Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 22.Adamovska 10390 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 Bouldry: 22.Majdloch 9950 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Mě by zajímalo, jestli to vopravdu psal Jindra Křenek? Mezi PR pracovníkama ČHS jsem ho doposaváde nezaregistroval :-)
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Náhodou, ten rozhovor je geniální. Krásně si se všema vytřel zadek. A máte po srandičkách.
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Proč jsou pod článkem zakázány i komentáře registrovaných? Čeho se předseda bojí, když je tak úspěšn
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Je to jak říkáš, tím že zakázali komentáře, si s námi vytřel zadek. Není možnost se vyjádřit a komen
      Reklama - Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Rekl bych, ze to je jen reklama. Skoda, ze to tak lezec.cz neoznacil.. Bylo by to fer, protoze ostat
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 A neptal se náhodou Roman Šmíd, instruktor a trenér licence C klubu HO Alpíci a zároveň zaměstnanec
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Podle slov účastníků se kurz vyvedl: „Pro mě jako pro lajka to byl obrovský přínos. Spoustu jsem toh
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 jsi loajalni, dostanes prachy, jsi kverulant, dostanes prd.
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 On Bloudek koupil lezec.cz podobně jako Babiš idnes?
    Babiš, Fico, Bloudek... 05.03.2018 Protě žijeme v době kdy se Babišům, Vondráčkům,Zemanům, Ficům a Bloudkům daří. Umění lhát a manipulo
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 On ten text asi neni psan primarne pro lezce. Rekl bych, ze jeste bude nejak pouzit. Na nejakych jin
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 1url.cz/stP6C
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 No ano. Ten text mi takto dnes poslali ke zveřejnění na Lezci bez povolené diskuse. Přemýšlel jsem,
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Bloudek, resp. CHS si kupuje lezec.cz už hodně dlouho.....
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Né že bych chtěl vyvolávat plamennou válku, ale dobrá zpráva je, že se ČHS dle rozhovoru chystá na p
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Ano, CHS planuje pokracovat v bohate podpore, kterou temto odvetvim venovala doposavad.
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Vy takové články i čtete? Mně stačí se podívat jen na upoutávku na stránce a už to ani nerozkliknu,
        Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Oproti účasti v diskusi na lezci je přečtení jednoho interview časově docela nenáročný a užitek je
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Mýmu parťákovi a mně ten rozhovor přijde jako přesná kopie Týdnu s prezidentem z TV Soukupov :)
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Přijde mi zvláštní, že se předseda oddílu, který má tolik členů do 18 let, nezeptal předsedy ČHS, pr
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Mě děsně baví, jak všichni remcají, reptají a nadávají a nakonec stejně zaplatí příspěvky :D
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Příspěvky neplatím kvůli Bloudkovi, ale abych přispěl na údržbu skal a jištění, když ho opotřebovává
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Prispevky par let neplatim. Prave z podobnych duvodu. Treba to tak zacne delat vice nespokojenych li
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 top team ČOV je top team čistírny odpadních vod?
Ledy 04.03.2018 Ahoj,
chtěl bych jet 13.3. lézt ledy do Rakouska (okolí Salzburgu a Insbrucku), ale hodně se oteplilo. Tak prosím někoho zkušeného o radu zda se dá ještě lézt, nebo jak se pozná jestli jsou ledy ještě bezpečné.
Předem díky Martin.
  Re: Ledy 05.03.2018 Každá rada drahá...Sleduj počasí v oblasti kde chceš jet, ale pravděpodobně, pokud předpovědi vyjdou
  Re: Ledy 05.03.2018 Každá rada drahá...Sleduj počasí v oblasti kde chceš jet, ale pravděpodobně, pokud předpovědi vyjdou
    Re: Ledy 05.03.2018 OK, díky.
leonidio 01.03.2018 Ahoj,
zakrátko se chystam do Leonidia. Mohl by mi někdo doporucit par cest kolem 6c a 7a? Samozrejme jde mi o ty nejlehci,nejlepe vytrvalostni, totiz rad si pohonim ego v udajne mekci oblasti. Dekuji Vam vrele.
  Re: leonidio 02.03.2018 :DD už sem se lekl, že lezec.cz už je uplně v prdeli, ale toto mna pobavilo :))
Plicni onemocneni 26.02.2018 Nemate nekdo prehled nebo nejaka data o vlivu magnezia (prachovych castic) na plicni onemocneni?
  Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 Mágo v pohodě, bordel z čištění chytů drátěnými kartáči asi o dost horší -> guma a obrus ze starš
  Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 Ne. Asi to ovlivnuje jen mentalni vykonnost, dle toho co na stenech slycham.
  Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 Ještě doplním - s mágem mám problém jen s mágem Metolius, které má nějakou chemickou přísadu, ale js
    Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 tak to je bída
  Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 Prašnost obecně pro plíce určitě nejsou plus, ale pokud lezeš s mágem venku, tak bych si s tím hlavu
  Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 Někde jsem četl, že prašnost na Smíchovce cca 10x převyšuje obsah prachu dole u tunelů na okruhu pod
    Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 To, ze ma vicemene nevetranej a relativne vytizenej prostor vetsi prasnost nez super odvetravanej tu
      Re: Plicni onemocneni 28.02.2018 jenže ten super odvětranej tunel je taky věčně v červených číslech a nikdo ti pobyt v něm nedoporučí
        Re: Plicni onemocneni 04.03.2018 To by asi nedoporucil ani pobyt na Smichovce ve vecernich hodinach.
  Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 Nechapu proc steny nevyzaduji lezeni s tekutym magem. Jasne, to prasi ve vysledku take, ale urcite m
    Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 treba protoze tekuty nevydrzi az do topu a navic dost intenzivne zapatlava chyty, po kterych se pak
    Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 snad bílé ne? ty vole , běž lézt na písek , tam se nepráší..
      Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 On se na to nachyta i ostatni prach a dalsi sajrat z rukou lezce, tak moc bile nebudou.
        Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 pravdu máš!
      Re: Plicni onemocneni 03.03.2018 to byses divil kolikrát máš čumák v bílejch ptačích hovnech a ještě seš za to rád a zhluboka je inha
    Re: Plicni onemocneni 04.03.2018 nechápu proč stěny nezajistí, řádnou ventilaci. protože to stojí moc peněz. ale fungovalo by to. ve
  Re: Plicni onemocneni 03.03.2018 mě se líbí ty ekomatky, očkovat dítě nenechaj, ale do toho sajrajtu ty děti tahaj několikrát týdně,
    Re: Plicni onemocneni 03.03.2018 jo, to jsou dobrý vyhrábla - a že jich sem pár chodí...
    Re: Plicni onemocneni 04.03.2018 pro dítě to musí být mňamka, pravda
  Re: Plicni onemocneni 28.03.2018 Zkus tohle, je to francouzsky, ale google to přeloží docela pochopitelně: 1url.cz/Ztnqi
Smrtelny uraz na stene. 26.02.2018 Před týdnem doslo dle sdilene informace na FB ke smrtelnému urazu na bratislavske stene K2. Stalo se to na samonavijaku a dosud jsem nenasel k tomu zadne konkretni vyjadreni. Na 99% se uživatel spatne pripoutal mimo jistici oko a nahore odsedl, presto byc
  Re: Smrtelny uraz na stene. 26.02.2018 Tak to by me take zajimalo. Na samonavijak obcas v ramci treninku zabrousim.
    Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Prej se pripnul správně selhal naviják
      Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Prosim anonymni jedince aby pokud už o nehodě na bratislavské stěně nic neví, tak alespoň nefabulova
        Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Podívej, za spekulace si může stěna sama. U podobné záležitosti má okamžitě vydat tiskovou zprávu a
          Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 když tam můžou vraždit novináře, nějakej naviják už asi nikoho nepřekvapí
        Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Tak i to co tu zatim pises ty je jen spekulace.
  ADMINOVÉ 27.02.2018 pro tenhle typ dotazu by bylo více než vhodné, aby zadavatel mohl povolit odpovědi jen přihlášeným,
    Re: ADMINOVÉ 27.02.2018 Ty nepodepsané fabulace mažu. Kdo by chtěl k tomu případu něco dalšího relevantního sdělit, ať mi na
      Re: ADMINOVÉ 27.02.2018 Takže konečně došlo na cenzuru v diskuzi? Je to váš weh, ale nepřijde mi to korektní.
        Re: ADMINOVÉ 27.02.2018 Ad necenzurovaná diskuse bych chtěl znovu upozornit, že komentáře, ale i další uživatelský obsah, ze
  Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Mily znepokojeny 'M.',
keby si si dal trochu namahy, vsetky dostupne podrobnosti zistis. O ne
    Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 O tom jsem take hodne premyslela, a nejde mi na mysl ze by člověk dostal tu velkou karabinu jinam ne
      Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 akoze to bol nejaky testovaci model navijaku, ktory sa potom nezacal pouzivat?
      Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 O tom co je možné a co ne bych moc nepolemizoval. Ostatně i velmi zkušení lezci zemřeli právě na ned
        Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Presne, muze se to stat kazdemu a nema cenu nic zpochybnovat. Mohla se cvaknout klidne do snurky od
          Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 To se mě stalo i po 40 letech praxe :(((
          Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 tiez sa mi to nedavno stalo. zacal som odvtedy po naviazani naozaj dokladne dodrzovat partner check
      Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Myslím, že by základních informací v tomto případě mohlo být více a určitě by případně rozptýlily ob
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Bouhužel to není zase až tak ojedinělé, nehod (i smrtelných) z důvodu špatného zacvaknutí, nebo doko
    Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Spravne Miro! I dotaz je nebezpecny, jen do nej!
Za me tedy jsem rad, ze dotaz zaznel
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Tvl, otvor lahvac a daj sa do kludu, blbecka si nechaj v nohaviciach, svoj povysenecky ton si nechaj
        Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 "svoj povysenecky ton si nechaj pre tie decka a neutoc bez priciny."
rika clovek, k
        Re: Smrtelny uraz na stene. 23.05.2019 Tvl, otvor lahvac a daj sa do kludu, blbecka si nechaj v nohaviciach, svoj povysenecky ton si nechaj
    Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Ja vůbec nejsem znepokojeny, ale sleduji vse kolem urazu v lezeni, protože lezu 35 let, zatím bez za
  Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Je mi líto té nešťastné ženy i jejích blízkých.
Nebulvárně je to, co se stalo, popsán
    Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Me prave desi to slovo expertiza.
Vzdyt kdyby se blbe cvakla, tak zustane lezet dole
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Na K2 maji jiny typ samojistu nez TRUE BLUE.
Pokud se vam nelibi slovo expertiza, tak klidne
        Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 prepač, nemalo by byť:
"To ze na pad nemel na 99,9% samonavijak vliv neznamena, ze v ram
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Přesně, to museli svědkové vidět. Buď dole ležela cvaknutá nebo ne. Pokud doletěla až dolů s karabin
        Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Naviják zůstal namotaný po pádu nahoře, to se ví 100%
otazkou je jak ho mela cvakly do uvazku
          Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Kazdopadne i pro vyrobce to muze byt dobry podnet k tomu, vymyslet jak delat ty karabiny jeste vice
            Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 hm, dalsie "kurvitko ? ".
naco ?
Pit Schubert publikoval r.2000 odporucani
              Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Podivej se někdy u nás na HUDY stěně Brno, jak jsou udělané karabiny u měněných popruhů. postupně ta
                Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 k tym dvom karabinam zamkami proti sebe : rozum sa mi zastavuje, ze "lidsky faktor" na st
                Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Zrovna na brněnskou Hudy stěnu mě nedávno zavál osud, tak si, lehce offtopic, dovolím cílenou zpětno
                  Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 To je stejné jako v každé jiné cestě. Než začnu lézt, musím zkontrolovat jestli se má linie nekříží
                    Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Tak samozřejmě. Ale stěna by tomu měla jít naproti nějakým chytrým designem prostoru a cest. Už jsem
                      Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Přátelé, stále tu píšete, stěna musí, výrobce musí. Já si naopak myslím, že zodpovědnost má lezec. L
                        Re: Smrtelny uraz na stene. 04.10.2019 dávám si závazek, že až půjdu na stěnu sám "na naviják", že se každého dalšího přítomného
                          Re: Smrtelny uraz na stene. 07.10.2019 Jenže si nesmíš zapomenout lano... :-))) Taky se dá dobře navíjet na baru. Nebo navýjet!
          Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Dekuji za odpoved.
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Ahoj.. Odpoveď na tvoju otázku je že žena bola dole bez lana a navijak bol navinutý hore. Preto je t
  Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Už jsem slyšel o podobné nehodě na navijáku i v Čechách, nevím jak moc byly následky fatální, ale pr
    Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Přijde mi, že při sportovním lezení násobně častěji selhá lidský faktor (obsluha) než materiál. Tam
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Otázkou je jestli se to týká tohoto konkrétního tragického případu, asi spíše ne. Ale ve hře může bý
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 taky myslím že příčina bývá nejčastěji lidské selhání. jednou jsem byl při navazování přerušen nějak
        Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Souhlas - člověk váže uzel na sedák, uvidí kamaráda, pozdraví, podá mu ruku... a druhou půlku osmy u
    Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Až po tejto smutnej udalosti som sa dozvedel, že na umelých stenách existuje nejaký naviják. Vyslovu
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Před nějakou dobou spousta lidí vyjadřovala údiv třeba nad tím, jak někdo může být tak nerozumný a l
        Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 no tak to pozor: auto má poruchu, v zásade zostane stáť. Porucha bŕzd - máš dva nezávislé okruhy a p
          Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Zastav se, ukážu ti revize. Má to na starosti jeden ze zaměstnaců a každé dva týdnu komplet kontrola
            Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Asi máš predstavu ako to chodí s týmito rutinnými činnosťami: nastúpi stereotyp a vznikne tendencia
              Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Tvoje volba zda tomu věříš nebo ne. Vždy máš možnost si udělat svojí kontrolu (bez rutiny) předtím n
          Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Nechci se za každou cenu přít. Na stěnu chodím málo. Ale všiml jsem si, že navijáky bývají dost čast
            Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Bylo by zajimave znat statistiky. Zda vubec nekdy doslo k prokazanemu selhani samonavijaku. V cizine
              Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 domnívám se, že elektromagnetický naviják selhat prakticky nemůže. tedy ten samotný brzdný mechanism
                Re: Smrtelny uraz na stene. Konkrétní příklad selhání. 23.05.2019 domníváš se špatně.
Osobní zkušenost:
Zhruba 4 roky nazpět jsem coby instrukt
                  Re: Smrtelny uraz na stene. Konkrétní příklad selhání. 30.09.2019 ano, vyjádřil jsem se nepřesně. navíjení selhat může, brždění selhat z principu (prakticky) nemůže.
          Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 iný Mareku vždy takto mluvíš z cesty? Zamysli se trosku nad svými argumenty. Napr. v aute Ti staci r
            Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Jaky smysl ma ho za jeho nazor urazet a zatahovat do toho argumenty v osobni rovine? Proc proste jen
            Re: Smrtelny uraz na stene. 02.03.2018 "každý provozovatel atrakce honi jenom peníze a na zakazniky kasle"? V Česku to chodí tak,
          Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Na to, ze si o navijacich doted nic nevedel, tak mas az moc jasno :).
Souhlas s P., je to typ
      Re: Smrtelny uraz na stene. 22.05.2019 Osobně navijáku důvěřuji rozhodně více, než lidskému faktoru, jističi, který velmi často nedává pozo
        Re: Smrtelny uraz na stene. 23.05.2019 Gratuluju k oziveni rok stareho vlakna. Bohuzel rutina je svine a ac mas vse hezky naucene a kontrol
        Re: Smrtelny uraz na stene. 23.05.2019 boha jeho, další onanista.
Bych navijáky uplně zakázal, minimálně ve frekventovaný č
          Re: Smrtelny uraz na stene. 30.09.2019 Hmm, to je zase moudro. Ono to neni az tak o navijaku, ale o provozovateli steny. Jsou totiz steny,
        Re: Smrtelny uraz na stene. 30.09.2019 že někdo oživí rok starý vlákno tím, že obhajuje lezení TR oproti RP, to by mě nenapadlo ani ve snu
          Re: Smrtelny uraz na stene. 01.10.2019 A jak teda dopadla ta expertiza?
            Re: Smrtelny uraz na stene. 02.10.2019 To by mě taky zajímalo. Vždycky se to jen řeší, ale nikdo už neřekne, co bylo výsledkem šetření. Ne
              Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Jo, podobně jak lano na kobyle, výsledek už se taky nikdy nedozvíme :(
                Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Nepozornost lezce, cvaknutý maglaz pytlik...
                  Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 To reagujes na to slovensko nebo na Kobylu? Protoze na Kobyle se pretrhlo lano.
                    Re: Smrtelny uraz na stene. 05.10.2019 Znas nejake detaily? Bylo to stare lano, ktere melo byt vyrazene nebo normalni lano? Nekde jsem slys
                      Re: Smrtelny uraz na stene. 06.10.2019 Ano, je to tento případ, ale ten drik byl jen JPP, to lano bylo prakticky nové. No, údajně se do kon
            Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Tak klasika ne? Vsechny dotazy, komentare atd. se na zacatku potlacuji tim, ze jde jen o spekulace a
              Re: Smrtelny uraz na stene. 08.10.2019 Je to tak...
návleky nebo ortezy 26.02.2018 zdar, proč lezci používaj ty návleky na stehna (viz adam silence), je to kvuli no handu?
  Re: návleky nebo ortezy 01.03.2018 jasne kvuli zapreni stehna/nohy a havne nerozdrbani do krve - zkus to nede v kratasech za krapnik a
Guide 35+ v Arcu 24.02.2018 Netuší prosím někdo, kolik aktuálně stojí Deuter Guide 35+ (nová verze 2017) v Arcu?
  Re: Guide 35+ v Arcu 24.02.2018 9.568,- v přepočtu.
Čelovka 23.02.2018 Zdar.
Dosluhuje mi zvolna čelovka Petzl Tikka XP 2. Super svítí, ale po pár nepříliš velkých pádech se přední krytka rozpadá a je opakovaně lepená. Máte tip na nějakou podobně dobře svítící, ale odolnější? Používám hlavně na běžky v noci.
Dí
  Re: Čelovka 23.02.2018 BD Storm nebo Spot. Obě svítí na běžky dostatečně.
  Re: Čelovka 24.02.2018 Od Vánoc mám Petzl Actik. Většinou jedu na střední stupeň a svítí super. Bohužel dost žere baterky (
    Re: Čelovka 24.02.2018 mame asi 4. rok Petzl-ovky s REACTIVE LIGHTING, je to dobra vychytavka
  Re: Čelovka 26.02.2018 Petzl Actik je fakt dobrá. Můžu jí doporučit.
  Re: Čelovka 26.02.2018 Odolnost tezko porovnat :).
Podivej se na Led Lenser SEO 5.
  Re: Čelovka 26.02.2018 Dík za názory, zkušenosti,mrknu na parametry. Ty BD jsou zajímavé, kompaktní, a náraz vydrží, ale ne
    Re: Čelovka 27.02.2018 Ahoj co zkusit něco již na normální Li-ON typu 18650 nikoliv zastaralé AAA,AA? např. Zebra, Fenix, A
      Re: Čelovka 27.02.2018 Hm, vypadají zajímavě, ale jak držej na hlavě, nejsou moc těžké a nestabilní- na běžky?
        Re: Čelovka 28.02.2018 Měl jsem Spark ST6 - 18650 na čele. Kolo a běžky v pohodě, ale na běhání to nebylo. Ve předu moc těž
          Re: Čelovka 28.02.2018 Ja mam Fenix HP25R a take jsem spokojen. Ten drat se asi muze pokazit, ale verim, ze sikovny elektri
1
...
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: