Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 dobra lajna02.12.2017
https://tinyurl.com/y8jtf8rt
 Re: dobra lajna02.12.2017
A ve videu žádná reklama!
Poslední dobou nevídané...

 HARD WAY28.11.2017
Zoli Pál prodává svoje boty :-D :-D
 Re: HARD WAY28.11.2017
No a co jako. Tvl. tohle nema konce. Kdy konecne nechate tech nechutnych urazek a posmesku.
 Re: HARD WAY29.11.2017
Tak tezko ti na zaklade jen tohoto popisu poradime, zda ti budou sedet a vyhovovat pro tve pouziti p

 Bolest prstu - léčba27.11.2017
Čau lidi.. drobet jsem to přehnal s trénováním a začala mě bolet šlacha na prsteníčku (spodní článek prstu jako vždy.. nemam to prvně). Když se to stalo tak to bolelo i na omak.. teď už o tom nevím, pokud nezamknu nějakou lištu..to se pak hned ozve. Mám o
 Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
pauzu to chce určitě, pokud ti tam prasklo, když s ti to stalo. pokud ne, tak to můžeš mít nějaký na
  Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
Právě že neprasklo.. a bolest jsem taky moc necítil.. dokonce jsme ten den ještě pokračoval v trénov
  Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
Právě že neprasklo.. a bolest jsem taky moc necítil.. dokonce jsme ten den ještě pokračoval v trénov
   Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
Doporučuju Do lavoru dát ledovou vodu s ledem..do toho ponořit na několik minut (do bolesti chladem)
    Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
a když už to teda nachladim.. nemam na to pustit horkou vodu aby se to rozproudilo poradne? kazdopad
     Re: Bolest prstu - léčba27.11.2017
Trpim na tohle taky, rozhodne nedoporucuju pauzovat, spis viset veci co nebolej a nezhorsujou to. Ja
     Re: Bolest prstu - léčba28.11.2017
Teplou/horkou vodu rozhodne ne..pokud je to zanet tak si to tim jenom zhorsis!
      nemá cenu radit28.11.2017
Máš naprostou pravdu, ale mezi jakoukoli populací se vždycky najde dost "chytrých", kteří
       Re: nemá cenu radit28.11.2017
Na druhou stranu, kolik odborniku znas?
        Re: nemá cenu radit28.11.2017
O to přece vůbec nejde. Problém je v prvotním přístupu tazatele.

Kdo chce, odborníka
         Re: nemá cenu radit28.11.2017
tak v jeho případě, kdy nemá žádný vážný problém, je to spíš o těch babských radách. prostě víc zadr
          Re: nemá cenu radit28.11.2017
Jistěže. Některý rady jsou protichůdný, ale snad si to chlapec přebere...
 Re: Bolest prstu - léčba28.11.2017
mezi články v kategorii "medicína" najdeš i tyto:
 Re: Bolest prstu - léčba04.12.2017
me po bouldrování taky začlo bolet v prstu (prsteníček). Doktorka to vyhodnotila jako zánět šlachový
  Re: Bolest prstu - léčba04.12.2017
Stridat ledovou a horkou vodu na masivni prokrveni.mazat Traumaplant.pevne tejpovat velmi opatrne le
   Re: Bolest prstu - léčba04.12.2017
Kostival, nejlíp tinktura,nemastí a mazat klidně i desetkrát denně, na noc kostivalový zábal
   další odborník05.12.2017
jasně, horko je na zánět rada hodná odborníka. Ale některý záněty se uzdraví škodlivým radám navzdor
    Re: další odborník05.12.2017
Stridani studené a horke lazne vede k masivnimu prokrveni ruky citis jak v ni tepe=rychlejsi regener
     Re: další odborník05.12.2017
.
     Re: další odborník05.12.2017
Jo, to jsem si myslel taky, vypadá to jako selský rozum, že?

Bohužel v případě zánětu

 Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?27.11.2017
Vážení přátelé,

může se stát, že Vás v blízké budoucnosti osloví skupina lidí, kteří plánují rozdrobení organizace a fungování českého soutěžního lezení včetně nezávodních aktivit na umělých stěnách v rámci Českého horolezeckého svazu. Ten
 Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
By jeden i uronil slzu...
1url.cz/3t0bk
  Logické a jediné řešení.27.11.2017
Rozpad je jediný smysluplný krok. Vše, čím se Bloudek a ČHS chlubí, je přesně naopak. Nic takového,
  Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Vedení Čhs zásadně nesouhlasí s informovaností svých členů. A je pro náhubkovou směrnici.
   Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Jako horolezec nepotřebuji mít ve svazu závodníky.
Proto jsem pro dva samostatné svazy.
    Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Závodníci zase nemají potřebu, aby jim do toho kafrali skalkaři. Takže souhlas.
    Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Rozdělení svazu (nebo odtržení či jak se to bude jmenovat) mi přijde jako logickej krok. Prachy nejs
     Re: Strana musí být jednotná!!!27.11.2017
Rozdělením by ztratily obě strany. Prachy sice nejsou všechno, ale bez nich to nejde.
      Re: Strana musí být jednotná!!!28.11.2017
Vyhledem k tomu, že jako skalkař nezávodník ze Svazových peněz nic nemám, (snad kromě částečně dotov
       Re: Strana musí být jednotná!!!28.11.2017
Souhlas. Každému co jeho jest. ČHS má v názvu horolezecký, to sebou nese jistou atmosféru, poněkud v
       Re: Strana musí být jednotná!!!28.11.2017
Máš nemáš, těžko říct. Za současného stavu požere administrativa členské příspěvky, takže bez dotace
        Re: Strana musí být jednotná!!!04.12.2017
V komentáři jinde píše Dája, že dotace závisí především na počtu členů a na nákladech na sportovní z
      Re: Strana musí být jednotná!!!28.11.2017
ale jo, vylízt na skálu bez peněz jde.
 Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
hlavně, prosím Vás, před rozpadem - vyexportujte databázi cest a skal pod nějakou volnou licencí, a
  Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
to uz je davno hotovy, maj to na Seznamu :-)
   Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
Pod volnou licenci to tedy neni. A podrobnosti toho znaji jen lide z vedeni CHS a nejspis Kuba Turek
    Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
Pozdě večer budu mít čas, tak ji sem dám. Bylo to vtipné setkání v ČHS - celou smlouvu jsem si musel
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
ČHS= MAFIE??? :-) :-) :-)
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
:))))
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?29.11.2017
Me uz nektere ty historky o konani CHS prijdou tak absurdni, ze fakt netusim, zda jsou pravdive...
      Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?03.12.2017
Papír mi nedali. Tužku jsme mel vlastní.
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?02.12.2017
Je tedy někde ta smlouva přístupná?
Zvlášť v kontextu toho, co čé há es předvádí v kauze spor
    Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
to mi přijde na hovno - ta databáze je dělaná "dobrovolníkama" a "zadarmo" ne? t
     Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
A kdo ji chce zavírat? Vždyť normálně funguje
      Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
jde o to moc s těma datama dál pracovat, když někdo začne vyšilovat
       Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
Spor je o závodníky a to nemá s databází co dělat, ať už to dopadne jakkoliv.
        Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?29.11.2017
šak já jen aby se nezapomnělo
 Re: Bloudek bral hodiny retoriky u Sobotky a Zaoralka?28.11.2017
Já tomu vůbec nerozumím stejně

 Lezení Krnov24.11.2017
Ahoj, hledám lezce/lezkyni v okolí Krnova na umělou stěnu, jsem začátečnice.

 Lezení Krnov24.11.2017
Ahoj, hledám lezce/lezkyni v okolí Krnova na umělou stěnu, jsem začátečnice.

 Amerika 201824.11.2017
Ahoj vespolek. Před dvěmi lety jsme projeli parky amerického středozápadu, ale jen jako čundr. Teď bysme se tam chtěli vrátit a k čundříku i něco maličko polézt. Hledáme pár, který by do toho šel s náma. Lezeme jen hodně lehké věci, jde nám spíš o pocit s

 Horsky zebricek24.11.2017
Cau, premyslel nekdo nad revizi horskych cest v databazi a zebricku? Neco jako zavedeni Mx, Wx a TD... stupnic a krom stylu prelezu zohlednovat take delku cesty? Pak by to snad davalo vetsi smysl. Apropo myslim ze napriklad 1000m dlouhy Ginat, kterej by t
 Re: Horsky zebricek24.11.2017
Stejně tak má usmolené VIIb třicetimetrovou stěnou s dvouma kruhama o dost jinou hodnotu než jurskej
  Re: Horsky zebricek24.11.2017
S tim souhlasim (taky do Jury jezdim). Mě by např. přišlo super, když by existoval typ cesty "p
   Re: Horsky zebricek25.11.2017
A 8 v onsightu mám bez potíží, ale na písku VIIIb - to je jiná káva a ani nejde to přelézt OS, ale v
    Re: Horsky zebricek27.11.2017
Jj srovnávat sportovky a písek je prostě nesmysl.
     Re: Horsky zebricek27.11.2017
a srovnávej písek s Mg a bez!! s desítkovými skalby z labáku si v desítkách za hranicemi moc neškrtn
      Re: Horsky zebricek27.11.2017
Anebo škrtneš. Takováhle tvrzení jsou nesmysl. Záleží kde jsi zvyklej lízt, jak jsi univerzální a j
       Re: Horsky zebricek27.11.2017
popíráš, že vylézt tu samou cestu s a bez je stejně obtížné? to snad ne
        Re: Horsky zebricek27.11.2017
Ale nepopírám. Míra toho ulehčení je ale hodně individuální a závislá na kdečem. Ale tvrdím, že by ř
 Re: Horsky zebricek24.11.2017
Co myslíš revizí db horských cest?

...já teda taky nechápu proč je Drytool v Jeseník
  Re: Horsky zebricek24.11.2017
Děláme na tom v rámci celkového upgrade Lezce. Díky.
   Re: Horsky zebricek24.11.2017
už asi 8 let
    Re: Horsky zebricek24.11.2017
To zas prrrr, delaji na tom v ramci upgradu nejmene 10 let.
   Re: Horsky zebricek24.11.2017
slovo delame bych v tomto kontextu nepouzil
   Re: Horsky zebricek24.11.2017
:) říkat nepravdu se nemá
   Re: Horsky zebricek27.11.2017
Nemohli byste trochu přiblížit, v jaké fázi toho dělání tak jste?
    Re: Horsky zebricek27.11.2017
Porad v te same, co poslednich 10 let. Tedy ve fazi povidani o tom.
  Re: Horsky zebricek24.11.2017
bych tipnul, že lidí, co tohle leze, je tak málo, že je rozumnější si to říct v hospodě. Nebo možná
   Re: Horsky zebricek25.11.2017
Jasne a stejne tak by se mohlo rict, ze i sportovni lezci si to muzou rict mezi sebou a o tech nejle
    Re: Horsky zebricek25.11.2017
no, spíš o sponzory
     Re: Horsky zebricek25.11.2017
Tomu já nerozumět. Můj příspěvek o tom jak sponsoring fungovat zmizet. Já vědět, že vy communist nár

 Praha 4, 10 sportovni masáže 22.11.2017
Ahoj můžete prosim doporucit dobreho masera v Praze se zamerenim na sportovní masáže vč. Rozmasirovani trigerpointu? Zatim jsem narazil jen na bídné šudlisty.diky
 Re: Praha 4, 10 sportovni masáže 22.11.2017
  Re: Praha 4, 10 sportovni masáže 24.11.2017
díky, nemáte ještě někdo další doporučení?

 to admin..21.11.2017
zdar, nejde udělat neak, aby byly fotky v inzerci? stojí to za ho.vno bez fotek..
 Re: to admin..21.11.2017
A co teprve klikacích odkazy!!!
  Re: to admin..21.11.2017
jj, vždycky když člověk příjde na lezec.cz, tak má pocit, jako by se vrátil do ranných devadesátek,
   Re: to admin..21.11.2017
Jděte mi s modernou někam. Lezec je super cool tak jak je. Na Lezci je svět ještě v pořádku.
    Re: to admin..22.11.2017
Presne. I kdyz na me je i lezec moc velka moderna. Nejradeji bych psaci stroje a scot. Tam jsem doma
     - reklama - 22.11.2017
Vždycky stačilo pár skřeků a rána kyjem do palice. A teď přijdou modernisti s řečí - svět se zblázni
      Re: - reklama - 22.11.2017
ale proti hliněnejm tabulkám a klínovýmu písmu doufám nic nemáš? Jinak bys byl zpátečnickej tradicio
  Re: to admin..18.05.2021
A co čisté HTML... Pomůže? <a href="
   Re: to admin..18.05.2021
Nepomůže ahá
    Re: to admin..18.05.2021
no ještě takovýhle novoty sem tahej :)

1   ...   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Bolest prstu - léčba
Čau lidi.. drobet jsem to přehnal s trénováním a začala mě bolet šlacha na prsteníčku (spodní článek prstu jako vždy.. nemam to prvně). Když se to stalo tak to bolelo i na omak.. teď už o tom nevím, pokud nezamknu nějakou lištu..to se pak hned ozve. Mám ot cca třetí týden. Je mi jasný, že to chce pauzu a mazat to nějakou mastí.. a proto píšu :) jaká mast na ty šlachy zabírá nejvíce? Dřív jsem to mazával Voltarenem, ale zajímá mě vaše zkušenost.. co vám pomohlo při zranění :)
David16:56:18 27.11.2017
odpovědět 
 Re: Bolest prstu - léčba
pauzu to chce určitě, pokud ti tam prasklo, když s ti to stalo. pokud ne, tak to můžeš mít nějaký namožený a třeba nějakej zánět...masírovat. mazat třeba tím voltarenem, moc to nenamáhat. někdo říká ledovat, nebo střídat ledovou s teplou, aby se ten zánět vyhnal...
17:26:26 27.11.2017
odpovědět 
  Re: Bolest prstu - léčba
Právě že neprasklo.. a bolest jsem taky moc necítil.. dokonce jsme ten den ještě pokračoval v trénování.. a dík za rady.
David17:38:23 27.11.2017
odpovědět 
  Re: Bolest prstu - léčba
Právě že neprasklo.. a bolest jsem taky moc necítil.. dokonce jsme ten den ještě pokračoval v trénování.. a dík za rady.
David17:38:26 27.11.2017
odpovědět 
   Re: Bolest prstu - léčba
Doporučuju Do lavoru dát ledovou vodu s ledem..do toho ponořit na několik minut (do bolesti chladem) prst, ruku..po té promasírovat frote ručníkem a celé 2x-3x zopakovat. Toto dělat každý den. Efekt se rychle dostaví (2-3 týdny :)) + kostivalová tinktura
Tom18:22:02 27.11.2017
odpovědět 
    Re: Bolest prstu - léčba
a když už to teda nachladim.. nemam na to pustit horkou vodu aby se to rozproudilo poradne? kazdopadne dik za radu.. zkusim to
David20:37:24 27.11.2017
odpovědět 
     Re: Bolest prstu - léčba
Trpim na tohle taky, rozhodne nedoporucuju pauzovat, spis viset veci co nebolej a nezhorsujou to. Ja si takhlr hodne zlepsil silu ve dvouprdach a jednoprdach :) jinak ledovani urcite, klidne i vickrat denne tri kostky ledu do ruky a nechat podchladit a rozproudit.
20:44:47 27.11.2017
odpovědět 
     Re: Bolest prstu - léčba
Teplou/horkou vodu rozhodne ne..pokud je to zanet tak si to tim jenom zhorsis!
Tom11:01:48 28.11.2017
odpovědět 
      nemá cenu radit
Máš naprostou pravdu, ale mezi jakoukoli populací se vždycky najde dost "chytrých", kteří svoje zdraví svěří internetový diskuzi, místo aby šli za lidmi se zkušenostmi a odborností...
Už neradím, je to furt dokola.
T.11:44:16 28.11.2017
odpovědět 
       Re: nemá cenu radit
Na druhou stranu, kolik odborniku znas?
13:33:23 28.11.2017
odpovědět 
        Re: nemá cenu radit
O to přece vůbec nejde. Problém je v prvotním přístupu tazatele.

Kdo chce, odborníka nakonec najde, třeba i sám (příspěvek níže, odkazující na články, je konec konců ode mně, jen jsem se zapomněl znovu podepsat když jsem to vkládal napodruhý s mezerami). Ještě pochopim, když si člověk chce pomoct sám za pomoci kvalitních informací (a dá si tu práci s jejich dohledáním). Ale hokus pokus treatment za pomoci diskuze?
T.14:33:03 28.11.2017
odpovědět 
         Re: nemá cenu radit
tak v jeho případě, kdy nemá žádný vážný problém, je to spíš o těch babských radách. prostě víc zadrtil a rozbolel ho prst. nebolí ho pořád, jen když zalamuje malou lištu. takže nic zásasnáho to nebude (kdyby jo, už by šel k doktorovi) takže hledá, kdo má podobné zkušenosti. tady jsou platné obecné rady, moc to nepřetěžovat (když to bolí při zalamování, tak to nedělat), lézt po oblých chytech a dát si takovej sofl režim 2-3 týdny. časem. namazat opodeldokem a ono se to vstřebá
14:58:28 28.11.2017
odpovědět 
          Re: nemá cenu radit
Jistěže. Některý rady jsou protichůdný, ale snad si to chlapec přebere...
T.21:45:35 28.11.2017
odpovědět 
 Re: Bolest prstu - léčba
mezi články v kategorii "medicína" najdeš i tyto:
http://www.lezec.c z/clanky.php?xtem=&key=5341
http://www.lezec.c z/clanky.php?xtem=&key=5202
(smaž mezeru)

Ono se celkem hodí o tom vědět něco víc. Každýho věc, samozřejmě...
11:54:23 28.11.2017
odpovědět 
 Re: Bolest prstu - léčba
me po bouldrování taky začlo bolet v prstu (prsteníček). Doktorka to vyhodnotila jako zánět šlachovýho pouzdra a poslala mě na terapii laserem (každej den 10minut po dobu 10dnů) a to mi pomohlo.
Před tím sem asi měsíc nelezl, následně sem si myslel, že už to je zahojený, ale pak sem podrtil oblinu víc, než sem měl a bylo to zpátky.

Efekt laseru je, že se ti to místo, na který ti svítí, mnohonásobně víc prokrví a uspíší hojení. (na netu se o tom dá dost načíst)

jedno svícení vyšlo na 100Kč, takže celá rehábka na litr

Kámošovi zas pomohl ultrazvuk
Martin17:53:41 04.12.2017
odpovědět 
  Re: Bolest prstu - léčba
Stridat ledovou a horkou vodu na masivni prokrveni.mazat Traumaplant.pevne tejpovat velmi opatrne lezt ale nezalamovat! Kup vyzivu alavis.Do 2 mesicu to odezni.at si brzy ok
Jiri20:06:28 04.12.2017
odpovědět 
   Re: Bolest prstu - léčba
Kostival, nejlíp tinktura,nemastí a mazat klidně i desetkrát denně, na noc kostivalový zábal
Radek21:19:10 04.12.2017
odpovědět 
   další odborník
jasně, horko je na zánět rada hodná odborníka. Ale některý záněty se uzdraví škodlivým radám navzdory.
Co takhle pilku na kosti, zkoušels?
T.02:41:00 05.12.2017
odpovědět 
    Re: další odborník
Stridani studené a horke lazne vede k masivnimu prokrveni ruky citis jak v ni tepe=rychlejsi regenerace.s tou pilkou nevim rádče
10:35:32 05.12.2017
odpovědět 
     Re: další odborník
.
Jiri10:36:33 05.12.2017
odpovědět 
     Re: další odborník
Jo, to jsem si myslel taky, vypadá to jako selský rozum, že?

Bohužel v případě zánětu je to ale tak, že horko (jakékoli) prokazatelně zvyšuje zánětlivé markery a tedy oddaluje úzdravu.

Prokrvení docílíš i střídavým chlazením s přestávkami po deseti minutách.
T.10:44:39 05.12.2017
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi