Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
50. 9986
51.Šenkýř 9969
52.S 9953
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230970 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Velikonoce26.03.2018
Ahoj,
kam se dá jet na čtyři velikonoční dny, když má být hnusně skoro všude? Arco, Frankenjura, doma - všude déšť. Obstojně vypadá Wachau u Vídně, máte nějaký další tipy?
Dík.
 Re: Velikonoce26.03.2018
Wachau hlasi take docela hnusne ne? Aspon podle meteoblue.
  Re: Velikonoce26.03.2018
Teď na něj znovu koukám. Před hodinou vypadalo slibně a zrovna ho taky vyhnusnili... Co zbejvá?
 Re: Velikonoce26.03.2018
Do nákupního střediska IKEA například, ale je problém trochu s noclehem.
  Re: Velikonoce26.03.2018
lumignano
  Re: Velikonoce26.03.2018
lumignano
 Re: Velikonoce29.03.2018
V Jizerkách se dá lézt i za deště. Vyzkoušeno a budeme to opakovat.
  Re: Velikonoce30.03.2018
Jasne, na Hrubici take... asi si tam zajedu az poradne zachcije a jeste v ceste pozdravim sokola s m

 Hledá se nástěnkář26.03.2018
Karel prej shání nástěnkáře na ferratu do Mírkova https://goo.gl/M8RmdT
 Re: Hledá se nástěnkář26.03.2018
no já nevím...
 Re: Hledá se nástěnkář27.03.2018
???
 Re: Hledá se nástěnkář27.03.2018
???
 Re: Hledá se nástěnkář27.03.2018
Je to nechutný
 Re: Hledá se nástěnkář31.03.2018
To je masakr. Chapu to jedine tak, ze ho to z nejakejch penezovodu zivi...
  Re: Hledá se nástěnkář01.04.2018
K čemu sloužilo Stonehenge?Tohle je jasná odpověď-jen pouhý rozmar předků!Té oceli přeju,ať vydrží c
   Re: Hledá se nástěnkář01.04.2018
No Papouši nějak ti přestávám rozumnět aktivně jsi bojoval proti destičkám v Tisé (tam máme shodu) p
    Re: Hledá se nástěnkář01.04.2018
Na Papousovi je exemplarne videt ze nemame svobodnou vuli a jsme jen vnejsi herecka obalka svých n
    Re: Hledá se nástěnkář02.04.2018
uplne nekritickej k tomu nejsem
     Re: Hledá se nástěnkář02.04.2018
Jak jsem s tou Tisou se shodneme tam jsem jen upozornil že vedení ČHS vyjednávalo na požadavek člena
      Re: Hledá se nástěnkář02.04.2018
Kočičí kameny jsou blbost, souhlas. Věže nebrat. Ale nějaký hloží, mlází, šutry slepený hlínou (Luži
     Re: Hledá se nástěnkář02.04.2018
Asi mame dost jiny vyklad slova "zvelebovat". Pro me tomu korunu nasazuji ty silene kycovi
      Re: Hledá se nástěnkář03.04.2018
jo, s tim dozdobenim bych taky ubral...

 Zvírotice město - United States25.03.2018
Zvírotice město - United States

 Pavel Blažek24.03.2018
Po valné hromadě mě tak napadlo, kdo to vlastně je ten Pavel Blažek? Kde se vzal? Proč zrovna tento člověk dělá manažera AO?
 Re: Pavel Blažek24.03.2018
Třeba si Adam časem všimne, že tady něco nehraje..
  Re: Pavel Blažek25.03.2018
Vy jste mi koumáci, to je tajemnější než hrad v karpatech..
  Re: Pavel Blažek25.03.2018
Jen do nej chlapci. Hlasa neco co nechcete, bohuzel za jednu z nejvetsich autorit lezeni, s tim se m
   Re: Pavel Blažek25.03.2018
Přes ČSL by mohla být snadnější cesta k penězům jak pro AO, tak pro manažera.Toď vše...
    Re: Pavel Blažek25.03.2018
A zase pan ToĎ :D
     Re: Pavel Blažek25.03.2018
To je bratr pana HOLDa
      Re: Pavel Blažek25.03.2018
Hold ste blbci.Toď vše.
       hybaj zpět do škamen25.03.2018
4 chyby v 5 slovech. Toť síla!
        Re: hybaj zpět do škamen25.03.2018
SímTě, pouč nás, pologramoty.
        Re: hybaj zpět do škamen26.03.2018
Ty zalez do kanálu, kreténe Turku.
         Re: hybaj zpět do škamen26.03.2018
???
          Re: hybaj zpět do škamen26.03.2018
Míra obliby roste raketovým tempem :)
           Re: hybaj zpět do škamen27.03.2018
Kuba Turek podepsal a nebo nepodepsal ?
            Re: hybaj zpět do škamen27.03.2018
Tuzku drzel, ale nepodepsal.
   Re: Pavel Blažek25.03.2018
Každopádně Adamovi moc značku a reputaci nevylepšuje. Prachy asi shání, ale kam to nejspíš povede, n
    Re: Pavel Blažek25.03.2018
???
    Re: Pavel Blažek26.03.2018
A co nevypadá pro AO optimisticky? Ten si s celým Českem může akorát tak... jediné, na co ČR potřeb
     Re: Pavel Blažek26.03.2018
Ano, ta iluminatka placena Sorosem zminovana ve vedlejsi diskuzi.
      Pozadí?31.03.2018
No píšeš to hezky, ale tak trochu mi přijde, že tu někdo chce tu myšlenku zdiskreditovat dříve, než
     Re: Pavel Blažek26.03.2018
Prave proto ma AO manazera ktery to za neho resi a AO se soustredi na lezeni. Jednoduche a ucelne. A
      Re: Pavel Blažek26.03.2018
Ne, není to ani jednoduché, ani účelné. Jediné, co by mohlo mít naději na úspěch by bylo, kdyby AO z
       Re: Pavel Blažek26.03.2018
Přílišná očekávání, přinášejí většinou zklamáni.
        Re: Pavel Blažek26.03.2018
Já nic neočekávám, je mi vlastně zcela jedno jak to dopadne, jen jsem šel kolem tak jsem utrousil po
    Re: Pavel Blažek26.03.2018
Ty si zase chytrej. Tyhle rádoby prozřetelné bláboly píšou hrozný zoufalci
 Re: Pavel Blažek27.03.2018
Je to temný přízrak, viz níže:
Dalším pozoruhodným prvkem bylo vystupování Pavla Blažka, mana
  Re: Pavel Blažek27.03.2018
To vypadá, že sebevědomí Pavla Blažka vysoce převyšuje jeho schopnost přečíst si pár stránek textu a
   Re: Pavel Blažek27.03.2018
Ha, nový veřejný nepřítel ČHS č. 1 :-D Ten ale musel svými návrhy a myšlenkami někomu hodně hnout žl
    Re: Pavel Blažek27.03.2018
Řekl bych, že názory a myšlenkami mohl těžko někomu hnout žlučí, se podívej na videa. Ale nejspíš hn
     Re: Pavel Blažek27.03.2018
No jiste, koho by napadlo, ze manazer nejlepsiho lezce na svete by mohl neco rikat na VH hromade sva
      Re: Pavel Blažek27.03.2018
Máš v tom zmatek. Právníci nebyli na valné hromadě a stejně jako uklízečka v kancelářích v Donské žá
       Re: Pavel Blažek27.03.2018
"Máš v tom zmatek. Právníci nebyli na valné hromadě a stejně jako uklízečka v kancelářích v Don
       Re: Pavel Blažek27.03.2018
Blazek se tvaril jako clen nejakeho odilu? Toho jsem si nejak nevsiml.

Neprislo mi, z
     Re: Pavel Blažek27.03.2018
Tak jsem se na ta videa podíval, díky za doporučení. A na jednom z nich jsem shlédnul cholerickou re
    Re: Pavel Blažek27.03.2018
Dalsi na seznamu vedle nejvetsiho zla. Hned vedle Olivace, Hrozy, Bidy, ..., vlastne kohokoliv kdo v
     Re: Pavel Blažek31.03.2018
Jmenovaní by se mohli objednat a pokud je přijme, tak i poučit, u KT... Ten je v tom mistr a jistě j
      Re: Pavel Blažek02.04.2018
Proč by se s návrhy a připomínkami nemohl přihlásit manažer nejlepšího lezce na světě?ze neni členem

 expresky24.03.2018
AHoj, má cenu se řídit při výběru expresek něčím jiným než cenou? ..  jsem začátečník a chystám se na nějaké cvičné skalky.  Vyčetl jsem, že drátěné nebo kombinované jsou víceméně vhodnější, a normy musí splňovat všechny. Nemáte nějaký tip/postř
 Re: expresky24.03.2018
Všechny expresky musí splňovat normy, tj min 20kN v podélné, a 7kN přes zámek a při otevřeném zámku.
  Re: expresky25.03.2018
Decathlon i Sportisimo prodávají expresky vyráběné v normálních expreskových továrnách slovutných zn
  Re: expresky26.03.2018
V Decathlonu se prodává Simond. Fabrika ze Chamonix, která má dlouholetou tradici, vlastní kovárnu a
   Re: expresky26.03.2018
OK :-D, Simond znám, nicméně byl to jen můj názor. A psal jsem že použitelné jsou, jen jsou o trochu
    Re: expresky27.03.2018
Jenže dekáč v sortimentu horomatroše zkrátka šunt neprodává. Mám od Simondu mačky Vampire, který se
     Re: expresky29.03.2018
Tak jestě jednou :-D, psal sem o nejlevnějších kusech. Kluci čtěte mezi řádky ;-). To že prodává i k
 Re: expresky24.03.2018
Záleží, jak máš hluboko do kapsy.
Pokud jsi začátečník a je to pro tebe ne úplně zanedbatelná
 Re: expresky24.03.2018
pokud jsi pražák jako já a máš peníze navíc tak doporučuju dmm alpha.
jedna stojí co výživné
 Re: expresky24.03.2018
Keylock a široký pásky (popruh)
  Re: expresky24.03.2018
Široký pásky - rozhodně souhlas, hodí se to v situaci, kdy potřebuješ hákovat za presku/pásek a nech
 Re: expresky25.03.2018
Primárně se ti musí dobře cvakat! Zálěží jestli jsi spíš sportovkář nebo více klasik. Klasikovi bude
  Re: expresky29.03.2018
byť klasik, dávám jednoznačně přednost drátovkám - na písku se nezadřou pískem a v zimě nezamrznou l
 Re: expresky25.03.2018
Už na začátku bych kupoval tak trochu podle toho, čemu se budeš víc věnovat. Na Sportovky široký krá
 Re: expresky26.03.2018
Normální a základní rada ještě nezazněla :(
Drátové expresky s malou karabinou a dyneemou jso
  Re: expresky26.03.2018
Presne tak, na skalky zaciatocnikovi staci aj to najlacnejsie (Simond a pod.)
Dratenky su vho
 Re: expresky26.03.2018
A je rozdíl jestli jsou spojený deneemou nebo PAD?
  Re: expresky26.03.2018
dyneema je lahsia, drahsia, odolnejsia na prerezanie, menej trvanliva (skor "chlpatie"),
  Re: expresky26.03.2018
dyneemove su zvacsa lahsie, lebo mozu byt tensie pri rovnakej pevnosti. PAD maju imho lepsiu zivotno
   Re: expresky26.03.2018
m. :
okometricky : vsetky moje dyneenemove slingy aj expresky vyzeraju horsie, ako "kla
 Re: expresky26.03.2018
A je rozdíl jestli jsou spojený deneemou nebo PAD?
 Re: expresky27.03.2018

 Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz23.03.2018
Symptomatické na celé virtuální přestřelce je, že já jsem se pod svůj článek podepsal a ručím za něj svým jménem.

Navíc se pod ním živě diskutuje.

Honza Bloudek tu odvahu nemá a schovává se za poloanonymní podpis "ČHS&qu
 Re: Ilja Muromec je Turek23.03.2018
Jak je ten Štětináč udatný a statečný! A jak neohroženě stříká inkoust! Áách
 Re: Ilja Muromec je Turek23.03.2018
Jak je ten Štětináč udatný a statečný! A jak neohroženě stříká inkoust! Áách
 Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz24.03.2018
Přestaň tady bulet Kubíčku a táhni dělat něco smysluplnějšího.
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz24.03.2018
Nebo ty se spis vic zamysli, pokud je to vubec mozny. KT neudelal nic spatneho v teto veci, naopak d
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz24.03.2018
Tvl další fňukna. Tak šup, šup do fronty ke korýtku.
    Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
chybí skutečný argumenty, co? No asi nejen to..
 Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz24.03.2018
No a slibil jsi, ze tu smlouvu nebudes nikde sirit?

Co se tyka anonymu, tak kdyz jsem
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz25.03.2018
Sice nechápu, proč sem taháš své výlevy vůči jednomu z nejrespektovanějších soudců Janu Sváčkovi, al
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz25.03.2018
Nevim, kdo je Svacek. Ale ten odkaz je zhruba to, co jsem mel na mysli. A to, ze jsi vytahnul korepo
    Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz25.03.2018
Sváček je ten soudce, který mě soudil (tehdy předseda pražského městského soudu). Ten kluk jeho soud
     Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz27.03.2018
No, soud se musí řídit důkazy a principem in dubio pro reo. Člověk, kterej není soudce, si ale může
      Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz27.03.2018
Pro upřesnění: vytáhnul to jx zero.
       Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz27.03.2018
Ty vole Kubo, víš kdo je to ten tvůj opevovany soudce? Proč se nedostal na ústavního soudce? Proč to
        Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz27.03.2018
Nejrespektovanější soudce... no asi jak v které společnosti. Ale mezi kmotry, klientelisty a Turky b
         Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz27.03.2018
Vau, panove sem zavitali aeronetu a berou to velkem. Ted jdou i do soudcu a soudu a vlastne vsech mi
          Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz27.03.2018
Ale kdepak Aeronet. Iniciativa Vraťte nám stát toho ke Sváčkově komunisticko - kmotrovské minulosti
          Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz27.03.2018
Kdyz myslíš. Ale být tebou, tak bych toho užitečného idiota přestal hrát. S tímto politika nemá nic
           Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
Noposuzuj kazdeho dle sebe. Fakt, je to lepsi.
            Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
Tak určitě hlupáčku. Užitečný idiot a ještě z toho nic nemáš.
             Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
He he :). Neodhaluj se nam tu tak. Nech si neco i pro rodinu.
 Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz25.03.2018
Ten podpis "CHS", "vedeni CHS" apod. me u oficialnich vyjadreni CHS taky pekne s
 Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz25.03.2018
"Zveřejněním smlouvy se Seznam.cz, a.s. tedy p. Turek flagrantně porušil svůj písemně daný slib
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz25.03.2018
No jasně, rychle, čestně a bez vytáček by přišla úhrada přímo od Turka.
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz25.03.2018
No jasně, rychle, čestně a bez vytáček by přišla úhrada přímo od Turka.
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz25.03.2018
Jakoze by nerespektoval rozhodnuti soudu?
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
Tak na VH Martin Veselý taky strašil, že kvůli tomu že se Oliváč šel na něco zeptat na MŠMT, přijdem
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
Straseni, jak se ostatne ukazuje v politice, je velmi silny nastroj. Docela me mrzi, ze namisto vecn
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
To neni strašení, ale zcela reálná věc. Pokud chce ČHS na MŠMT dosáhnout ve prospěch všech lezců toh
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
A nenapadlo tě, že pokud si ČHS získá pověst partnera, který vynáší smlouvy na veřejnost, že už se m
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
Plati velmi jednoduche pravidlo. Neslibuj nic, co nemuzes slibit. Pokud by se ustupek bil s tvoji fi
    Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz28.03.2018
V poho, souhlasím s tebou. Já jen odpovídal na to, jak může zveřejněná smlouva znamenat finanční ško

 Anketa ČHS před VH, obstála by?23.03.2018
Zdarec adminové, nechcete udělat anketu jak si vede ČHS před VH? Kolik lidí s vedením souzní, důvěřuje... a kolik s ní nesouhlasí, kolika lidem je to jedno atd ?? Díky
 Re: Anketa ČHS před VH, obstála by?23.03.2018
Jo, přemýšlel jsem o tom, něco jdu nahodit. Díky.
  Re: Anketa ČHS před VH, obstála by?23.03.2018
Tak je to tam.
   Re: Anketa ČHS před VH, obstála by?24.03.2018
Tady dostali 32%, na valné hromadě 17%. Teda žádná hitparáda..

 V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Tak jak už je zvykem, ČHS ve svém strachu z konfrontace vydalo další příspěvek, kde nechce diskuzi.
Tak ji tedy startuji.

Ten dokument (mimochodem, kdo za ním stojí, kdo je autor textu, kdo přesně je vedení ČHS) na mě působí jako &
 Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Asi jsme to odťukli zároveň, kopíruji sem můj příspěvek.
Jelikož VV ČHS opět ukazuje ochotu k
  Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Bído, kdyby to bylo tak jednoduché jak to nastiňuje ČSL a jak to prezentuješ ty.Kluci z ČSL hráli od
   Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Je to politika. Obě strany spolu jednají, normálně se baví a pak se ostřelují přes média. Očekávat n
    Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
No oni se moc normálně nebavily, nejdříve ČSL se smažilo ČHS obejít a napsalo dopis IFCS a pak začlo
     Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Já to nepopírám, i když tyto negativní zkušenosti osobně nemám, ale šli s kůží na trh, oslovili lidi
     Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Zozulákovi je lepší nevěřit ani pozdrav. Taky s ním mám svoje zkušenosti. Těmhle lidem je lepší se o
      Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Přesně tak,...někdy je třeba se i zamyslet s jakýma lidma půjdu něco budovat.A jak říkám nikdy více.
       Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Nebyly by lepší nějaké skutečné argumenty než pavlačové klepy?
        Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Bído, máš pravdu o tom žádná.Kdo se pohyboval v posledních letech okolo Z. tak ví o čem mluvím.Jen s
         Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Bído koukal jsem na hory a doly, tak to jsi posílal ten dopis od ČHS na lezce? A třeba tě nenapadlo,
          Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Jednoduché - předseda nic od ČSL nedostal. Oslovili jen ty, s kterými jednali. Já si text ČSL přečet
           Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Díky za odpověď...
  Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Bodet by reprezentace vzkvetala, kdyz si CHS mysli, ze podminky pro vstup musi splnit i backurkari.
   Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Ty jsi Geo sám bačkůrkář? Nebo kde jsi na tuhle perlu přišel?
    Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
V pdfku od CHS v levo dole. Sami to pisou.
     Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Cos vyčetl vlevo dole o bačkůrkářích? Myslíš ty motorické testy? Jak souvisí s bačkůrkáři? Co hulíš
      Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
To to potrebujes rozebrat slovo po slovu, nebo ti fakt nedochazi, ze celej ten odstavec jen do libiv
       Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Hlavne ze ty neco na urovni lezes :-)
        Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Taky nejsem v repre. I kdyz spadnout u prvni presky bych zvladnul taky.
       Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
To se docela pleteš. Kromě AO boduje ještě několik dalších lidí. Načti si nejdřív tabulky, než začne
        Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Jako bodujou v cem? V soutezi o nejlepsiho fotografa? Protoze, tady zrovna ne:
         Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
Nojo ale podle tohodle je vlastne backurkar i AO, Stranik a v souctu nejmensi ostudu dela Hroza. tak
          Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Ty si fakt mimon :)
           Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
V čem prosím? Na blbou argumentaci jen věcná odpověď na základě dodaného odkazu:

IFSC
            Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Psal výjimky v množném čísle, jmenoval jen AO. Ty jsi vyjmenoval ty další výjimky. Libor Hroza ml. d
             Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Já nic dalšího nejmenoval já jen vzal za fakt tvrzení, že krom AO leze každej velkou tužku a snažil
            Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Špatná argumentace. Kolika závodů se loni účastnil AO na svěťáku? Málo. Nejde to porovnávat.
             Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
No tak to jsou kecy total :-) takze deti co pred lety zavodili a tet na to pecou jsou dobri zavodnic
         Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
No vždyť řikám, že se v tabulkách moc nevyznáš, ten odkaz vede do nikam :) Vedle AO bodovali třeba S
          Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
vyhoď si mezeru a %20
          Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
Jo ty mezery, na to chce fakt velkyho genia, aby si s nima poradil ;)
Ale zavery z vlastni ne
 Re: V čem se ČSL mýlí22.03.2018
je dobře že někdo do čhs vrtá. bylo by špatně, pokud by došlo k rozdělení...
 Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
S činností ČHS jsem v rámci svých možností spokojený a můj názor je nic nedělit.
  Re: V čem se ČSL mýlí23.03.2018
S činnosti CHS v rámci sportovního lezení nejsem. Ale ke nesmysl rozdrobovat organizaci s tradici. L

 V čem se ČSL myýlí22.03.2018
Jelikož VV ČHS opět ukazuje ochotu k demokratické diskusi, ač se demokracií stále ohání, budeme muset diskutovat zde. Ten pdf dokument je opět klasickou směsí pravd, polopravd a lží. Napřed o té podpoře svazu samotnými závodníky. Jelikož mají ti, co mají
 Re: V čem se ČSL myýlí22.03.2018
Furt lepší zde, než tam a stylem co zvolila čsl.
Čsl svoji šanci promarnilo. Změny jsou potře
  Re: V čem se ČSL myýlí22.03.2018
Prosím adminy o smazání tohoto vlákna, aby tu nebyla 2 stejná. Tu odpověď H... můžete zkopírovat .
 Re: V čem se ČSL myýlí22.03.2018
Proč by zrovna ČSL měla nominovat trenéra do nějaké pracovní skupiny? Kdo ze členů jejich 3 oddílů m

 Luxus na Everestu21.03.2018
wspinanie.pl/2018/03/everest-luxury-camp/

1   ...   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Symptomatické na celé virtuální přestřelce je, že já jsem se pod svůj článek podepsal a ručím za něj svým jménem.

Navíc se pod ním živě diskutuje.

Honza Bloudek tu odvahu nemá a schovává se za poloanonymní podpis "ČHS".

Navíc pod ním zakázal diskusi.

Jinak řečeno: Transparentnost jak noha vládne v Donské. Už se těším, až si půjdu pro další dokumenty, které mě budou zajímat.
Kuba Turek22:58:42 23.03.2018
odpovědět 
 Re: Ilja Muromec je Turek
Jak je ten Štětináč udatný a statečný! A jak neohroženě stříká inkoust! Áách
Jaruna23:19:00 23.03.2018
odpovědět 
 Re: Ilja Muromec je Turek
Jak je ten Štětináč udatný a statečný! A jak neohroženě stříká inkoust! Áách
Jaruna23:19:02 23.03.2018
odpovědět 
 Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Přestaň tady bulet Kubíčku a táhni dělat něco smysluplnějšího.
Rah04:21:31 24.03.2018
odpovědět 
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Nebo ty se spis vic zamysli, pokud je to vubec mozny. KT neudelal nic spatneho v teto veci, naopak dal svuj cas a energii, jo mozna propocitane, ale to je proste jedno, chapes, dulezity je, co a jaky chovani, postoj svazu, vydal na svetlo. Takze tyhle prizemni kritiky z matersky skolky jsou trapny. Zkus se zamyslet, co ten KTckuv report rika.
Dan09:06:26 24.03.2018
odpovědět 
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Tvl další fňukna. Tak šup, šup do fronty ke korýtku.
Rah11:05:26 24.03.2018
odpovědět 
    Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
chybí skutečný argumenty, co? No asi nejen to..
T.00:52:55 28.03.2018
odpovědět 
 Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
No a slibil jsi, ze tu smlouvu nebudes nikde sirit?

Co se tyka anonymu, tak kdyz jsem kdysi jeste cetl kopcejamy, tak jsi tam zverejnoval svoji vypoved z nejakeho vysetrovani, kde jsi tvrdil, ze vubec netusis, kdo na tvem serveru vydal clanek, ktery poskodil tusim Directalpine nebo Tilak. V podstate jsi dle toho prepisu malem ani netusil, co to je za server. :)

Prestal jsem te sledovat v okamziku, kdy jsi se soudil o zarovku. Jak to dopadlo?
jx zero12:31:31 24.03.2018
odpovědět 
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Sice nechápu, proč sem taháš své výlevy vůči jednomu z nejrespektovanějších soudců Janu Sváčkovi, ale mohl jsi sem dát rovnou odkaz na Tvůj blábol z roku 2007: goo.gl/9z5kYD
Kuba Turek00:29:31 25.03.2018
odpovědět 
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Nevim, kdo je Svacek. Ale ten odkaz je zhruba to, co jsem mel na mysli. A to, ze jsi vytahnul korepondenci s tim klukem (nejsem to ja, ale s jeho nazroy souhlasim) je fajn. To byl presne ten moment, kdy jsem si uvedomil, ze jses proste ..., se kterym nema smysl diskutovat. Ale holt jsem to po letech zase jednou nevydrzel.

Co ta zarovka? Nekde jsem slysel nebo cetl, ze te odsoudili za kradez zarovky? :)
jx zero18:36:14 25.03.2018
odpovědět 
    Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Sváček je ten soudce, který mě soudil (tehdy předseda pražského městského soudu). Ten kluk jeho soudní výrok zpochybňoval. Jako že já jsem lhal a on na to nepřišel. ...když vezmu v úvahu, kolik lidí tenhle soudce už odsoudil a dosud je považován za jednoho z nejlepších soudů v zemi, tak se mi nezdá moc pravděpodobné, že by měl diskutér pravdu. ...a omlouvám se, myslel jsem si, že Tvoje přezdívka odpovídá jeho jménu.
Kuba Turek19:12:56 25.03.2018
odpovědět 
     Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
No, soud se musí řídit důkazy a principem in dubio pro reo. Člověk, kterej není soudce, si ale může dělat názor i na základě indicií a konstrukcí, které by pro výrok soudu nebyly dostačující.

Nějak ti ta causa z roku 2007 leží v žaludku - není to poprvé, co to zde v diskusi na lezci vytahuješ.
honza16:45:31 27.03.2018
odpovědět 
      Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Pro upřesnění: vytáhnul to jx zero.
Kuba Turek17:01:33 27.03.2018
odpovědět 
       Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Ty vole Kubo, víš kdo je to ten tvůj opevovany soudce? Proč se nedostal na ústavního soudce? Proč tolik kauz v Praze nebylo vysetrenych? Myslíš ze neznal tu blondynu co vynášela informace? Něco jako Kalous a jeho řev na Ondříčka, ale Murín mu nevadí. Proč asi?
17:47:54 27.03.2018
odpovědět 
        Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Nejrespektovanější soudce... no asi jak v které společnosti. Ale mezi kmotry, klientelisty a Turky bude určitě v kurzu, to jo.
18:28:42 27.03.2018
odpovědět 
         Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Vau, panove sem zavitali aeronetu a berou to velkem. Ted jdou i do soudcu a soudu a vlastne vsech mimo jejich nazorovy uhel...
20:30:16 27.03.2018
odpovědět 
          Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Ale kdepak Aeronet. Iniciativa Vraťte nám stát toho ke Sváčkově komunisticko - kmotrovské minulosti napsala docela dost a na ústavního soudce ho odmítl Senát.
20:48:43 27.03.2018
odpovědět 
          Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Kdyz myslíš. Ale být tebou, tak bych toho užitečného idiota přestal hrát. S tímto politika nemá nic společného, ale politici ano.
21:08:29 27.03.2018
odpovědět 
           Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Noposuzuj kazdeho dle sebe. Fakt, je to lepsi.
09:24:15 28.03.2018
odpovědět 
            Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Tak určitě hlupáčku. Užitečný idiot a ještě z toho nic nemáš.
10:11:49 28.03.2018
odpovědět 
             Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
He he :). Neodhaluj se nam tu tak. Nech si neco i pro rodinu.
11:08:43 28.03.2018
odpovědět 
 Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Ten podpis "CHS", "vedeni CHS" apod. me u oficialnich vyjadreni CHS taky pekne sere... Nejak se flotila z Donske cim dal tim vic boji se za svoji praci postavit, coz je divne.
t14:29:13 25.03.2018
odpovědět 
 Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
"Zveřejněním smlouvy se Seznam.cz, a.s. tedy p. Turek flagrantně porušil svůj písemně daný slib a je možné, že tím do budoucna způsobí ČHS i finanční škodu."

Jak to proboha muze zpusobit financni skodu CHS? Pokud je pravda to, co pise samo CHS, skodu by urcite nehradilo CHS...
14:34:51 25.03.2018
odpovědět 
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
No jasně, rychle, čestně a bez vytáček by přišla úhrada přímo od Turka.
15:34:39 25.03.2018
odpovědět 
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
No jasně, rychle, čestně a bez vytáček by přišla úhrada přímo od Turka.
15:34:41 25.03.2018
odpovědět 
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Jakoze by nerespektoval rozhodnuti soudu?
15:49:20 25.03.2018
odpovědět 
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Tak na VH Martin Veselý taky strašil, že kvůli tomu že se Oliváč šel na něco zeptat na MŠMT, přijdeme o dotace :-D Všechno nás poškodí, jen Sekáč Žihelský, Hobl a spol jsou to nejlepší ;-) Už to sakra pochopte :-D
Petr09:38:01 28.03.2018
odpovědět 
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Straseni, jak se ostatne ukazuje v politice, je velmi silny nastroj. Docela me mrzi, ze namisto vecnych argumentu CHS casto zacne jen strasit.
11:18:16 28.03.2018
odpovědět 
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
To neni strašení, ale zcela reálná věc. Pokud chce ČHS na MŠMT dosáhnout ve prospěch všech lezců toho, aby byl za aktivního sportovce za účelem registrace považován jak závodník, tak sportovní lezec, který vyleze nějakou cestu na skále, a vedle toho tam chodí ČSL říkat, že skalní lezci nejsou aktivní sportovci, ale jen ti, co závodí ny překližce, je celkem zřejmé, že se tím úsilí ČHS maří. Stačí si poslechnout co o tom říkali Oliváč Boudek na VH, videa jsou k dispozici.
14:28:22 28.03.2018
odpovědět 
  Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
A nenapadlo tě, že pokud si ČHS získá pověst partnera, který vynáší smlouvy na veřejnost, že už se mu třeba nemusí povést domluvit někde nějaké výhody, protože každý bude mít strach, že se to rozkřikne a způsobí jim to problémy? Už to tu bylo popsáno dříve - jestliže máš třeba 5 obchodních partnerů a jednomu z nějakých důvodů třeba dodáš něco levněji nebo za výhodnějších podmínek, než těm zbývajícím, a ti se o tom dozvědí, samozřejmě budou chtít tyto podmínky také a dojednat s nimi něco pro tebe výhodného bude již problém. Takové to Pro dobrotu na žebrotu. Takže ta finanční škoda nemusí být přímá, ale může spočívat v tom, že ČHS bude muset příště platit více nebo bude mít nevýhodnější podmínky, než by měl, kdyby měl status partnera důvěryhodného.
10:21:00 28.03.2018
odpovědět 
   Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
Plati velmi jednoduche pravidlo. Neslibuj nic, co nemuzes slibit. Pokud by se ustupek bil s tvoji filosofii nebo filosofii celeho spolku, ber na to ohled uz pri vyjednavani a sestavovani smlouvy i pres moznou ztratu "kontraktu".

Tu se pri obhajobe CHS vytvari legenda, ze ti nebozaci z vedeni svazu jen tupe prijimaji diktat vsech stran s kterymi chteji spolupracovat - a tedy logicky, vse spatne je vina te druhe strany. Ale tak to neni (alespon doufam).

Pokud by doslo k protizakonemu vyneseni proti vuli svazu a svaz by to vyresil soudni cestou, tak by spis svaz ziskal povest subjetku, ktery sakra dba na to, aby se dohody plnily. Ale je to stejna spekulace jako ta tva, ze "kdyz nekdo naboura do autobusu MHD, tak ho lide prestanou pouzivat, protoze bude mit povest nebezpecneho dopravniho prostredku."
11:16:58 28.03.2018
odpovědět 
    Re: Vyjádření ČHS ke zveřejnění smlouvy se Seznam.cz
V poho, souhlasím s tebou. Já jen odpovídal na to, jak může zveřejněná smlouva znamenat finanční škodu.

V případě ČHS samozřejmě měla být smlouva už domluvena a podepsána tak, aby odpovídala situaci.
16:05:48 28.03.2018
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1267 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1117 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi