Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231488 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Tak jak už je zvykem, ČHS ve svém strachu z konfrontace vydalo další příspěvek, kde nechce diskuzi.
Tak ji tedy startuji.

Ten dokument (mimochodem, kdo za ním stojí, kdo je autor textu, kdo přesně je vedení ČHS) na mě působí jako &
 Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Asi jsme to odťukli zároveň, kopíruji sem můj příspěvek.
Jelikož VV ČHS opět ukazuje ochotu k
  Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Bído, kdyby to bylo tak jednoduché jak to nastiňuje ČSL a jak to prezentuješ ty.Kluci z ČSL hráli od
   Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Je to politika. Obě strany spolu jednají, normálně se baví a pak se ostřelují přes média. Očekávat n
    Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
No oni se moc normálně nebavily, nejdříve ČSL se smažilo ČHS obejít a napsalo dopis IFCS a pak začlo
     Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Já to nepopírám, i když tyto negativní zkušenosti osobně nemám, ale šli s kůží na trh, oslovili lidi
     Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Zozulákovi je lepší nevěřit ani pozdrav. Taky s ním mám svoje zkušenosti. Těmhle lidem je lepší se o
      Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Přesně tak,...někdy je třeba se i zamyslet s jakýma lidma půjdu něco budovat.A jak říkám nikdy více.
       Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Nebyly by lepší nějaké skutečné argumenty než pavlačové klepy?
        Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Bído, máš pravdu o tom žádná.Kdo se pohyboval v posledních letech okolo Z. tak ví o čem mluvím.Jen s
         Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Bído koukal jsem na hory a doly, tak to jsi posílal ten dopis od ČHS na lezce? A třeba tě nenapadlo,
          Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Jednoduché - předseda nic od ČSL nedostal. Oslovili jen ty, s kterými jednali. Já si text ČSL přečet
           Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Díky za odpověď...
  Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Bodet by reprezentace vzkvetala, kdyz si CHS mysli, ze podminky pro vstup musi splnit i backurkari.
   Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Ty jsi Geo sám bačkůrkář? Nebo kde jsi na tuhle perlu přišel?
    Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
V pdfku od CHS v levo dole. Sami to pisou.
     Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Cos vyčetl vlevo dole o bačkůrkářích? Myslíš ty motorické testy? Jak souvisí s bačkůrkáři? Co hulíš
      Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
To to potrebujes rozebrat slovo po slovu, nebo ti fakt nedochazi, ze celej ten odstavec jen do libiv
       Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Hlavne ze ty neco na urovni lezes :-)
        Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Taky nejsem v repre. I kdyz spadnout u prvni presky bych zvladnul taky.
       Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
To se docela pleteš. Kromě AO boduje ještě několik dalších lidí. Načti si nejdřív tabulky, než začne
        Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Jako bodujou v cem? V soutezi o nejlepsiho fotografa? Protoze, tady zrovna ne:
         Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Nojo ale podle tohodle je vlastne backurkar i AO, Stranik a v souctu nejmensi ostudu dela Hroza. tak
          Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Ty si fakt mimon :)
           Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
V čem prosím? Na blbou argumentaci jen věcná odpověď na základě dodaného odkazu:

IFSC
            Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Psal výjimky v množném čísle, jmenoval jen AO. Ty jsi vyjmenoval ty další výjimky. Libor Hroza ml. d
             Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Já nic dalšího nejmenoval já jen vzal za fakt tvrzení, že krom AO leze každej velkou tužku a snažil
            Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Špatná argumentace. Kolika závodů se loni účastnil AO na svěťáku? Málo. Nejde to porovnávat.
             Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
No tak to jsou kecy total :-) takze deti co pred lety zavodili a tet na to pecou jsou dobri zavodnic
         Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
No vždyť řikám, že se v tabulkách moc nevyznáš, ten odkaz vede do nikam :) Vedle AO bodovali třeba S
          Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
vyhoď si mezeru a %20
          Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Jo ty mezery, na to chce fakt velkyho genia, aby si s nima poradil ;)
Ale zavery z vlastni ne
 Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
je dobře že někdo do čhs vrtá. bylo by špatně, pokud by došlo k rozdělení...
 Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
S činností ČHS jsem v rámci svých možností spokojený a můj názor je nic nedělit.
  Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
S činnosti CHS v rámci sportovního lezení nejsem. Ale ke nesmysl rozdrobovat organizaci s tradici. L

 V čem se ČSL myýlí22.03.2018
Jelikož VV ČHS opět ukazuje ochotu k demokratické diskusi, ač se demokracií stále ohání, budeme muset diskutovat zde. Ten pdf dokument je opět klasickou směsí pravd, polopravd a lží. Napřed o té podpoře svazu samotnými závodníky. Jelikož mají ti, co mají
 Re: V čem se ČSL myýlí22.03.2018
Furt lepší zde, než tam a stylem co zvolila čsl.
Čsl svoji šanci promarnilo. Změny jsou potře
  Re: V čem se ČSL myýlí22.03.2018
Prosím adminy o smazání tohoto vlákna, aby tu nebyla 2 stejná. Tu odpověď H... můžete zkopírovat .
 Re: V čem se ČSL myýlí22.03.2018
Proč by zrovna ČSL měla nominovat trenéra do nějaké pracovní skupiny? Kdo ze členů jejich 3 oddílů m

 Luxus na Everestu21.03.2018
wspinanie.pl/2018/03/everest-luxury-camp/

 Palermo20.03.2018
Ahoj, poradil by mi někdo kde sehnat informace o lezení v okolí sicilského Palerma? Ideálně sportovní jednodélky a ne San Vito - tam jsem už byla. Děkuji moc.
 Re: Palermo20.03.2018
Lézt jsem tam nebyl, ale chytal jsem se tam. V zásadě jsou hned okolo města skály. Palermo je vlastn
  Re: Palermo20.03.2018
V Bauso Rosso jsme byli,je to hned na okraji Palerma,paradní výhled.
Táhlá dlouhá stěna a jed
   Re: Palermo21.03.2018
Potvrzuji - Bausso Rosso je parádní a nejenom výhledem! Má svoje kouzlo a dobře se tam spí :)
 Re: Palermo21.03.2018
Nakonec jsme byli v San Vito ale Palermo je i v pruvodcikovi na uloz.to (hledej Climbing in Sicily).

 foto dne - alpy svycarsko20.03.2018
Vzhledem k tomu, ze ta fotka je podle clanku od Valotky, tak to Svycarsko, jak je uvedeno v popisku, nebude.  :)
 Re: foto dne - alpy svycarsko20.03.2018
Opraveno.

 Lomnický led19.03.2018
Ahoj, nevíte, jak je to se štandama na Lomnickém ledu? Prý to má dvě délky, tak by mě zajímalo, jestli je v půlce nějaký řetěz nebo se štanduje na šroubech a sestupuje se na okolo? Díky D.

 Dachstein v zimě19.03.2018
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s Dachsteinem v zimních podmínkách? Je dostupný teď na sněžnicích a poté s ledovcovým vybavením z Gosousee přes Adámka a přes Gosau Gletscher?
Díky
 Re: Dachstein v zimě19.03.2018
Všichni normální Rakušani tam jezdí na skialpech. Chodí se tam teď buď přes Simony nebo od lanovky n
 Re: Dachstein v zimě19.03.2018
Zdar, byli jsme na Adamkovi loni a předloni před Velikonocemi (Torsteinrinne). Sněžnice určitě vezmi

 Počasí o Velikonocích19.03.2018
Ahoj,
chci se zeptat,jedeme na Velikonoce lézt do Itálie, ale předpověď ukazuje déšť. Jak to řešíte vy? Jezdíte za každého počasí?
 Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
Já se chystám dnes večer vyskočit z okna ve čtvrtém patře, to se fakt nedá.
  Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
Šťastný let. :)
  Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
Jste smažky oba.
 Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
Kam do It? Do Arca?
 Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
Jo to jako ta predpoved na 2 tydny dopredu? :D
  Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
My jedeme už tento týden a budeme tam do Velikonoc.
   Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
Ano, jedeme i do Arca. :)
 Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
Záleží jak moc jsme zoufalí :D Byli jsme před týdnem v jižní Itálii. Stanovili jsme si termín a pak
 Re: Počasí o Velikonocích19.03.2018
Jasně že jezdíme za každýho počasí. Podle předpovědi přizpůsobujeme akorát množství chlastu a eur :-

 Jeskyně s jezírkem v Labáku?19.03.2018
skupina speleoprospektorů se v Labáku pokouší odhalit 60 let staré mysterium - https://goo.gl/STiL63
 Re: Jeskyně s jezírkem v Labáku?19.03.2018
Takové jeskyňářské mystérium je také obrovské jezero pod Českým krasem, do kterého se prý někdo napo
  Re: Jeskyně s jezírkem v Labáku?20.03.2018
taky dobra historka
  Re: Jeskyně s jezírkem v Labáku?20.03.2018
Tak je o tom dochovano vice zdroju. Dokonce i nejake fotky. Bohuzel ale vetsina byla znicena. Jedna
   Re: Jeskyně s jezírkem v Labáku?20.03.2018
Šťáhlavského by už konečně neměli zvát k otevírání truhlel s pozůstalostí - vždyť to není poprvé, co
    Re: Jeskyně s jezírkem v Labáku?21.03.2018
To je scenar k Avataru.
    Re: Jeskyně s jezírkem v Labáku?21.03.2018
To je scenar k Avataru.
     Re: Jeskyně s jezírkem v Labáku?21.03.2018
Já slyšel trochu jiný příběh. Prý je v Dolním Žlebu pod jedním domem jeskyně, v létě z ní táhne stud

 Boulder Bar nové uspořádání ?17.03.2018
Zdar, jak se vám zamlouvá nové využití prostoru v BB ?

Mě to třeba dost vadí, bouldery zůstali jen ve staré hale, v nové hale jsou nějaké nesmysly a u hradu jsou 3 měsíce stejné cesty.

Jsem divnej já nebo je to opravdu špatn
 Re: Boulder Bar nové uspořádání ?18.03.2018
Píšeme to sice v článcích u nás na webu, ale proč neudělat osvětu i zde. Bulvár to semele do jednoho
  Re: Boulder Bar nové uspořádání ?18.03.2018
Ptal jsem se přímo obsluhy, a ta mi řekla, že takto to bude napořád.

Já jsem věčnej z

1   ...   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 V čem se ČSL mýlí
Tak jak už je zvykem, ČHS ve svém strachu z konfrontace vydalo další příspěvek, kde nechce diskuzi.
Tak ji tedy startuji.

Ten dokument (mimochodem, kdo za ním stojí, kdo je autor textu, kdo přesně je vedení ČHS) na mě působí jako "tonoucí se stébla chytá". Hned první bublinka.

ČSL: Sportovním lezení chápejme alespoň
v tomto článku „překližkové“ lezení.
Vedení ČHS: Sportovní lezení není v žádném případě jen „překližkové lezení“. 

(Budu to značit "x". Ne, to je úplně špatně, protože za "x" všeobecně uvažuje písmeno v abecedě)

Řekl bych, že ČSL to pojalo jako článek o překližkovém lezení, jak sami uvádějí a vést oponenturu o něčem jiném je trochu úlet. Tedy o to víc, pokud se jedná o to, co čím budeme značit. Přitom vyjádřit se ČHS samo o sobě prostor mělo a tam by např. hned v úvodu mohli vypustit větu: "Sportovním lezení chápejme alespoň
v tomto článku jakou soutěžní lezení a nesoutěžní aktivity."

Ale asi jde o počet bublinek, ne o obsah a ne o samostatný obsah.
14:50:06 22.03.2018
odpovědět 
 Re: V čem se ČSL mýlí
Asi jsme to odťukli zároveň, kopíruji sem můj příspěvek.
Jelikož VV ČHS opět ukazuje ochotu k demokratické diskusi, ač se demokracií stále ohání, budeme muset diskutovat zde. Ten pdf dokument je opět klasickou směsí pravd, polopravd a lží. Napřed o té podpoře svazu samotnými závodníky. Jelikož mají ti, co mají nejlepší výsledky a jejichž slovo má největší váhu, zavřená ústa podepsáním reprezentační smlouvy, může si VV čvaňhat, co chce. Jestli z celého ČSL zbude aspoň snaha o změnu nominování do KSL, měli by dostat podporu. Nebo by měli dostat alespoň podporu k vytvoření jimi navrhované pracovní skupiny. Naše závodní lezení totiž vůbec nevzkvétá, realita je úplně jiná, než jak to už poněkolikáté VV ČHS růžově vybarvuje. A jestli je u nás trenér s nejlepšími výsledky, tak právě jeho nominuje ČSL ve svém návrhu pracovní skupiny.
Bída14:51:45 22.03.2018
odpovědět 
  Re: V čem se ČSL mýlí
Bído, kdyby to bylo tak jednoduché jak to nastiňuje ČSL a jak to prezentuješ ty.Kluci z ČSL hráli od začátku levou zadní a snažili se obejít ČHS.No a co zbývá ČHS než se bránit.Jen co vím tak udělali levárnu už dvakrát po sobě a docela se jim to vymstilo.No jedou podle scénáře, který mají už vyzkoušený před pár lety(jeden z nich).Ale teď malinko narazili, kdyby to tak nebylo podobné....pořád musejí něco dělat někomu za zády, krást kontakty, obvolávat za zády lidi a posílat jim dopisy, jak i na IFCS a pod.. A tím si moc nepomůžou..no nic taky názor na věc
16:13:58 22.03.2018
odpovědět 
   Re: V čem se ČSL mýlí
Je to politika. Obě strany spolu jednají, normálně se baví a pak se ostřelují přes média. Očekávat nějak křišťálově čisté jednání je asi jako chtít, aby byla kurva poctivá. Vypíchl jsem jen, co by podle mě bylo dobré podpořit.
Bída16:50:06 22.03.2018
odpovědět 
    Re: V čem se ČSL mýlí
No oni se moc normálně nebavily, nejdříve ČSL se smažilo ČHS obejít a napsalo dopis IFCS a pak začlo vyjednávat, když jim to IFCS schodilo ze stolu.No a pak se začli dít další věci.Já mám zkušenosti s jednáním jedním členem ČSL a tento zázádový, podrazákový systém už praktikoval před pár lety.A teď když to sleduji, tak je to přesně to samé, jen ve větším a protistrana se prostě brání.Jen škoda, že diskutuje jen Oliváč, docela bych se pobavil nad názorem k věci, psaním dopisů za zády např.Zozuláka...hmm
17:09:42 22.03.2018
odpovědět 
     Re: V čem se ČSL mýlí
Já to nepopírám, i když tyto negativní zkušenosti osobně nemám, ale šli s kůží na trh, oslovili lidi, díky tomu se upeklo asi i něco jiného, než o co původně šlo. Nepopírám ani, že i mezi lidmi, kterými se ohání ČHS je i pár skutečných odborníků. Dokonce si myslím, že právě oni by se s lidmi od ČSL v mnohém shodli. Těch témat i věcí k nápravě je několik, ale dokud bude KSL fungovat jako sekta jednoho člověka, nezmění se nic.
Bída17:21:12 22.03.2018
odpovědět 
     Re: V čem se ČSL mýlí
Zozulákovi je lepší nevěřit ani pozdrav. Taky s ním mám svoje zkušenosti. Těmhle lidem je lepší se obloukem vyhnout a ne jim dávat možnost ukrajovat si ze společného koláče. Za chvíli bude koláč u něj doma celej a všichni budou jen nevěřícně zírat.
17:30:32 22.03.2018
odpovědět 
      Re: V čem se ČSL mýlí
Přesně tak,...někdy je třeba se i zamyslet s jakýma lidma půjdu něco budovat.A jak říkám nikdy více.No oni ještě vyplujou věci na povrch.
17:49:00 22.03.2018
odpovědět 
       Re: V čem se ČSL mýlí
Nebyly by lepší nějaké skutečné argumenty než pavlačové klepy?
Bída17:55:45 22.03.2018
odpovědět 
        Re: V čem se ČSL mýlí
Bído, máš pravdu o tom žádná.Kdo se pohyboval v posledních letech okolo Z. tak ví o čem mluvím.Jen sleduji jak bude kauza pokračovat dál a co kluci ještě předvedou.Jinak určitě nápad a myšlenka dobrá, ale nevěřím v realizaci a co kluci říkají za současného stavu lidí v ČSL.To je celé
18:04:47 22.03.2018
odpovědět 
         Re: V čem se ČSL mýlí
Bído koukal jsem na hory a doly, tak to jsi posílal ten dopis od ČHS na lezce? A třeba tě nenapadlo, že dopis byla reakce na dopis, který rozesílalo "zase" jako první za zády ČSL.Tak kdybych chtěl být objektivní, tak zveřejním co poslal nejdříve Oliváč a spol.(hlavní praxe zazádovek agent Z.) a potom jak reagovalo ČHS. Nemyslíš ? Pěkně popořadě, tak jak to bylo.....Jen chci říc nejsem zastánce ČHS
19:11:42 22.03.2018
odpovědět 
          Re: V čem se ČSL mýlí
Jednoduché - předseda nic od ČSL nedostal. Oslovili jen ty, s kterými jednali. Já si text ČSL přečetl až pak, díky osobnímu pozvání do fóra. Zveřejňovat jej už záhy nebylo potřeba, každý zájemce si ho mohl přečíst, i lidi z redakce lezce. I když podle mě je škoda, že ten text nebyl veřejně přístupný dříve.
Bída20:59:19 22.03.2018
odpovědět 
           Re: V čem se ČSL mýlí
Díky za odpověď...
22:10:05 22.03.2018
odpovědět 
  Re: V čem se ČSL mýlí
Bodet by reprezentace vzkvetala, kdyz si CHS mysli, ze podminky pro vstup musi splnit i backurkari. :-)
Geo16:43:03 22.03.2018
odpovědět 
   Re: V čem se ČSL mýlí
Ty jsi Geo sám bačkůrkář? Nebo kde jsi na tuhle perlu přišel?
Jura17:19:09 22.03.2018
odpovědět 
    Re: V čem se ČSL mýlí
V pdfku od CHS v levo dole. Sami to pisou.
Geo17:30:57 22.03.2018
odpovědět 
     Re: V čem se ČSL mýlí
Cos vyčetl vlevo dole o bačkůrkářích? Myslíš ty motorické testy? Jak souvisí s bačkůrkáři? Co hulíš za matroš?
Jura18:34:27 22.03.2018
odpovědět 
      Re: V čem se ČSL mýlí
To to potrebujes rozebrat slovo po slovu, nebo ti fakt nedochazi, ze celej ten odstavec jen do libivejch slov zaobaluje tu naprosto zrejmou realitu.

Tedy ze ceska repre (az na ty vyjimky, jako AO) leze velkou tuzku (v mezinarodnim kontextu). Dokonce, tak velkou, ze obtiznost cest musi prohlasit za neobjektivni, aby nahodou nekdo nenamital, ze nema cenu jezdit na zavody, kde obtiznost cest zaci na tam, kde schopnosti repre konci. Testy jsou vylozene komicka vsuvka rikajici jen to, ze aby to nevypadalo trapne, tak si zavedeme alespon nejaka kriteria.

Motivaci radeji ani nerozporuji, protoze nejakou sportovni motivaci by vyletnikum nikdo moc nesezral.
Geo18:56:22 22.03.2018
odpovědět 
       Re: V čem se ČSL mýlí
Hlavne ze ty neco na urovni lezes :-)
19:09:08 22.03.2018
odpovědět 
        Re: V čem se ČSL mýlí
Taky nejsem v repre. I kdyz spadnout u prvni presky bych zvladnul taky.
Geo19:55:15 22.03.2018
odpovědět 
       Re: V čem se ČSL mýlí
To se docela pleteš. Kromě AO boduje ještě několik dalších lidí. Načti si nejdřív tabulky, než začneš psát o tužkách.
19:21:46 22.03.2018
odpovědět 
        Re: V čem se ČSL mýlí
Jako bodujou v cem? V soutezi o nejlepsiho fotografa? Protoze, tady zrovna ne: http://www.ifsc-climbing.org/ index.php/world-competition#!type= ranking&cat=ICC_M&cup=17_WC

Ale chapu, mozna maj nejaky objektivnejsi tabulky.

Jedine v co se da verit, ze se snad idividualne prosadiu nekdo z junioru.
Geo19:54:31 22.03.2018
odpovědět 
         Re: V čem se ČSL mýlí
Nojo ale podle tohodle je vlastne backurkar i AO, Stranik a v souctu nejmensi ostudu dela Hroza. takze to asi nebude uplne realistickej obrazek. Resp timdle pohledem nema CSL vlastne zadnou podporu protoze v cechach zavodnici stejne neexistuji. Tak nechapu co si vyskakujou. To je zase diskuse o ho. Uz at je po vikendu.
21:05:38 22.03.2018
odpovědět 
          Re: V čem se ČSL mýlí
Ty si fakt mimon :)
10:33:22 23.03.2018
odpovědět 
           Re: V čem se ČSL mýlí
V čem prosím? Na blbou argumentaci jen věcná odpověď na základě dodaného odkazu:

IFSC Lead World Cup 17 - 27. AO
IFSC Boulder World Cup 17 - 36. Stranik
IFSC Speed World Cup 17 - 14 Hroza.
IFSC COMBINED 17 - 44. Hroza / 65. AO / 86. Křiž atd.

Takže jsem se teda dal tu praci a prošel si odkaz co dodal Geo na základě kterého argumentuje on a vlastně i ČSL. Čistě jen z důvodu abych pochopil úhel pohledu. Pro mě výsledek je, že celá jejich argumentace je hodně tendenčně pokřivená. A jedna věta okamžitě popírá druhou. Ale když geo tvrdí že krom AO každej leze velkou tužku, tak kecá. Zaprvý byl AO až 27. zatímco Hroza 14. a navíc v celkovém hodnocení Hroza AO zmastil o 21 míst. Celkovým pohledem Gea na věc lezou tedy úplně všichni velkou tužku, neb se nikdo nedokázal v zádné disciplíně dostat mezi top 10. A z pohledu argumentace ČSL je ztráta času se takovejm ztrozkotancům věnovat a že si AO leze po skalách tím vlastně nemá se závodákama nic společnýho viz výsledky. Byla by prdel nechat testovat všecky výroky jak ČHS tak ČSL i jejich příznivců demagogem. Ale vlastně mě to nepřekvapuje, jsme jen průměrným vzorkem populace.
10:56:22 23.03.2018
odpovědět 
            Re: V čem se ČSL mýlí
Psal výjimky v množném čísle, jmenoval jen AO. Ty jsi vyjmenoval ty další výjimky. Libor Hroza ml. dostal podporu třeba v podobě disciplinárního řízení, AO musel na kobereček kvůli fotkám na písku - to si přečti zápis, velmi veselé čtení, M. Stráník se i přes výsledky musí opakovaně nominovat, přitom je úplně někde jinde než zbytek republiky. Což o to, on vyhraje, i když je v přípravě na SP. Dalším úkazem mimo realitu ČHS je Jakub Konečný.
12:08:32 23.03.2018
odpovědět 
             Re: V čem se ČSL mýlí
Já nic dalšího nejmenoval já jen vzal za fakt tvrzení, že krom AO leze každej velkou tužku a snažil jsem se po prostudování odkazu ukázat, že podle odkazu který Geo použil, leze velkou tužku i samotný AO... tím sem se snažil ukázat na celkovou nefunkčnost a tendečnost jeho tvrzení... nic víc, nic mín. A snažil jsem se ukázat, že je diskuse oboustraně vedená na poli emocí, nikoliv faktů, což je škoda.
13:00:23 23.03.2018
odpovědět 
            Re: V čem se ČSL mýlí
Špatná argumentace. Kolika závodů se loni účastnil AO na svěťáku? Málo. Nejde to porovnávat.
15:28:38 23.03.2018
odpovědět 
             Re: V čem se ČSL mýlí
No tak to jsou kecy total :-) takze deti co pred lety zavodili a tet na to pecou jsou dobri zavodnici?
18:37:46 23.03.2018
odpovědět 
         Re: V čem se ČSL mýlí
No vždyť řikám, že se v tabulkách moc nevyznáš, ten odkaz vede do nikam :) Vedle AO bodovali třeba Stráník, Vejmolová, Konečný, Hroza ..
Co se týká padání pod první expreskou, jsi úplně mimo mísu. Nejspíš bys spadl pod první expreskou i tam, kde lidi z repre dají top - přijď se předvést na trénink repre na Smíchoff.
Jura08:16:34 23.03.2018
odpovědět 
          Re: V čem se ČSL mýlí
vyhoď si mezeru a %20
honza09:32:35 23.03.2018
odpovědět 
          Re: V čem se ČSL mýlí
Jo ty mezery, na to chce fakt velkyho genia, aby si s nima poradil ;)
Ale zavery z vlastni neschopnosti vzdy pobavi.
11:17:09 23.03.2018
odpovědět 
 Re: V čem se ČSL mýlí
je dobře že někdo do čhs vrtá. bylo by špatně, pokud by došlo k rozdělení...
za mě19:27:17 22.03.2018
odpovědět 
 Re: V čem se ČSL mýlí
S činností ČHS jsem v rámci svých možností spokojený a můj názor je nic nedělit.
07:41:30 23.03.2018
odpovědět 
  Re: V čem se ČSL mýlí
S činnosti CHS v rámci sportovního lezení nejsem. Ale ke nesmysl rozdrobovat organizaci s tradici. Lepší je zlepšit současný stav v rámci je se organizace.
18:48:27 23.03.2018
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi