7a 10.11.2017 Zalezi jak se na to divas, je tam trochu neprijemny cvakani s delsim padem na rovistove pomery, jina
              Re: Láce 7a 10.11.2017 Delsi pad?
                Re: Láce 7a 10.11.2017 jj, podlahu tam nedas, ale nahore se tezko cvaka nyt, tak se musi nadlezt driv nez se cvakne a kdyz
                  Re: Láce 7a 10.11.2017 Tak tohle misto jsem tam nepotkal... vzlastni.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Harlinovi pohrobci jsou na Moravský kras velmi přijatelná osma... ale máš to trochu dál
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Ale zas je na poměry krasu velmi pěkně zajištěná a není ani moc oklouzaná. Pro začinajícího osmičkář
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Ale zas je na poměry krasu velmi pěkně zajištěná a není ani moc oklouzaná. Pro začinajícího osmičkář
  Re: Levne 7a 09.11.2017 V Juře ani v okolí Prahy žádná 7a nenajdeš, v toho zřejmě pramení uštěpačné odpovědi.
Ale to
    Re: Levne 7a 09.11.2017 "V Juře ani v okolí Prahy žádná 7a nenajdeš, v toho zřejmě pramení uštěpačné odpovědi."
      Re: Levne 7a 09.11.2017 V Juře žádné 7a není. To je prostě fakt, s kterým nic neuděláš.
A až tam jednou pojedeš, tak
        Re: Levne 7a 10.11.2017 Větší kravinu jsem už dlouho nečetl.
          Re: Levne 7a 10.11.2017 Tak mi jedno 7a z Jury napiš.
            Re: Levne 7a 10.11.2017 asi jsem debil, ale vůbec ti/tomu nerozumím. Asi je v tom nějaký rébus, nebo hluboká myšlenka, ale n
              Re: Levne 7a 10.11.2017 Ja myslim, ze jde jen o to, ze ta myslenka je naopak velmi melka... Resp. prijde jako velmi hluboka
        Re: Levne 7a 10.11.2017 tak to mi vysvetli, nejak jsem to nepochopil, ackoliv jsem v Jure dost casto
          Re: Levne 7a 10.11.2017 Protože tam žádné nikdo nenatloukl a proto ho ani nikdo neuvedl v průvodci.
            Re: Levne 7a 10.11.2017 fakt? Tak jsem asi lezl nekde jinde...
              Re: Levne 7a 10.11.2017 7a / 8 . Fndim / Kurvafandim.
  Re: Levne 7a 09.11.2017 v krase Anarchie, čína, black star, brazílie, atd atd
    Re: Levne 7a 09.11.2017 hlavne do toho nezapomen brusle...
  Re: Levne 7a 09.11.2017 Jestli chces levnou cestu dej si Lidu, sice to neni osmicka, ale vlastne skoro jo. :-D
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Na tyhle požadavky na cestu by mohla vyhovovat Bechyně.
  Re: Levne 7a 09.11.2017 Na Rovišti Španělský lži nebo Woodoo, když si to dobře zkrokneš
Na Srbsku Michalova nebo Uncl
    Re: Levne 7a 10.11.2017 Woodoo je docela ostry, hlavne pokud nema rad male listy. Ale asi ano, ale hlavne v zime. Pro me v t
    Re: Levne 7a 10.11.2017 v porici... prasna 8
    Re: Levne 7a 10.11.2017 Black jack na Srbsku...
      Re: Levne 7a 10.11.2017 Nechce bouldrové problémy - na Black Jacku jsou hned 2 místa:
- překonání hrany prvního převí
mapy.cz 07.11.2017 mapy.cz po dohode s horosvazem pridali kopec lezeckych oblasti - napr. vezicky v Ostrove: https://mapy.cz/s/2blJj - malo by to byt aj v offline apk
  Re: mapy.cz 07.11.2017 V aplikaci mapy.cz skály z horosvazu jsou, ale momentálně ne v offline režimu. Bohužel.
  Re: mapy.cz 07.11.2017 Takže z čeho vedení Horosvazu (především Petr Jandík a Honza Bloudek) podezíralo Skalní oblasti (Zde
    Re: mapy.cz 07.11.2017 nemyslím si že je apriori špatně provázání s nejlepším tuzemským mapovým serverem. je to poměrně sil
      Re: mapy.cz 07.11.2017 Konečné znění smlouvy bylo věcí VV a právníků Seznamu a neznám ho, ale principem je bártr.
        Re: mapy.cz 07.11.2017 Ano, potvrzuji. Dostali jsme za to sto samolepek s logem seznam.cz. Smlouvu ale take neznam, ta je o
      Re: mapy.cz 07.11.2017 Bohužel ČHS automaticky nezveřejňuje své smlouvy, takže nevíme. Dohadovat se můžeme, analogicky je t
        Re: mapy.cz 07.11.2017 Jako obvykle se Jakub Turek "záměrně mýlí". Důvodem ukončení spolupráce se Zdeňkem bylo od
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Máš pravdu, že roku 2013 jste si nechali od CVK formálně odhlasovat, aby se Horosvaz odtrhnul od Ska
            Re: mapy.cz 08.11.2017 Tady ses mimo. Se strnadem CHS posral zasadni vec, a to, ze si neohlidal, ze data, ktera tam dobrovl
              Re: mapy.cz 08.11.2017 Ale ona ta data u Strnada patřila ČHS... Taky je všechny odevzdal, když to po něm ČHS chtěl :-) Jiná
                Re: mapy.cz 08.11.2017 OPět se Jakub Turek účelově mýlí. Zdeněk Strnad neodevzdal žádná data o údržbě skal, neodevzdat GPS
                  Re: mapy.cz 08.11.2017 V tomhle si ale imho muzete podat se Strnadem ruce, ne?
                    Re: mapy.cz 08.11.2017 Myslím, že ne. Je tu řada rozdílů. Jen taková perlička: Strnad chtěl po hasičích miliony za svůj IZS
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Licence je stejna. Takze myslim, ze ano.
                        Re: mapy.cz 09.11.2017 Taková babišovská diskuse.
Turek se zeptá jak je to s licencí a Jandík mu odepíše, že lže. <
                          Re: mapy.cz 09.11.2017 Tak jeste mohl po vzoru dalsiho exota "odpovedet": "To vubec neni pravda. Tak to jste
                            Re: mapy.cz 10.11.2017 S tou licencí ČHS to asi nebude tak jednoduché, jak Petr Jandík tady předhazuje, a také smlouva se S
                              Re: mapy.cz 10.11.2017 Tak to se dalo vytusit z "odpovedi" Petra Jandika na tu licenci, ze konkretne o ni nechce
                                Re: mapy.cz 10.11.2017 No právě. Ale oficiální odpověď ČHS bych přece jenom očekával. Ona ta licence má totiž sílu normální
                                  Re: mapy.cz 10.11.2017 Ozvala se mailem paní Valentová ze sekretariátu ČHS, že prý odpoví během příštího týdne. Netušil jse
                                    Re: mapy.cz 10.11.2017 Tak nejdriv se musi poladit stanoviska. To chce cas.
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Petře, nikomu nenadávám! Dokonce ani Českému horolezeckému svazu, prosím.
                  Re: mapy.cz 08.11.2017 1) No když jste ho o ně tehdy nepožádali a ani na výslovné upozornění je nechtěli... Tak to je pak t
                    Re: mapy.cz 08.11.2017 Zase lež. Bloudek o ně žádal, ale nebylo vyhověno. Ostatně nevím proč Strnad stále zadržuje data o ú
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Ta licence by me take zajimala. Ale chapu, ze prozradit ji asi mene atraktivni nez vykrikovat, ze ne
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Jak zadržuje data? To je někde krade? Vždyť už VV ČHS přece dávno řekl, že vše už je vyřešeno a obě
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Teda pamet je zradna, o tom zadna... Ale takhle jednoduche to teda nebylo. Rozhodne vase doprovodna
            Re: mapy.cz 08.11.2017 vono to bylo možná ještě výrazně jednodušší. z mého pohledu je to asi takto: voni ti pánové odvedli
              Re: mapy.cz 08.11.2017 Myslis, ze by byl rev? SO mely pred tim nez zacala ta nechutna pretahovana docela podporu. Skoro si
                Re: mapy.cz 08.11.2017 Tehdy ještě málokdo ve vedení ČHS měl představu, jak je to cenná věc a jak je to důležité pro členst
    Re: mapy.cz 07.11.2017 Anketa čtenářů o tom, kolik procent pravdy má Jakub Turek ve svých tvrzeních o ČHS (      Re: mapy.cz 07.11.2017 Překlep, 100% pravdu.
        Re: mapy.cz 07.11.2017 O pravdě se hlasovalo za komunismu. Jinak nemá verifikace s veřejným míněním, zvláště na jednom webí
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Nejpřesnější způsob verifikace hodnoty libovolné fyzikální veličiny je nechat o té hodnotě hlasovat
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Ne sorráč, asi by mi vlastně mělo vadit, že horosvaz bude mít z práce dobrovolníků traffic díky link
              Re: mapy.cz 07.11.2017 Špatné na celé věci je to, že se mění pravidla za pochodu neboli se přechází z jedné licence na druh
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Skoda, ze se tedy neslo touto cestou rovnou za Stranada, ze? Tehdy tato cesta byla jeden ze strasaku
        Re: mapy.cz 07.11.2017 A pouhych 15% si mysli, ze ma pravdu na 0%!
Btw. mate to nejak osetrene proti robotum
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Aniž bych Petra nějak podezříval, ale je to ještě jednodušší - téměř všechny weby mají jednu z funkč
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Takhle jsem teď na místě vytvořil anketu u nás:
goo.gl/EBKioX
Čísla j
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Robot projizdi odkaz za odkazem pri budovani indexu. Tim muze "odkliknout" i kazdy hlas v
      Re: mapy.cz 07.11.2017 No to si tu skalu 0 - 100% Petre spatne diskretizoval. Chtelo to rozdelit po jednom procentu. Pak by
      Anketa Turek 08.11.2017 Krásný příklad manipulace s anketou. Když už, tak by bylo dobré napsat komplet výsledky. Nejvíc % zí
        Re: Anketa Turek 08.11.2017 Souhlasim. Ta interpretace Petra Jandika, resp. ten doprovodny text ("pouhych 17%") me nah
  Re: mapy.cz 08.11.2017 Čím čertu dobře, peklem se ti odmění. To že jsou skály na mapy.cz je dobře, ať už pro nás, tak třeba
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Lezení je sport jako třeba fotbal, ten má v mapách také vyznačené stadiony...
      Re: mapy.cz 08.11.2017 Ty stadiony se většinou snáze najdou i bez mapy :-) .
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Skoda, ze jste netrpeli takovym preziravym nadhledem i za Strnada, mohlo se usetrit spoustu rozporu,
  Re: mapy.cz 08.11.2017 Do databáze jsem přispíval, a stále se příležitostně přispívat snažím. Jak to bylo historicky se SO,
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Od zveřejnění spolupráce se seznam.cz mi chodí asi tak třikrát týdně mail se zpřesněním souřadnic, n
      Re: mapy.cz 08.11.2017 Díky za objasnění. Pokud jde o vzájemnou spolupráci, a "terénní jednotky" seznamu s tím ta
        Re: mapy.cz 08.11.2017 Takže vlastně je všechno v pořádku, že jo?
A v smutném tichu jedou dál a dál
m
          Re: mapy.cz 08.11.2017 Nevidím nic špatného na vzájemné loajalitě. Nic to ovšem nemění na tom, že ta smlouva by mi stejně z
      Re: mapy.cz 08.11.2017 A red jeste o odpoved, prosim! Take by mel zajimala. Pro jednoduchost repost dotazu:
"Za
  Re: mapy.cz 08.11.2017 stačí napsat na mapách.cz do vyhledávače "lezecký teren"
1
...
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: