Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ferrata Děčín 16.11.2017 Nevíte někdo prosím jestli je možné jít na Pastýřskou stěnu v Děčíně i v listopadu? Dostala se ke mně informace, že je otevřená jen od dubna do října.
ferrata Děčín 16.11.2017 Nevíte někdo prosím jestli je možné jít na Pastýřskou stěnu v Děčíně i v listopadu? Dostala se ke mně informace, že je otevřená jen od dubna do října.
Krupky a trening 15.11.2017 Tak jsem si precetl, ze bych mel po treningu sporadat 20g bilkoviny, aby mi pak poradne rostl bicak a trening se dobre zuzitkoval. Tak si tu sedim s maxi balenim Canto arasidovych krupek, ctu o trenovani a co nevidim. To baleni obsahuje skoro 30g bilkovin
  what a surprise 15.11.2017 arašídy = podzemnice olejná = luštěnina = spousta bílkovin
nic to nemění na tom, že c
  Re: Krupky a trening 15.11.2017 Spektrum aminokyselin v tom je bidny resp. neni ani zdaleka uplny. A navic s tim prijmes hromady sra
  Re: Krupky a trening 15.11.2017 když si k tomu dáš ještě 200g hovězího, tak to bude ok
  Re: Krupky a trening 16.11.2017 Tuk a vlaknina zpomaluji vstrebavani zivin, proto se po treninku nemaji jist. Nekdo pije po treninku
    Re: Krupky a trening 16.11.2017 trochu si protiřečíš. nejdřív píšeš nejíst tuk a vlákninu, potom píšeš, najíst se do 2 hodin... žeru
      Re: Krupky a trening 16.11.2017 Myslim, ze si moc neprotireci. Ani to jidlo nijak nespecifikuje, tak je asi na tve predstave co si p
      Re: Krupky a trening 16.11.2017 Ano, po tréninku je krev ve svalech a trávení nejede, proto se dává např BCAA a pak rychlý protein,
        Re: Krupky a trening 17.11.2017 Rekl bych, ze momentalne se razi smer, ze dlouhodobejsi nocni proteiny (micelarni kasein, ne kaseina
          Re: Krupky a trening 17.11.2017 Jo, názory se různí. Osobně jsem micelární kasein zkusil taky, nějaké zřetelné výhody jsem nepociťov
            Re: Krupky a trening 18.11.2017 Jasny. Jsou nejaka obecna pravidla, ale je nutne je vzdy uzpusobovat individualne a premyslet, proc
              Re: Krupky a trening 20.11.2017 Hydrolyzovanej kasein jsem slyšel přiznávám prvně, ale už jsem dohledal -zajímavé. Docela by mě zají
                Re: Krupky a trening 20.11.2017 vynechávat sacharidy,jakožto základní palivo?...
                  Re: Krupky a trening 20.11.2017 Mluvím teď o nějaké formě sacharidu hned po tréninku. Jinak jím +- normálně (snažím se rozumně), tak
                    Re: Krupky a trening 21.11.2017 jaký problém s fruktozou a vlákninou? z vlastní zkušenosti můžu žrát po tréninku co chci (rozumě, ne
                    Re: Krupky a trening 21.11.2017 Tyvogo tohle je hrozná platforma pro takovou debatu s těma odpověďma:) No IMHO sacharidy po tréninku
    Re: Krupky a trening 16.11.2017 Jist bezprostredne po treninku se udajne nema, dokud se telo zabyva prokrvenejma svalama, nechce se
      Re: Jidelnicek lezce 16.11.2017 Cau, tak by me zajimalo jestli se da nekde najit idealni jidelnicek pro lezce. Co na snidani, co na
        Re: Jidelnicek lezce 16.11.2017 Ja jsem se dost naucila ve fb skupince fitness motivation. Trochu to tam prehanej, vsichni resej mak
        Re: Jidelnicek lezce 16.11.2017 Pravi lezci se stravuji jen vesmirnou pranou. Tu muzes rano, v poledne, vecer, ale i v noci a klidne
          Re: Jidelnicek lezce 16.11.2017 Největší prásky jsem přelezl po dvou točených a jednom kafi a cigáru na Koupáku nalačno hned po ránu
      Re: Krupky a trening 16.11.2017 Respektive nasel jsem neco jako tohle, ale neni to primo pro lezce, ale pro "highschool atleta&
  Re: Výlet na Krétu 15.11.2017 To jako s tim zpevakem? Bude tam zpivat? Co leze? Bere s sebou i statni vyznamenani?
Výlet na Krétu 15.11.2017 Ahoj, jedeme příští týden lézt na Krétu spolu s Hůlkou a pokud by se tam někdo v tu dobu vyskytoval nebo se chtěl přidat, tak je vítán. Chceme objekt pár zavedených oblastí jako je Agiofarago nebo Tersanas cave a pak máme plány na východ
ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Kvalitní fotky k volnému použití jsou dnes relativně nedostupné zboží. Co prosím znamená "další využití fotek"? Tyto věci by měly být řešeny přes licenci, kde bude jasně specifikováno jak a za jakých podmínek mohou být fotky použity. Ať si pak a
  Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Úplně se nabízí fotka s Tomášem Binterem ml. a k tomu "Dobré výsledky i v r. 2018 přeje ČHS.&qu
    Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 No hlavně jde o to, že i fotka s Binterem, pokud je kvalitní, může mít mnoho využití. Od ilustrace v
  Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Dovolte, abych upřesnil : Výherní fotografie bude využita pouze a jen jako podklad pro vyhotovení PF
    Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 OK, děkuji. Asi by bylo dobré to opravit i v původním textu.
bouldering okolo Brna 14.11.2017 Jedu na vikend do vinnyho sklipku kousek od Brna, nemate tip na bouldrovou oblast nekde v okoli (mezi Prahou a Brnem)? idealne zadna kvak-oblast, suchy kameny, slunicko, snadny pristup, pruvodce na webu..:D diky za smysluplny odpovedi!
  Re: bouldering okolo Brna 14.11.2017 Zkus se podívat na průvodce na javaanes v mapách či přímo záložce pro bouldery
  Re: bouldering okolo Brna 15.11.2017 nechceš toho trochu moc v tomhle počasí? podívej se na oblasti na bouldering.cz
    Re: bouldering okolo Brna 15.11.2017 diky za tipy, zkusim na Preckov, vypada schopne a kousek od dalnice, jinak treba Vela vypada paradne
  Re: Glockner - STÜDLGRAT 12.11.2017 Nebyl jsem tam, ale z dostupných informací je jasné, že celkově je podmínka je zimní, prašanová, lyž
Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Ahoj,
chci se zeptat, na strankach steny na smichove (praha) jsem narazil na cenik za nelezouci deti.
Aneb 60Kc pres tyden a 80Kc o vikendu.
Rozumim tomu spravne, ze zacali vybirat penize i za dite co si hraje v koutku?
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 no, furt ho můžeš nechat bezplatně venku uvázaný u stojanu na kola. Na rozdíl od auta.
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Asi na to lze hledet tak ze zrizeni /provoz detskeho koutku neco stoji (nebo aspon zabira misto kde
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Neni tam treba s detma nejaky dlouhodoby problem, na ktery si lezci (co si jdou zatrenovat a zalezt)
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak ale tohle je trochu mimo. ten jejich koutek je spis k placi. jako spestreni pro dite fajn, ale v
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Ty jsi drsoň. Tak tam nechoď, ne? Choď na tu Ruzyň. Nech haranta doma. Jestli je ze 4 hodin v koutku
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Chodime dopoledne, kdy je lezcu malo a deti vzdy nekdo hlida, aby se nemotali. Co je na tom k zasnut
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K žasnutí je, jak si všichni rodiče myslí, že se na ně a jejich ratolesti všichni a všude třesou. Ať
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Tak svoje decko ber do tech hernicek s tou vyssi urovni a ne na stenu. Beztak z toho bude mit dite m
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Souhlasím. Sám jsem tam kvůli harantům a nesoudným matkám přestal chodit. Naštěstí se dá chodit jina
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Jo, pride mi to jako malo, na to jak tam deti prekazi a jakej bordel tam nadelaj. Osobne bych na lez
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 nelezoucí nesamostatný děti nemají na stěně co dělat. onehdá jsem nadávál jak špaček, fotříci si lez
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 obecnou vlastnosti deti je ze behaji a rvou, rika se tomu ze si hraji. bych rekl ze rodice mensich d
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Rekl bych, ze momentalne je to tak, ze lezci bez deti prekypuji toleranci k tem detem a jejich rodic
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 děcka co nejsou schopný samostatnýho ukázněnýho lezení, nemají na stěně co dělat. je to nebezpečné a
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak o tom, ze neukaznene deti bez dozoru na stene nemaji co delat se snad nikdo nepre. ale souvislos
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 vývojově bych to viděl následovně: rodiče tam začali tahat děcka, děcka začaly dělat bordel, fajn ud
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 jo ale to je presne to co rikam, tolerance a schopnost vcitit se do druhych by mela byt oboustranna.
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Tak ale to je orece uplne jine tema. Jestli se plati nesmyslnej poplatek za ubihej detskej koutek, n
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 To uz pak je vlastne otazka, ktera v sobe rovnou obsahuje tvrzeni ("nesmyslnej poplatek").
    Re: Smichoff - dite v koutku 14.11.2017 Hele to si měl říct že tě tam ty děti štvou, nějak bysme to vyřešily.
A k tomu že nemaj děti
      Re: Smichoff - dite v koutku 14.11.2017 Co dodat, konečně normální, lidský a empatický koment. Dík
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Pokud je v poznámce na stránkách stěny napsáno "nelezoucí děti využívající dětský koutek platí
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K ziskani objektivniho pohledu doporucuji si poridit vlastni deti. A co ti lezci, jejichz deti jsou
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K ziskani objektivniho pohledu doporucuji popremyslet nad tim, ze tve deti jsou ostatnim u prd... Ma
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Přesně, není lepší pocit, než být v bouldru na max v každém kroku na pád a vběhne pod tebe dítě. Na
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Taky uz jsem takto jednou prelezl boulder, ktery vzdoroval az hanba..
No a taky jsem jednou n
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 A je to ještě povolený doping nebo už je to přes čáru? Každopádně to konečně dal!
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Uz jsem i videl, kdy to naopak z toho stresu nekdo nedal. A bylo mne toho lezce dost lito, protoze s
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Pokud to ovsem neni otyle dite.
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 pozor, koho nedojebou hrající si děti, dojebe žlutý sliz v pánské sprše.
Se zvýšením vstupnéh
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 jo, šatny, hajzly a sprchy jsou poněkud eklhafliš a jaksi v nepoměru s úrovní (stěny a vstupného). m
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 mně by třeba nevadilo chodit chcát ven za tu bouldr desku. stejně mám pocit, že na hajzlu se nejvíc
        Re: Smichoff - Záchod 10.11.2017 Na záchodě jsou si všichni rovni. Je to ideální prostředek pro vyřešení otázky nenávisti - pozor nep
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Divate se to na moc mainstreamove. Nase stena neni mainstream ani populisticka, tak prirozene na pop
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak to jsi mimo, ten ceník je dost mainstreamovej.
jestli to chcete mít punk, to jste tam měl
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 nebuď rozmazlenej. Na skalách taky nemáš sprchy.
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Jak kde nejsou. Ale je fakt, že psí hovna tomu na Offu vyloženě chybí. Jinak je tam už opravdu asi v
    Re: Smichoff - dite v koutku 12.11.2017 Mám dojem že nelezoucí děti tam platily vždycky, akorát teď to nějaká lezoucí mamina rozmázla na fej
1
...
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
...
2263
bouldering okolo Brna Jedu na vikend do vinnyho sklipku kousek od Brna, nemate tip na bouldrovou oblast nekde v okoli (mezi Prahou a Brnem)? idealne zadna kvak-oblast, suchy kameny, slunicko, snadny pristup, pruvodce na webu..:D diky za smysluplny odpovedi! climbee 14:34:55 14.11.2017odpovědět
  Re: bouldering okolo Brna Zkus se podívat na průvodce na javaanes v mapách či přímo záložce pro bouldery Kuba 15:27:41 14.11.2017odpovědět
  Re: bouldering okolo Brna nechceš toho trochu moc v tomhle počasí? podívej se na oblasti na bouldering.cz 08:39:48 15.11.2017odpovědět
    Re: bouldering okolo Brna diky za tipy, zkusim na Preckov, vypada schopne a kousek od dalnice, jinak treba Vela vypada paradne jen trochu z ruky climbee 09:26:51 15.11.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: