Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Mě by zajímalo, jestli to vopravdu psal Jindra Křenek? Mezi PR pracovníkama ČHS jsem ho doposaváde nezaregistroval :-)
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Náhodou, ten rozhovor je geniální. Krásně si se všema vytřel zadek. A máte po srandičkách.
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Proč jsou pod článkem zakázány i komentáře registrovaných? Čeho se předseda bojí, když je tak úspěšn
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Je to jak říkáš, tím že zakázali komentáře, si s námi vytřel zadek. Není možnost se vyjádřit a komen
      Reklama - Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Rekl bych, ze to je jen reklama. Skoda, ze to tak lezec.cz neoznacil.. Bylo by to fer, protoze ostat
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 A neptal se náhodou Roman Šmíd, instruktor a trenér licence C klubu HO Alpíci a zároveň zaměstnanec
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Podle slov účastníků se kurz vyvedl: „Pro mě jako pro lajka to byl obrovský přínos. Spoustu jsem toh
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 jsi loajalni, dostanes prachy, jsi kverulant, dostanes prd.
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 On Bloudek koupil lezec.cz podobně jako Babiš idnes?
    Babiš, Fico, Bloudek... 05.03.2018 Protě žijeme v době kdy se Babišům, Vondráčkům,Zemanům, Ficům a Bloudkům daří. Umění lhát a manipulo
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 On ten text asi neni psan primarne pro lezce. Rekl bych, ze jeste bude nejak pouzit. Na nejakych jin
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 1url.cz/stP6C
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 No ano. Ten text mi takto dnes poslali ke zveřejnění na Lezci bez povolené diskuse. Přemýšlel jsem,
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Bloudek, resp. CHS si kupuje lezec.cz už hodně dlouho.....
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Né že bych chtěl vyvolávat plamennou válku, ale dobrá zpráva je, že se ČHS dle rozhovoru chystá na p
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 05.03.2018 Ano, CHS planuje pokracovat v bohate podpore, kterou temto odvetvim venovala doposavad.
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Vy takové články i čtete? Mně stačí se podívat jen na upoutávku na stránce a už to ani nerozkliknu,
        Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Oproti účasti v diskusi na lezci je přečtení jednoho interview časově docela nenáročný a užitek je
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Mýmu parťákovi a mně ten rozhovor přijde jako přesná kopie Týdnu s prezidentem z TV Soukupov :)
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Přijde mi zvláštní, že se předseda oddílu, který má tolik členů do 18 let, nezeptal předsedy ČHS, pr
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Mě děsně baví, jak všichni remcají, reptají a nadávají a nakonec stejně zaplatí příspěvky :D
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Příspěvky neplatím kvůli Bloudkovi, ale abych přispěl na údržbu skal a jištění, když ho opotřebovává
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 Prispevky par let neplatim. Prave z podobnych duvodu. Treba to tak zacne delat vice nespokojenych li
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS 06.03.2018 top team ČOV je top team čistírny odpadních vod?
Ledy 04.03.2018 Ahoj,
chtěl bych jet 13.3. lézt ledy do Rakouska (okolí Salzburgu a Insbrucku), ale hodně se oteplilo. Tak prosím někoho zkušeného o radu zda se dá ještě lézt, nebo jak se pozná jestli jsou ledy ještě bezpečné.
Předem díky Martin.
  Re: Ledy 05.03.2018 Každá rada drahá...Sleduj počasí v oblasti kde chceš jet, ale pravděpodobně, pokud předpovědi vyjdou
  Re: Ledy 05.03.2018 Každá rada drahá...Sleduj počasí v oblasti kde chceš jet, ale pravděpodobně, pokud předpovědi vyjdou
    Re: Ledy 05.03.2018 OK, díky.
leonidio 01.03.2018 Ahoj,
zakrátko se chystam do Leonidia. Mohl by mi někdo doporucit par cest kolem 6c a 7a? Samozrejme jde mi o ty nejlehci,nejlepe vytrvalostni, totiz rad si pohonim ego v udajne mekci oblasti. Dekuji Vam vrele.
  Re: leonidio 02.03.2018 :DD už sem se lekl, že lezec.cz už je uplně v prdeli, ale toto mna pobavilo :))
Plicni onemocneni 26.02.2018 Nemate nekdo prehled nebo nejaka data o vlivu magnezia (prachovych castic) na plicni onemocneni?
  Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 Mágo v pohodě, bordel z čištění chytů drátěnými kartáči asi o dost horší -> guma a obrus ze starš
  Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 Ne. Asi to ovlivnuje jen mentalni vykonnost, dle toho co na stenech slycham.
  Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 Ještě doplním - s mágem mám problém jen s mágem Metolius, které má nějakou chemickou přísadu, ale js
    Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 tak to je bída
  Re: Plicni onemocneni 26.02.2018 Prašnost obecně pro plíce určitě nejsou plus, ale pokud lezeš s mágem venku, tak bych si s tím hlavu
  Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 Někde jsem četl, že prašnost na Smíchovce cca 10x převyšuje obsah prachu dole u tunelů na okruhu pod
    Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 To, ze ma vicemene nevetranej a relativne vytizenej prostor vetsi prasnost nez super odvetravanej tu
      Re: Plicni onemocneni 28.02.2018 jenže ten super odvětranej tunel je taky věčně v červených číslech a nikdo ti pobyt v něm nedoporučí
        Re: Plicni onemocneni 04.03.2018 To by asi nedoporucil ani pobyt na Smichovce ve vecernich hodinach.
  Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 Nechapu proc steny nevyzaduji lezeni s tekutym magem. Jasne, to prasi ve vysledku take, ale urcite m
    Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 treba protoze tekuty nevydrzi az do topu a navic dost intenzivne zapatlava chyty, po kterych se pak
    Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 snad bílé ne? ty vole , běž lézt na písek , tam se nepráší..
      Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 On se na to nachyta i ostatni prach a dalsi sajrat z rukou lezce, tak moc bile nebudou.
        Re: Plicni onemocneni 27.02.2018 pravdu máš!
      Re: Plicni onemocneni 03.03.2018 to byses divil kolikrát máš čumák v bílejch ptačích hovnech a ještě seš za to rád a zhluboka je inha
    Re: Plicni onemocneni 04.03.2018 nechápu proč stěny nezajistí, řádnou ventilaci. protože to stojí moc peněz. ale fungovalo by to. ve
  Re: Plicni onemocneni 03.03.2018 mě se líbí ty ekomatky, očkovat dítě nenechaj, ale do toho sajrajtu ty děti tahaj několikrát týdně,
    Re: Plicni onemocneni 03.03.2018 jo, to jsou dobrý vyhrábla - a že jich sem pár chodí...
    Re: Plicni onemocneni 04.03.2018 pro dítě to musí být mňamka, pravda
  Re: Plicni onemocneni 28.03.2018 Zkus tohle, je to francouzsky, ale google to přeloží docela pochopitelně: 1url.cz/Ztnqi
Smrtelny uraz na stene. 26.02.2018 Před týdnem doslo dle sdilene informace na FB ke smrtelnému urazu na bratislavske stene K2. Stalo se to na samonavijaku a dosud jsem nenasel k tomu zadne konkretni vyjadreni. Na 99% se uživatel spatne pripoutal mimo jistici oko a nahore odsedl, presto byc
  Re: Smrtelny uraz na stene. 26.02.2018 Tak to by me take zajimalo. Na samonavijak obcas v ramci treninku zabrousim.
    Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Prej se pripnul správně selhal naviják
      Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Prosim anonymni jedince aby pokud už o nehodě na bratislavské stěně nic neví, tak alespoň nefabulova
        Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Podívej, za spekulace si může stěna sama. U podobné záležitosti má okamžitě vydat tiskovou zprávu a
          Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 když tam můžou vraždit novináře, nějakej naviják už asi nikoho nepřekvapí
        Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Tak i to co tu zatim pises ty je jen spekulace.
  ADMINOVÉ 27.02.2018 pro tenhle typ dotazu by bylo více než vhodné, aby zadavatel mohl povolit odpovědi jen přihlášeným,
    Re: ADMINOVÉ 27.02.2018 Ty nepodepsané fabulace mažu. Kdo by chtěl k tomu případu něco dalšího relevantního sdělit, ať mi na
      Re: ADMINOVÉ 27.02.2018 Takže konečně došlo na cenzuru v diskuzi? Je to váš weh, ale nepřijde mi to korektní.
        Re: ADMINOVÉ 27.02.2018 Ad necenzurovaná diskuse bych chtěl znovu upozornit, že komentáře, ale i další uživatelský obsah, ze
  Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Mily znepokojeny 'M.',
keby si si dal trochu namahy, vsetky dostupne podrobnosti zistis. O ne
    Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 O tom jsem take hodne premyslela, a nejde mi na mysl ze by člověk dostal tu velkou karabinu jinam ne
      Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 akoze to bol nejaky testovaci model navijaku, ktory sa potom nezacal pouzivat?
      Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 O tom co je možné a co ne bych moc nepolemizoval. Ostatně i velmi zkušení lezci zemřeli právě na ned
        Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Presne, muze se to stat kazdemu a nema cenu nic zpochybnovat. Mohla se cvaknout klidne do snurky od
          Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 To se mě stalo i po 40 letech praxe :(((
          Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 tiez sa mi to nedavno stalo. zacal som odvtedy po naviazani naozaj dokladne dodrzovat partner check
      Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Myslím, že by základních informací v tomto případě mohlo být více a určitě by případně rozptýlily ob
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Bouhužel to není zase až tak ojedinělé, nehod (i smrtelných) z důvodu špatného zacvaknutí, nebo doko
    Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Spravne Miro! I dotaz je nebezpecny, jen do nej!
Za me tedy jsem rad, ze dotaz zaznel
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Tvl, otvor lahvac a daj sa do kludu, blbecka si nechaj v nohaviciach, svoj povysenecky ton si nechaj
        Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 "svoj povysenecky ton si nechaj pre tie decka a neutoc bez priciny."
rika clovek, k
        Re: Smrtelny uraz na stene. 23.05.2019 Tvl, otvor lahvac a daj sa do kludu, blbecka si nechaj v nohaviciach, svoj povysenecky ton si nechaj
    Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Ja vůbec nejsem znepokojeny, ale sleduji vse kolem urazu v lezeni, protože lezu 35 let, zatím bez za
  Re: Smrtelny uraz na stene. 27.02.2018 Je mi líto té nešťastné ženy i jejích blízkých.
Nebulvárně je to, co se stalo, popsán
    Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Me prave desi to slovo expertiza.
Vzdyt kdyby se blbe cvakla, tak zustane lezet dole
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Na K2 maji jiny typ samojistu nez TRUE BLUE.
Pokud se vam nelibi slovo expertiza, tak klidne
        Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 prepač, nemalo by byť:
"To ze na pad nemel na 99,9% samonavijak vliv neznamena, ze v ram
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Přesně, to museli svědkové vidět. Buď dole ležela cvaknutá nebo ne. Pokud doletěla až dolů s karabin
        Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Naviják zůstal namotaný po pádu nahoře, to se ví 100%
otazkou je jak ho mela cvakly do uvazku
          Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Kazdopadne i pro vyrobce to muze byt dobry podnet k tomu, vymyslet jak delat ty karabiny jeste vice
            Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 hm, dalsie "kurvitko ? ".
naco ?
Pit Schubert publikoval r.2000 odporucani
              Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Podivej se někdy u nás na HUDY stěně Brno, jak jsou udělané karabiny u měněných popruhů. postupně ta
                Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 k tym dvom karabinam zamkami proti sebe : rozum sa mi zastavuje, ze "lidsky faktor" na st
                Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Zrovna na brněnskou Hudy stěnu mě nedávno zavál osud, tak si, lehce offtopic, dovolím cílenou zpětno
                  Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 To je stejné jako v každé jiné cestě. Než začnu lézt, musím zkontrolovat jestli se má linie nekříží
                    Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Tak samozřejmě. Ale stěna by tomu měla jít naproti nějakým chytrým designem prostoru a cest. Už jsem
                      Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Přátelé, stále tu píšete, stěna musí, výrobce musí. Já si naopak myslím, že zodpovědnost má lezec. L
                        Re: Smrtelny uraz na stene. 04.10.2019 dávám si závazek, že až půjdu na stěnu sám "na naviják", že se každého dalšího přítomného
                          Re: Smrtelny uraz na stene. 07.10.2019 Jenže si nesmíš zapomenout lano... :-))) Taky se dá dobře navíjet na baru. Nebo navýjet!
          Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Dekuji za odpoved.
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Ahoj.. Odpoveď na tvoju otázku je že žena bola dole bez lana a navijak bol navinutý hore. Preto je t
  Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Už jsem slyšel o podobné nehodě na navijáku i v Čechách, nevím jak moc byly následky fatální, ale pr
    Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Přijde mi, že při sportovním lezení násobně častěji selhá lidský faktor (obsluha) než materiál. Tam
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Otázkou je jestli se to týká tohoto konkrétního tragického případu, asi spíše ne. Ale ve hře může bý
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 taky myslím že příčina bývá nejčastěji lidské selhání. jednou jsem byl při navazování přerušen nějak
        Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Souhlas - člověk váže uzel na sedák, uvidí kamaráda, pozdraví, podá mu ruku... a druhou půlku osmy u
    Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Až po tejto smutnej udalosti som sa dozvedel, že na umelých stenách existuje nejaký naviják. Vyslovu
      Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Před nějakou dobou spousta lidí vyjadřovala údiv třeba nad tím, jak někdo může být tak nerozumný a l
        Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 no tak to pozor: auto má poruchu, v zásade zostane stáť. Porucha bŕzd - máš dva nezávislé okruhy a p
          Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Zastav se, ukážu ti revize. Má to na starosti jeden ze zaměstnaců a každé dva týdnu komplet kontrola
            Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Asi máš predstavu ako to chodí s týmito rutinnými činnosťami: nastúpi stereotyp a vznikne tendencia
              Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Tvoje volba zda tomu věříš nebo ne. Vždy máš možnost si udělat svojí kontrolu (bez rutiny) předtím n
          Re: Smrtelny uraz na stene. 28.02.2018 Nechci se za každou cenu přít. Na stěnu chodím málo. Ale všiml jsem si, že navijáky bývají dost čast
            Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Bylo by zajimave znat statistiky. Zda vubec nekdy doslo k prokazanemu selhani samonavijaku. V cizine
              Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 domnívám se, že elektromagnetický naviják selhat prakticky nemůže. tedy ten samotný brzdný mechanism
                Re: Smrtelny uraz na stene. Konkrétní příklad selhání. 23.05.2019 domníváš se špatně.
Osobní zkušenost:
Zhruba 4 roky nazpět jsem coby instrukt
                  Re: Smrtelny uraz na stene. Konkrétní příklad selhání. 30.09.2019 ano, vyjádřil jsem se nepřesně. navíjení selhat může, brždění selhat z principu (prakticky) nemůže.
          Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 iný Mareku vždy takto mluvíš z cesty? Zamysli se trosku nad svými argumenty. Napr. v aute Ti staci r
            Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Jaky smysl ma ho za jeho nazor urazet a zatahovat do toho argumenty v osobni rovine? Proc proste jen
            Re: Smrtelny uraz na stene. 02.03.2018 "každý provozovatel atrakce honi jenom peníze a na zakazniky kasle"? V Česku to chodí tak,
          Re: Smrtelny uraz na stene. 01.03.2018 Na to, ze si o navijacich doted nic nevedel, tak mas az moc jasno :).
Souhlas s P., je to typ
      Re: Smrtelny uraz na stene. 22.05.2019 Osobně navijáku důvěřuji rozhodně více, než lidskému faktoru, jističi, který velmi často nedává pozo
        Re: Smrtelny uraz na stene. 23.05.2019 Gratuluju k oziveni rok stareho vlakna. Bohuzel rutina je svine a ac mas vse hezky naucene a kontrol
        Re: Smrtelny uraz na stene. 23.05.2019 boha jeho, další onanista.
Bych navijáky uplně zakázal, minimálně ve frekventovaný č
          Re: Smrtelny uraz na stene. 30.09.2019 Hmm, to je zase moudro. Ono to neni az tak o navijaku, ale o provozovateli steny. Jsou totiz steny,
        Re: Smrtelny uraz na stene. 30.09.2019 že někdo oživí rok starý vlákno tím, že obhajuje lezení TR oproti RP, to by mě nenapadlo ani ve snu
          Re: Smrtelny uraz na stene. 01.10.2019 A jak teda dopadla ta expertiza?
            Re: Smrtelny uraz na stene. 02.10.2019 To by mě taky zajímalo. Vždycky se to jen řeší, ale nikdo už neřekne, co bylo výsledkem šetření. Ne
              Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Jo, podobně jak lano na kobyle, výsledek už se taky nikdy nedozvíme :(
                Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Nepozornost lezce, cvaknutý maglaz pytlik...
                  Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 To reagujes na to slovensko nebo na Kobylu? Protoze na Kobyle se pretrhlo lano.
                    Re: Smrtelny uraz na stene. 05.10.2019 Znas nejake detaily? Bylo to stare lano, ktere melo byt vyrazene nebo normalni lano? Nekde jsem slys
                      Re: Smrtelny uraz na stene. 06.10.2019 Ano, je to tento případ, ale ten drik byl jen JPP, to lano bylo prakticky nové. No, údajně se do kon
            Re: Smrtelny uraz na stene. 03.10.2019 Tak klasika ne? Vsechny dotazy, komentare atd. se na zacatku potlacuji tim, ze jde jen o spekulace a
              Re: Smrtelny uraz na stene. 08.10.2019 Je to tak...
návleky nebo ortezy 26.02.2018 zdar, proč lezci používaj ty návleky na stehna (viz adam silence), je to kvuli no handu?
  Re: návleky nebo ortezy 01.03.2018 jasne kvuli zapreni stehna/nohy a havne nerozdrbani do krve - zkus to nede v kratasech za krapnik a
Guide 35+ v Arcu 24.02.2018 Netuší prosím někdo, kolik aktuálně stojí Deuter Guide 35+ (nová verze 2017) v Arcu?
  Re: Guide 35+ v Arcu 24.02.2018 9.568,- v přepočtu.
Čelovka 23.02.2018 Zdar.
Dosluhuje mi zvolna čelovka Petzl Tikka XP 2. Super svítí, ale po pár nepříliš velkých pádech se přední krytka rozpadá a je opakovaně lepená. Máte tip na nějakou podobně dobře svítící, ale odolnější? Používám hlavně na běžky v noci.
Dí
  Re: Čelovka 23.02.2018 BD Storm nebo Spot. Obě svítí na běžky dostatečně.
  Re: Čelovka 24.02.2018 Od Vánoc mám Petzl Actik. Většinou jedu na střední stupeň a svítí super. Bohužel dost žere baterky (
    Re: Čelovka 24.02.2018 mame asi 4. rok Petzl-ovky s REACTIVE LIGHTING, je to dobra vychytavka
  Re: Čelovka 26.02.2018 Petzl Actik je fakt dobrá. Můžu jí doporučit.
  Re: Čelovka 26.02.2018 Odolnost tezko porovnat :).
Podivej se na Led Lenser SEO 5.
  Re: Čelovka 26.02.2018 Dík za názory, zkušenosti,mrknu na parametry. Ty BD jsou zajímavé, kompaktní, a náraz vydrží, ale ne
    Re: Čelovka 27.02.2018 Ahoj co zkusit něco již na normální Li-ON typu 18650 nikoliv zastaralé AAA,AA? např. Zebra, Fenix, A
      Re: Čelovka 27.02.2018 Hm, vypadají zajímavě, ale jak držej na hlavě, nejsou moc těžké a nestabilní- na běžky?
        Re: Čelovka 28.02.2018 Měl jsem Spark ST6 - 18650 na čele. Kolo a běžky v pohodě, ale na běhání to nebylo. Ve předu moc těž
          Re: Čelovka 28.02.2018 Ja mam Fenix HP25R a take jsem spokojen. Ten drat se asi muze pokazit, ale verim, ze sikovny elektri
1
...
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
...
2263
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS Náhodou, ten rozhovor je geniální. Krásně si se všema vytřel zadek. A máte po srandičkách. 13:38:54 05.03.2018odpovědět
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS Proč jsou pod článkem zakázány i komentáře registrovaných? Čeho se předseda bojí, když je tak úspěšný? Proč taková kampaň, když letošní VH se nevolí VV? 14:12:26 05.03.2018odpovědět
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS Je to jak říkáš, tím že zakázali komentáře, si s námi vytřel zadek. Není možnost se vyjádřit a komentovat ty jeho polopravdy. Chtěl bych vědět na jakém titulu mistra světa se svaz podílel tak, že ho vydává za vlastní. Všechny ovečky, které svaz vychovává, dělají na mezinárodní scéně jen ostudu. Ti co vozí výsledky je vozí i přes nepřízeň svazu. Stejně tak odpověď na otázku Jak garantujete odbornost a vzdělání lidí, kteří se o mládež či reprezentanty starají? - když si to přečteš, tak odpovídá na vše jen ne na otázku, protože odpověď zní nijak..
Je to snůška lží a PR..
14:15:57 05.03.2018odpovědět
      Reklama - Rozhovor s atamanem ČHS Rekl bych, ze to je jen reklama. Skoda, ze to tak lezec.cz neoznacil.. Bylo by to fer, protoze ostatni reklamu oznacuji a tohle pak diky tomu vypada jako neco vic. (i kdyz... ten styl je tak naivne humorny, ze za neco vic to asi nikdo neoznaci).
A jak uz to tak ve svete reklamy chodi, otazky jsou kladeny az potom co jsou vymyslene odpovedi ci obsah sdeleni; obsahuje to mnoho interpretaci, ktere jsou prinejmensim pochybne ci zavadejici; a minimalizuje se moznost reakce zasveceneho publika.
t 15:20:09 05.03.2018odpovědět
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS A neptal se náhodou Roman Šmíd, instruktor a trenér licence C klubu HO Alpíci a zároveň zaměstnanec sekretariátu ČHS a člen Komise mládeže, co má na starosti granty a dost často píše za sekretariát ČHS na horosvaz.cz? 14:59:23 05.03.2018odpovědět
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS Podle slov účastníků se kurz vyvedl: „Pro mě jako pro lajka to byl obrovský přínos. Spoustu jsem toho pochytil, spoustu se toho naučil a pevně doufám, že se mi to podaří přenést do našeho oddílu.
Sice nejsme sportovní oddíl, naše děti se závodů neúčastní - každopádně pohled na trénování sportovního lezení v podání Tomáše Bintera byl fascinující. Mne to nakoplo nejen k tomu se nadále věnovat dětem a oddílu, ale i osobně si tyto právě nabité vědomosti uchovat a nadále rozvíjet. Opět jsem si ověřil, že lezení se může věnovat opravdu každý bez rozdílu věku, pohlaví, hmotnosti. Takže ještě jednou díky!“ (Roman Šmíd)
A kurz byl u Bloudka na stěně v Mšenu. Alpíci jsou v programu ČHS a berou granty, jeden ze vzorových oddílů současného směřování VV ČHS. 15:15:52 05.03.2018odpovědět
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS jsi loajalni, dostanes prachy, jsi kverulant, dostanes prd. 16:03:01 05.03.2018odpovědět
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS On Bloudek koupil lezec.cz podobně jako Babiš idnes? 15:25:17 05.03.2018odpovědět
    Babiš, Fico, Bloudek... Protě žijeme v době kdy se Babišům, Vondráčkům,Zemanům, Ficům a Bloudkům daří. Umění lhát a manipulovat s lidmi se velice cení. 15:30:42 05.03.2018odpovědět
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS On ten text asi neni psan primarne pro lezce. Rekl bych, ze jeste bude nejak pouzit. Na nejakych jinych strankach, mediu, ...
Ale mas pravdu, ze takovy newslettery si vetsinou delaji spolecnosti sami za sebe. Hodne me to pripomina reklamni brozurku od zdravotni pojistovny, ktera se mi pravidelne kazdy rok objevuje ve schrance. Tam jsou rozhovory presne tohoto typu. 15:44:25 05.03.2018odpovědět
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS 1url.cz/stP6C Očko 16:07:59 05.03.2018odpovědět
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS No ano. Ten text mi takto dnes poslali ke zveřejnění na Lezci bez povolené diskuse. Přemýšlel jsem, co s tím. Nakonec jsem ho takto dal a dole uvedl, odkud jsme ho dostali. A myslím, že si každý na to rychle udělá názor sám. Standa 16:09:10 05.03.2018odpovědět
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS Bloudek, resp. CHS si kupuje lezec.cz už hodně dlouho..... 21:29:14 05.03.2018odpovědět
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS Né že bych chtěl vyvolávat plamennou válku, ale dobrá zpráva je, že se ČHS dle rozhovoru chystá na podporu menšinových sportů, jako je např. ledolezení. honza 20:57:47 05.03.2018odpovědět
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS Ano, CHS planuje pokracovat v bohate podpore, kterou temto odvetvim venovala doposavad. 23:47:39 05.03.2018odpovědět
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS Vy takové články i čtete? Mně stačí se podívat jen na upoutávku na stránce a už to ani nerozkliknu, nestojí mi to za můj čas:-). Vlk 08:30:15 06.03.2018odpovědět
        Re: Rozhovor s atamanem ČHS Oproti účasti v diskusi na lezci je přečtení jednoho interview časově docela nenáročný a užitek je z toho cca podobnej. honza 14:12:11 06.03.2018odpovědět
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS Mýmu parťákovi a mně ten rozhovor přijde jako přesná kopie Týdnu s prezidentem z TV Soukupov :)
To je svět, ty vole. Krocan 09:35:36 06.03.2018odpovědět
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS Přijde mi zvláštní, že se předseda oddílu, který má tolik členů do 18 let, nezeptal předsedy ČHS, proč chce změnit stanovy a sebrat jejich oddílu tolik hlasů na VH. 10:38:13 06.03.2018odpovědět
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS Mě děsně baví, jak všichni remcají, reptají a nadávají a nakonec stejně zaplatí příspěvky :D 13:49:22 06.03.2018odpovědět
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS Příspěvky neplatím kvůli Bloudkovi, ale abych přispěl na údržbu skal a jištění, když ho opotřebovávám. Krocan 14:03:45 06.03.2018odpovědět
      Re: Rozhovor s atamanem ČHS Prispevky par let neplatim. Prave z podobnych duvodu. Treba to tak zacne delat vice nespokojenych lidi. A treba nejaky duvody proc neplatit za cas zmizi.
CHS je ale jediny svaz, tak neni moc na vyber. Ja to mam o to snazsi, ze u nas jezdim prevazne jenom na bouldery a u tech se az donedavna (mozna vlastne porad) CHS tvarilo, ze ani neexistuji, tak ani nemam vycitky, ze neprispivam (jak clenskym prispevkem, tak navysovanim clenske zakladny kvuli dotacim) na prejistovani skal. t 15:44:58 06.03.2018odpovědět
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS top team ČOV je top team čistírny odpadních vod? 19:46:53 06.03.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: