Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Routes: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Boulders: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Mountains: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English B kodex NO 06.01.2018 Dobroserove v dobre víře páchají zlo, v konečném důsledku se zakazuje lezení na kameny - ten kdo se neumí chovat, tak mu b-kodex nepomůže - poblazneni z potřeby pořad něco regulovat, místo toho abych příjmul vlastní zodpovědnost. B kodex je synonymem levi
  Re: B kodex NO 06.01.2018 skoda ze nemas jmeno..
    Re: B kodex NO 06.01.2018 K očíštovaní bouldru v nutné míře docházelo vždy, problém nastal v momentě násilné popularizace boul
  Re: B kodex NO 07.01.2018 A ty jsi zloser?
    Re: B kodex NO 07.01.2018 Lepší byt zloser, než namachrovanej dobroser z Prahy, který dokáže poškodit budovanou důvěru ve skal
      Re: B kodex NO 07.01.2018 Azbest je z Prahy nebo koho tim myslis? :-O Kdyz tak ctu co tu pises, tak mam pocit, ze si ani te B-
        Re: B kodex NO 07.01.2018 To ze dneska už je nutno vyjednávat podmínky pro bouldering je faktem a zároveň je faktem, ze se to
          Re: B kodex NO 07.01.2018 Tak to je samozrejme dobre, ze je nutne vyjednavat vyjimky pro aktivity malych nedulezitych skupin v
  Re: B kodex NO 07.01.2018 Ještě jsem zapomněl dodat to nejdůležitější: A proto jsem volil Okamuru!
Lano 06.01.2018 Ahoj. Vybírám nové lano (sportovky, písky, hory) a chci se zeptat, jaké máte zkušenosti z mými 2 favority. Dolézám staré Beal Stinger 9,4, se kterým jsem byl maximálně spokojený. Proto jsem si vyhlídnul novější provedení Stinger Unicore dry cover. Vedle n
  Re: Lano 06.01.2018 Projeď diskuzi, pár týdnů zpět se to tu řešilo a taky jedna recenze tu byla par měsíců zpět (jako zd
    Re: Lano 06.01.2018 Jednoznačně hlasuju pro Beal Stinger Unicore. Mě hodně překvapil jak moc vydrželo. Na Tendon jsem na
  Re: Lano 06.01.2018 Ahoj, Stinger mám a musím říct, že je super. Ze začátku bylo až dost rychlí (v kyblíku), ale vydržel
Rozšířil se nám takový nešvar 06.01.2018 Označení upínacího systému maček jako (polo)automatické (dokonce u dovozce). Znám ze své mnohaleté zkušenosti v zásadě jen dva systémy upínání, nejstarší, nejběžnější a neuniversálnější systém upínání je řemínky nebo druhý, rychloupínací systém. Také exis
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar 06.01.2018 No ty si teda filosof...
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar 06.01.2018 Super nápad na dlouhé zimní večery. Zkus přesvědčit výrobce na změnu názvosloví.
Být
    Re: Rozšířil se nám takový nešvar 07.01.2018 Tak prý dle Vít Strouhal z CT je slovo automat a rychloupínací totéž. Není v tom rozdíl
    Re: Rozšířil se nám takový nešvar 07.01.2018 Tak prý dle Vít Strouhal z CT je slovo automat a rychloupínací totéž. Není v tom rozdíl
      Re: Rozšířil se nám takový nešvar 07.01.2018 A mají i cepíny s automatem?
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar 08.01.2018 Ono se zpětně špatně doznává, žes udělal přehmat. Ale máš pravdu, že je to do nebe volající, bohužel
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar 08.01.2018 to je tak ked sa clovek nudí tak rieši kraviny...každý vie o čo ide ale tak čo už..
lezecká dodávka 04.01.2018 ahoj, sháním dodávku kolem 150tis, chci udělat vzadu spaní a nějaké základní vaření.. poradíte jaký auto (teď vede vivaro oproti T4/5) a konkrétní tipy na vestavbu? někdo z brna, kdo by chtěl ukázat svý auto? díky!
  Re: lezecká dodávka 04.01.2018 do 150 tisíc? v této cenové kategorii neřeš značku, model a motorizaci, to je nakonec prašť jako uho
  Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Do 150 tis kup spíš osobák, dodávka bude strašnej vrak.
    Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Asi tak. Buďto plechovku se třema místama a vzadu pelech, vaření a třeba aj kamna na dřevo, s tím, ž
  Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Mrkni ještě na poněkud opomíjené značky, a sice Jumpy/Expert/Scudo/ProAce (všechno jedno auto). Není
    Re: lezecká dodávka 05.01.2018 vyřešeno to nemám, ale jako každý správný autor amatérské vestavby se příležitostně na parkáčích věn
    Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Pokud chceš něco vysouvat, hledej VÝSUV. Nalezneš velké množství hejblat. Velký výběr nosností a dél
  Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Až budeš auto kupovat, dávej bacha, kolik sedadel máš psanejch v techničáku. Když tě chytěj policajt
    Re: lezecká dodávka 05.01.2018 to je blbost, ne? proč bych nemohl jezdit s vyhozenou sedačkou? Mám auto pro 6, sedačku ve skladu, 2
      Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Pokud je auto otypováno na přesný počet míst, tak ten tam musí být. Pokud počet nesouhlasí, jedná se
        Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Tak na takovou kokotinu bych se vysral z vejšky (jakkoliv nepochybuju, že můžeš mít pravdu).
          Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Tak kašlat můžeš, ale když bude policajt pitomec, tak to neustojíš, sedačky namontuješ a na STK poje
        Re: lezecká dodávka 05.01.2018 divas se stejne (tedy zakon) i na to kdyz vyndam zadni sedacky z osobního auta pro prevoz nakladu ?
        Re: lezecká dodávka-sedačky 06.01.2018 jo, měl bych dotaz - tu zadní sedačku nemůžu podle tebe vyndat, i když třeba vozím dlouhý náklad? V
          Re: lezecká dodávka-sedačky 06.01.2018 Kolik mist mas napsano v technicaku?
          Re: lezecká dodávka-sedačky 06.01.2018 To, že tě policajti nechali, je něco jiného, než že se to smí. Asi jako s autolékárničkou - při norm
      Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Sedačky jsou rošády. Já mám psáno 2-6. Z výroby mám sedaček pět. Ta šestá nikdy nikomu nechyběla. Al
        Re: lezecká dodávka 06.01.2018 S řidičákama je to tak, že s B můžeš řídit auto do největší povolený hmotnosti 3500 kilo, nebo tahat
          Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Ano, máš pravdu, zapomněl jsem připsat větu, že můj případ se týká auta zaneseného v účetnictví. To
            Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Ahoj, nevim jestli se to už nezměnilo, ale podle instruktora ne. Ale podle aplikace nějaké směrnice
  Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Přemýšlíme o prodeji Jumpera přestavěného na obytňák, 4 homologovaný místa, spaní pro 2 (+1 malý), v
    Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Cena brutalni za tak stary vuz, ktery ani novy nemel kdovijakou cenu. Ale treba se kupec najde a uvi
    Re: lezecká dodávka 06.01.2018 V týhle ceně bych koupil Jumepera tak z roku 2013.
      Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Nerozumim autum nijak zvlast, davam stejnou cenu, za jakou jsme před půl rokem koupili. Nenabizim Ju
      Re: lezecká dodávka 06.01.2018 dej odkaz na jumpera za 160 000 z roku 2013 s reálne najetejma 170 000
        Re: lezecká dodávka 06.01.2018 on ani z roku 2001 nebude mít reálně 170000
          Re: lezecká dodávka 06.01.2018 To ma. Predchozi majitele nejsou cizi a vim, jak byla pouzivana, jezdilo se s ni jen po cechach jen
            Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Bydlík 2001/170000 za 160000 s jistým původem prodá jen osel (promiň). Na druhou stranu 2001/170000
              Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Vidim to podobne, ale nejsem tak prisny na ten prodej. 17 let stara dodavka, ktera nikdy nepatrila k
                Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Co je špatnýho na sedumnáct let starý dodávce? Autům
moc nerozumím, ale přišlo mi vždycky dů
                  Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Ja teda neznam moc 17 let starych aut, ktere by nesplnovaly nebo nebyly relativne blizko jednomu z t
                    Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Chci odkaz srovnatelného auta za 80 tis. Fakt jsem nenašel, dík
              Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Nevím, díval jsem se na mobile.de a podobný WoMo džampři bez alkovny se tam prodávaj za 4500 až 7500
                Re: lezecká dodávka 07.01.2018 To je právě to. Bydlíku s nájezdem 10000 ročně s jistým původem se nebudu zbavovat a zase s tím samý
                  Re: lezecká dodávka 08.01.2018 přesně tak to je.
mimochodem, brácha má tranzita (a ten je poněkud méně robustní než vrstevni
            Re: lezecká dodávka 07.01.2018 nebuď blázen, a neprodávej to - teda snad pokud dítě (děti) nemá co jíst nebo je jiná velká nouze, p
              Re: lezecká dodávka 07.01.2018 jo, a o svým inzerátu se s anonymním čuramedánem vůbec nebav. proboha, to se snad chceš odhajovat př
          Re: lezecká dodávka 07.01.2018 nevymlouvat se a šup sem s tím odkazem
            Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Nejsem ten kdo to psal, ale o cenach za ktery to prodavaji bazary a za ktery to jako jednotlivec asi
              Re: lezecká dodávka 07.01.2018 ptal jsem se na rok výroby 2013
                Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Tak si ty nabidky vyfiltruj (kdyz jimi nechces sam dal listovat) - klikni na ty odkazy a dej si treb
                  Re: lezecká dodávka 08.01.2018 předřečník nepsal > 2010 psal =2013 a tam je ted s nájezdem 170 000 a cenou 160 000 čistá 0
                    Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Predrecnik take nepsal nic o 170000 Km :). A pokud se podivas dobre, par podobnych nabidek tam najde
                      Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Ja bych se na 15 let stara auta fakt radsi vysral. Podle me (pokud mas stabilni prijem) se spis vypl
                      Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Ja bych se na 15 let stara auta fakt radsi vysral. Podle me (pokud mas stabilni prijem) se spis vypl
                        Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Za cenu toho wohnmobilu muzes spat v penzionu asi 10 let. Wohnmobil se vyplati leda nekomu, kdo v ne
                          Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Přesně. A když už ho někdy opravdu potřebuješ, tak se dá celkem dobře půjčit. V porovnání s náklady
stena@stena-ruzyne.com 04.01.2018 stena@stena-ruzyne.com : co takhle si zaplatit inzerci a nezasviňovat tu mistní?
BTW na vrchu je psáno jak kráva:
Určeno pro osobní nekomerční inzerci.
S komerční inzercí se obracejte na kontakt uvedený v rubrice Rekla
  Re: stena@stena-ruzyne.com 04.01.2018 Nabizi praci... Zkus jeste prudit na fcb tam ve skupinach kdy kde inzeruje porad nekdo praci... A ni
  Re: stena@stena-ruzyne.com 04.01.2018 Nabizi praci... Zkus jeste prudit na fcb tam ve skupinach kdy kde inzeruje porad nekdo praci... A ni
    Re: stena@stena-ruzyne.com 04.01.2018 :-D děkuji za vyjadreni od stena@stena-ruzyne.com!!
;-) slušné chování a NEdodržování
      Re: stena@stena-ruzyne.com díky za odpověď 04.01.2018 A dopnění: Normálně si firmy najímaní agentury, nabízí nástupní príplatky atd.
Proč
        Re: stena@stena-ruzyne.com díky za odpověď 04.01.2018 Ty si dobre mimo ze to resis :) btw nejsem ze steny ale tvuj hejt a vyplod pobavil... A dik za rady
        Re: stena@stena-ruzyne.com díky za odpověď 04.01.2018 Ty si dobre mimo ze to resis :) btw nejsem ze steny ale tvuj hejt a vyplod pobavil... A dik za rady
      Re: stena@stena-ruzyne.com 04.01.2018 Pan Toď ?
  Re: stena@stena-ruzyne.com 04.01.2018 Chtěl bych mít tvoje starosti. No spíš ne jsi magor. Ať se ti daří bojovníku za "správnou věc&q
thermo kalhoty 03.01.2018 Ahoj, chtěl bych poprosit o nějakou zkušenost/doporučení s teplými podvlíkacími kalhotami jako teplou vrstvu pod Gore-tex gaťata. Mám něco od Klimatexu, ale když se člověk chvíli nehejbe a nedej bože že si musí sednout na něco studeného tak to není nic mo
  Re: thermo kalhoty 03.01.2018 mám tyhle:
    Re: thermo kalhoty 03.01.2018 Polartec 300 bude teplej, ale bude to dobrý tak na sezení, na pohyb naprostý nesmysl. Tzn. dobrý pro
      Re: thermo kalhoty 04.01.2018 díky za tip! Vypadají hodně teple, recenze taky dobrý. Je mi jasný že na běžky těžko ale na to už ob
        Re: thermo kalhoty 05.01.2018 Jo, budes v nich vypadat dost teple. Ale zas za tu cenu..
    Re: thermo kalhoty 03.01.2018 Ty zmiňované kalhoty z armyshopu maj už od pohledu propracovanej střih.
    Re: thermo kalhoty 04.01.2018 :) .. Armyshop - vypadá to trochu jak výrobek z pracovní výchovy v 7. třídě, kdy se holky učily šít
  Re: thermo kalhoty 04.01.2018 jdi do prodejny látek, a koukej po zlevněných zbytcích, to by v tom byl čert, aby tam nebylo půldruh
    Re: thermo kalhoty 04.01.2018 :-) díky! zrovna nedávno si švagrová nechávala opravit šicí stroj aby se nenudila na mateřské!
    Re: thermo kalhoty 04.01.2018 Lukáši, socialismus už díky bohu skončil. Dnes není důvod se učit tisíc a jednu profesi jen pro to,
      Re: thermo kalhoty 04.01.2018 naprosto souhlasím.
není důvod šít doma běžnou konfekci, vyrábět pravoúhlý stůl 80x120 centim
        Re: thermo kalhoty 04.01.2018 A ruku na srdce, a co je potřebuješ?
Já jsem sice také zastáncem klasický flísek 200, ale cel
        Re: thermo kalhoty 04.01.2018 Krome toho ze vic vrstev je IMHO lepsi varianta nez jedna, jsou i jine moznosti pro extremisty, treb
          Re: thermo kalhoty 05.01.2018 jo, super, to se aspoň vzdáleně blíží požadavku. ale nešlo by to bez těch poklopců a kapsiček? a ve
                Re: thermo kalhoty 05.01.2018 ribano je na něco fajn, ale na lezení, notabene v zimě, to fakt není dobrej nápad. když si vzpomínám
                  Re: thermo kalhoty 05.01.2018 Tahne mi na záda a mám hexnšús. Asi by to vyřešily i spodky, který by končily někde u prsou.
                    Re: thermo kalhoty 05.01.2018 flísové lacláče s nějakým strečem na bocích (a břichu?) aby přiléhaly?
thermo kalhoty 03.01.2018 Ahoj, chtěl bych poprosit o nějakou zkušenost/doporučení s teplými podvlíkacími kalhotami jako teplou vrstvu pod Gore-tex gaťata. Mám něco od Klimatexu, ale když se člověk chvíli nehejbe a nedej bože že si musí sednout na něco studeného tak to není nic mo
Skialp boty 02.01.2018 Cau, mel jsem moznost objednat si fungl nove Dynafit TLT6 (ty zlutomodre) za 300ecek, ale bohuzel bez zkouseni, tak jsem to riskl. On to ale vlastne neni zadny risk, protoze je muzu take vratit behem pristich 120 dni... Tak jsem si zmeril nohu, mam MP 28,
  Re: Skialp boty 02.01.2018 zrovna na todle by mohlo pomoct tepelne tvarovani boticky.
    Re: Skialp boty 02.01.2018 známí na tvarování botiček celkem nadávají - vytvaruje se optimálně a pak ji vychodějí, že musejí br
    Re: Skialp boty 02.01.2018 To se mi nezda. Podle me dobre padnouci bota nebude tlacit ani bez vypekani.
  Re: Skialp boty 02.01.2018 Nevím jak co do tvaru komínku a nártu, ale koncepčně podobná bota mi přijde LaSportiva Sideral. Jo a
    Re: Skialp boty 03.01.2018 No jo, ale bohuzel ty obchody casto prodavaj jen nektereznacky, tak bych to rad nejak zuzil nez treb
    Re: Skialp boty 03.01.2018 Ale mrknu na ty Sportivy, dik.
      Re: Skialp boty 03.01.2018 Ad vysoký nárt:
Loni jsem zkoušel asi 10 různých bot Dynafit, LaSportiva, Scarpa. Všechny mě
  Re: Skialp boty 03.01.2018 Cau, mel jsem s Dynafitama TLT5 uplne stejny problem. Dva roky jsem trpel a vloni jsem koupil Atomic
    Re: Skialp boty 04.01.2018 Dik, na ty Atomicy jsem se take dival. Vypadaj dobre. Jeste me zaujala bota Fischer Travers. Hlavne
  Re: Skialp boty 03.01.2018 Ahoj. Mam take problem s nartem. Hledej ve svem okoli prodejnu, ktera dela bootfitting.
    Re: Skialp boty 04.01.2018 Cau, take jsem o tom premyslel, ale rozhodl jsem se ty TLTcka poslat zpet a vratit si prachy. Prece
      Re: Skialp boty 04.01.2018 Nemyslel jsem ze bys tunil stavajici boty i kdyz by nova boticka mozna pomohla. Ale zmeri ti tam noh
      Re: Skialp boty 05.01.2018 Podobný kolečko mam na tretrách na kolo a dokurvilo se to. Zaseklo se to ve stavu "navinuto&quo
Kolageny 26.12.2017 Zdarec hodně mě začaly bolet kolena a kamarád mi dporučuje kolageny od rosenpharma.Máte s tím někdo zkušenosti?
  Re: Kolageny 26.12.2017 Doporučuju kolageny pro koně. Koupí se to v kýblu, je to levný. Účinná látka stejná.
Přidává
  Re: Kolageny 26.12.2017 Alavis
    Re: Kolageny 27.12.2017 Tak ucinne latky je tam dost a je to levny. Problem je s presnym davkovanim... Taky jsem to zkousel.
      Re: Kolageny 27.12.2017 dávkování není rozhodující, předávkovat se nedá, ale nepřehánět
        Re: Kolageny 27.12.2017 Predavkovat se neda ale zrovna u tohoto je stejne davkovani pomerne dulezite. Nejsem doktor, jen vel
          Re: Kolageny 27.12.2017 Můj koment z jiné diskuse:
Takže pánové, zaujal mě v diskusi řešený Alavis triple blend pro k
            Re: Kolageny 27.12.2017 Nevim jak ted ale kdyz jsem to kupoval, tak se k cene Gelorenu doplenemu ev. flexorem nic ani neprib
            Re: Kolageny 28.12.2017 no to je prima loby. podívej se na složení a množství a cenu, pak mudruj něco z jiné diskuze
            Re: Kolageny 28.12.2017 za další je potřeba si uvědomit, že kloubí ničí taky chlast, moc soli, moc cukru atd
  Re: Kolageny 28.12.2017 Pripadne zkus Barny ́s Triple Blend Extra Silný 700g. Cena/vykon stejny jako Alavis - je to
lano 26.12.2017 Přemýšlím nad výběrem délky lana, chodím hlavně na umělku, kde je potřeba 35m .. ale mám v plánu i skalky. Mám dilema jestli koupit zbytkovou metráž a chodit na malé skalky a nebo se tahat s 60m i na stěnu. Dvě si bohužel pořídit nemůžu. Pomůže mi někdo r
  Re: lano 26.12.2017 jestli chodíš na stěnu pravidelně 2 krát týdně, tak si pořiď dvě, páč tu šedesátku za pár měsíců zni
  Re: lano 26.12.2017 na umělku se vykašli a budeš mít nejen na lano, ale i na presa atd. :)
  Re: lano 26.12.2017 Určitě doporučuji 2 lana, indoor mají jinou strukturu a mnohem lépe vydrží neustálé spouštění.
    Re: lano 26.12.2017 Jestli si dvě lana koupit nemůžeš, tak určitě 60 m, venku 35 metrů je nesmysl.
Ale brzo přijd
  Re: lano 26.12.2017 Mít speciální lano na stěnu mi přijde zbytečné. Na překližce jsou pády malé a tření minimální. Jeden
    Re: lano 27.12.2017 Nemohu souhlasit že na překližce se neničí lano. Vyleze se mnohem více cest než venku a spouštěním d
  Re: lano 26.12.2017 na spoustu skalek stačí padesátka a na stěně s ní nějak přežiješ. Dej ale bacha, protože třeba na Ho
  Re: lano 28.12.2017 diky vsem za odpovedi
  Re: lano 28.12.2017 60 na malou stěnku je nesmysl, lano se při lezení a spuštění lehce kroutí, je potřeba ho občas protá
1
...
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
...
2263
B kodex NO Dobroserove v dobre víře páchají zlo, v konečném důsledku se zakazuje lezení na kameny - ten kdo se neumí chovat, tak mu b-kodex nepomůže - poblazneni z potřeby pořad něco regulovat, místo toho abych příjmul vlastní zodpovědnost. B kodex je synonymem levicackeho aktivismu a neřešici podstatu problému, kdy sami aktéři by si měli sami uvědomit důsledky svých činu a současný stav je i jejich zodpovědnosti a Teď chtějí jít příkladem. Tímto narazím na oblíbené hromadné akce v lese jako padání, hudy akce na Sněžníku a různé jiné hromadné akce v lese. Všichni co si hrají na Spasitele by si měli především nafackovat. Bouldering bez regulaci, je jediná správná cesta, společně se správnou výchovou v rámci lezecke komunity. Jiná cesta neexistuje. A dříve svobodný sport se stává synonymem ztráty svobody v přírodě. 12:16:38 06.01.2018odpovědět
  Re: B kodex NO skoda ze nemas jmeno.. 15:35:51 06.01.2018odpovědět
    Re: B kodex NO K očíštovaní bouldru v nutné míře docházelo vždy, problém nastal v momentě násilné popularizace boulderingu a to formou očištění kvant bouldru ve specifických oblastech (nejenom padání) za účelem setkání většího počtu lidi, kterým se zapomněli vysvětlit jak se chovat v lese. Ale byznys se rozjel, bouldermatky se prodávají. Ti sami lidé, kteří se na tomto podíleli, přicházejí s tím jak se chovat ve skalách, bouldering posunuli do stavu, kdy se již musí vyjednávat s ochranou přírody o lezeni na kameny. Absurdita. To co absolutně schází je sebereflexe přímých aktérů, a ačkoliv kluci lezou dobře, tak pro mě nejsou na takové úrovni aby mentorovali ostatní a to včetně Adama. Ono dobře lézt nestačí, ze ano. Očekával bych nějakou míru pokory, která z té slataniny vůbec nevychází. Jinak jim zároveň děkuji za nové pocity při boulderingz v zakázaných oblastech. :) 17:01:10 06.01.2018odpovědět
  Re: B kodex NO A ty jsi zloser? 00:10:04 07.01.2018odpovědět
    Re: B kodex NO Lepší byt zloser, než namachrovanej dobroser z Prahy, který dokáže poškodit budovanou důvěru ve skalách za jednu sezónu - viz Labská stran, Petrohrad atd.... kdy se našim borcum jako Adam, Martin atd rozsvítí? Ze lezení ve skalách je o tom jít příkladem a že s úspěchem přichází zodpovědnost? Kdy Adam vystoupil a řekl - hromadne akce jsou špatně takto se v lese nechovejte, kdy Petr řekl nebudu ve vedení CHS protože to proste blbě vypadá. Hlavně ze všichni mají stěny a krámy, ale jenom za účelem těžit a vydělávat.... a kvalitně udělaná sipka má skále, která zmizí do pěti let, je pouze zástupnym argumentem, který postrádá jakýkoliv smysl. A rovněž pamatuji doby, kdy při boulderingu v oblastech s leteckým omezením nás ochranáři chválil i, ze respektujeme jejich nařízení a blbnemejenom na kamenech....holt doba se mění. A proč říkám dobroser - kluci proste chtěli přiblížit bouldering ostatním, podělit se s nimi o krásné prelezy - avšak zvolili takovou cestu, kdy se to obrací proti samotným boulderistum. 08:38:37 07.01.2018odpovědět
      Re: B kodex NO Azbest je z Prahy nebo koho tim myslis? :-O Kdyz tak ctu co tu pises, tak mam pocit, ze si ani te B-kodex necetl a absolutne netusis kdo, co a jak... Ale v kritice ti to zjevne nebrani :) Tam asi bude jiny problem, vid?
Jinak si to chce uvedomit, ze nejsi na svete sam. Naopak lezecka komunita je znacne mala a naprosto nevyznamna. A kdyz by si kazda takto mala a nevyznamna komunita delala vse jak chce jen ona sama, tak svet zacne byt neobyvatelne misto. 11:35:06 07.01.2018odpovědět
        Re: B kodex NO To ze dneska už je nutno vyjednávat podmínky pro bouldering je faktem a zároveň je faktem, ze se to cele rozjelo po masivni popularizaci boulderingu. B kodex jsou jenom zásady chování v lese, nic víc nic min, prezentující černé svědomí aktérů, kteří si mylně vykládají důsledky svých činu. 13:05:04 07.01.2018odpovědět
          Re: B kodex NO Tak to je samozrejme dobre, ze je nutne vyjednavat vyjimky pro aktivity malych nedulezitych skupin ve verejnem a vetsinou i chranenem prostoru. 14:37:50 07.01.2018odpovědět
  Re: B kodex NO Ještě jsem zapomněl dodat to nejdůležitější: A proto jsem volil Okamuru! 11:30:55 07.01.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: