Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 Bouldry: 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 19.Nespoutaný 10006 Hory: 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216 33. 2172
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English opotřebení grigri? 03.05.2018 Ahoj, dotaz do pléna. Jak poznáte opotřebení u grigriny? V tom smyslu, že by vám přišlo dobré jistítko vyřadit? Podle konstrukce mi ta hračka přijde poměrně nesmrtelná, ale nepoužívám ji, tak se ptám. Budu muset výhledově odepsat svého milého cinche, s ní
  Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Hm, teď mi došlo, že nového cinche už asi neseženu. Ale i tak ocením reakci. Díky.
    Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Cinche jsem myslím viděl prodávat třeba v Jablonci na stěně (Makak).
Trvanlivost grigri je as
      Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Zvážil bych ještě click-up. Koupil jsem jej místo gri-gri protože: z hlediska levá-pravá je symetric
  Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Gri gri je poměrně nesmrtelný, ani bych neřek že se obrušuje centrální blokující segment, ale spíš s
  Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Nase GriGri je z roku 98, nalezem s nim tak 50 dni v roce a jedine viditelne opotrebeni je lehce obr
  Re: opotřebení grigri? 04.05.2018 Po 20 letech jen kosmetické opotřebení.
  Re: opotřebení grigri? 04.05.2018 Ahoj. Petlz jako většina výrobců udává opotřebení (úbytek materiálu) max 1 mm nebo 10%, poznáš to zm
Spaní v labáku 02.05.2018 Ahoj, poradíte někdo jak je to teď se spaní v labáku? byl jsem před Xlety a to se ještě mohlo na Labské stráni. Poradíte třeba nějaký fajn kempik, místo.
Díky
  Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Byly tam pry nejake problemy s mistnaky, obzvlast je srali lezci kempujici (sprchujici se, srajice a
    Re: Spaní v labáku 04.05.2018 "Byly tam pry nejake problemy s mistnaky" no, spíš tam byly/jsou problémy s lidmi, kteří n
  Re: Spaní v labáku 02.05.2018 střídačky v býnovci - jestli to ještě funguje
    Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Bohužel prozrazením místa se to rychle zlikviduje nájezdama, takže jsem pro utajování...
      Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Ano, mista by meli znat jen funkcionari od predsedu UV KSC vyse.
        Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Ne, místa by mělo znát pár "trempíků" o kterých místní ani neví a po kterých nezbyde borde
          Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Viz zminovana labska stran, kde k nevoli mistnich velkou merou prispeli i ti vyvoleni trempici.
      Re: Spaní v labáku 03.05.2018 zjisti si co to "střídačky v Bynovci jsou" a jak fungujou - pak bys tohle nenapsal
  Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Už jsi byl někdy v lese? A neděkuj.
  Re: Spaní v labáku 03.05.2018 doba se bohužel/bohudík mění, ty tam jsou doby, kdy se do skal jezdilo vlakem/autobusem/stopem a byl
    Re: Spaní v labáku 03.05.2018 Presne tak, kdyby se mi tu banda hipiku sprchovala vedle hrbitova, tak bych je take hnal!
      Re: Spaní v labáku 04.05.2018 ziju tady a teď, ostatní mě nezajímají, já si mužů dělat co chci- tohle mi řekl jeden prazskej emanc
        Re: Spaní v labáku 04.05.2018 Zajimave. Me uplne to same rekl jeden vydlak v prazske hospode. Ale neletel, vyresili jsme to vcelku
          Re: Spaní v labáku 05.05.2018 Je faktem, ze je v Pha celkem dost naplavy, takže typek říkajíci, ze žije v Praze, muže být klidně z
            Re: Spaní v labáku 05.05.2018 V Praze je Prazaku docela malo :). Vicemene, kdyz ti nekdo neco rika o Prazacich, tak s nejvetsi pra
          Re: Spaní v labáku 05.05.2018 si vymejslis. Kazdej spravnej vydlak je uzce spojenej s prirodou a ekosystemem (vydlema) takze bytos
    Re: Spaní v labáku 04.05.2018 Mnohem lepší les než parkac. Mě ty zvuky aut a lidi docela vadí, jsem pořad ve střehu - v lese na sp
      Re: Spaní v labáku 05.05.2018 +1
  Re: Spaní v labáku 04.05.2018 Na Facebooku jsou stránky: Horolezecká chalupa v Dolním Žlebu a Ubytování U Kosti. Jinak ani Žleb ne
  Re: Spaní v labáku 04.05.2018 Kempík v Tisý nebo v Ostrove není zas tak daleko, aby se do Labáku nedalo přejet.
Dubské skály 01.05.2018 Ahoj,
chodíte někdo do Roklice, Loubí? Že bych se někdy přidal.
Diky, Jarda.
775978645
  Re: Dubské skály 01.05.2018 Ano. Ne.
Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 Ahoj, nedá se někde dohledat průvodčím na zkameněly Zámek u Javoříčka? Na goat.cz jsem našel, že tam vede pár čest v devátém stupni, ale to je tak všechno. Jako kvák to nevypadá když to má 25m, spíše kvůli přístupu to nebude tak navštěvované (cca 2,5km) s
  Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 Lézt se tam oficiálně nesmí, cesty očistil a dojistil K.N., lezení je dost krasové, v klenbě je open
    Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 Platí tam zákaz lezení a hodně dlouho, všechny cesty tam byly udělány v rozporu se zákonem. Je dobré
      Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 ok, tak nic... myslel jsem, že bych to měl blíže než do Krasu :-) Díky za info!
        Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 Trochu jsem tam lezl a nebyl problém. Bylo to mimo turistickou sezónu a to po večerech nebo naopak r
Mrtnická skála - lano 24.04.2018 15.4 jsme na Mrtnické skále zapomněli lano.
Prosime, jestli někdo zná pána, který lezl na skále po nás. Měl Škodu Octavii combi 3 hnědá metalíza. Lezl se synem.
Pokud ho nekdo znáte, prosíme o kontakt.
Děkuju.
  Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 Jo to byl Jaryn, ten už lano nedá...
    Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 At si každý hlida sve věci, ja to za ne hlidat nebudu. Co je na zemi , to je psovo...a to lano caste
      Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 dle zákona pokud najdeš nějakou věc, tak ji máš odevzdat na policií. Pokud víš čí je a neodevzdáš ji
        Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 Na to ti prdim!
          Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 Tož Jayne nebuď kurva! Tož vrať jim to. Vím že sů to pržáci, ale tož buď hodny (smutně koukam).
            Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 Jaryn není kua. Prodal mi ho za doooost dobrou cenu, skoro pakatel. Tak do něj nerejte.
              Re: Mrtnická skála - lano 27.04.2018 Do frasa, ved som s nim bol dohodnuty, ze najblizsie lano preda mne!!
                Re: Mrtnická skála - lano 27.04.2018 neboj, brzo zas nekdo nekde nejaky lano zapomene (a treba taky jeste nejakej jinej matros) a Jaryn o
Trip 24.04.2018 Ahoj
planujem s priatelkou trip na Lago di Luzzone, z Prahy (trasa este nie je jasna) a naspäť cez Mníchov. Mohli by ste mi poradit este nejake zaujimave oblasti na tejto trase?
Ďakujem.
  Re: Trip 27.04.2018 A nechceš vzít tu buchtu raději na nějaké normální lezení? Než na nějakou delsi betonovou zeď? :-)
Rodellar 24.04.2018 Ahoj, nebyl jste někdo aktuálně v Rodellaru? Není to moc zateklý?
(nebo, jaká je obecně zkušenost s touhle roční dobou?)
Diky
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 24.04.2018 to je asi taky diagnoza
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 24.04.2018 Ano, jedna se o pokracovani diskuze "Anketa - diagnoza".
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 24.04.2018 Teda už předtím to bylo dost na hraně, ale tohle už je snad nemoc nebo co. Zadrátovat šutr ve stráni
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 24.04.2018 A Tobě se to Papouši líbí, např. toto konkrétně?
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 25.04.2018 Zdar, ja beru jako fakt, ze o ferraty zajem je a to velkej. U tohodle kvaku nemam zadnej background,
      Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 25.04.2018 mě by teda na takhle krásné skále a zároveň bezvýznamné pro lezení i turistiku vadil i jeden jediný
        Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 25.04.2018 s tim ucitelskym je to jen hypoteza, abychom byli korektni
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 25.04.2018 To mali nejaky vypredaj v zelezarstvi nebo co? inak mi to hlava nebere
ztráta lezeckých brýlí Plzeň 23.04.2018 Ve čtvrtek 19.4. jsem na lezecké stěně v Plzni (kobře) zapomněl lezecké brýle i s krabičkou.
Pokud je někdo našel, budu rád, pokud dáte vědět. Díky
  Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň 26.04.2018 To vzal Venca, né já!
    Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň 27.04.2018 To byl Jozin!
      Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň 29.04.2018 Opet Jaryn... :))
        Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň 30.04.2018 Jaryn je bonzák!
Podmínky - Wildspitze 23.04.2018 Ahoj, nevíte jak to vypadá s lehkými firnovými stěnami v okolí Wildspitze? Jestli by mohl být o květnových svátcích přístup i bez lyží (sněžnic) a jaké jsou podmínky v samotných stěnách?
Díky, Petr.
  Re: Podmínky - Wildspitze 23.04.2018 Hele nedá se to moc odhadnout. Byli jsme teď v Bernskejch Alpách a bez lyží nebo sněžnic by to šlo,
1
...
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
...
2263
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem to je asi taky diagnoza 13:52:24 24.04.2018odpovědět
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem Ano, jedna se o pokracovani diskuze "Anketa - diagnoza". 15:12:21 24.04.2018odpovědět
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem Teda už předtím to bylo dost na hraně, ale tohle už je snad nemoc nebo co. Zadrátovat šutr ve stráni za sídlištěm?! Být malý kluk, nebo zkouřená omladina, tak první co tam půjdu dělat, je prolézat to bez jištění. Takže zážitek všeho všudy nula a zvýšení rizika JendaZBrna 17:56:37 24.04.2018odpovědět
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem A Tobě se to Papouši líbí, např. toto konkrétně? Pepa Holc 22:28:48 24.04.2018odpovědět
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem Zdar, ja beru jako fakt, ze o ferraty zajem je a to velkej. U tohodle kvaku nemam zadnej background, ale tusim, ze na zdejsi ZS Vinarska je asi aktivni ucitel-ferratista, kterej s detma na ferraty jezdi - viz zde goo.gl/HKFE55. No a jestli se rozhod vyuzit sutru, kterej ma 100 m od skoly a domluvil se s Kodlem, ze mu postavi ferratovej trenazer pro deticky, to netusim, nezkoumal jsem. Kazdopadne skalu bude potreba asi este trochu vycistit, nektery ty sutry vypadaj lokrozne. V tehle terenech - sypaci skalky, lomy, vokletovany skaly - mi to neva. Kdyby to vrtal do prirodnich piskovcu pres stavajici lezecky cesty, tak by mi to sralo. Papouš 09:20:51 25.04.2018odpovědět
      Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem mě by teda na takhle krásné skále a zároveň bezvýznamné pro lezení i turistiku vadil i jeden jediný borhák, tam patří ještěrky, slimáci, tařice a mech.
to si to kua nemůže pan učitel natlouct na hajzlovou stěnu školy (teda pokud tam není zateplení, to by se vokopávalo) Lukas B. 09:37:57 25.04.2018odpovědět
        Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem s tim ucitelskym je to jen hypoteza, abychom byli korektni Papouš 09:54:39 25.04.2018odpovědět
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem To mali nejaky vypredaj v zelezarstvi nebo co? inak mi to hlava nebere Miro 09:00:33 25.04.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: