Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
13.Smetanová 10887
14.Novák 10787
15.Lebloch 10647
Bouldry:
13.Břicháček 10175
14.Vaňous 10103
15.Šípek 10075
Hory:
10.Hess 4095
11.Zvonková 4029
12.Černý 3878

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231333 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 dobra lajna02.12.2017
https://tinyurl.com/y8jtf8rt
 Re: dobra lajna02.12.2017
A ve videu žádná reklama!
Poslední dobou nevídané...

 HARD WAY28.11.2017
Zoli Pál prodává svoje boty :-D :-D
 Re: HARD WAY28.11.2017
No a co jako. Tvl. tohle nema konce. Kdy konecne nechate tech nechutnych urazek a posmesku.
 Re: HARD WAY29.11.2017
Tak tezko ti na zaklade jen tohoto popisu poradime, zda ti budou sedet a vyhovovat pro tve pouziti p

 Bolest prstu - léčba27.11.2017
Čau lidi.. drobet jsem to přehnal s trénováním a začala mě bolet šlacha na prsteníčku (spodní článek prstu jako vždy.. nemam to prvně). Když se to stalo tak to bolelo i na omak.. teď už o tom nevím, pokud nezamknu nějakou lištu..to se pak hned ozve. Mám o
 Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
pauzu to chce určitě, pokud ti tam prasklo, když s ti to stalo. pokud ne, tak to můžeš mít nějaký na
  Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
Právě že neprasklo.. a bolest jsem taky moc necítil.. dokonce jsme ten den ještě pokračoval v trénov
  Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
Právě že neprasklo.. a bolest jsem taky moc necítil.. dokonce jsme ten den ještě pokračoval v trénov
   Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
Doporučuju Do lavoru dát ledovou vodu s ledem..do toho ponořit na několik minut (do bolesti chladem)
    Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
a když už to teda nachladim.. nemam na to pustit horkou vodu aby se to rozproudilo poradne? kazdopad
     Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
Trpim na tohle taky, rozhodne nedoporucuju pauzovat, spis viset veci co nebolej a nezhorsujou to. Ja
     Re: Bolest prstu - léčba28.11.2017
Teplou/horkou vodu rozhodne ne..pokud je to zanet tak si to tim jenom zhorsis!
      nemá cenu radit28.11.2017
Máš naprostou pravdu, ale mezi jakoukoli populací se vždycky najde dost "chytrých", kteří
       Re: nemá cenu radit28.11.2017
Na druhou stranu, kolik odborniku znas?
        Re: nemá cenu radit28.11.2017
O to přece vůbec nejde. Problém je v prvotním přístupu tazatele.

Kdo chce, odborníka
         Re: nemá cenu radit28.11.2017
tak v jeho případě, kdy nemá žádný vážný problém, je to spíš o těch babských radách. prostě víc zadr
          Re: nemá cenu radit28.11.2017
Jistěže. Některý rady jsou protichůdný, ale snad si to chlapec přebere...
 Re: Bolest prstu - léčba28.11.2017
mezi články v kategorii "medicína" najdeš i tyto:
 Re: Bolest prstu - léčba04.12.2017
me po bouldrování taky začlo bolet v prstu (prsteníček). Doktorka to vyhodnotila jako zánět šlachový
  Re: Bolest prstu - léčba04.12.2017
Stridat ledovou a horkou vodu na masivni prokrveni.mazat Traumaplant.pevne tejpovat velmi opatrne le
   Re: Bolest prstu - léčba04.12.2017
Kostival, nejlíp tinktura,nemastí a mazat klidně i desetkrát denně, na noc kostivalový zábal
   další odborník05.12.2017
jasně, horko je na zánět rada hodná odborníka. Ale některý záněty se uzdraví škodlivým radám navzdor
    Re: další odborník05.12.2017
Stridani studené a horke lazne vede k masivnimu prokrveni ruky citis jak v ni tepe=rychlejsi regener
     Re: další odborník05.12.2017
.
     Re: další odborník05.12.2017
Jo, to jsem si myslel taky, vypadá to jako selský rozum, že?

Bohužel v případě zánětu

 Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?27.11.2017
Vážení přátelé,

může se stát, že Vás v blízké budoucnosti osloví skupina lidí, kteří plánují rozdrobení organizace a fungování českého soutěžního lezení včetně nezávodních aktivit na umělých stěnách v rámci Českého horolezeckého svazu. Ten
 Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
By jeden i uronil slzu...
1url.cz/3t0bk
  Logické a jediné řešení.27.11.2017
Rozpad je jediný smysluplný krok. Vše, čím se Bloudek a ČHS chlubí, je přesně naopak. Nic takového,
  Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Vedení Čhs zásadně nesouhlasí s informovaností svých členů. A je pro náhubkovou směrnici.
   Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Jako horolezec nepotřebuji mít ve svazu závodníky.
Proto jsem pro dva samostatné svazy.
    Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Závodníci zase nemají potřebu, aby jim do toho kafrali skalkaři. Takže souhlas.
    Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Rozdělení svazu (nebo odtržení či jak se to bude jmenovat) mi přijde jako logickej krok. Prachy nejs
     Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Rozdělením by ztratily obě strany. Prachy sice nejsou všechno, ale bez nich to nejde.
      Re: Strana musí být jednotná!!!28.11.2017
Vyhledem k tomu, že jako skalkař nezávodník ze Svazových peněz nic nemám, (snad kromě částečně dotov
       Re: Strana musí být jednotná!!!28.11.2017
Souhlas. Každému co jeho jest. ČHS má v názvu horolezecký, to sebou nese jistou atmosféru, poněkud v
       Re: Strana musí být jednotná!!!28.11.2017
Máš nemáš, těžko říct. Za současného stavu požere administrativa členské příspěvky, takže bez dotace
        Re: Strana musí být jednotná!!!04.12.2017
V komentáři jinde píše Dája, že dotace závisí především na počtu členů a na nákladech na sportovní z
      Re: Strana musí být jednotná!!!28.11.2017
ale jo, vylízt na skálu bez peněz jde.
 Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
hlavně, prosím Vás, před rozpadem - vyexportujte databázi cest a skal pod nějakou volnou licencí, a
  Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
to uz je davno hotovy, maj to na Seznamu :-)
   Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
Pod volnou licenci to tedy neni. A podrobnosti toho znaji jen lide z vedeni CHS a nejspis Kuba Turek
    Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
Pozdě večer budu mít čas, tak ji sem dám. Bylo to vtipné setkání v ČHS - celou smlouvu jsem si musel
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
ČHS= MAFIE??? :-) :-) :-)
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
:))))
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?29.11.2017
Me uz nektere ty historky o konani CHS prijdou tak absurdni, ze fakt netusim, zda jsou pravdive...
      Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?03.12.2017
Papír mi nedali. Tužku jsme mel vlastní.
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?02.12.2017
Je tedy někde ta smlouva přístupná?
Zvlášť v kontextu toho, co čé há es předvádí v kauze spor
    Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
to mi přijde na hovno - ta databáze je dělaná "dobrovolníkama" a "zadarmo" ne? t
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
A kdo ji chce zavírat? Vždyť normálně funguje
      Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
jde o to moc s těma datama dál pracovat, když někdo začne vyšilovat
       Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
Spor je o závodníky a to nemá s databází co dělat, ať už to dopadne jakkoliv.
        Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?29.11.2017
šak já jen aby se nezapomnělo
 Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
Já tomu vůbec nerozumím stejně

 Lezení Krnov24.11.2017
Ahoj, hledám lezce/lezkyni v okolí Krnova na umělou stěnu, jsem začátečnice.

 Lezení Krnov24.11.2017
Ahoj, hledám lezce/lezkyni v okolí Krnova na umělou stěnu, jsem začátečnice.

 Amerika 201824.11.2017
Ahoj vespolek. Před dvěmi lety jsme projeli parky amerického středozápadu, ale jen jako čundr. Teď bysme se tam chtěli vrátit a k čundříku i něco maličko polézt. Hledáme pár, který by do toho šel s náma. Lezeme jen hodně lehké věci, jde nám spíš o pocit s

 Horsky zebricek24.11.2017
Cau, premyslel nekdo nad revizi horskych cest v databazi a zebricku? Neco jako zavedeni Mx, Wx a TD... stupnic a krom stylu prelezu zohlednovat take delku cesty? Pak by to snad davalo vetsi smysl. Apropo myslim ze napriklad 1000m dlouhy Ginat, kterej by t
 Re: Horsky zebricek24.11.2017
Stejně tak má usmolené VIIb třicetimetrovou stěnou s dvouma kruhama o dost jinou hodnotu než jurskej
  Re: Horsky zebricek24.11.2017
S tim souhlasim (taky do Jury jezdim). Mě by např. přišlo super, když by existoval typ cesty "p
   Re: Horsky zebricek25.11.2017
A 8 v onsightu mám bez potíží, ale na písku VIIIb - to je jiná káva a ani nejde to přelézt OS, ale v
    Re: Horsky zebricek27.11.2017
Jj srovnávat sportovky a písek je prostě nesmysl.
     Re: Horsky zebricek27.11.2017
a srovnávej písek s Mg a bez!! s desítkovými skalby z labáku si v desítkách za hranicemi moc neškrtn
      Re: Horsky zebricek27.11.2017
Anebo škrtneš. Takováhle tvrzení jsou nesmysl. Záleží kde jsi zvyklej lízt, jak jsi univerzální a j
       Re: Horsky zebricek27.11.2017
popíráš, že vylézt tu samou cestu s a bez je stejně obtížné? to snad ne
        Re: Horsky zebricek27.11.2017
Ale nepopírám. Míra toho ulehčení je ale hodně individuální a závislá na kdečem. Ale tvrdím, že by ř
 Re: Horsky zebricek24.11.2017
Co myslíš revizí db horských cest?

...já teda taky nechápu proč je Drytool v Jeseník
  Re: Horsky zebricek24.11.2017
Děláme na tom v rámci celkového upgrade Lezce. Díky.
   Re: Horsky zebricek24.11.2017
už asi 8 let
    Re: Horsky zebricek24.11.2017
To zas prrrr, delaji na tom v ramci upgradu nejmene 10 let.
   Re: Horsky zebricek24.11.2017
slovo delame bych v tomto kontextu nepouzil
   Re: Horsky zebricek24.11.2017
:) říkat nepravdu se nemá
   Re: Horsky zebricek27.11.2017
Nemohli byste trochu přiblížit, v jaké fázi toho dělání tak jste?
    Re: Horsky zebricek27.11.2017
Porad v te same, co poslednich 10 let. Tedy ve fazi povidani o tom.
  Re: Horsky zebricek24.11.2017
bych tipnul, že lidí, co tohle leze, je tak málo, že je rozumnější si to říct v hospodě. Nebo možná
   Re: Horsky zebricek25.11.2017
Jasne a stejne tak by se mohlo rict, ze i sportovni lezci si to muzou rict mezi sebou a o tech nejle
    Re: Horsky zebricek25.11.2017
no, spíš o sponzory
     Re: Horsky zebricek25.11.2017
Tomu já nerozumět. Můj příspěvek o tom jak sponsoring fungovat zmizet. Já vědět, že vy communist nár

 Praha 4, 10 sportovni masáže 22.11.2017
Ahoj můžete prosim doporucit dobreho masera v Praze se zamerenim na sportovní masáže vč. Rozmasirovani trigerpointu? Zatim jsem narazil jen na bídné šudlisty.diky
 Re: Praha 4, 10 sportovni masáže 22.11.2017
  Re: Praha 4, 10 sportovni masáže 24.11.2017
díky, nemáte ještě někdo další doporučení?

 to admin..21.11.2017
zdar, nejde udělat neak, aby byly fotky v inzerci? stojí to za ho.vno bez fotek..
 Re: to admin..21.11.2017
A co teprve klikacích odkazy!!!
  Re: to admin..21.11.2017
jj, vždycky když člověk příjde na lezec.cz, tak má pocit, jako by se vrátil do ranných devadesátek,
   Re: to admin..21.11.2017
Jděte mi s modernou někam. Lezec je super cool tak jak je. Na Lezci je svět ještě v pořádku.
    Re: to admin..22.11.2017
Presne. I kdyz na me je i lezec moc velka moderna. Nejradeji bych psaci stroje a scot. Tam jsem doma
     - reklama - 22.11.2017
Vždycky stačilo pár skřeků a rána kyjem do palice. A teď přijdou modernisti s řečí - svět se zblázni
      Re: - reklama - 22.11.2017
ale proti hliněnejm tabulkám a klínovýmu písmu doufám nic nemáš? Jinak bys byl zpátečnickej tradicio
  Re: to admin..18.05.2021
A co čisté HTML... Pomůže? <a href="
   Re: to admin..18.05.2021
Nepomůže ahá
    Re: to admin..18.05.2021
no ještě takovýhle novoty sem tahej :)

1   ...   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
Vážení přátelé,

může se stát, že Vás v blízké budoucnosti osloví skupina lidí, kteří plánují rozdrobení organizace a fungování českého soutěžního lezení včetně nezávodních aktivit na umělých stěnách v rámci Českého horolezeckého svazu. Tento záměr pochybné a netransparentní paralelní struktury považujeme za špatný a nesystémový, vedený čistě jejich osobními, zejména komerčními zájmy.
Chápu, že řady z Vás se toto odvětví netýká, ale chceme, abyste věděli, co všechno se v „útrobách“ ČHS děje. Iniciátoři totiž již řadu měsíců usilují o totální odtržení sportovního lezení od struktur ČHS. Takový krok by měl nemalý dopad na fungování ČHS a může se dotknout i Vašich aktivit. Tím nejdůležitějším faktorem jsou samozřejmě peníze a získávání dotačních prostředků.
Nyní sice tato skupina změnila rétoriku a pokouší se vytvořit suborganizaci v rámci ČHS, ale z našeho pohledu jde jen o taktický zastírací manévr, který v konečném důsledku povede k tlaku na úplnou samostatnost. Navrhovaná suborganizace by fungovala bez jakékoliv kontroly, parazitovala na značce ČHS a zneužívala ke svým komerčním zájmům naši infrastrukturu.
Vedení ČHS s takovým postupem zásadně nesouhlasí, chceme hájit to, co se zde podařilo za poslední léta úspěšně vybudovat. Rádi bychom, abyste pochopili případné důsledky, které by na horolezecké oddíly a veškerou činnost ČHS případné oddělení mělo.
Jsme přesvědčeni, že rozdrobení organizace sportovního lezení jen kvůli jeho komercionalizaci a prospěchu pro vybranou skupinu lidí v důsledku ovlivní nás všechny a zmate veřejnost i partnery. Poškodí veškerou naši práci, pozici horolezectví na veřejnosti, další tvůrčí potenciál ČHS i mezinárodní kredit ČR. Dojde k soupeření o sponzory. V příloze jsme se proto pokusili shrnout veškeré argumenty, proč je takový krok špatný.
Vedení ČHS i nadále bude jednat v zájmu těch, kterým záleží na úspěšném rozvoji veškerých horolezeckých aktivit v ČR včetně sportovního lezení. Pokud budete mít jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se na nás obrátit.

Jan Bloudek, předseda Českého horolezeckého svazu
16:20:53 27.11.2017
odpovědět 
 Strana musí být jednotná!!!
By jeden i uronil slzu...
1url.cz/3t0bk
18:26:10 27.11.2017
odpovědět 
  Logické a jediné řešení.
Rozpad je jediný smysluplný krok. Vše, čím se Bloudek a ČHS chlubí, je přesně naopak. Nic takového, jako nějaká trenérská struktura neexistuje, podpora je nulová, ČHS za posledních 20 let akorát pokazil, co mohl, od dětského lezení, kde došlo ke sloučení bačkůrkářů a prvoligového lezení a závody se pořádají často v nedůstojných podmínkách (pidistěny, špatné cesty...) až pod dospělé, kde zmizel zájem jak o repre, tak i o podniky typu MČR. Jestli má české lezení nějaké úspěchy, není to zásluha ČHS, ale individuálů, ne nadarmo se říká, že ne díky ČHS, ale navzdory ČHS.

Jestli tu někdo na někom parazituje, bude to skalní lezení na závodním. A jak je vidět, ČHS si to uvědomuje, nechce závodní lezení pustit, protože v něm vidí zlaté vejce. Bez komercionalizace se žádný sport neobejde, naopak, vytvoření konkurečního a náročeného prostředí je žádoucí, jedině komerce může dát závodníkům důvod a smysl k tvrdé práci, současná repre za odměnu je cesta do pekla. Vrcholový sport nemá být milý a ohleduplný, ale má podporovat nejlepší. Už sama tato myšlenka je v rozporu se skalním lezením, dvě organizace, skalní lezení a závodní lezení, nemohou úspěšně fungovat pod jednou střechou. Závodní lezení na oddělení nemůže prodělat, už teď jdou kvalitní závody mimo stuktury ČHS a repre si většinu hradí sama. Takže za mě ano. A křik z ČHS? Kdo by neřval, když doufal, že mu bude svaz dávat plat a že budou ždímat díky spřáteleným firmách, se kterými uzavřeli smlouvy, ale teď by se k lizu dostala parta jiná?
19:13:01 27.11.2017
odpovědět 
  Re: Strana musí být jednotná!!!
Vedení Čhs zásadně nesouhlasí s informovaností svých členů. A je pro náhubkovou směrnici.
19:13:04 27.11.2017
odpovědět 
   Re: Strana musí být jednotná!!!
Jako horolezec nepotřebuji mít ve svazu závodníky.
Proto jsem pro dva samostatné svazy.
19:32:24 27.11.2017
odpovědět 
    Re: Strana musí být jednotná!!!
Závodníci zase nemají potřebu, aby jim do toho kafrali skalkaři. Takže souhlas.
19:33:26 27.11.2017
odpovědět 
    Re: Strana musí být jednotná!!!
Rozdělení svazu (nebo odtržení či jak se to bude jmenovat) mi přijde jako logickej krok. Prachy nejsou všechno.
honza21:01:45 27.11.2017
odpovědět 
     Re: Strana musí být jednotná!!!
Rozdělením by ztratily obě strany. Prachy sice nejsou všechno, ale bez nich to nejde.
23:36:07 27.11.2017
odpovědět 
      Re: Strana musí být jednotná!!!
Vyhledem k tomu, že jako skalkař nezávodník ze Svazových peněz nic nemám, (snad kromě částečně dotovaného jištění), tak je mi jedno, jestli budou horolezci a lezci každý v jiném spolku.
00:08:11 28.11.2017
odpovědět 
       Re: Strana musí být jednotná!!!
Souhlas. Každému co jeho jest. ČHS má v názvu horolezecký, to sebou nese jistou atmosféru, poněkud vzdálenou od komerce,reklam, závodů na stěně. Takže rozdělení mi přijde v pořádku. Lze samozřejmě očekávat, že příjmy ČHS klesnou a možná že to pro vedení přestane být zajímavé- proto ta bojovnost a odhodlání. Nicméně za své členské příspěvky + dotace očekávám od svazu: péči o skály a okolí, přírodu,jednání s ochránci přírody, péči o cesty, pojištění, slevy na chatách, volné vstupy. Financovat repre nechci, a stejně tak nechápu, proč by závodník měl svým příspěvkem financovat úpravu terénu kolem regionální sklaky či osazení nového borháku. Možná prosté a sobecké, ale tak to jako pletící člen cítím.
petrr21:31:04 28.11.2017
odpovědět 
       Re: Strana musí být jednotná!!!
Máš nemáš, těžko říct. Za současného stavu požere administrativa členské příspěvky, takže bez dotace by nebylo nebyly skoro 2 mega na jištění a další činnosti.

Takže záleží, jestli bez vykazování sportovní činnosti dosáhne svaz na dotaci MŠMT nebo kolik vlastně dostane, když bude nějakou fejkovou sportovní činnost vykazovat bez medailí. Asi nelze čekat, že by odchodem sportovců poklesla administrativa o 2 mega a jištění se dělalo jen z úspory na administrativě.

No a na druhou stranu, sportovci by se měli zamuyslet taky. Dotace s desetinovou členskou základnou nebude určitě 8 mega jako teď a administrativa je taky nějakej meloun bude stát. Vůbec bych si nebyl jistej, že si pak budou moct rozdělt 3,8 mega jako dneska.

Členské příspěvky 4,3 mil.Kč
Dotace MŠMT 8,5 mil. Kč

Administrativa 4,186 mil.Kč
MARKETING A MEDIA 611 000
ÚDRŽBA SKAL 1 781 000
ZÁVODNÍ SKIALPINISMUS 200 000
SOUTĚŽNÍ LEZENÍ MLÁDEŽ 2 562 000
SOUTĚŽNÍ LEZENÍ DOSPĚLÍ 918 000
SOUTĚŽNÍ DRYTOOLING 75 000
METODIKA 437 000
PROJEKT MLÁDEŽNICKÝCH KLUBŮ 1 100 000
Prudič22:32:11 28.11.2017
odpovědět 
        Re: Strana musí být jednotná!!!
V komentáři jinde píše Dája, že dotace závisí především na počtu členů a na nákladech na sportovní zařízení. Na výsledcích údajně záleží málo.
00:33:44 04.12.2017
odpovědět 
      Re: Strana musí být jednotná!!!
ale jo, vylízt na skálu bez peněz jde.
petrr22:00:28 28.11.2017
odpovědět 
 Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
hlavně, prosím Vás, před rozpadem - vyexportujte databázi cest a skal pod nějakou volnou licencí, ať se toho může chytit někdo rozumnej a dá se s tím něco dělat
09:31:36 28.11.2017
odpovědět 
  Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
to uz je davno hotovy, maj to na Seznamu :-)
11:54:38 28.11.2017
odpovědět 
   Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
Pod volnou licenci to tedy neni. A podrobnosti toho znaji jen lide z vedeni CHS a nejspis Kuba Turek, pokud se jiz byl na smlouvu podivat (s tim, ze ji ale nebude nadele sirit ;)).
15:04:35 28.11.2017
odpovědět 
    Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
Pozdě večer budu mít čas, tak ji sem dám. Bylo to vtipné setkání v ČHS - celou smlouvu jsem si musel opsat rukou, neboť když jsem si chtěl udělat fotku, paní Valentová mi ji sebrala ze stolu a Honza Bloudek mě přinutil nechat telefon ležet na jeho stole :-) Myslím, že takhle dlouhý dokument jsem rukou opisoval naposledy před 30 lety, a musel jsem se při tom neustále smát, že ve vedení ČHS se dělají naschvály jako v mateřské školce.
Kuba Turek18:07:56 28.11.2017
odpovědět 
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
ČHS= MAFIE??? :-) :-) :-)
19:00:19 28.11.2017
odpovědět 
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
:))))
petrr21:33:58 28.11.2017
odpovědět 
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
Me uz nektere ty historky o konani CHS prijdou tak absurdni, ze fakt netusim, zda jsou pravdive...

Pokud pravdive, tak mas kliku, ze ti aspon nechali propisku. Mohlo to byt stylem "samozrejme, ze si smlouvu muzes okopirovat, tu mas k dispozici papir, vse ostatni nam ale odevzdej."
11:51:33 29.11.2017
odpovědět 
      Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
Papír mi nedali. Tužku jsme mel vlastní.
Kuba Turek19:57:08 03.12.2017
odpovědět 
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
Je tedy někde ta smlouva přístupná?
Zvlášť v kontextu toho, co čé há es předvádí v kauze sportovního lezení, mne docela začíná zajímat. Fakt to tam smrdí, a pořádně.
D.16:46:53 02.12.2017
odpovědět 
    Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
to mi přijde na hovno - ta databáze je dělaná "dobrovolníkama" a "zadarmo" ne? tak proč by ji měl někdo uzavřít?
18:34:31 28.11.2017
odpovědět 
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
A kdo ji chce zavírat? Vždyť normálně funguje
19:21:38 28.11.2017
odpovědět 
      Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
jde o to moc s těma datama dál pracovat, když někdo začne vyšilovat
21:54:07 28.11.2017
odpovědět 
       Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
Spor je o závodníky a to nemá s databází co dělat, ať už to dopadne jakkoliv.
23:29:23 28.11.2017
odpovědět 
        Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
šak já jen aby se nezapomnělo
15:55:10 29.11.2017
odpovědět 
 Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?
Já tomu vůbec nerozumím stejně
Micro19:42:06 28.11.2017
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi