Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Tatry v zimě21.02.2018
Nevíte, jestli horští vůdci berou hosty také na zimní Tatranské výstupy?
 Re: Tatry v zimě21.02.2018
Samozřejmě. Úplně všichni a moc rádi.
 Re: Tatry v zimě25.02.2018
Leteckí záchranári zasahovali v sobotu pri Zbojníckej chate vo Vysokých Tatrách. Zdravotnú starostl
  Re: Tatry v zimě25.02.2018
Nejprve odpoved na prvni dotaz vlakna. Ano berou, nejn na skialp a klasicke tury, ale i seriozni alp
   Re: Tatry v zimě26.02.2018
servery citovali LZS z 24. február 2018 13:25.
Zobanov update je 8:58
    Re: Tatry v zimě26.02.2018
Ano je fajn ze ihned po upozorneni clanek zkorigovali. Uz jsem za rychlou spolupraci podekoval.

 80m Lano20.02.2018
Cau, shanim 80m lano na lezecke vypady do stredomori a obcas do Labaku (ale moc tam nejezdim). Takze pouzivano bude asi tak max 5 tydnu v roce, takze neco za rozumnou cenu. Na normalni lezeni mam Mastera 60m 9.4mm a naprosta spokojenost, ale nechce se mi
 Re: 80m Lano20.02.2018
Já jsem pořídíl loni Mastra PRO 9,2 a spokojenost, 80m vyšelo kolem 3,8 k, přímo ja lanexu při slevá
  Re: 80m Lano20.02.2018
Ted to vyjde na minimalne 4.7
   Re: 80m Lano21.02.2018
Dá se i levněji ;-). Např. zde 1url.cz/et95y 4,3k nebo se přihlásit k odběru na lanexu a počkat na j
    Re: 80m Lano21.02.2018
Dívám se do mailu a žádné info z loňska o jarních slevách od Tendonu tam nemám (pouze vánoční slevy)
     Re: 80m Lano21.02.2018
Hele, je to fajn, ale reknu to takhle. Ten Beal Zenith muzu mit za 2500 novy. Takze dodatecna otazka
 Re: 80m Lano20.02.2018
tendon v letní akci nebo na festáku
  Re: 80m Lano22.02.2018
No vloni na fesťáku už nebylo výhodné NIC. Hadry nepočítám.
 Re: 80m Lano20.02.2018
Nabízim Edelrid Viper 9.8 Duo Tec málo používané. Cena dle dohody. Pokud máš zájem zavolej 606643212

 stan20.02.2018
Záleží jak chceš velký stan,já jsem si pořídil stan Lightent2 Ferrino a musím říct,že je perfektní.

 Vandalove na pisku20.02.2018
Na "oficialnich" strankach lezcu z piskovcove oblasti Pfalz v zapadnim Nemecku je serie fotek upozornujici na vandalizmuz. Nekdo zamerne nici skalu bilou barvou. Jen tak pro zajimavost. Mozna ze to Magnezium je nakonec mensi problem :D 
 Re: Vandalove na pisku20.02.2018
Vypada to jak nektere proflakle cesty na Rovisti nebo jak po navsteve nemotoru, kteri casto vysypaji
  Re: Vandalove na pisku20.02.2018
Vzhledem k typu znečištění, je tvůj koment úplně mimo. Tak si říkám co je to za motivaci přijít s ký
   Re: Vandalove na pisku20.02.2018
On je zrhuba tak stejne mimo jako puvodni veta "Mozna ze to Magnezium je nakonec mensi problem&
    Re: Vandalove na pisku20.02.2018
No, tak nevim proc by to melo byt mimo. Podle me je barva o dost vetsi svinstvo nez mago. A neni to
     Re: Vandalove na pisku21.02.2018
Rytí, mágo i ten barevný sajrajt - všechno je zakázané
      Re: Vandalove na pisku22.02.2018
A jak je to v Pfalzu se zakazem magnezia, kdyz tam do pisku cpou frendy?
       Re: Vandalove na pisku22.02.2018
ještě nepochopitelnější než u nás - zákaz do 8, ale ač jsme ve stejném Německu, kde jsou i labské pí
        Re: Vandalove na pisku23.02.2018
Zakaz je tu do 7+, ale malokdo to dodrzuje. Jen par klasiku co tu zbylo a Cesi :D Bezne vidam zapras
     Re: Vandalove na pisku21.02.2018
Nejde o to, jak co prijde tobe, ale o to, co je zakazane a co se v jakem meritku deje.

      Re: Vandalove na pisku21.02.2018
Já osobně mám problém s přibývánim různých zákazu a omezení a dostalo mě to do bodu, kdy s oblibou n
       Re: Vandalove na pisku22.02.2018
tak to jsi velký hrdina!
        Re: Vandalove na pisku22.02.2018
Pořad lepší než být dobroser.
         Re: Vandalove na pisku22.02.2018
Co myslis "dobroserem"? Lide, kteri delaji nezistne dobro? Nemeli bychom si jich spis vazi
          Re: Vandalove na pisku22.02.2018
jde o to, jestli o to dobro někdo stojí. A ono to dobro taky něco stojí a tím nemyslím jenom peníze.
           Re: Vandalove na pisku22.02.2018
Souhlas. Neviděl bych to tak všechno černě čechákovsky. Jakmile je někde něco napsaný, tak maj všich
          Re: Vandalove na pisku23.02.2018
Dobroser neni člověk, kterej dělá nezištně dobro. Dobroser je člověk, kterej ostatním vnucuje věci,
           Re: Vandalove na pisku23.02.2018
Aha, takze vetsina lidi, co tak rado nalepkuje lidi jako dobrosery, jsou vlastne sami dobroseri, pro
      Re: Vandalove na pisku22.02.2018
Hele, vsechno by to davalo smysl a bral bych tu argumentaci pro Sasko, Hrubici... Bohuzel v pripade
       Re: Vandalove na pisku22.02.2018
mi furt připadá, že ta barva nemá s lezením a lezci nic společného. dokonce ani nejsem schopnej poch
       Re: Vandalove na pisku22.02.2018
To prirovnani mi dost skripe. Jsou to jablka a hrusky. Zatimco barvu nejspis leje jeden (asi dusevne
        Re: Vandalove na pisku22.02.2018
To je pravda.
 Re: Vandalove na pisku20.02.2018
v dubských ne tak dávno zas nějaký kokot sprejoval. dokonce i do ádru už takoví čuráci dorazili (sic
  Re: Vandalove na pisku22.02.2018
nasrat na písek
   Re: Vandalove na pisku22.02.2018
I to nekteri lide a lezci delaji. Ale nejenom na pisek, i na dalsi horniny, a nejenom "na"
  Re: Vandalove na pisku22.02.2018
Na Kokořínsku vypadají grafiťárny na písku takhle: goo.gl/KqxFXT
   Re: Vandalove na pisku22.02.2018
Co ty víš, třeba to bude to málo co z naši civilizace zbyde. Tím to neobsahují, je to hnis.
   Re: Vandalove na pisku23.02.2018
A drive tam zase vypadaly takhle:
 Re: Vandalove na pisku22.02.2018
degenerace lidské rasy započala již před léty a zdárně se prohlubuje. na to se nedá nic jiného napsa
  Re: Vandalove na pisku23.02.2018
Pro mě to je umění , kreteni sou ti kdo do skal dělají díry na píčoviny po kterých lezou...nechápu v
   Re: Vandalove na pisku23.02.2018
napiš sem adresu, já ti klidně barák pokéruju. a budu tak laskav, že to vezmu i s tvým autem. Jsem o
    Re: Vandalove na pisku23.02.2018
Ty to stejně neumíš blbečku
    Re: Vandalove na pisku23.02.2018
Ty to stejně neumíš blbečku
    Re: Vandalove na pisku23.02.2018
Ty to stejně neumíš blbečku
    Re: Vandalove na pisku23.02.2018
napiš sem adresu, já ti klidně barák vojedu pajcrem, rozvrtam, oprasim magem a jeho okoli upravim k
   Re: Vandalove na pisku23.02.2018
učebnicový příklad degenerace lidstva v přímém přenosu se ozval...
    Re: Vandalove na pisku24.02.2018
Chromy chceme všudy kudy deme umění >láska

 stan19.02.2018
Doporučíte mi někdo velmi lehký a odolný stan pro občasné přespání v kempu či v lese dík
 Re: stan19.02.2018
Parametry? Pro kolik, klim podmínky, váha od do? ... je malinko rozdíl jestli špíš v lese v Itálii a
 Re: stan23.02.2018
Coleman Vespucci 6 :-)))
Přesně tak- zadej parametry- pro kolik lidí, kam, autem nebo pěšky s
 Re: stan24.02.2018
Quechua
 Re: stan24.02.2018
pinguin
 Re: stan26.02.2018
ferrino

 .17.02.2018
zdar, taky vám přijdou ty obrázky viz. teď přední obal na montaně takové nic neříkající a zároveň docela hnusné? nebo mé zdání je vinou mého (ne)vkusu? nemá to pro mě ani vtip ani uměleckou hodnotu.. tím nechci říct ,že bych to zvládl líp (to je odpověď p
 Re: .17.02.2018
Přijdou mi špičkové.
  Re: .18.02.2018
Je to sranda, nadsázka, zase něco jiného, kluci mají boží kalendáře a palec nahoru Montaně, že uděla
   Re: .18.02.2018
zas taková sranda mi to nepřijde..
    Re: .19.02.2018
Mne take ne, nevim je to takovy bulvarni styl. Hezka fotka by potesila vic.
     Re: .19.02.2018
Mi se to libi :-)
      Re: .19.02.2018
Pro buzeranty
 Re: .22.02.2018
Jo ty jejich kalendaře jsou jak pro male děcka, nevtipné, malované jak dementem.

 jaká indická cestovka na LO16.02.2018
Zdar, prosím o doporučení nějaké indické cestovky/agentury, která pomůže nebo vyřídí papírování spojené s výstupy na kopce (liasion officer, brífink/debrífink apod. radosti) Díky

 Katalansko15.02.2018
Cau, uz tu neco podobneho bylo, ale ja se furt nemuzu rozhodnout. Mam 10 dni na lezeckou dovcu a za tu dobu nema cenu jezdit po Katalansku krizem krazem. Takze se rozhodujem mezi Siuranou (+Montsant) nebo oblasti okolo Lleidy (pruvodce Lleida climbs). Lez
 Re: Katalansko15.02.2018
Pokud lezete 6a - 7a, tak si v Siruane moc nezalezete. Ale moc previsle to neni, spise kolme az mirn
  Re: Katalansko15.02.2018
Siruana a Montsant luxus volba, v okoli plno pohodovych oblasti. Nic převislého tam moc není, urcite
  Re: Katalansko15.02.2018
Aha, tak to me moc nepotesilo... Jako pokusovat muzu i za vic nez 7a, ale asi nechci travit dovoleno
   Re: Katalansko15.02.2018
Nesouhlasím s výše uvedenou hanou na Siuranu. Je tam takové množství cest, že si rozhodně vybereš. T
    Re: Katalansko15.02.2018
Co na tom predchozim povazujes za hanu? Ukaz par 6a z kterych bude 6a-ckar (ten, pro nejz je to maxi
     Re: Katalansko16.02.2018
Tak ti nevim jestli si tam vubec byl:D

zima v breznu...no asi tak, stravili sme tam l
      Re: Katalansko+Chulilla16.02.2018
Dik za info, jeste posledni dotaz. Pruvodce kupovat budu asi az na miste, tak by me zajimalo, jestli
       Re: Katalansko+Chulilla16.02.2018
Podle toho, co píšeš, bude ideální Leonidio. Je to teda úplně jinde, ale přítelkyně by si mohla medi
      Re: Katalansko16.02.2018
Jak píše Šafi. Na rozlezy tam najdeš pěkný 5c/6a a do 7a je tam těch lezitelných cest taky halda (v
 Re: Katalansko15.02.2018
A co margalef? Tam si zalezes urcite. Jinak kolem leidy jsou pekny oblasti. Ale jsou spis mensi a ch
  Re: Katalansko17.02.2018
Take mne, narozdil od panu vyse, pripada, ze Margalef je o dost lepsi volba pro cisla, ktere lezou.

 nejlepší hlášky13.02.2018
Dnes na Flash wall týpek hodnotí právě vylezenou cestu: "To cvakání mi nevadilo, ale to lezení mi vadilo" (-: Máte taky nějaké hlášky pro pobavení?
 Re: nejlepší hlášky14.02.2018
Citoslovce údivu na 8 - " No ty <I> "
  Re: nejlepší hlášky14.02.2018
Odposlechnuto v čKrase: "Bóžo, použij svou vlastní fyzickou sílu!"
Nekecám...
   Re: nejlepší hlášky14.02.2018
dober!
Jak dober, ty dober!
    Re: nejlepší hlášky14.02.2018
Odposlechnuto na stěně: Jistič - kouč. Tam se dělá "egypťan". Až na tebe zavolám egypťan! tak ho pro
    Re: nejlepší hlášky14.02.2018
:-))))))))))))))))))
 Re: nejlepší hlášky14.02.2018
Lezec: ty vole, tady je ňáká krev nebo co..
po chvíli: ty vole, ta krev je asi moje.
 Re: nejlepší hlášky14.02.2018
lepší je se dobře vysr.t, než si blbě zaprcat. ale to je asi obecně známo
 Re: nejlepší hlášky15.02.2018
Nejmenovaný lezec v nejmenované oblasti pod prvním: "Dober to! Sedám!" Jistič: "Ty vo
  Re: nejlepší hlášky15.02.2018
Jo, taky jsem byl u neceho podobneho: "Dober, sedam. Ty vole, do ceho jako???" Nutno dodat

 nejlepší hlášky13.02.2018
Dnes na Flash wall týpek hodnotí právě vylezenou cestu: "To cvakání mi nevadilo, ale to lezení mi vadilo" (-: Máte taky nějaké hlášky pro pobavení?
 Re: nejlepší hlášky21.02.2018
jojo - chodz do piczi..

1   ...   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 80m Lano
Cau, shanim 80m lano na lezecke vypady do stredomori a obcas do Labaku (ale moc tam nejezdim). Takze pouzivano bude asi tak max 5 tydnu v roce, takze neco za rozumnou cenu. Na normalni lezeni mam Mastera 60m 9.4mm a naprosta spokojenost, ale nechce se mi do te 80m vrazet takovy ranec. Idealni prumer 9 - 10mm a aby vydrzelo aspon 5 sezon, coz by snad nemusel byt problem pri takove frekvenci pouzivani. Ma vubec cenu brat nejakou impregnaci pro lezeni ve stredomori? Asi ne co... Co Beal Zenith 9.5?
14:57:15 20.02.2018
odpovědět 
 Re: 80m Lano
Já jsem pořídíl loni Mastra PRO 9,2 a spokojenost, 80m vyšelo kolem 3,8 k, přímo ja lanexu při slevách tuším někdy v březnu.
Ztko15:24:49 20.02.2018
odpovědět 
  Re: 80m Lano
Ted to vyjde na minimalne 4.7
16:25:11 20.02.2018
odpovědět 
   Re: 80m Lano
Dá se i levněji ;-). Např. zde 1url.cz/et95y 4,3k nebo se přihlásit k odběru na lanexu a počkat na jarní 20% slevy ;-)
07:18:23 21.02.2018
odpovědět 
    Re: 80m Lano
Dívám se do mailu a žádné info z loňska o jarních slevách od Tendonu tam nemám (pouze vánoční slevy). Odkud pochází informace o jarních slevách?
hulak07:48:22 21.02.2018
odpovědět 
     Re: 80m Lano
Hele, je to fajn, ale reknu to takhle. Ten Beal Zenith muzu mit za 2500 novy. Takze dodatecna otazka zni, existuje nejaky zasadni argument proti tomu zenithu?
10:37:34 21.02.2018
odpovědět 
 Re: 80m Lano
tendon v letní akci nebo na festáku
Jenda16:47:29 20.02.2018
odpovědět 
  Re: 80m Lano
No vloni na fesťáku už nebylo výhodné NIC. Hadry nepočítám.
11:07:24 22.02.2018
odpovědět 
 Re: 80m Lano
Nabízim Edelrid Viper 9.8 Duo Tec málo používané. Cena dle dohody. Pokud máš zájem zavolej 606643212.
18:15:21 20.02.2018
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi