Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ferrata Děčín16.11.2017
Nevíte někdo prosím jestli je možné jít na Pastýřskou stěnu v Děčíně i v listopadu? Dostala se ke mně informace, že je otevřená jen od dubna do října.

 ferrata Děčín16.11.2017
Nevíte někdo prosím jestli je možné jít na Pastýřskou stěnu v Děčíně i v listopadu? Dostala se ke mně informace, že je otevřená jen od dubna do října.

 Krupky a trening15.11.2017
Tak jsem si precetl, ze bych mel po treningu sporadat 20g bilkoviny, aby mi pak poradne rostl bicak a trening se dobre zuzitkoval. Tak si tu sedim s maxi balenim Canto arasidovych krupek, ctu o trenovani a co nevidim. To baleni obsahuje skoro 30g bilkovin
 what a surprise15.11.2017
arašídy = podzemnice olejná = luštěnina = spousta bílkovin

nic to nemění na tom, že c
 Re: Krupky a trening15.11.2017
Spektrum aminokyselin v tom je bidny resp. neni ani zdaleka uplny. A navic s tim prijmes hromady sra
 Re: Krupky a trening15.11.2017
když si k tomu dáš ještě 200g hovězího, tak to bude ok
 Re: Krupky a trening16.11.2017
Tuk a vlaknina zpomaluji vstrebavani zivin, proto se po treninku nemaji jist. Nekdo pije po treninku
  Re: Krupky a trening16.11.2017
trochu si protiřečíš. nejdřív píšeš nejíst tuk a vlákninu, potom píšeš, najíst se do 2 hodin... žeru
   Re: Krupky a trening16.11.2017
Myslim, ze si moc neprotireci. Ani to jidlo nijak nespecifikuje, tak je asi na tve predstave co si p
   Re: Krupky a trening16.11.2017
Ano, po tréninku je krev ve svalech a trávení nejede, proto se dává např BCAA a pak rychlý protein,
    Re: Krupky a trening17.11.2017
Rekl bych, ze momentalne se razi smer, ze dlouhodobejsi nocni proteiny (micelarni kasein, ne kaseina
     Re: Krupky a trening17.11.2017
Jo, názory se různí. Osobně jsem micelární kasein zkusil taky, nějaké zřetelné výhody jsem nepociťov
      Re: Krupky a trening18.11.2017
Jasny. Jsou nejaka obecna pravidla, ale je nutne je vzdy uzpusobovat individualne a premyslet, proc
       Re: Krupky a trening20.11.2017
Hydrolyzovanej kasein jsem slyšel přiznávám prvně, ale už jsem dohledal -zajímavé. Docela by mě zají
        Re: Krupky a trening20.11.2017
vynechávat sacharidy,jakožto základní palivo?...
         Re: Krupky a trening20.11.2017
Mluvím teď o nějaké formě sacharidu hned po tréninku. Jinak jím +- normálně (snažím se rozumně), tak
          Re: Krupky a trening21.11.2017
jaký problém s fruktozou a vlákninou? z vlastní zkušenosti můžu žrát po tréninku co chci (rozumě, ne
          Re: Krupky a trening21.11.2017
Tyvogo tohle je hrozná platforma pro takovou debatu s těma odpověďma:) No IMHO sacharidy po tréninku
  Re: Krupky a trening16.11.2017
Jist bezprostredne po treninku se udajne nema, dokud se telo zabyva prokrvenejma svalama, nechce se
   Re: Jidelnicek lezce16.11.2017
Cau, tak by me zajimalo jestli se da nekde najit idealni jidelnicek pro lezce. Co na snidani, co na
    Re: Jidelnicek lezce16.11.2017
Ja jsem se dost naucila ve fb skupince fitness motivation. Trochu to tam prehanej, vsichni resej mak
    Re: Jidelnicek lezce16.11.2017
Pravi lezci se stravuji jen vesmirnou pranou. Tu muzes rano, v poledne, vecer, ale i v noci a klidne
     Re: Jidelnicek lezce16.11.2017
Největší prásky jsem přelezl po dvou točených a jednom kafi a cigáru na Koupáku nalačno hned po ránu
   Re: Krupky a trening16.11.2017
Respektive nasel jsem neco jako tohle, ale neni to primo pro lezce, ale pro "highschool atleta&
    Re: Krupky a trening16.11.2017
musíš googlit chytřeji. Třeba tohle:
 Výlet na Krétu15.11.2017
Ahoj, jedeme příští týden  lézt na Krétu spolu s Hůlkou a pokud by se tam někdo v tu dobu vyskytoval nebo se chtěl přidat, tak je vítán. Chceme objekt  pár zavedených oblastí jako je Agiofarago  nebo Tersanas cave a pak máme plány na východ
 Re: Výlet na Krétu15.11.2017
To jako s tim zpevakem? Bude tam zpivat? Co leze? Bere s sebou i statni vyznamenani?

 Výlet na Krétu15.11.2017
Ahoj, jedeme příští týden  lézt na Krétu spolu s Hůlkou a pokud by se tam někdo v tu dobu vyskytoval nebo se chtěl přidat, tak je vítán. Chceme objekt  pár zavedených oblastí jako je Agiofarago  nebo Tersanas cave a pak máme plány na východ

 ČHS - Soutěž o fotografie - licence?15.11.2017
Kvalitní fotky k volnému použití jsou dnes relativně nedostupné zboží. Co prosím znamená "další využití fotek"? Tyto věci by měly být řešeny přes licenci, kde bude jasně specifikováno jak a za jakých podmínek mohou být fotky použity. Ať si pak a
 Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence?15.11.2017
Úplně se nabízí fotka s Tomášem Binterem ml. a k tomu "Dobré výsledky i v r. 2018 přeje ČHS.&qu
  Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence?15.11.2017
No hlavně jde o to, že i fotka s Binterem, pokud je kvalitní, může mít mnoho využití. Od ilustrace v
 Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence?15.11.2017
Dovolte, abych upřesnil : Výherní fotografie bude využita pouze a jen jako podklad pro vyhotovení PF
  Re: ČHS - Soutěž o fotografie - licence?15.11.2017
OK, děkuji. Asi by bylo dobré to opravit i v původním textu.

 bouldering okolo Brna14.11.2017
Jedu na vikend do vinnyho sklipku kousek od Brna, nemate tip na bouldrovou oblast nekde v okoli (mezi Prahou a Brnem)? idealne zadna kvak-oblast, suchy kameny, slunicko, snadny pristup, pruvodce na webu..:D diky za smysluplny odpovedi!
 Re: bouldering okolo Brna14.11.2017
Zkus se podívat na průvodce na javaanes v mapách či přímo záložce pro bouldery
 Re: bouldering okolo Brna15.11.2017
nechceš toho trochu moc v tomhle počasí? podívej se na oblasti na bouldering.cz
  Re: bouldering okolo Brna15.11.2017
diky za tipy, zkusim na Preckov, vypada schopne a kousek od dalnice, jinak treba Vela vypada paradne

 Glockner - STÜDLGRAT11.11.2017
Ahoj, někdo poslední dobou na hřebeni? Jaké jsou podmínky? Díky
 Re: Glockner - STÜDLGRAT12.11.2017
Nebyl jsem tam, ale z dostupných informací je jasné, že celkově je podmínka je zimní, prašanová, lyž

 kdo z vas si dal tohle free solo :)10.11.2017
https://praha.idnes.cz /petrinska-rozhledna-lezec-vylezl-na-vrchol-fec-/ praha-zpravy.aspx?c=A171110_090134_ praha-zpravy_rsr (tri mezery)

 Smichoff - dite v koutku09.11.2017
Ahoj,
chci se zeptat, na strankach steny na smichove (praha) jsem narazil na cenik za nelezouci deti.
Aneb 60Kc pres tyden a 80Kc o vikendu.

Rozumim tomu spravne, ze zacali vybirat penize i za dite co si hraje v koutku?
 Re: Smichoff - dite v koutku09.11.2017
no, furt ho můžeš nechat bezplatně venku uvázaný u stojanu na kola. Na rozdíl od auta.
 Re: Smichoff - dite v koutku09.11.2017
Asi na to lze hledet tak ze zrizeni /provoz detskeho koutku neco stoji (nebo aspon zabira misto kde
 Re: Smichoff - dite v koutku09.11.2017
Neni tam treba s detma nejaky dlouhodoby problem, na ktery si lezci (co si jdou zatrenovat a zalezt)
  Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
tak ale tohle je trochu mimo. ten jejich koutek je spis k placi. jako spestreni pro dite fajn, ale v
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Ty jsi drsoň. Tak tam nechoď, ne? Choď na tu Ruzyň. Nech haranta doma. Jestli je ze 4 hodin v koutku
    Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Chodime dopoledne, kdy je lezcu malo a deti vzdy nekdo hlida, aby se nemotali. Co je na tom k zasnut
     Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
K žasnutí je, jak si všichni rodiče myslí, že se na ně a jejich ratolesti všichni a všude třesou. Ať
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Tak svoje decko ber do tech hernicek s tou vyssi urovni a ne na stenu. Beztak z toho bude mit dite m
    Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Souhlasím. Sám jsem tam kvůli harantům a nesoudným matkám přestal chodit. Naštěstí se dá chodit jina
 Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Jo, pride mi to jako malo, na to jak tam deti prekazi a jakej bordel tam nadelaj. Osobne bych na lez
 Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
nelezoucí nesamostatný děti nemají na stěně co dělat. onehdá jsem nadávál jak špaček, fotříci si lez
  Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
obecnou vlastnosti deti je ze behaji a rvou, rika se tomu ze si hraji. bych rekl ze rodice mensich d
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Rekl bych, ze momentalne je to tak, ze lezci bez deti prekypuji toleranci k tem detem a jejich rodic
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
děcka co nejsou schopný samostatnýho ukázněnýho lezení, nemají na stěně co dělat. je to nebezpečné a
    Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
tak o tom, ze neukaznene deti bez dozoru na stene nemaji co delat se snad nikdo nepre. ale souvislos
     Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
vývojově bych to viděl následovně: rodiče tam začali tahat děcka, děcka začaly dělat bordel, fajn ud
    Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
jo ale to je presne to co rikam, tolerance a schopnost vcitit se do druhych by mela byt oboustranna.
  Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Tak ale to je orece uplne jine tema. Jestli se plati nesmyslnej poplatek za ubihej detskej koutek, n
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
To uz pak je vlastne otazka, ktera v sobe rovnou obsahuje tvrzeni ("nesmyslnej poplatek").
  Re: Smichoff - dite v koutku14.11.2017
Hele to si měl říct že tě tam ty děti štvou, nějak bysme to vyřešily.
A k tomu že nemaj děti
   Re: Smichoff - dite v koutku14.11.2017
Co dodat, konečně normální, lidský a empatický koment. Dík
 Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Pokud je v poznámce na stránkách stěny napsáno "nelezoucí děti využívající dětský koutek platí
  Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
K ziskani objektivniho pohledu doporucuji si poridit vlastni deti. A co ti lezci, jejichz deti jsou
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
K ziskani objektivniho pohledu doporucuji popremyslet nad tim, ze tve deti jsou ostatnim u prd... Ma
  Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Přesně, není lepší pocit, než být v bouldru na max v každém kroku na pád a vběhne pod tebe dítě. Na
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Taky uz jsem takto jednou prelezl boulder, ktery vzdoroval az hanba..
No a taky jsem jednou n
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
A je to ještě povolený doping nebo už je to přes čáru? Každopádně to konečně dal!
    Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Uz jsem i videl, kdy to naopak z toho stresu nekdo nedal. A bylo mne toho lezce dost lito, protoze s
     Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Pokud to ovsem neni otyle dite.
 Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
pozor, koho nedojebou hrající si děti, dojebe žlutý sliz v pánské sprše.
Se zvýšením vstupnéh
  Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
jo, šatny, hajzly a sprchy jsou poněkud eklhafliš a jaksi v nepoměru s úrovní (stěny a vstupného). m
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
mně by třeba nevadilo chodit chcát ven za tu bouldr desku. stejně mám pocit, že na hajzlu se nejvíc
    Re: Smichoff - Záchod10.11.2017
Na záchodě jsou si všichni rovni. Je to ideální prostředek pro vyřešení otázky nenávisti - pozor nep
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Divate se to na moc mainstreamove. Nase stena neni mainstream ani populisticka, tak prirozene na pop
    Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
tak to jsi mimo, ten ceník je dost mainstreamovej.
jestli to chcete mít punk, to jste tam měl
   Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
nebuď rozmazlenej. Na skalách taky nemáš sprchy.
    Re: Smichoff - dite v koutku10.11.2017
Jak kde nejsou. Ale je fakt, že psí hovna tomu na Offu vyloženě chybí. Jinak je tam už opravdu asi v
  Re: Smichoff - dite v koutku12.11.2017
Mám dojem že nelezoucí děti tam platily vždycky, akorát teď to nějaká lezoucí mamina rozmázla na fej

1   ...   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 ferrata Děčín
Nevíte někdo prosím jestli je možné jít na Pastýřskou stěnu v Děčíně i v listopadu? Dostala se ke mně informace, že je otevřená jen od dubna do října.
honza15:28:24 16.11.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi