Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English PRACHOVSKÉ SKÁLY 11.01.2018 Právě vyšel nový průvodce po Prachovských skalách, rozšířen nově o oblasti Hrdoňovice, Přivýšina a Pařezská Lhota. Máte-li o něj zájem napište si na: nh.savana@volny. cz, nebo volejte na 777 974 439.
Hejtmoš
okolí adršpachu 10.01.2018 ahoj, popsal by mi někdo, kde jsou věže Vlkodlak a Zázračný kámen? Dík
  Re: okolí adršpachu 10.01.2018 No kdyz vejdes do skalniho mesta tak pujdes rovne a pak vpravo no a po cca 150m prudce vlevo..
    Re: okolí adršpachu 10.01.2018 aneb "Hovno, hovno, hovno" řekl Švejk chtěje se vmísit do hovoru ...
  Re: okolí adršpachu 10.01.2018 najdi si to na piskari.cz v mapách
    Re: okolí adršpachu 10.01.2018 a pokud to tam nenajdeš, je dost možný, že ty názvy věží nebudou lezecký, ale turistický či co a v t
      Re: okolí adršpachu 11.01.2018 protože na fotkách vypadají dobře a v žádném průvodci nejsou
  Re: okolí adršpachu 10.01.2018 Podívej se do průvodce. Adršpach (Vlkodlak), Teplice (Zázračný kámen - Kulička).
    Re: okolí adršpachu 11.01.2018 v nadpisu jsem dal okolí Adršpachu - takže jsem nemyslel ani Vlkodlaka v Janovické, ani Kuličku v Te
      Re: okolí adršpachu 11.01.2018 Přesněji mezi Chvalčí a Petříkovicema. Tak se koukni blíž k Polské hranici, třeba najdeš i nějakou n
  Re: zjevně slušný oddíl 09.01.2018 2 promile? asi dobrý pískař
    Re: zjevně slušný oddíl 10.01.2018 Je to pískař :)
    Re: zjevně slušný oddíl 10.01.2018 Je to pískař :)
    Re: zjevně slušný oddíl 10.01.2018 trénoval na skalního muže
Galdhøpiggen 08.01.2018 čau lidi, plánuju se v létě vydat do Nórska na Galdhøpiggen.. Je tu někdo, kdo tam byl někdy v posledních letech? Nikde se mi nedaří najít spoj z obce Lom k chatě JUVASSHYTTA. Našel jsme jen to, že tam v sezóně jezdí nějakej autobus, ale v kolik
  Re: Galdhøpiggen 08.01.2018 Galdhopiggen
  Re: Galdhopiggen 08.01.2018 Zdar, šel jsem to z chaty Spiterstulen. Pěšky furt kamenech až na horu, easy choďák. Přes ledovec to
    Re: Galdhopiggen 08.01.2018 ne ne sám nejedu, tak lano vzít sebou není problém :) Jinak přes ten ledovec chci jít proto, že plán
      Re: Galdhopiggen 08.01.2018 Strávili jsme tam tehdy chozením asi týden. Jeden den jsme věnovali výstupu na Galdhopiggen ze Spite
        Re: Galdhopiggen 09.01.2018 email odeslán :)
Bílé Karpaty 08.01.2018 Ahoj, neznáte nějaké hezké lezení v Bílých Karpatech v okolí obce Vyškovec?
Děkuju.
  Re: Bílé Karpaty 08.01.2018 Skalka pro Trenčíně, Prečín, Manín, Domaniža, Chřiby (ev. další Moravské pískovce), hradby v Uherské
B kodex NO 06.01.2018 Dobroserove v dobre víře páchají zlo, v konečném důsledku se zakazuje lezení na kameny - ten kdo se neumí chovat, tak mu b-kodex nepomůže - poblazneni z potřeby pořad něco regulovat, místo toho abych příjmul vlastní zodpovědnost. B kodex je synonymem levi
  Re: B kodex NO 06.01.2018 skoda ze nemas jmeno..
    Re: B kodex NO 06.01.2018 K očíštovaní bouldru v nutné míře docházelo vždy, problém nastal v momentě násilné popularizace boul
  Re: B kodex NO 07.01.2018 A ty jsi zloser?
    Re: B kodex NO 07.01.2018 Lepší byt zloser, než namachrovanej dobroser z Prahy, který dokáže poškodit budovanou důvěru ve skal
      Re: B kodex NO 07.01.2018 Azbest je z Prahy nebo koho tim myslis? :-O Kdyz tak ctu co tu pises, tak mam pocit, ze si ani te B-
        Re: B kodex NO 07.01.2018 To ze dneska už je nutno vyjednávat podmínky pro bouldering je faktem a zároveň je faktem, ze se to
          Re: B kodex NO 07.01.2018 Tak to je samozrejme dobre, ze je nutne vyjednavat vyjimky pro aktivity malych nedulezitych skupin v
  Re: B kodex NO 07.01.2018 Ještě jsem zapomněl dodat to nejdůležitější: A proto jsem volil Okamuru!
Lano 06.01.2018 Ahoj. Vybírám nové lano (sportovky, písky, hory) a chci se zeptat, jaké máte zkušenosti z mými 2 favority. Dolézám staré Beal Stinger 9,4, se kterým jsem byl maximálně spokojený. Proto jsem si vyhlídnul novější provedení Stinger Unicore dry cover. Vedle n
  Re: Lano 06.01.2018 Projeď diskuzi, pár týdnů zpět se to tu řešilo a taky jedna recenze tu byla par měsíců zpět (jako zd
    Re: Lano 06.01.2018 Jednoznačně hlasuju pro Beal Stinger Unicore. Mě hodně překvapil jak moc vydrželo. Na Tendon jsem na
  Re: Lano 06.01.2018 Ahoj, Stinger mám a musím říct, že je super. Ze začátku bylo až dost rychlí (v kyblíku), ale vydržel
Rozšířil se nám takový nešvar 06.01.2018 Označení upínacího systému maček jako (polo)automatické (dokonce u dovozce). Znám ze své mnohaleté zkušenosti v zásadě jen dva systémy upínání, nejstarší, nejběžnější a neuniversálnější systém upínání je řemínky nebo druhý, rychloupínací systém. Také exis
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar 06.01.2018 No ty si teda filosof...
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar 06.01.2018 Super nápad na dlouhé zimní večery. Zkus přesvědčit výrobce na změnu názvosloví.
Být
    Re: Rozšířil se nám takový nešvar 07.01.2018 Tak prý dle Vít Strouhal z CT je slovo automat a rychloupínací totéž. Není v tom rozdíl
    Re: Rozšířil se nám takový nešvar 07.01.2018 Tak prý dle Vít Strouhal z CT je slovo automat a rychloupínací totéž. Není v tom rozdíl
      Re: Rozšířil se nám takový nešvar 07.01.2018 A mají i cepíny s automatem?
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar 08.01.2018 Ono se zpětně špatně doznává, žes udělal přehmat. Ale máš pravdu, že je to do nebe volající, bohužel
  Re: Rozšířil se nám takový nešvar 08.01.2018 to je tak ked sa clovek nudí tak rieši kraviny...každý vie o čo ide ale tak čo už..
lezecká dodávka 04.01.2018 ahoj, sháním dodávku kolem 150tis, chci udělat vzadu spaní a nějaké základní vaření.. poradíte jaký auto (teď vede vivaro oproti T4/5) a konkrétní tipy na vestavbu? někdo z brna, kdo by chtěl ukázat svý auto? díky!
  Re: lezecká dodávka 04.01.2018 do 150 tisíc? v této cenové kategorii neřeš značku, model a motorizaci, to je nakonec prašť jako uho
  Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Do 150 tis kup spíš osobák, dodávka bude strašnej vrak.
    Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Asi tak. Buďto plechovku se třema místama a vzadu pelech, vaření a třeba aj kamna na dřevo, s tím, ž
  Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Mrkni ještě na poněkud opomíjené značky, a sice Jumpy/Expert/Scudo/ProAce (všechno jedno auto). Není
    Re: lezecká dodávka 05.01.2018 vyřešeno to nemám, ale jako každý správný autor amatérské vestavby se příležitostně na parkáčích věn
    Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Pokud chceš něco vysouvat, hledej VÝSUV. Nalezneš velké množství hejblat. Velký výběr nosností a dél
  Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Až budeš auto kupovat, dávej bacha, kolik sedadel máš psanejch v techničáku. Když tě chytěj policajt
    Re: lezecká dodávka 05.01.2018 to je blbost, ne? proč bych nemohl jezdit s vyhozenou sedačkou? Mám auto pro 6, sedačku ve skladu, 2
      Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Pokud je auto otypováno na přesný počet míst, tak ten tam musí být. Pokud počet nesouhlasí, jedná se
        Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Tak na takovou kokotinu bych se vysral z vejšky (jakkoliv nepochybuju, že můžeš mít pravdu).
          Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Tak kašlat můžeš, ale když bude policajt pitomec, tak to neustojíš, sedačky namontuješ a na STK poje
        Re: lezecká dodávka 05.01.2018 divas se stejne (tedy zakon) i na to kdyz vyndam zadni sedacky z osobního auta pro prevoz nakladu ?
        Re: lezecká dodávka-sedačky 06.01.2018 jo, měl bych dotaz - tu zadní sedačku nemůžu podle tebe vyndat, i když třeba vozím dlouhý náklad? V
          Re: lezecká dodávka-sedačky 06.01.2018 Kolik mist mas napsano v technicaku?
          Re: lezecká dodávka-sedačky 06.01.2018 To, že tě policajti nechali, je něco jiného, než že se to smí. Asi jako s autolékárničkou - při norm
      Re: lezecká dodávka 05.01.2018 Sedačky jsou rošády. Já mám psáno 2-6. Z výroby mám sedaček pět. Ta šestá nikdy nikomu nechyběla. Al
        Re: lezecká dodávka 06.01.2018 S řidičákama je to tak, že s B můžeš řídit auto do největší povolený hmotnosti 3500 kilo, nebo tahat
          Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Ano, máš pravdu, zapomněl jsem připsat větu, že můj případ se týká auta zaneseného v účetnictví. To
            Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Ahoj, nevim jestli se to už nezměnilo, ale podle instruktora ne. Ale podle aplikace nějaké směrnice
  Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Přemýšlíme o prodeji Jumpera přestavěného na obytňák, 4 homologovaný místa, spaní pro 2 (+1 malý), v
    Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Cena brutalni za tak stary vuz, ktery ani novy nemel kdovijakou cenu. Ale treba se kupec najde a uvi
    Re: lezecká dodávka 06.01.2018 V týhle ceně bych koupil Jumepera tak z roku 2013.
      Re: lezecká dodávka 06.01.2018 Nerozumim autum nijak zvlast, davam stejnou cenu, za jakou jsme před půl rokem koupili. Nenabizim Ju
      Re: lezecká dodávka 06.01.2018 dej odkaz na jumpera za 160 000 z roku 2013 s reálne najetejma 170 000
        Re: lezecká dodávka 06.01.2018 on ani z roku 2001 nebude mít reálně 170000
          Re: lezecká dodávka 06.01.2018 To ma. Predchozi majitele nejsou cizi a vim, jak byla pouzivana, jezdilo se s ni jen po cechach jen
            Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Bydlík 2001/170000 za 160000 s jistým původem prodá jen osel (promiň). Na druhou stranu 2001/170000
              Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Vidim to podobne, ale nejsem tak prisny na ten prodej. 17 let stara dodavka, ktera nikdy nepatrila k
                Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Co je špatnýho na sedumnáct let starý dodávce? Autům
moc nerozumím, ale přišlo mi vždycky dů
                  Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Ja teda neznam moc 17 let starych aut, ktere by nesplnovaly nebo nebyly relativne blizko jednomu z t
                    Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Chci odkaz srovnatelného auta za 80 tis. Fakt jsem nenašel, dík
              Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Nevím, díval jsem se na mobile.de a podobný WoMo džampři bez alkovny se tam prodávaj za 4500 až 7500
                Re: lezecká dodávka 07.01.2018 To je právě to. Bydlíku s nájezdem 10000 ročně s jistým původem se nebudu zbavovat a zase s tím samý
                  Re: lezecká dodávka 08.01.2018 přesně tak to je.
mimochodem, brácha má tranzita (a ten je poněkud méně robustní než vrstevni
            Re: lezecká dodávka 07.01.2018 nebuď blázen, a neprodávej to - teda snad pokud dítě (děti) nemá co jíst nebo je jiná velká nouze, p
              Re: lezecká dodávka 07.01.2018 jo, a o svým inzerátu se s anonymním čuramedánem vůbec nebav. proboha, to se snad chceš odhajovat př
          Re: lezecká dodávka 07.01.2018 nevymlouvat se a šup sem s tím odkazem
            Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Nejsem ten kdo to psal, ale o cenach za ktery to prodavaji bazary a za ktery to jako jednotlivec asi
              Re: lezecká dodávka 07.01.2018 ptal jsem se na rok výroby 2013
                Re: lezecká dodávka 07.01.2018 Tak si ty nabidky vyfiltruj (kdyz jimi nechces sam dal listovat) - klikni na ty odkazy a dej si treb
                  Re: lezecká dodávka 08.01.2018 předřečník nepsal > 2010 psal =2013 a tam je ted s nájezdem 170 000 a cenou 160 000 čistá 0
                    Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Predrecnik take nepsal nic o 170000 Km :). A pokud se podivas dobre, par podobnych nabidek tam najde
                      Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Ja bych se na 15 let stara auta fakt radsi vysral. Podle me (pokud mas stabilni prijem) se spis vypl
                      Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Ja bych se na 15 let stara auta fakt radsi vysral. Podle me (pokud mas stabilni prijem) se spis vypl
                        Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Za cenu toho wohnmobilu muzes spat v penzionu asi 10 let. Wohnmobil se vyplati leda nekomu, kdo v ne
                          Re: lezecká dodávka 08.01.2018 Přesně. A když už ho někdy opravdu potřebuješ, tak se dá celkem dobře půjčit. V porovnání s náklady
1
...
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
...
2263
Galdhøpiggen čau lidi, plánuju se v létě vydat do Nórska na Galdhøpiggen.. Je tu někdo, kdo tam byl někdy v posledních letech? Nikde se mi nedaří najít spoj z obce Lom k chatě JUVASSHYTTA. Našel jsme jen to, že tam v sezóně jezdí nějakej autobus, ale v kolik hodin, kolik to stojí a třeba jestli je nutné rezervovat si místo kvůli počtu lidí jsme nenašel nikde. A dále jsme narazil na to, že se při výstupu z téhle strany přechází ledovec Styggebreen a že je to nebezpečné kvůli trhlinam a je třeba jít s horskym vůdcem. Někde píšou dokonce povinné. Tak se chci zeptat, jestli je to nutné, nebo to je v pohodě i na vlastní pěst.. ? Co jsem koukal na fotky, tak to teda rozhodně nebezpečně nevypadá. Pokud teda někdo máte nějaké informace, jak se dostat k té chatě a k přechodu ledovce, hodné by mě to pomohlo. David 11:06:22 08.01.2018odpovědět
  Re: Galdhøpiggen Galdhopiggen David 11:07:34 08.01.2018odpovědět
  Re: Galdhopiggen Zdar, šel jsem to z chaty Spiterstulen. Pěšky furt kamenech až na horu, easy choďák. Přes ledovec to bude taky v pohodě, ale bez maček a ideálně i bez navázání bych tam nelez. Pokud jsi sám, běž radši ze Spiterstulenu po šutrech, přeci jen na tom ledovci nějaký trhlinou jsou. Průvodce je blbost. Na ledovci je vyšláplá dálnice, všechno je značený, všude lidi.
O spojích nic nevim, dojeli jsme na Spiterstulen vlastním autem. Nebude problém tam z Lomu dostopovat nebo dojít pěšky z odbočky na hlavní, kam se nějakym busem určitě dostaneš.
Ať to vyjde! pavelll 12:13:29 08.01.2018odpovědět
    Re: Galdhopiggen ne ne sám nejedu, tak lano vzít sebou není problém :) Jinak přes ten ledovec chci jít proto, že plánuju pochod cca na 5 dní a tohle je jen první den. Sestupovat chci na tu chatu Spiterstulen a další den pokračovat dál. Tak by mě nebavilo jít tou samou cestu nahoru i dolů :) David 12:25:59 08.01.2018odpovědět
      Re: Galdhopiggen Strávili jsme tam tehdy chozením asi týden. Jeden den jsme věnovali výstupu na Galdhopiggen ze Spiterstulenu a zpět, pak jsme šli asi šestidenní okruh. Vřele doporučuju přechod vrcholu hory Glittertind (tam se taky můžou hodit mačky, záleží na podmínkách). Pokud chceš podrobnosti, napiš mi mail. Zdar! pavelll 15:14:58 08.01.2018odpovědět
        Re: Galdhopiggen email odeslán :) David Eret 17:22:44 09.01.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: