Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English . 17.02.2018 zdar, taky vám přijdou ty obrázky viz. teď přední obal na montaně takové nic neříkající a zároveň docela hnusné? nebo mé zdání je vinou mého (ne)vkusu? nemá to pro mě ani vtip ani uměleckou hodnotu.. tím nechci říct ,že bych to zvládl líp (to je odpověď p
  Re: . 17.02.2018 Přijdou mi špičkové.
    Re: . 18.02.2018 Je to sranda, nadsázka, zase něco jiného, kluci mají boží kalendáře a palec nahoru Montaně, že uděla
      Re: . 18.02.2018 zas taková sranda mi to nepřijde..
        Re: . 19.02.2018 Mne take ne, nevim je to takovy bulvarni styl. Hezka fotka by potesila vic.
          Re: . 19.02.2018 Mi se to libi :-)
            Re: . 19.02.2018 Pro buzeranty
  Re: . 22.02.2018 Jo ty jejich kalendaře jsou jak pro male děcka, nevtipné, malované jak dementem.
jaká indická cestovka na LO 16.02.2018 Zdar, prosím o doporučení nějaké indické cestovky/agentury, která pomůže nebo vyřídí papírování spojené s výstupy na kopce (liasion officer, brífink/debrífink apod. radosti) Díky
Katalansko 15.02.2018 Cau, uz tu neco podobneho bylo, ale ja se furt nemuzu rozhodnout. Mam 10 dni na lezeckou dovcu a za tu dobu nema cenu jezdit po Katalansku krizem krazem. Takze se rozhodujem mezi Siuranou (+Montsant) nebo oblasti okolo Lleidy (pruvodce Lleida climbs). Lez
  Re: Katalansko 15.02.2018 Pokud lezete 6a - 7a, tak si v Siruane moc nezalezete. Ale moc previsle to neni, spise kolme az mirn
    Re: Katalansko 15.02.2018 Siruana a Montsant luxus volba, v okoli plno pohodovych oblasti. Nic převislého tam moc není, urcite
    Re: Katalansko 15.02.2018 Aha, tak to me moc nepotesilo... Jako pokusovat muzu i za vic nez 7a, ale asi nechci travit dovoleno
      Re: Katalansko 15.02.2018 Nesouhlasím s výše uvedenou hanou na Siuranu. Je tam takové množství cest, že si rozhodně vybereš. T
        Re: Katalansko 15.02.2018 Co na tom predchozim povazujes za hanu? Ukaz par 6a z kterych bude 6a-ckar (ten, pro nejz je to maxi
          Re: Katalansko 16.02.2018 Tak ti nevim jestli si tam vubec byl:D
zima v breznu...no asi tak, stravili sme tam l
            Re: Katalansko+Chulilla 16.02.2018 Dik za info, jeste posledni dotaz. Pruvodce kupovat budu asi az na miste, tak by me zajimalo, jestli
              Re: Katalansko+Chulilla 16.02.2018 Podle toho, co píšeš, bude ideální Leonidio. Je to teda úplně jinde, ale přítelkyně by si mohla medi
            Re: Katalansko 16.02.2018 Jak píše Šafi. Na rozlezy tam najdeš pěkný 5c/6a a do 7a je tam těch lezitelných cest taky halda (v
  Re: Katalansko 15.02.2018 A co margalef? Tam si zalezes urcite. Jinak kolem leidy jsou pekny oblasti. Ale jsou spis mensi a ch
    Re: Katalansko 17.02.2018 Take mne, narozdil od panu vyse, pripada, ze Margalef je o dost lepsi volba pro cisla, ktere lezou.
nejlepší hlášky 13.02.2018 Dnes na Flash wall týpek hodnotí právě vylezenou cestu: "To cvakání mi nevadilo, ale to lezení mi vadilo" (-: Máte taky nějaké hlášky pro pobavení?
  Re: nejlepší hlášky 14.02.2018 Citoslovce údivu na 8 - " No ty <I> "
    Re: nejlepší hlášky 14.02.2018 Odposlechnuto v čKrase: "Bóžo, použij svou vlastní fyzickou sílu!"
Nekecám...
      Re: nejlepší hlášky 14.02.2018 dober!
Jak dober, ty dober!
        Re: nejlepší hlášky 14.02.2018 Odposlechnuto na stěně: Jistič - kouč. Tam se dělá "egypťan". Až na tebe zavolám egypťan! tak ho pro
        Re: nejlepší hlášky 14.02.2018 :-))))))))))))))))))
  Re: nejlepší hlášky 14.02.2018 Lezec: ty vole, tady je ňáká krev nebo co..
po chvíli: ty vole, ta krev je asi moje.
  Re: nejlepší hlášky 14.02.2018 lepší je se dobře vysr.t, než si blbě zaprcat. ale to je asi obecně známo
  Re: nejlepší hlášky 15.02.2018 Nejmenovaný lezec v nejmenované oblasti pod prvním: "Dober to! Sedám!" Jistič: "Ty vo
    Re: nejlepší hlášky 15.02.2018 Jo, taky jsem byl u neceho podobneho: "Dober, sedam. Ty vole, do ceho jako???" Nutno dodat
nejlepší hlášky 13.02.2018 Dnes na Flash wall týpek hodnotí právě vylezenou cestu: "To cvakání mi nevadilo, ale to lezení mi vadilo" (-: Máte taky nějaké hlášky pro pobavení?
  Re: nejlepší hlášky 21.02.2018 jojo - chodz do piczi..
foto dne 13.02.2018 v Českém ráji je magnezium striktně zakázané
  Re: foto dne 13.02.2018 Podle me je foto dne z Labaku...
  Re: foto dne 13.02.2018 who cares?
    Magnesium. 13.02.2018 A proc je vlastne zakazane?
      Re: Magnesium. 13.02.2018 Proč se ptáš?
        Re: Magnesium. 14.02.2018 Protože v Ceskem Raji lezu rad a tak bych to rad vedel. A zatím mi Mg nikdy nedělalo problém při lez
  Re: foto dne 13.02.2018 Prý Český ráj :-D
  Re: foto dne 13.02.2018 Děkujeme znalci za připomenutí :)
  Re: foto dne 13.02.2018 To víme, je to pro tebe novinka nebo tě to nějak omezuje?
  Re: foto dne 13.02.2018 souhlas, dobře že to připomínáš. Polemiky nemají smysl, někdo prostě nemá na to lézt to bez a nepodř
    Re: foto dne 14.02.2018 někdo má zas chut to zmatlat potem a pak už s tím nikdo nic neudělá...
      Re: foto dne 14.02.2018 netřeba, některý cesty se lezly bez i víc jak století, s tehdejším vybavením prostě slušnej výon...d
        Re: foto dne 17.02.2018 Trochu jiný charakter, ty cesty starý 100 let...
          Re: foto dne 18.02.2018 to neni univerzální argument.
Nemám nic proti tomu, aby se mágo prosadilo u konkrétních cest
          Re: foto dne 18.02.2018 Btw: není ale sporu o tom, že trochu jiný charakter měli především tehdejší lezci ;-)
            Re: foto dne 18.02.2018 S tím charakterem bych nebyl tak vodvážnej. Lezci byli podle mě různý, odhaduju asi tak podobně jako
              Re: foto dne 18.02.2018 Aha takze ses jako vzdy pro porusovani pravidel. Ale jen tech co se ti hodi ! Nic prekvapujiciho :-(
                Re: foto dne 18.02.2018 Jasný, třeba schwebe kolem celý věže. Nebo přes vedlejší strom vyšší než věž. Ale jenom když se mi t
                  Re: foto dne 19.02.2018 To je jako ten, který seskrabaval šipky označující bouldry. Nejenom ze poškodil vrchní vrstvu a tím
                    Re: foto dne 19.02.2018 Ale jo, po právu to dostávám, měl jsem zůstat zticha. Je docela příznačný, že tu jiný konkrétní lidi
              Re: foto dne 20.02.2018 Vůbec nezpochybňuju, že i v dřívějších dobách se dělaly prasárničky, ale že se mezi pískaři proměňuj
  Re: foto dne 20.02.2018 Znova, minimalne potretikrat, davam adminom navrh na tlacitko "skryt prispevky na tema Cesi a m
Technická poznámka k uživatelskému komfortu 12.02.2018 Na Lezci se objeví nový článek k němu obvykle i postupně komentáře. Co je mi nepříjemné a nudí mne a zdržuje, je to, že než se dostanu k reakcím na článek, musím prorolovat stále narůstajícím seznamem odkazů na to, kde se byť klíčové slovo Tatry, Ondra ap
  Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 13.02.2018 Naprostý souhlas, zrovna jsem nad tím přemýšlela též. Rolovat dolů stopadesát souvisejících článků n
    Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 13.02.2018 Jo jo, říkal jsem už, že bych měl toho Adama přelinkovat, což můžu udělat jako admin sám. Snad se k
      Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 13.02.2018 Přesně na to (moc velké množství odkazovaných souvisejících článků) jsem už párkrát myslel. Ale z té
        Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 13.02.2018 Ne. Jen ten menší počet odkazů můžu zajistit v administraci současného Lezce sám.
          Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 14.02.2018 Já jsem to tak tušil, ale fakt jsem si nemohl pomoct a nerýpnout si, sorry :-).
          Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 14.02.2018 Tak nějak mezi řádky čtu: "nebude to nikdy". Na něco podobného jsem se ptal i v článku pod
        Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 13.02.2018 Nova verze Lezce uz byla zarazena na seznam urban legends.
      Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 14.02.2018 Děkuji Standovi za věcná přístup. Držím palce, ať se zadaří asap.
    Re: Technická poznámka k uživatelskému komfortu 14.02.2018 Tak možnost se k tomu dohrabat neznamená, že je žádoucí, aby byl web vysloveně uživatelsky nepřátels
Sardinie-zrezlé nýty 12.02.2018 Zdar, slyšel jsem, že v cestách na pobřeží Sardinie bývají někdy nebezpečné zrezlé nýty. Máte někdo tip, jak je poznat? Prý to není okem vidět, je zrezivělý dřík uvnitř skály.
  Re: Sardinie-zrezlé nýty 12.02.2018 Poznáte je podle toho, že jsou zkorodovaný, vy tupci.
    Re: Sardinie-zrezlé nýty 12.02.2018 :-) !!
Vrtačka do skal 11.02.2018 Ahoj všichni, potřeboval bych radu. Sháním aku vrtačku, se kterou bych mohl vrtat nýty do skal. Mám již jednu vybranou, tak bych chtěl na ní nějakou recenzi-zda-li je vhodná, popřípadě jestli by mi někdo doporučil lepší. Jedná se o vrtačku značky Narex 65
  Re: Vrtačka do skal 11.02.2018 Pokud budeš vrtat při výškovkách dírky na hmoždinky na žaluzie a potom utahovat vruty, tak bude dobr
    Re: Vrtačka do skal 11.02.2018 Záleží kolik chceš vrtat, ale dobrá rada zní:"nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné vě
    Re: Vrtačka do skal 11.02.2018 Záleží kolik chceš vrtat, ale dobrá rada zní:"nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné vě
  Re: Vrtačka do skal 11.02.2018 Jedině akumulátorové vrtací kladivo Hilti.
    Re: Vrtačka do skal 11.02.2018 S Hiltkou jsem vyvtal přes 1000 děr na borháky a nýty a stále drží
      Re: Vrtačka do skal 11.02.2018 Super, vsem moc děkuji za rady, popremyslim o tom :-)
      Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 vrtal som cca 80 dier ( zula, andezit), 12-14 mm, 9 az 55 cm. Mal som pozicane vrtacie kladiva Milw
  Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 bez příklepu jsou to vyhozené peníze a na nýty se, prosím, vybodni a lep borháky
    Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 s tymi nitmi a bh mas 100 % recht, ale ludia v reci nerozlisuju lepene (beznapatove) a expanzne
      Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Jasně že bych bral s příklepem, ale proč jsou lepší borhaky a ne nýty? Více méně mi je jedno co bych
        Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Pri beznapatovom isteni (lepeny bh) sa sily prenasaju na cely obvod diery. Do diery sa uz nedostane
          Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Ty jooo díky za vysvětlení. To jsem nevěděl...
        Re: Vrtačka do skal 16.02.2018 Ahoj, nic proti tobě, ale pokud hodláš osazovat jištění, po kterém polezou další lidi (asi ten předp
  Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 hele záleží. obecně především na tom, jak často a jak moc budeš vrtat a kolik do toho chceš narvat.
    Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Jsem v tom ještě lajk, ale proč borhaky a ne nýty? A potřeboval bych navrtat tak do 10 děr letos a p
      Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Na 10 der si vrtacku od nekoho v okoli pujc, podle me nejlepsi reseni... jestli nikoho neznas zkus p
      Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 do vápence nebo cenomanu něco takového stačí. na nějaké ty svory a podobné staré sajrajty to bude ta
        Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Je to určené na vápno :D tak rozmyslim ;) díky
      Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 Na navrtani 10 der si neco na vikend pujc. Pujcovna nebo kamarad (speleoskupina, monteri pozarnich v
  Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Milwakie maj taky dobrou masinu... 14mm diry 17 cm hluboky do tvrdyho matrose cca 10 der na 5Ah bate
    Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Dobrá jsou 36V vrtací kladiva Bosch
Bosch GBH 36 V-EC Compact
nebo větší
Bosch
  Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Ahoj. Navrtal jsem tisíce děr do betonu a tvrdých materiálů, když jsem pracoval ve Španělsku. Instal
    Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Faaaajn, díky moc za podrobnou analýzu, kouknu na vrtačky hilty, vrták je samozřejmostí :D to co pri
    Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 práce celou šichtu každý den je úplně něco jiného než velmi příležitostné kutění. to je jako kdybys
      Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Ano, máš naprostou pravdu. Souhlasím s tebou.
Taky jsem psal, že prdítkem tu díru asi taky ud
        Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 I já s tebou úplně souhlasím (tývole, to je selanka, zatím vyhráváme v soutěži o nejdelší diskusi kd
        Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 bosch 36V atd. jsem koupil za 16.900 - hledal jsem, až jsem našel akci, normálně jinak 18.900. to je
          Re: Vrtačka do skal 15.02.2018 Mám pár let Bosch GBH 18 a je dostačující, a levnější. Se dvěma menšími akumulátory je srovnatelná t
            Re: Vrtačka do skal 19.02.2018 ano, to jsem tam nenapsal, kupoval jsem to na kruhy - vrták do 25 mm/beton
    Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 ešus : palec hore !
V kazdom pripade flexikovi odporucam rezervne : baterku, vrtak a spicky
      Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Okay pecka, ještě kouknu na možnosti, moc jste mi pomohli, dík :)
        Re: Vrtačka do skal 12.02.2018 Z mých zkušeností ve tvrdém materiálu, jako je například buližník, bych zmínil asi toto.
1. O
          Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 hm, flexik spominal vapno, takze je to slabsi kafe.
Co sa tyka 2/4 britych vrtakov,
            Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 Ty jo, tak tohle je dobré vědět, a ještě takový dotaz, pokud tu konverzaci ještě někdo sleduje, díra
              Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 Na 12 prumer driku delame 14 mm diru... zkuz zkouknout opravdu to Milwakie vychazi napr oproti Hilte
                Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 a ještě: vrtání je trošku alchymie a nedá se říct, že by fungovala nějaká všeplatná přímá či nepřímá
                  Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 Jj to urcite, pro kazdej matros to chce vychytat to spravny reseni. A jinak nez ze vyvrtas stovky de
                  Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 inženýre..
              Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 otvor vrtat vždy o dva milimetry většího průměru než průměr dříku voka, čili při ideálně centrické p
              Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 priemer je podla manulaku k danemu lepidlu etc.
btw. na kucharku na JAMESe si cital ?
          Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 zatím jsem nezaregistroval přehřívání při vrtání do žuly, ale soustředím se na to, dík za poznámku (
            Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 Jasný. Do buližníku můžeč vrtat i v řádu minut.
              Re: Vrtačka do skal 13.02.2018 Peeeerfekt, díky za reakce :)
                Re: Vrtačka do skal 14.02.2018 Jestli teda budeš kotvit chemií, tak důkladně vyčistit otvor. První se několikrát fouká a pak to pro
                  Re: Vrtačka do skal 14.02.2018 "vyměním sekundové lepidlo za minutové. Zn. : nestíhám"
:-)
Esus, palec hor
                    Re: Vrtačka do skal 14.02.2018 patrony jsou fajn, ale jsou drahé. řádově mezi pade a stovkou za kus. a blbě se v malém množství shá
                      Re: Vrtačka do skal 14.02.2018 Lukas B.
podobna otrava ako predcasne vytvrdnutie je, ked sa dobabre zmiesavac ( ="spic
                        Re: Vrtačka do skal 14.02.2018 někdy výjimečně ve směšovači (špičce) chybí spirála uvnitř, asi neodchycený zmetek z výroby. to pak
                      Re: Vrtačka do skal 14.02.2018 Panove, doporucuju nasledujici. pod vyvrtanou diru vysekat drazku na cely svar a na svislou cast bor
                        Re: Vrtačka do skal 14.02.2018 take daco myslis ?
                          Re: Vrtačka do skal 15.02.2018 JJ presne tohle. dokonce to pri trose stesti muze byt ze Sulova, ci Pastinej, a tim padem snad i nas
                            Re: Vrtačka do skal 15.02.2018 indy, je to žula
                              Re: Vrtačka do skal 16.02.2018 tak pak to nase neni, ale udelane to je co se usazeni tyka tak jak by melo.
                                Re: Vrtačka do skal 17.02.2018 indy, tak ako som napisal Flexikovi na mejla, mam dobreho ucitela (ak sa clovek uci sam od seba...)<
                      Re: Vrtačka do skal 14.02.2018 Ano, určitě tohle jsou negativa patron. Já to myslel dobře, z důvodu, že nezná rozdíly v chem. maltá
  Re: Vrtačka do skal 15.02.2018 A tohle by ti nestačilo: 1url.cz/ot9Fk ?
    Re: Vrtačka do skal 16.02.2018 tahle věc je fajn, když děláš ve větší zdi cestu klasicky a chceš mít v kapse něco pro případ, že se
    Re: Vrtačka do skal 18.02.2018 tak rucne mlatit znamena mit volne obe ruce, a ano, do tvrdeho slepence nebo vapence to jde, a to i
    Re: Vrtačka do skal 19.02.2018 A tahj lidi na prvace do velkejch zulovejch sten tohle nebo radsi vrtacku? Nemyslim na plasirove ces
      Re: Vrtačka do skal 19.02.2018 no, jistota je kompresor a automechanik k tomu. menší jistota je benzínová vrtačka, ale ta je složit
        Re: Vrtačka do skal 19.02.2018 ostatně, i tady na éšopu na lezci se to dá za 43 korun koupit. Petzl Cheville Autoforeuse. k tomu kl
      Re: Vrtačka do skal 19.02.2018 Opověď na dotaz záleží na etickém a praktickém přístupu ke konkrétnímu problému. Pokud chceš udělat
      Re: Vrtačka do skal 19.02.2018 BTW: moje aku-vrtačka Hilti na jednu nabitou baterii vyvrtá při teplotách okolo nuly desítky děr o p
        Re: Vrtačka do skal 19.02.2018 A čím do té žuly vrtáš, jestli se můžu zeptat?
Díky.
          Re: Vrtačka do skal 20.02.2018 nejsem Moták a do žuly jsem dal jen tak 30 Bh, ale mám na to SDS dvoubřitý vrták z té nejvyšší OBI ř
            Re: Vrtačka do skal 20.02.2018 jo a na tu drážku pod okem stačí kladivo. ojíždět na tohle vrták mi přijde jako plýtvání
              šetřílek 20.02.2018 :-P
                Re: šetřílek 20.02.2018 30 bh není málo za den, už vidím to nadšení šetřit vrták :-) to bude spíš jinde, např nedostatek ba
                  Re: šetřílek 20.02.2018 kde vidíš, že bylo dáno 30 bh za jeden den?
              Re: Vrtačka do skal 20.02.2018 ta drazka se majzlem nebo kladivem dela fakt lip. neni od veci to primerovat, muze se ukazat ze tim
              Re: plýtvání 20.02.2018 Ono je to relativní. Pokud u toho vrtání visíš v háčku (skyhooku) a hrozí ti třeba 8m tlama se všema
                Re: plýtvání 21.02.2018 teď tomu nerozumím - jaký časový rozdíl je (když visím v háčku), jestli vysekám drážku pro oko kladi
                  Re: plýtvání 21.02.2018 Pokud visím v háčku na nic nečekám. Na skalách vložím do vyvrtané díry borhák a okolo borháku zatluč
                  Re: plýtvání 21.02.2018 Jo taky se mi na žule už 2x stalo, že háček uštípl tu šupinu na který jsem visel a chytl mě ten nýt,
          Re: Vrtačka do skal 20.02.2018 Do kamene (včetně žuly) používám dvoubřité značkové vrtáky SDS plus. Odzkoušené mám IRWIN nebo BOSH.
  Re: Vrtačka do skal 20.02.2018 Resite znacky ale ne parametry.
Vybiram Bosch, 18V lion: priklep 1,7J cca 2,5 kg s 4Ah bateri
    Re: Vrtačka do skal 20.02.2018 Hilti TE 6-A36, baterka 36V 3,0Ah, energie příklepu 2J, cca 4kg. Do hor nosím bez předního madla (tj
      Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 Milwaukee M28 CHPX, taky můžu doporučit, chroustá to krásně jakejkoliv matroš od bláta po křemen a z
        Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 Jinak parametry jsou jedna věc, ale jak už se tady několikrát psalo, důležitý je to vzít do ruky a z
          Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 opytajte sa machrov
            Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 Na co?
        Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 Pokud tu vrtačku plně vytížíš, je něco takovýho, o čem píšeš, ideální. Pokud ji máš i do práce a zap
          Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 Jasný že to je pro jednotlivce zbytečný, proto to máme v oddíle a společně s tou rozbruškou a akuuta
            Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 To je dobrý řešení, pokud se o ni nehádáte. A dokud někomu nespadne a nerozfláká ji ostatním :)
              Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 Podle sebe soudím tebe? :-P Oddíly jsou snad od toho aby svým členům poskytovaly něco víc než indivi
                Re: Vrtačka do skal 21.02.2018 Jojo, asi podle sebe... Už mi jednou spadla, špatně jsem si ji přecvaknul na sedák, byla to spolulez
  Re: Vrtačka do skal 16.04.2020 Podľa mňa Makita DHR202Z je celkom fajn. Betón vŕta do priemeru 20mm, Príklep 2J, Váha 2,9kg. Cena j
  Re: Vrtačka do skal 16.04.2020 Krome ryze technickych aspektu bych se zamyslel i nad tim ze kazda skala ma sveho spravce, ktery urc
    Re: Vrtačka do skal 16.04.2020 dva roky na odpověď je poměrně dlouhá doba, ale třeba autor dotazu ještě ocení.. :)
      Re: Vrtačka do skal 17.04.2020 Jop ľudia hľadajú aj v archívoch snáď to niekomu pomôže :)
    Re: Jak (ne)stavět stěnku pro batole 10.02.2018 ale stojí a využívá se :-)
  Re: Jak (ne)stavět stěnku pro batole 10.02.2018 Hezký. Jo a taky znám ty práce, co jsou cobydup. Spousta jich není hotova doteď.
    Re: Jak (ne)stavět stěnku pro batole 10.02.2018 To se pak jeden nemůže divit,že v týhle zemi trvá v průměru 13 let vydat povolení pro výstavbu dálni
1
...
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
...
2263
. zdar, taky vám přijdou ty obrázky viz. teď přední obal na montaně takové nic neříkající a zároveň docela hnusné? nebo mé zdání je vinou mého (ne)vkusu? nemá to pro mě ani vtip ani uměleckou hodnotu.. tím nechci říct ,že bych to zvládl líp (to je odpověď předem pro ty, co mě budou vyzývat ať to udělám líp), ale možná bych to raděj nedělal vůbec.. kdo je teda vlastně autor? 16:22:09 17.02.2018odpovědět
  Re: . Přijdou mi špičkové. Michal 21:27:15 17.02.2018odpovědět
    Re: . Je to sranda, nadsázka, zase něco jiného, kluci mají boží kalendáře a palec nahoru Montaně, že udělal takovou titulku a zároveň poctu Adamovi! BTW: lezeckých fotek je všude hafo :-) 09:38:47 18.02.2018odpovědět
      Re: . zas taková sranda mi to nepřijde.. 10:53:05 18.02.2018odpovědět
        Re: . Mne take ne, nevim je to takovy bulvarni styl. Hezka fotka by potesila vic. 14:26:50 19.02.2018odpovědět
          Re: . Mi se to libi :-) 14:51:35 19.02.2018odpovědět
            Re: . Pro buzeranty 18:20:56 19.02.2018odpovědět
  Re: . Jo ty jejich kalendaře jsou jak pro male děcka, nevtipné, malované jak dementem. kotaz 09:07:59 22.02.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: