Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Routes:
26.Janošová 10352
27.M 10350
28.Čech 10331
Boulders:
26.Jurečka 9775
27.Pail 9750
28.Ďurech 9706
Mountains:
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231266 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Lezecké sdružení Kotelna - Brno
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou

Prodejny
HUDYsport - Liberec
HUDYsport - Ústí nad Labem
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 B kodex NO06.01.2018
Dobroserove v dobre víře páchají zlo, v konečném důsledku se zakazuje lezení na kameny - ten kdo se neumí chovat, tak mu b-kodex nepomůže - poblazneni z potřeby pořad něco regulovat, místo toho abych příjmul vlastní zodpovědnost. B kodex je synonymem levi
 Re: B kodex NO06.01.2018
skoda ze nemas jmeno..
  Re: B kodex NO06.01.2018
K očíštovaní bouldru v nutné míře docházelo vždy, problém nastal v momentě násilné popularizace boul
 Re: B kodex NO07.01.2018
A ty jsi zloser?
  Re: B kodex NO07.01.2018
Lepší byt zloser, než namachrovanej dobroser z Prahy, který dokáže poškodit budovanou důvěru ve skal
   Re: B kodex NO07.01.2018
Azbest je z Prahy nebo koho tim myslis? :-O Kdyz tak ctu co tu pises, tak mam pocit, ze si ani te B-
    Re: B kodex NO07.01.2018
To ze dneska už je nutno vyjednávat podmínky pro bouldering je faktem a zároveň je faktem, ze se to
     Re: B kodex NO07.01.2018
Tak to je samozrejme dobre, ze je nutne vyjednavat vyjimky pro aktivity malych nedulezitych skupin v
 Re: B kodex NO07.01.2018
Ještě jsem zapomněl dodat to nejdůležitější: A proto jsem volil Okamuru!

 Lano06.01.2018
Ahoj. Vybírám nové lano (sportovky, písky, hory) a chci se zeptat, jaké máte zkušenosti z mými 2 favority. Dolézám staré Beal Stinger 9,4, se kterým jsem byl maximálně spokojený. Proto jsem si vyhlídnul novější provedení Stinger Unicore dry cover. Vedle n
 Re: Lano06.01.2018
Projeď diskuzi, pár týdnů zpět se to tu řešilo a taky jedna recenze tu byla par měsíců zpět (jako zd
  Re: Lano06.01.2018
Jednoznačně hlasuju pro Beal Stinger Unicore. Mě hodně překvapil jak moc vydrželo. Na Tendon jsem na
 Re: Lano06.01.2018
Ahoj, Stinger mám a musím říct, že je super. Ze začátku bylo až dost rychlí (v kyblíku), ale vydržel

 Rozšířil se nám takový nešvar06.01.2018
Označení upínacího systému maček jako (polo)automatické (dokonce u dovozce). Znám ze své mnohaleté zkušenosti v zásadě jen dva systémy upínání, nejstarší, nejběžnější a neuniversálnější systém upínání je řemínky nebo druhý, rychloupínací systém. Také exis
 Re: Rozšířil se nám takový nešvar06.01.2018
No ty si teda filosof...
 Re: Rozšířil se nám takový nešvar06.01.2018
Super nápad na dlouhé zimní večery. Zkus přesvědčit výrobce na změnu názvosloví.

Být
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar07.01.2018
Tak prý dle Vít Strouhal z CT je slovo automat a rychloupínací totéž. Není v tom rozdíl
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar07.01.2018
Tak prý dle Vít Strouhal z CT je slovo automat a rychloupínací totéž. Není v tom rozdíl
   Re: Rozšířil se nám takový nešvar07.01.2018
A mají i cepíny s automatem?
 Re: Rozšířil se nám takový nešvar08.01.2018
Ono se zpětně špatně doznává, žes udělal přehmat. Ale máš pravdu, že je to do nebe volající, bohužel
 Re: Rozšířil se nám takový nešvar08.01.2018
to je tak ked sa clovek nudí tak rieši kraviny...každý vie o čo ide ale tak čo už..

 lezecká dodávka04.01.2018
ahoj, sháním dodávku kolem 150tis, chci udělat vzadu spaní a nějaké základní vaření.. poradíte jaký auto (teď vede vivaro oproti T4/5) a konkrétní tipy na vestavbu? někdo z brna, kdo by chtěl ukázat svý auto? díky!
 Re: lezecká dodávka04.01.2018
do 150 tisíc? v této cenové kategorii neřeš značku, model a motorizaci, to je nakonec prašť jako uho
 Re: lezecká dodávka05.01.2018
Do 150 tis kup spíš osobák, dodávka bude strašnej vrak.
  Re: lezecká dodávka05.01.2018
Asi tak. Buďto plechovku se třema místama a vzadu pelech, vaření a třeba aj kamna na dřevo, s tím, ž
 Re: lezecká dodávka05.01.2018
Mrkni ještě na poněkud opomíjené značky, a sice Jumpy/Expert/Scudo/ProAce (všechno jedno auto). Není
  Re: lezecká dodávka05.01.2018
vyřešeno to nemám, ale jako každý správný autor amatérské vestavby se příležitostně na parkáčích věn
  Re: lezecká dodávka05.01.2018
Pokud chceš něco vysouvat, hledej VÝSUV. Nalezneš velké množství hejblat. Velký výběr nosností a dél
 Re: lezecká dodávka05.01.2018
Až budeš auto kupovat, dávej bacha, kolik sedadel máš psanejch v techničáku. Když tě chytěj policajt
  Re: lezecká dodávka05.01.2018
to je blbost, ne? proč bych nemohl jezdit s vyhozenou sedačkou? Mám auto pro 6, sedačku ve skladu, 2
   Re: lezecká dodávka05.01.2018
Pokud je auto otypováno na přesný počet míst, tak ten tam musí být. Pokud počet nesouhlasí, jedná se
    Re: lezecká dodávka05.01.2018
Tak na takovou kokotinu bych se vysral z vejšky (jakkoliv nepochybuju, že můžeš mít pravdu).
     Re: lezecká dodávka06.01.2018
Tak kašlat můžeš, ale když bude policajt pitomec, tak to neustojíš, sedačky namontuješ a na STK poje
    Re: lezecká dodávka05.01.2018
divas se stejne (tedy zakon) i na to kdyz vyndam zadni sedacky z osobního auta pro prevoz nakladu ?
    Re: lezecká dodávka-sedačky06.01.2018
jo, měl bych dotaz - tu zadní sedačku nemůžu podle tebe vyndat, i když třeba vozím dlouhý náklad? V
     Re: lezecká dodávka-sedačky06.01.2018
Kolik mist mas napsano v technicaku?
     Re: lezecká dodávka-sedačky06.01.2018
To, že tě policajti nechali, je něco jiného, než že se to smí. Asi jako s autolékárničkou - při norm
   Re: lezecká dodávka05.01.2018
Sedačky jsou rošády. Já mám psáno 2-6. Z výroby mám sedaček pět. Ta šestá nikdy nikomu nechyběla. Al
    Re: lezecká dodávka06.01.2018
S řidičákama je to tak, že s B můžeš řídit auto do největší povolený hmotnosti 3500 kilo, nebo tahat
     Re: lezecká dodávka06.01.2018
Ano, máš pravdu, zapomněl jsem připsat větu, že můj případ se týká auta zaneseného v účetnictví. To
      Re: lezecká dodávka06.01.2018
Ahoj, nevim jestli se to už nezměnilo, ale podle instruktora ne. Ale podle aplikace nějaké směrnice
 Re: lezecká dodávka06.01.2018
Přemýšlíme o prodeji Jumpera přestavěného na obytňák, 4 homologovaný místa, spaní pro 2 (+1 malý), v
  Re: lezecká dodávka06.01.2018
Cena brutalni za tak stary vuz, ktery ani novy nemel kdovijakou cenu. Ale treba se kupec najde a uvi
  Re: lezecká dodávka06.01.2018
V týhle ceně bych koupil Jumepera tak z roku 2013.
   Re: lezecká dodávka06.01.2018
Nerozumim autum nijak zvlast, davam stejnou cenu, za jakou jsme před půl rokem koupili. Nenabizim Ju
   Re: lezecká dodávka06.01.2018
dej odkaz na jumpera za 160 000 z roku 2013 s reálne najetejma 170 000
    Re: lezecká dodávka06.01.2018
on ani z roku 2001 nebude mít reálně 170000
     Re: lezecká dodávka06.01.2018
To ma. Predchozi majitele nejsou cizi a vim, jak byla pouzivana, jezdilo se s ni jen po cechach jen
      Re: lezecká dodávka07.01.2018
Bydlík 2001/170000 za 160000 s jistým původem prodá jen osel (promiň). Na druhou stranu 2001/170000
       Re: lezecká dodávka07.01.2018
Vidim to podobne, ale nejsem tak prisny na ten prodej. 17 let stara dodavka, ktera nikdy nepatrila k
        Re: lezecká dodávka07.01.2018
Co je špatnýho na sedumnáct let starý dodávce? Autům
moc nerozumím, ale přišlo mi vždycky dů
         Re: lezecká dodávka07.01.2018
Ja teda neznam moc 17 let starych aut, ktere by nesplnovaly nebo nebyly relativne blizko jednomu z t
          Re: lezecká dodávka08.01.2018
Chci odkaz srovnatelného auta za 80 tis. Fakt jsem nenašel, dík
       Re: lezecká dodávka07.01.2018
Nevím, díval jsem se na mobile.de a podobný WoMo džampři bez alkovny se tam prodávaj za 4500 až 7500
        Re: lezecká dodávka07.01.2018
To je právě to. Bydlíku s nájezdem 10000 ročně s jistým původem se nebudu zbavovat a zase s tím samý
         Re: lezecká dodávka08.01.2018
přesně tak to je.
mimochodem, brácha má tranzita (a ten je poněkud méně robustní než vrstevni
      Re: lezecká dodávka07.01.2018
nebuď blázen, a neprodávej to - teda snad pokud dítě (děti) nemá co jíst nebo je jiná velká nouze, p
       Re: lezecká dodávka07.01.2018
jo, a o svým inzerátu se s anonymním čuramedánem vůbec nebav. proboha, to se snad chceš odhajovat př
     Re: lezecká dodávka07.01.2018
nevymlouvat se a šup sem s tím odkazem
      Re: lezecká dodávka07.01.2018
Nejsem ten kdo to psal, ale o cenach za ktery to prodavaji bazary a za ktery to jako jednotlivec asi
       Re: lezecká dodávka07.01.2018
ptal jsem se na rok výroby 2013
        Re: lezecká dodávka07.01.2018
Tak si ty nabidky vyfiltruj (kdyz jimi nechces sam dal listovat) - klikni na ty odkazy a dej si treb
         Re: lezecká dodávka08.01.2018
předřečník nepsal > 2010 psal =2013 a tam je ted s nájezdem 170 000 a cenou 160 000 čistá 0
          Re: lezecká dodávka08.01.2018
Predrecnik take nepsal nic o 170000 Km :). A pokud se podivas dobre, par podobnych nabidek tam najde
           Re: lezecká dodávka08.01.2018
Ja bych se na 15 let stara auta fakt radsi vysral. Podle me (pokud mas stabilni prijem) se spis vypl
           Re: lezecká dodávka08.01.2018
Ja bych se na 15 let stara auta fakt radsi vysral. Podle me (pokud mas stabilni prijem) se spis vypl
            Re: lezecká dodávka08.01.2018
Za cenu toho wohnmobilu muzes spat v penzionu asi 10 let. Wohnmobil se vyplati leda nekomu, kdo v ne
             Re: lezecká dodávka08.01.2018
Přesně. A když už ho někdy opravdu potřebuješ, tak se dá celkem dobře půjčit. V porovnání s náklady

 stena@stena-ruzyne.com04.01.2018
stena@stena-ruzyne.com : co takhle si zaplatit inzerci a nezasviňovat tu mistní?

BTW na vrchu je psáno jak kráva:

Určeno pro osobní nekomerční inzerci.
S komerční inzercí se obracejte na kontakt uvedený v rubrice Rekla
 Re: stena@stena-ruzyne.com04.01.2018
Nabizi praci... Zkus jeste prudit na fcb tam ve skupinach kdy kde inzeruje porad nekdo praci... A ni
 Re: stena@stena-ruzyne.com04.01.2018
Nabizi praci... Zkus jeste prudit na fcb tam ve skupinach kdy kde inzeruje porad nekdo praci... A ni
  Re: stena@stena-ruzyne.com04.01.2018
:-D děkuji za vyjadreni od stena@stena-ruzyne.com!!

;-) slušné chování a NEdodržování
   Re: stena@stena-ruzyne.com díky za odpověď04.01.2018
A dopnění: Normálně si firmy najímaní agentury, nabízí nástupní príplatky atd.

Proč
    Re: stena@stena-ruzyne.com díky za odpověď04.01.2018
Ty si dobre mimo ze to resis :) btw nejsem ze steny ale tvuj hejt a vyplod pobavil... A dik za rady
    Re: stena@stena-ruzyne.com díky za odpověď04.01.2018
Ty si dobre mimo ze to resis :) btw nejsem ze steny ale tvuj hejt a vyplod pobavil... A dik za rady
   Re: stena@stena-ruzyne.com04.01.2018
Pan Toď ?
 Re: stena@stena-ruzyne.com04.01.2018
Chtěl bych mít tvoje starosti. No spíš ne jsi magor. Ať se ti daří bojovníku za "správnou věc&q

 thermo kalhoty03.01.2018
Ahoj, chtěl bych poprosit o nějakou zkušenost/doporučení s teplými podvlíkacími kalhotami jako teplou vrstvu pod Gore-tex gaťata. Mám něco od Klimatexu, ale když se člověk chvíli nehejbe a nedej bože že si musí sednout na něco studeného tak to není nic mo
 Re: thermo kalhoty03.01.2018
mám tyhle:
  Re: thermo kalhoty03.01.2018
Polartec 300 bude teplej, ale bude to dobrý tak na sezení, na pohyb naprostý nesmysl. Tzn. dobrý pro
   Re: thermo kalhoty04.01.2018
díky za tip! Vypadají hodně teple, recenze taky dobrý. Je mi jasný že na běžky těžko ale na to už ob
    Re: thermo kalhoty05.01.2018
Jo, budes v nich vypadat dost teple. Ale zas za tu cenu..
  Re: thermo kalhoty03.01.2018
Ty zmiňované kalhoty z armyshopu maj už od pohledu propracovanej střih.
  Re: thermo kalhoty04.01.2018
:) .. Armyshop - vypadá to trochu jak výrobek z pracovní výchovy v 7. třídě, kdy se holky učily šít
 Re: thermo kalhoty04.01.2018
jdi do prodejny látek, a koukej po zlevněných zbytcích, to by v tom byl čert, aby tam nebylo půldruh
  Re: thermo kalhoty04.01.2018
:-) díky! zrovna nedávno si švagrová nechávala opravit šicí stroj aby se nenudila na mateřské!
  Re: thermo kalhoty04.01.2018
Lukáši, socialismus už díky bohu skončil. Dnes není důvod se učit tisíc a jednu profesi jen pro to,
   Re: thermo kalhoty04.01.2018
naprosto souhlasím.
není důvod šít doma běžnou konfekci, vyrábět pravoúhlý stůl 80x120 centim
    Re: thermo kalhoty04.01.2018
A ruku na srdce, a co je potřebuješ?
Já jsem sice také zastáncem klasický flísek 200, ale cel
    Re: thermo kalhoty04.01.2018
Krome toho ze vic vrstev je IMHO lepsi varianta nez jedna, jsou i jine moznosti pro extremisty, treb
     Re: thermo kalhoty05.01.2018
jo, super, to se aspoň vzdáleně blíží požadavku. ale nešlo by to bez těch poklopců a kapsiček? a ve
      Re: thermo kalhoty05.01.2018
       Re: thermo kalhoty05.01.2018
Když jsme u tohodle tématu, nemáte tip na flísový ribano (podoblek? jégry + triko v jednom?)
        Re: thermo kalhoty05.01.2018
ribano je na něco fajn, ale na lezení, notabene v zimě, to fakt není dobrej nápad. když si vzpomínám
         Re: thermo kalhoty05.01.2018
Tahne mi na záda a mám hexnšús. Asi by to vyřešily i spodky, který by končily někde u prsou.
          Re: thermo kalhoty05.01.2018
flísové lacláče s nějakým strečem na bocích (a břichu?) aby přiléhaly?

 thermo kalhoty03.01.2018
Ahoj, chtěl bych poprosit o nějakou zkušenost/doporučení s teplými podvlíkacími kalhotami jako teplou vrstvu pod Gore-tex gaťata. Mám něco od Klimatexu, ale když se člověk chvíli nehejbe a nedej bože že si musí sednout na něco studeného tak to není nic mo

 Skialp boty02.01.2018
Cau, mel jsem moznost objednat si fungl nove Dynafit TLT6 (ty zlutomodre) za 300ecek, ale bohuzel bez zkouseni, tak jsem to riskl. On to ale vlastne neni zadny risk, protoze je muzu take vratit behem pristich 120 dni... Tak jsem si zmeril nohu, mam MP 28,
 Re: Skialp boty02.01.2018
zrovna na todle by mohlo pomoct tepelne tvarovani boticky.
  Re: Skialp boty02.01.2018
známí na tvarování botiček celkem nadávají - vytvaruje se optimálně a pak ji vychodějí, že musejí br
  Re: Skialp boty02.01.2018
To se mi nezda. Podle me dobre padnouci bota nebude tlacit ani bez vypekani.
 Re: Skialp boty02.01.2018
Nevím jak co do tvaru komínku a nártu, ale koncepčně podobná bota mi přijde LaSportiva Sideral. Jo a
  Re: Skialp boty03.01.2018
No jo, ale bohuzel ty obchody casto prodavaj jen nektereznacky, tak bych to rad nejak zuzil nez treb
  Re: Skialp boty03.01.2018
Ale mrknu na ty Sportivy, dik.
   Re: Skialp boty03.01.2018
Ad vysoký nárt:
Loni jsem zkoušel asi 10 různých bot Dynafit, LaSportiva, Scarpa. Všechny mě
 Re: Skialp boty03.01.2018
Cau, mel jsem s Dynafitama TLT5 uplne stejny problem. Dva roky jsem trpel a vloni jsem koupil Atomic
  Re: Skialp boty04.01.2018
Dik, na ty Atomicy jsem se take dival. Vypadaj dobre. Jeste me zaujala bota Fischer Travers. Hlavne
 Re: Skialp boty03.01.2018
Ahoj. Mam take problem s nartem. Hledej ve svem okoli prodejnu, ktera dela bootfitting.
  Re: Skialp boty04.01.2018
Cau, take jsem o tom premyslel, ale rozhodl jsem se ty TLTcka poslat zpet a vratit si prachy. Prece
   Re: Skialp boty04.01.2018
Nemyslel jsem ze bys tunil stavajici boty i kdyz by nova boticka mozna pomohla. Ale zmeri ti tam noh
   Re: Skialp boty05.01.2018
Podobný kolečko mam na tretrách na kolo a dokurvilo se to. Zaseklo se to ve stavu "navinuto&quo

 Kolageny26.12.2017
Zdarec hodně mě začaly bolet kolena a kamarád mi dporučuje kolageny od rosenpharma.Máte s tím někdo zkušenosti?
 Re: Kolageny26.12.2017
Doporučuju kolageny pro koně. Koupí se to v kýblu, je to levný. Účinná látka stejná.
Přidává
 Re: Kolageny26.12.2017
Alavis
  Re: Kolageny27.12.2017
Tak ucinne latky je tam dost a je to levny. Problem je s presnym davkovanim... Taky jsem to zkousel.
   Re: Kolageny27.12.2017
dávkování není rozhodující, předávkovat se nedá, ale nepřehánět
    Re: Kolageny27.12.2017
Predavkovat se neda ale zrovna u tohoto je stejne davkovani pomerne dulezite. Nejsem doktor, jen vel
     Re: Kolageny27.12.2017
Můj koment z jiné diskuse:
Takže pánové, zaujal mě v diskusi řešený Alavis triple blend pro k
      Re: Kolageny27.12.2017
Nevim jak ted ale kdyz jsem to kupoval, tak se k cene Gelorenu doplenemu ev. flexorem nic ani neprib
      Re: Kolageny28.12.2017
no to je prima loby. podívej se na složení a množství a cenu, pak mudruj něco z jiné diskuze
      Re: Kolageny28.12.2017
za další je potřeba si uvědomit, že kloubí ničí taky chlast, moc soli, moc cukru atd
 Re: Kolageny28.12.2017
Pripadne zkus Barny ́s Triple Blend Extra Silný 700g. Cena/vykon stejny jako Alavis - je to

 lano26.12.2017
Přemýšlím nad výběrem délky lana, chodím hlavně na umělku, kde je potřeba 35m .. ale mám v plánu i skalky. Mám dilema jestli koupit zbytkovou metráž a chodit na malé skalky a nebo se tahat s 60m i na stěnu. Dvě si bohužel pořídit nemůžu. Pomůže mi někdo r
 Re: lano26.12.2017
jestli chodíš na stěnu pravidelně 2 krát týdně, tak si pořiď dvě, páč tu šedesátku za pár měsíců zni
 Re: lano26.12.2017
na umělku se vykašli a budeš mít nejen na lano, ale i na presa atd. :)
 Re: lano26.12.2017
Určitě doporučuji 2 lana, indoor mají jinou strukturu a mnohem lépe vydrží neustálé spouštění.
  Re: lano26.12.2017
Jestli si dvě lana koupit nemůžeš, tak určitě 60 m, venku 35 metrů je nesmysl.
Ale brzo přijd
 Re: lano26.12.2017
Mít speciální lano na stěnu mi přijde zbytečné. Na překližce jsou pády malé a tření minimální. Jeden
  Re: lano27.12.2017
Nemohu souhlasit že na překližce se neničí lano. Vyleze se mnohem více cest než venku a spouštěním d
 Re: lano26.12.2017
na spoustu skalek stačí padesátka a na stěně s ní nějak přežiješ. Dej ale bacha, protože třeba na Ho
 Re: lano28.12.2017
diky vsem za odpovedi
 Re: lano28.12.2017
60 na malou stěnku je nesmysl, lano se při lezení a spuštění lehce kroutí, je potřeba ho občas protá

1   ...   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Rozšířil se nám takový nešvar
Označení upínacího systému maček jako (polo)automatické (dokonce u dovozce). Znám ze své mnohaleté zkušenosti v zásadě jen dva systémy upínání, nejstarší, nejběžnější a neuniversálnější systém upínání je řemínky nebo druhý, rychloupínací systém. Také existují varianty řemínek+rychloupínací klipsna vzadu, Všechny se ale musí upnout ručně, není na nich nic automatického. Chtěl bych se tedy zeptat, co je na mačkách nebo na jejich upevňovacích systémech (polo) automatického?? Analogicky mne napadá, automaticky se např. nabíjí náboj v automatických pistolích, nebo automaticky se řadí rychlost pomocí automatických převodovek, na druhé straně se řadí ručně nebo nabíjí náboj ručně. Ale jak přemýšlím, jak přemýšlím, jedině co mne napadá u maček je, že se automaticky vypínají :-) Když je špatně upevníte. Hádám, že někdo něco otrocky přeložil z EN a zbytek to používá, aniž by si uvědomoval, že překroucí význam zažitého horolezeckého názvosloví, které je v tomto případě důležité. Napadá mne, kdyby se začal překrucovat a plést význam slov poloviční, jednoduché, dvojité u lan.
raskin10:17:09 06.01.2018
odpovědět 
 Re: Rozšířil se nám takový nešvar
No ty si teda filosof...
10:38:24 06.01.2018
odpovědět 
 Re: Rozšířil se nám takový nešvar
Super nápad na dlouhé zimní večery. Zkus přesvědčit výrobce na změnu názvosloví.

Být tebou, začal bych těmi většími, asi Grivel a Petzl. A až se to uchytí, tak můžeš pokračovat své vítězné tažení přes CT, Camp a Singing Rock až k Rock Empiru.
17:06:45 06.01.2018
odpovědět 
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar
Tak prý dle Vít Strouhal z CT je slovo automat a rychloupínací totéž. Není v tom rozdíl
19:43:24 07.01.2018
odpovědět 
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar
Tak prý dle Vít Strouhal z CT je slovo automat a rychloupínací totéž. Není v tom rozdíl
19:43:30 07.01.2018
odpovědět 
   Re: Rozšířil se nám takový nešvar
A mají i cepíny s automatem?
19:48:56 07.01.2018
odpovědět 
 Re: Rozšířil se nám takový nešvar
Ono se zpětně špatně doznává, žes udělal přehmat. Ale máš pravdu, že je to do nebe volající, bohužel mezi "turisty" (sic) rozšířený, nesmysl.
Petr Vlk16:03:23 08.01.2018
odpovědět 
 Re: Rozšířil se nám takový nešvar
to je tak ked sa clovek nudí tak rieši kraviny...každý vie o čo ide ale tak čo už..
16:10:56 08.01.2018
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1128 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi