Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Kvalitní fotky k volnému použití jsou dnes relativně nedostupné zboží. Co prosím znamená "další využití fotek"? Tyto věci by měly být řešeny přes licenci, kde bude jasně specifikováno jak a za jakých podmínek mohou být fotky použity. Ať si pak a
  Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Úplně se nabízí fotka s Tomášem Binterem ml. a k tomu "Dobré výsledky i v r. 2018 přeje ČHS.&qu
    Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 No hlavně jde o to, že i fotka s Binterem, pokud je kvalitní, může mít mnoho využití. Od ilustrace v
  Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 Dovolte, abych upřesnil : Výherní fotografie bude využita pouze a jen jako podklad pro vyhotovení PF
    Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence? 15.11.2017 OK, děkuji. Asi by bylo dobré to opravit i v původním textu.
bouldering okolo Brna 14.11.2017 Jedu na vikend do vinnyho sklipku kousek od Brna, nemate tip na bouldrovou oblast nekde v okoli (mezi Prahou a Brnem)? idealne zadna kvak-oblast, suchy kameny, slunicko, snadny pristup, pruvodce na webu..:D diky za smysluplny odpovedi!
  Re: bouldering okolo Brna 14.11.2017 Zkus se podívat na průvodce na javaanes v mapách či přímo záložce pro bouldery
  Re: bouldering okolo Brna 15.11.2017 nechceš toho trochu moc v tomhle počasí? podívej se na oblasti na bouldering.cz
    Re: bouldering okolo Brna 15.11.2017 diky za tipy, zkusim na Preckov, vypada schopne a kousek od dalnice, jinak treba Vela vypada paradne
  Re: Glockner - STÜDLGRAT 12.11.2017 Nebyl jsem tam, ale z dostupných informací je jasné, že celkově je podmínka je zimní, prašanová, lyž
Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Ahoj,
chci se zeptat, na strankach steny na smichove (praha) jsem narazil na cenik za nelezouci deti.
Aneb 60Kc pres tyden a 80Kc o vikendu.
Rozumim tomu spravne, ze zacali vybirat penize i za dite co si hraje v koutku?
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 no, furt ho můžeš nechat bezplatně venku uvázaný u stojanu na kola. Na rozdíl od auta.
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Asi na to lze hledet tak ze zrizeni /provoz detskeho koutku neco stoji (nebo aspon zabira misto kde
  Re: Smichoff - dite v koutku 09.11.2017 Neni tam treba s detma nejaky dlouhodoby problem, na ktery si lezci (co si jdou zatrenovat a zalezt)
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak ale tohle je trochu mimo. ten jejich koutek je spis k placi. jako spestreni pro dite fajn, ale v
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Ty jsi drsoň. Tak tam nechoď, ne? Choď na tu Ruzyň. Nech haranta doma. Jestli je ze 4 hodin v koutku
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Chodime dopoledne, kdy je lezcu malo a deti vzdy nekdo hlida, aby se nemotali. Co je na tom k zasnut
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K žasnutí je, jak si všichni rodiče myslí, že se na ně a jejich ratolesti všichni a všude třesou. Ať
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Tak svoje decko ber do tech hernicek s tou vyssi urovni a ne na stenu. Beztak z toho bude mit dite m
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Souhlasím. Sám jsem tam kvůli harantům a nesoudným matkám přestal chodit. Naštěstí se dá chodit jina
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Jo, pride mi to jako malo, na to jak tam deti prekazi a jakej bordel tam nadelaj. Osobne bych na lez
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 nelezoucí nesamostatný děti nemají na stěně co dělat. onehdá jsem nadávál jak špaček, fotříci si lez
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 obecnou vlastnosti deti je ze behaji a rvou, rika se tomu ze si hraji. bych rekl ze rodice mensich d
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Rekl bych, ze momentalne je to tak, ze lezci bez deti prekypuji toleranci k tem detem a jejich rodic
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 děcka co nejsou schopný samostatnýho ukázněnýho lezení, nemají na stěně co dělat. je to nebezpečné a
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak o tom, ze neukaznene deti bez dozoru na stene nemaji co delat se snad nikdo nepre. ale souvislos
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 vývojově bych to viděl následovně: rodiče tam začali tahat děcka, děcka začaly dělat bordel, fajn ud
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 jo ale to je presne to co rikam, tolerance a schopnost vcitit se do druhych by mela byt oboustranna.
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Tak ale to je orece uplne jine tema. Jestli se plati nesmyslnej poplatek za ubihej detskej koutek, n
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 To uz pak je vlastne otazka, ktera v sobe rovnou obsahuje tvrzeni ("nesmyslnej poplatek").
    Re: Smichoff - dite v koutku 14.11.2017 Hele to si měl říct že tě tam ty děti štvou, nějak bysme to vyřešily.
A k tomu že nemaj děti
      Re: Smichoff - dite v koutku 14.11.2017 Co dodat, konečně normální, lidský a empatický koment. Dík
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Pokud je v poznámce na stránkách stěny napsáno "nelezoucí děti využívající dětský koutek platí
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K ziskani objektivniho pohledu doporucuji si poridit vlastni deti. A co ti lezci, jejichz deti jsou
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 K ziskani objektivniho pohledu doporucuji popremyslet nad tim, ze tve deti jsou ostatnim u prd... Ma
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Přesně, není lepší pocit, než být v bouldru na max v každém kroku na pád a vběhne pod tebe dítě. Na
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Taky uz jsem takto jednou prelezl boulder, ktery vzdoroval az hanba..
No a taky jsem jednou n
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 A je to ještě povolený doping nebo už je to přes čáru? Každopádně to konečně dal!
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Uz jsem i videl, kdy to naopak z toho stresu nekdo nedal. A bylo mne toho lezce dost lito, protoze s
          Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Pokud to ovsem neni otyle dite.
  Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 pozor, koho nedojebou hrající si děti, dojebe žlutý sliz v pánské sprše.
Se zvýšením vstupnéh
    Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 jo, šatny, hajzly a sprchy jsou poněkud eklhafliš a jaksi v nepoměru s úrovní (stěny a vstupného). m
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 mně by třeba nevadilo chodit chcát ven za tu bouldr desku. stejně mám pocit, že na hajzlu se nejvíc
        Re: Smichoff - Záchod 10.11.2017 Na záchodě jsou si všichni rovni. Je to ideální prostředek pro vyřešení otázky nenávisti - pozor nep
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Divate se to na moc mainstreamove. Nase stena neni mainstream ani populisticka, tak prirozene na pop
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 tak to jsi mimo, ten ceník je dost mainstreamovej.
jestli to chcete mít punk, to jste tam měl
      Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 nebuď rozmazlenej. Na skalách taky nemáš sprchy.
        Re: Smichoff - dite v koutku 10.11.2017 Jak kde nejsou. Ale je fakt, že psí hovna tomu na Offu vyloženě chybí. Jinak je tam už opravdu asi v
    Re: Smichoff - dite v koutku 12.11.2017 Mám dojem že nelezoucí děti tam platily vždycky, akorát teď to nějaká lezoucí mamina rozmázla na fej
Slabé pipinky 09.11.2017 Ahojte Borci,
s kámoškama se chceme začít zlepšovat..prsty máme už silné dost (jako většina holek), ale když příjde převis a kroky do ramen tak si ani neškrtnem. Poraďte jak si máme my slabé bábovky pořídit silnejší ramena? Kliky, shyby..nebo něco
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Dost pomáhá skákání na uších. Ne, vážně, více shybuj.. Na hrazdě. Nadhmatem. Když tři jsou max, tak
    Re: Slabé pipinky 10.11.2017 To, co je razeno vyse je divny trenink vytrvalosti. Zakladem pro navyseni maximalky (nejen v lezeni)
      Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Prave precizne delany shyby jsou nejlepsi zpusob jak si nekde neco urvat nebo natahnout. Tj kdyz jde
        Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Tak zalezi co pri danem (lezeckem) kontextu predstavis pod slovem "precizni", ze?
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Nechci nikoho výše urazit, ale shyby jsou dobrý spíš jen na machrování. Jistě, posilují se při tom r
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Asi to zalezi, treba zrovna vytrvalost se podle me (rekneme ze treba do 7c, ikdyz to jsou pro me vod
      Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Jo to co píšeš dává smysl, ale oba se shodnem na tom, že na lezení se v našich stupních (okolo 7a) n
        Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Pěkný, ale uvědomujete si chlapi, že netušíte co si holky myslí, že "leze většina holek",
          Re: Slabé pipinky 12.11.2017 myslím, že i s tebou se shodnu. Nahoře jsem psal trošku obsáhleji: lézt, lézt a lézt a při lezení ne
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Na shyby bacha.
Zkus fyzioterapeuta nebo trenera v posilce.
Jinak treba googl...
  Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Doporučil bych začátečnický tréninkový program Paxiho Usobiagy - aplikace Zlagboard.
    Re: Slabé pipinky 10.11.2017 Doporucil bych Rum. Hodně. A při pohodovém popíjení si na netu najít něco o treninku.....třebaaaa o
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Doporučuji jako pomoc při shybech využít odporovou gumu.
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Určitě bych se více než na shyby soustředil na celkové posílení středu těla. Takže jak už někdo psa
    Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Taky mi přijde, že 3 shyby na babu není málo a jestli jsou i prsty dobrý, tak asi chybí v převisech
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Chybí ti technika.
V převisech se musíš hejbat jinak než v kolmici.
Vytáčet se ...
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 jestli tě nebaví viset na hrazdě nebo lámat prsty na campusu tak lez převisy, převisy a převisy. od
  Re: Slabé pipinky 11.11.2017 Taky si už dlouho říkám, jestli se mám těmi shyby zabývat. Neudělám ani jeden, vylezu 6c. Že bych s
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Já bych měl být zticha, pač jsem na tom jen o trochu líp (7a-7a+ a to spíš v kolmáčích- v Kras), ale
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Kdysi jsem cetl prohlaseni Erica Horsta, ze vetsina zenskych lezkyn muze dosahnout vyrazneho a rychl
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 jestli chceš dobře shybovat, shybuj. jestli chceš dobře kampusovat, kampusuj. jestli chceš dobře léz
    Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Lezeni previsu je hlavne trenink techniky a vytrvalosti. Tem ostatnim dulezitym vecem to moc neda. P
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Těžko radit konkrétně na nekonkrétní popis toho, jak na tom jste.
- jak dlouho lezete?
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Ještě k těm shybům (ale vlastně k čemukoli, co vám tu někdo poradí):
Poradit konkrétní cvik b
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Ahoj, tak když už tu radí každý, taky něco napíšu, ať je v tom pořádný guláš. Myslím, že by jste nic
    Re: Slabé pipinky 12.11.2017 souhlas a palec nahoru
      Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Přidám vlastní zkušenost holky lezkyně. Vím přesně o čem mluvíte, nelezu nic zázračného, ale zároveň
        Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Taky mám se slabými rameny a čím vším ještě problém a jde to přiměřeně dobře trénovat na bouldrovce.
  Re: Slabé pipinky 12.11.2017 Tak zařadil bych bouldrovku a lezení převisů a stropů po dobrých chytech klidně. Pokud jde o posílen
  Re: Slabé pipinky 13.11.2017 zkus zařadit posilovnu aspon jednou týdně (přes zimu stačí). nějaký mrtvý tahy, dřepy, posílit ramen
    Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Posilovat na strojích funkčně je mnohem těžší než pouze vlastním tělem, protože stroje jsou dělaný n
      Re: Slabé pipinky 14.11.2017 píšu tam něco o strojích? nauč se číst :)
        Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Ja ho chapu. Pravdepodobne zna posilovny z obrazku, pripadne byl v nejake pseudoposilovne a na zakla
          Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Právě nedostatečnou komplexnost nebo lépe funkčnost jsem "posilovnovým cvikům" vyčítal. Sh
  Re: Slabé pipinky 13.11.2017 Jestli chcete lézt slušně převisy, je potřeba lézt převisy. Pro začátek třeba převislé hrany, kde lz
    Re: Slabé pipinky 14.11.2017 No nevím zda zrovna anearobní vytrvalosti svalů paží a horní poloviny těla něco efektivně přidá 30 m
      Re: Slabé pipinky 14.11.2017 Vyzkoušeno. Ty ruce jsou též věc somatotypu, ale pokud zrovna nemáš 50 kilo, jde silové lezení (a ne
Topo Jerica + Chulilla 09.11.2017 Ahoj, znáte prosím oblast ve Valencii Jerica (Xerica)? jedná se o jednu z oblastí poblíž Chulilly. Marně sháním na tuhle oblast průvodce. Nevím, jestli to není např. v topu z Chulilly - můžete mi prosím dát někdo nějaký tip? Na netu jsem toho našel celkem
  Re: Topo Jerica + Chulilla 09.11.2017 hh, tak nic, už jsem to našel - jedná se o průvodce Roca Espana, Costa Blanca North, Sport Climbing
Levne 7a 08.11.2017 Cau, poslednich par mesicu se venuju treningu a ikdyz to delam spis jen tak od oka, je videt nejake zlepseni. Rad bych konecne prelezl nejake 7a a hledam doporuceni na neco vhodneho treba v Jure nebo i v okoli Prahy, nemusi to byt zrovna nejlehci 7a sirok
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Přelez 6b a zvedni si to v deníku na 7a.
    Re: Levne 7a 08.11.2017 Dobry napad ale mne nejde o body :D
    Re: Levne 7a 08.11.2017 A urcite to muze byt zajimavejsi diskuze nez ta s Turkem.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Zelená na Smichaci a fialová na Ruzyni. Ale spechej ať ti je nesundaj.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Zelená na Smichaci a fialová na Ruzyni. Ale spechej ať ti je nesundaj.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Ocel a Olovo (nebo jak se jmenuje ta varianta za 8) na Srbarne je tusim povazovana za vcelku schůdno
  Láce 7a 08.11.2017 Roviště: Přepište Dějiny, Local Hero, Pán Větrů
Srbsko: Kamenná tvář
Jura: Hessisch Ro
    Re: Láce 7a 08.11.2017 Ty jsi tak krutej az to boli... Kazdej tyhle cesty zna.
      Re: Láce 7a 08.11.2017 HMM a?
        Re: Láce 7a 08.11.2017 Kazdej vi, ze to jsou sakra tezky osmy
          Re: Láce 7a 08.11.2017 A?
            Re: Láce 7a 08.11.2017 když si vůl, tak B
          Re: Láce 7a 10.11.2017 Local Hero je sakra tezka osma...? No, neprijde mi.
            Re: Láce 7a 10.11.2017 Zalezi jak se na to divas, je tam trochu neprijemny cvakani s delsim padem na rovistove pomery, jina
              Re: Láce 7a 10.11.2017 Delsi pad?
                Re: Láce 7a 10.11.2017 jj, podlahu tam nedas, ale nahore se tezko cvaka nyt, tak se musi nadlezt driv nez se cvakne a kdyz
                  Re: Láce 7a 10.11.2017 Tak tohle misto jsem tam nepotkal... vzlastni.
  Re: Levne 7a 08.11.2017 Harlinovi pohrobci jsou na Moravský kras velmi přijatelná osma... ale máš to trochu dál
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Ale zas je na poměry krasu velmi pěkně zajištěná a není ani moc oklouzaná. Pro začinajícího osmičkář
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Ale zas je na poměry krasu velmi pěkně zajištěná a není ani moc oklouzaná. Pro začinajícího osmičkář
  Re: Levne 7a 09.11.2017 V Juře ani v okolí Prahy žádná 7a nenajdeš, v toho zřejmě pramení uštěpačné odpovědi.
Ale to
    Re: Levne 7a 09.11.2017 "V Juře ani v okolí Prahy žádná 7a nenajdeš, v toho zřejmě pramení uštěpačné odpovědi."
      Re: Levne 7a 09.11.2017 V Juře žádné 7a není. To je prostě fakt, s kterým nic neuděláš.
A až tam jednou pojedeš, tak
        Re: Levne 7a 10.11.2017 Větší kravinu jsem už dlouho nečetl.
          Re: Levne 7a 10.11.2017 Tak mi jedno 7a z Jury napiš.
            Re: Levne 7a 10.11.2017 asi jsem debil, ale vůbec ti/tomu nerozumím. Asi je v tom nějaký rébus, nebo hluboká myšlenka, ale n
              Re: Levne 7a 10.11.2017 Ja myslim, ze jde jen o to, ze ta myslenka je naopak velmi melka... Resp. prijde jako velmi hluboka
        Re: Levne 7a 10.11.2017 tak to mi vysvetli, nejak jsem to nepochopil, ackoliv jsem v Jure dost casto
          Re: Levne 7a 10.11.2017 Protože tam žádné nikdo nenatloukl a proto ho ani nikdo neuvedl v průvodci.
            Re: Levne 7a 10.11.2017 fakt? Tak jsem asi lezl nekde jinde...
              Re: Levne 7a 10.11.2017 7a / 8 . Fndim / Kurvafandim.
  Re: Levne 7a 09.11.2017 v krase Anarchie, čína, black star, brazílie, atd atd
    Re: Levne 7a 09.11.2017 hlavne do toho nezapomen brusle...
  Re: Levne 7a 09.11.2017 Jestli chces levnou cestu dej si Lidu, sice to neni osmicka, ale vlastne skoro jo. :-D
    Re: Levne 7a 09.11.2017 Na tyhle požadavky na cestu by mohla vyhovovat Bechyně.
  Re: Levne 7a 09.11.2017 Na Rovišti Španělský lži nebo Woodoo, když si to dobře zkrokneš
Na Srbsku Michalova nebo Uncl
    Re: Levne 7a 10.11.2017 Woodoo je docela ostry, hlavne pokud nema rad male listy. Ale asi ano, ale hlavne v zime. Pro me v t
    Re: Levne 7a 10.11.2017 v porici... prasna 8
    Re: Levne 7a 10.11.2017 Black jack na Srbsku...
      Re: Levne 7a 10.11.2017 Nechce bouldrové problémy - na Black Jacku jsou hned 2 místa:
- překonání hrany prvního převí
mapy.cz 07.11.2017 mapy.cz po dohode s horosvazem pridali kopec lezeckych oblasti - napr. vezicky v Ostrove: https://mapy.cz/s/2blJj - malo by to byt aj v offline apk
  Re: mapy.cz 07.11.2017 V aplikaci mapy.cz skály z horosvazu jsou, ale momentálně ne v offline režimu. Bohužel.
  Re: mapy.cz 07.11.2017 Takže z čeho vedení Horosvazu (především Petr Jandík a Honza Bloudek) podezíralo Skalní oblasti (Zde
    Re: mapy.cz 07.11.2017 nemyslím si že je apriori špatně provázání s nejlepším tuzemským mapovým serverem. je to poměrně sil
      Re: mapy.cz 07.11.2017 Konečné znění smlouvy bylo věcí VV a právníků Seznamu a neznám ho, ale principem je bártr.
        Re: mapy.cz 07.11.2017 Ano, potvrzuji. Dostali jsme za to sto samolepek s logem seznam.cz. Smlouvu ale take neznam, ta je o
      Re: mapy.cz 07.11.2017 Bohužel ČHS automaticky nezveřejňuje své smlouvy, takže nevíme. Dohadovat se můžeme, analogicky je t
        Re: mapy.cz 07.11.2017 Jako obvykle se Jakub Turek "záměrně mýlí". Důvodem ukončení spolupráce se Zdeňkem bylo od
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Máš pravdu, že roku 2013 jste si nechali od CVK formálně odhlasovat, aby se Horosvaz odtrhnul od Ska
            Re: mapy.cz 08.11.2017 Tady ses mimo. Se strnadem CHS posral zasadni vec, a to, ze si neohlidal, ze data, ktera tam dobrovl
              Re: mapy.cz 08.11.2017 Ale ona ta data u Strnada patřila ČHS... Taky je všechny odevzdal, když to po něm ČHS chtěl :-) Jiná
                Re: mapy.cz 08.11.2017 OPět se Jakub Turek účelově mýlí. Zdeněk Strnad neodevzdal žádná data o údržbě skal, neodevzdat GPS
                  Re: mapy.cz 08.11.2017 V tomhle si ale imho muzete podat se Strnadem ruce, ne?
                    Re: mapy.cz 08.11.2017 Myslím, že ne. Je tu řada rozdílů. Jen taková perlička: Strnad chtěl po hasičích miliony za svůj IZS
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Licence je stejna. Takze myslim, ze ano.
                        Re: mapy.cz 09.11.2017 Taková babišovská diskuse.
Turek se zeptá jak je to s licencí a Jandík mu odepíše, že lže. <
                          Re: mapy.cz 09.11.2017 Tak jeste mohl po vzoru dalsiho exota "odpovedet": "To vubec neni pravda. Tak to jste
                            Re: mapy.cz 10.11.2017 S tou licencí ČHS to asi nebude tak jednoduché, jak Petr Jandík tady předhazuje, a také smlouva se S
                              Re: mapy.cz 10.11.2017 Tak to se dalo vytusit z "odpovedi" Petra Jandika na tu licenci, ze konkretne o ni nechce
                                Re: mapy.cz 10.11.2017 No právě. Ale oficiální odpověď ČHS bych přece jenom očekával. Ona ta licence má totiž sílu normální
                                  Re: mapy.cz 10.11.2017 Ozvala se mailem paní Valentová ze sekretariátu ČHS, že prý odpoví během příštího týdne. Netušil jse
                                    Re: mapy.cz 10.11.2017 Tak nejdriv se musi poladit stanoviska. To chce cas.
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Petře, nikomu nenadávám! Dokonce ani Českému horolezeckému svazu, prosím.
                  Re: mapy.cz 08.11.2017 1) No když jste ho o ně tehdy nepožádali a ani na výslovné upozornění je nechtěli... Tak to je pak t
                    Re: mapy.cz 08.11.2017 Zase lež. Bloudek o ně žádal, ale nebylo vyhověno. Ostatně nevím proč Strnad stále zadržuje data o ú
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Ta licence by me take zajimala. Ale chapu, ze prozradit ji asi mene atraktivni nez vykrikovat, ze ne
                      Re: mapy.cz 08.11.2017 Jak zadržuje data? To je někde krade? Vždyť už VV ČHS přece dávno řekl, že vše už je vyřešeno a obě
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Teda pamet je zradna, o tom zadna... Ale takhle jednoduche to teda nebylo. Rozhodne vase doprovodna
            Re: mapy.cz 08.11.2017 vono to bylo možná ještě výrazně jednodušší. z mého pohledu je to asi takto: voni ti pánové odvedli
              Re: mapy.cz 08.11.2017 Myslis, ze by byl rev? SO mely pred tim nez zacala ta nechutna pretahovana docela podporu. Skoro si
                Re: mapy.cz 08.11.2017 Tehdy ještě málokdo ve vedení ČHS měl představu, jak je to cenná věc a jak je to důležité pro členst
    Re: mapy.cz 07.11.2017 Anketa čtenářů o tom, kolik procent pravdy má Jakub Turek ve svých tvrzeních o ČHS (      Re: mapy.cz 07.11.2017 Překlep, 100% pravdu.
        Re: mapy.cz 07.11.2017 O pravdě se hlasovalo za komunismu. Jinak nemá verifikace s veřejným míněním, zvláště na jednom webí
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Nejpřesnější způsob verifikace hodnoty libovolné fyzikální veličiny je nechat o té hodnotě hlasovat
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Ne sorráč, asi by mi vlastně mělo vadit, že horosvaz bude mít z práce dobrovolníků traffic díky link
              Re: mapy.cz 07.11.2017 Špatné na celé věci je to, že se mění pravidla za pochodu neboli se přechází z jedné licence na druh
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Skoda, ze se tedy neslo touto cestou rovnou za Stranada, ze? Tehdy tato cesta byla jeden ze strasaku
        Re: mapy.cz 07.11.2017 A pouhych 15% si mysli, ze ma pravdu na 0%!
Btw. mate to nejak osetrene proti robotum
          Re: mapy.cz 07.11.2017 Aniž bych Petra nějak podezříval, ale je to ještě jednodušší - téměř všechny weby mají jednu z funkč
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Takhle jsem teď na místě vytvořil anketu u nás:
goo.gl/EBKioX
Čísla j
            Re: mapy.cz 07.11.2017 Robot projizdi odkaz za odkazem pri budovani indexu. Tim muze "odkliknout" i kazdy hlas v
      Re: mapy.cz 07.11.2017 No to si tu skalu 0 - 100% Petre spatne diskretizoval. Chtelo to rozdelit po jednom procentu. Pak by
      Anketa Turek 08.11.2017 Krásný příklad manipulace s anketou. Když už, tak by bylo dobré napsat komplet výsledky. Nejvíc % zí
        Re: Anketa Turek 08.11.2017 Souhlasim. Ta interpretace Petra Jandika, resp. ten doprovodny text ("pouhych 17%") me nah
  Re: mapy.cz 08.11.2017 Čím čertu dobře, peklem se ti odmění. To že jsou skály na mapy.cz je dobře, ať už pro nás, tak třeba
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Lezení je sport jako třeba fotbal, ten má v mapách také vyznačené stadiony...
      Re: mapy.cz 08.11.2017 Ty stadiony se většinou snáze najdou i bez mapy :-) .
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Skoda, ze jste netrpeli takovym preziravym nadhledem i za Strnada, mohlo se usetrit spoustu rozporu,
  Re: mapy.cz 08.11.2017 Do databáze jsem přispíval, a stále se příležitostně přispívat snažím. Jak to bylo historicky se SO,
    Re: mapy.cz 08.11.2017 Od zveřejnění spolupráce se seznam.cz mi chodí asi tak třikrát týdně mail se zpřesněním souřadnic, n
      Re: mapy.cz 08.11.2017 Díky za objasnění. Pokud jde o vzájemnou spolupráci, a "terénní jednotky" seznamu s tím ta
        Re: mapy.cz 08.11.2017 Takže vlastně je všechno v pořádku, že jo?
A v smutném tichu jedou dál a dál
m
          Re: mapy.cz 08.11.2017 Nevidím nic špatného na vzájemné loajalitě. Nic to ovšem nemění na tom, že ta smlouva by mi stejně z
      Re: mapy.cz 08.11.2017 A red jeste o odpoved, prosim! Take by mel zajimala. Pro jednoduchost repost dotazu:
"Za
  Re: mapy.cz 08.11.2017 stačí napsat na mapách.cz do vyhledávače "lezecký teren"
1
...
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
...
2263
bouldering okolo Brna Jedu na vikend do vinnyho sklipku kousek od Brna, nemate tip na bouldrovou oblast nekde v okoli (mezi Prahou a Brnem)? idealne zadna kvak-oblast, suchy kameny, slunicko, snadny pristup, pruvodce na webu..:D diky za smysluplny odpovedi! climbee 14:34:55 14.11.2017odpovědět
  Re: bouldering okolo Brna Zkus se podívat na průvodce na javaanes v mapách či přímo záložce pro bouldery Kuba 15:27:41 14.11.2017odpovědět
  Re: bouldering okolo Brna nechceš toho trochu moc v tomhle počasí? podívej se na oblasti na bouldering.cz 08:39:48 15.11.2017odpovědět
    Re: bouldering okolo Brna diky za tipy, zkusim na Preckov, vypada schopne a kousek od dalnice, jinak treba Vela vypada paradne jen trochu z ruky climbee 09:26:51 15.11.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: