Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 46.Lukášek 10044 47. 10037 48.Pelikán 10013 Bouldry: 46.Meier 9175 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Trip 24.04.2018 Ahoj
planujem s priatelkou trip na Lago di Luzzone, z Prahy (trasa este nie je jasna) a naspäť cez Mníchov. Mohli by ste mi poradit este nejake zaujimave oblasti na tejto trase?
Ďakujem.
  Re: Trip 27.04.2018 A nechceš vzít tu buchtu raději na nějaké normální lezení? Než na nějakou delsi betonovou zeď? :-)
Rodellar 24.04.2018 Ahoj, nebyl jste někdo aktuálně v Rodellaru? Není to moc zateklý?
(nebo, jaká je obecně zkušenost s touhle roční dobou?)
Diky
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 24.04.2018 to je asi taky diagnoza
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 24.04.2018 Ano, jedna se o pokracovani diskuze "Anketa - diagnoza".
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 24.04.2018 Teda už předtím to bylo dost na hraně, ale tohle už je snad nemoc nebo co. Zadrátovat šutr ve stráni
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 24.04.2018 A Tobě se to Papouši líbí, např. toto konkrétně?
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 25.04.2018 Zdar, ja beru jako fakt, ze o ferraty zajem je a to velkej. U tohodle kvaku nemam zadnej background,
      Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 25.04.2018 mě by teda na takhle krásné skále a zároveň bezvýznamné pro lezení i turistiku vadil i jeden jediný
        Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 25.04.2018 s tim ucitelskym je to jen hypoteza, abychom byli korektni
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem 25.04.2018 To mali nejaky vypredaj v zelezarstvi nebo co? inak mi to hlava nebere
ztráta lezeckých brýlí Plzeň 23.04.2018 Ve čtvrtek 19.4. jsem na lezecké stěně v Plzni (kobře) zapomněl lezecké brýle i s krabičkou.
Pokud je někdo našel, budu rád, pokud dáte vědět. Díky
  Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň 26.04.2018 To vzal Venca, né já!
    Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň 27.04.2018 To byl Jozin!
      Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň 29.04.2018 Opet Jaryn... :))
        Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň 30.04.2018 Jaryn je bonzák!
Podmínky - Wildspitze 23.04.2018 Ahoj, nevíte jak to vypadá s lehkými firnovými stěnami v okolí Wildspitze? Jestli by mohl být o květnových svátcích přístup i bez lyží (sněžnic) a jaké jsou podmínky v samotných stěnách?
Díky, Petr.
  Re: Podmínky - Wildspitze 23.04.2018 Hele nedá se to moc odhadnout. Byli jsme teď v Bernskejch Alpách a bez lyží nebo sněžnic by to šlo,
Podmínky - Wildspitze 23.04.2018 Ahoj, nevíte jak to vypadá s lehkými firnovými stěnami v okolí Wildspitze? Jestli by mohl být o květnových svátcích přístup i bez lyží (sněžnic) a jaké jsou podmínky v samotných stěnách?
Díky, Petr.
Zranění prstů 23.04.2018 Zdravím. O zranění, léčbě, tejpování prstů už se toho napsalo dost, ale chtěl bych se zeptat na tipy / doporučení v případě kdy po přetížení prstu nebolí ani tak prst samotný ale spíš (asi) šlacha zhruba v oblasti pod zápěstím. Předpokládám klid, ledování
  Re: Zranění prstů 23.04.2018 myslím že pod zápěstím ani ne. leda bys měl nějak poškozený vazy zápěstí. spíš to protahovat, mazat,
  Re: Zranění prstů 23.04.2018 Ahoj, natazenou slachu v zapesti jsem mel taky (kdyz tim prstem zatlacis tak to boli v zapesti). Naj
    Re: Zranění prstů 23.04.2018 Cviky to jsou dobre a je nutne je delat pravidelne i v dobe, kdy se clovek citi 100% zdrav a fakt to
    Re: Zranění prstů 24.04.2018 Ja na to mam takovou trojuhelnikovou gumu s 5ti dirama. Nasadis na prstyu a roztahujes. Vyhoda oprot
    Re: Zranění prstů 25.04.2018 S protahovani podle navodu opatrne. Najdi sikovneho terapeuta a nech si to vysvetlit. Ja jsem si kou
anketa - diagnoza 22.04.2018 Ahoj,
jak by jste diagnostikovali jedice, který jde při 29 stupnich celsia do Tisé lézt devítky, které jsou přímo u turistické cesty? A aby to neklouzalo, tak si vezme magnezium a asi aby to lezlo i jeho parťačce, tak ta ho měla na zadečku
  Re: anketa - diagnoza 22.04.2018 Jedice?Jasná dysgrafie!!!
    Re: anketa - diagnoza 22.04.2018 No já si dávám mágo ke snídaní, aby mě to tak neklouzalo.Dal bych nobelovu cenu kdo vymyslel mágo.Kd
    Re: anketa - diagnoza 22.04.2018 tak u mě je to jasné, ale co ten pán?
  Re: anketa - diagnoza 22.04.2018 Mně v tý tvojí historce chybí pointa - žes za ním šel a pěkně od plic mu vyčinil. Ale spíš si myslím
    Re: anketa - diagnoza 22.04.2018 ano - ale co to mění na příběhu a dotazu jako takovém?
  Re: anketa - diagnoza 22.04.2018 kam ten svet speje, 29 stupnu v Tise v dubnu. Svet ma porouchanou klimatizaci tak ho je třeba natri
  Re: anketa - diagnoza 22.04.2018 O nem bych si asi nemyslel nic, nemam na to dost informaci. Kazdopadne o cloveku co se s nim snazi v
    Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Mágo je zázrak kámo zazrak
    Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 varianta, že se nesnaží vypořádat se s frustrací, ale o to, aby se třeba zamyslelo víc lidí nad věcí
      Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Tebou zminena varianta me samozrejme napadla, ale ta se vetsinou resi bud osobne na miste a nebo for
        Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 tak vzhledem k tomu, že osvětové články s vyjádřením odborníků, nezávislých komisí ani osobní invenc
          Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Joooo, tak tohle tve urcite bude fungovat. Stejne jako si ten co si z tebe dole dela prdel jiste nik
            Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 o mě fakt nemusíš mít strach, dík za starost, ale fakt se neobtěžuj :)
              Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 Ty zase nemusis mit starost o typka co lezl s magem, taky se fakt neobtezuj. Pripadne, je-li tva sta
                Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 tak o něj fakt starost nemám - nepleť si zvědavost (dotaz na diagnozu) se starostí
st
                  Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 Tak v ramci teto velke starosti to zkus teda tak, ze si s dotycnym promluvis osobne. Pripadne dej do
                    Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 myslíš jako další článek, jako další diskuzi, jako další popovídání si s někým pod skálou, nebo ješt
              Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 Ja fakt o tebe starost nemam. Spis me zajima (ze zvedavosti) ta tvoje diagnoza.
  Re: Madžo je droga? 23.04.2018 :-D 1url.cz/xtRuv
  Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Obávám se, že na podobné jedince neplatí nic jiného než represe. Až příště něco takového uvidím, asi
    Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Zkus s nim nejdrive promluvit. Z osobni zkusenosti vim, ze 99.9% nejak nerozumne reagovat nebude a k
  Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Cau, jsem to já. Trošku si to přibarvil. Nebylo 29, ale 22 dle Garmina. Mladá mágo neměla a lahev s
    Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Škodí, neškodí, to jsou subjektivní názory. V Tisé je pokud vím maglajz zakázaný. Existuje nějaký zp
      Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 od urcity obtiznosti neni, ne ?
        Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 V Tise pokud vim je celkovy zakaz Mg bez vyjimek.
    Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Uklidnim Te - nejsi to Ty - jeho mlada na zadku pytlik mela a pixla tam fakt lezela.
      Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 "proc bych mel nekomu delat vychovatele?"
:-D Pripomen nam, o co ze se tu s
        Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 tak ne no, nepochopils to, nic si z toho nedělej, třeba to jednou vyjde
          Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 Myslis? Neni to nepochopeni spise jinde? Ja vim, ono to nasere, cekal si souzneni a spis si z tebe l
        Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 Srovnáváš nesrovnatelné. Pokud pojedu autem na dálnici o 5-10 více, nic se neděje. Nic nepůsobíš, ne
          Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 Kdyz pojedes vice mas vetsi pravdepodobnost ze zpusobis dopravni nehodu. Limity nejsou pro nic za ni
            Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 tady nejde o škodí - neškodí - tady jde o to, že teď je to zakázané a tím že ten zákaz bude někdo po
            Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 Rychlostní limity jako takové jsou nesmysl. Význam rychlostních omezení by byl jenom tam, kde je opo
              Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 V sousednim nemecku uz je rada useku rychlostne regulaovana, pokud ne nastalo, tak casto temi znacka
          Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 Pokud pojedes autem rychleji po dalnici o 5, 10 km tak zvysenym hlukem, vyšsi spotrebou paliva, ...
            Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 Nikoliv. Hlukem a emisemi nadměrně zatěžuješ životní prostředí vždy když jedeš autem. To je jasná hr
              Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 Kdyz ti to neni jasne, tak si o tom neco zjisti, ne? Mimochodem, u hluku fakt neni jasna hranice jed
                Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 Myslel jsem, že mě o tom, proč je 129 km/h z hlediska hluku v pohodě, zatímco 131 km/h je peklo, pou
                Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 Myslel jsem, že mě o tom, proč je 129 km/h z hlediska hluku v pohodě, zatímco 131 km/h je peklo, pou
                  Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 No jo a teď si představ, že rozdíl v hluku není ani mezi 259 km/hod a 261 km/hod, ale také se ukázal
                    Re: anketa - diagnoza 26.04.2018 S obsahem tvého posledního příspěvku se při dostatečně volném výkladu pojmů dá souhlasit, s podstato
  Re: anketa - diagnoza 23.04.2018 stav se přístě na pokec, třeba mě tam někdy potkáš...
    Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 Nepochopil si to... To já právě nechci, toho se dost bojím, chci o tom jen psát a vychovávat touto m
      Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 Mě tam potkáš neboj ;) a dokonce sem se už i naklonoval. Takže o novou generaci není nouzi.... Všech
      Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 Mě tam potkáš neboj ;) a dokonce sem se už i naklonoval. Takže o novou generaci není nouzi.... Všech
        Re: anketa - diagnoza 24.04.2018 buď v klidu - tohle jsem nepsal já (původní tazatel) :)
          Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 Můžeš mi vysvětlit (původní tazatel) proč jsi se pod svůj příspěvek nepodepsal? Tohle fakt nechápu.
            Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 Protoze je zvykly zasahovat do verejneho deni v rouse anonymity. Jako za byvaleho (budouciho) rezimu
              Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 píše anonym... fakt dobrý...
                Re: anketa - diagnoza 25.04.2018 :D
  Re: anketa - diagnoza 26.04.2018 Řekl bych, že to byl nerozum. Ale já zase Tisou moc neznám, a taky není popsáno, kde přesně to bylo,
    Re: anketa - diagnoza 30.04.2018 a budeme mat cesty zacapane od bieleho humusu - vezicky skarede flakate, a chyty oznacene ako na pre
    Re: anketa - diagnoza 30.04.2018 Říkáš kravinu, 30, 35 let je to problematická věc, nikoli něco, co se dá považovat za tradici ve sm
    Re: anketa - diagnoza 30.04.2018 Ochranáře nechávám stranou, ale pokud jde o Ádr, tak tam se s mágem v 80.letech fakt nelezlo. Tehdy
      Re: anketa - diagnoza 02.05.2018 Zlata doba, kdy se maglajz neřešil a lezlo se. Klasik, stenovy lezec, všichni pohromadě. A i v Adru
Mapy 20.04.2018 Ahoj. Můžete mě prosím doporučit nějakou volně stažitelnou aplikaci či program na kreslení map? Díky
  Re: Mapy 20.04.2018 zkus jinou platformu
    Re: Mapy 20.04.2018 QGis. A příště se ptej prosím jinde.
      Re: Mapy 22.04.2018 Jo! Protoze jsi to tu cele prave uplne posral tim jak se ptas na mapy.
      Re: Mapy 22.04.2018 To jako ze lezci jsou tak omezeny tupy hovada, ze neumi odpovedet na nic krome primocarych otazek je
    Re: Mapy 22.04.2018 Presne! Priste by mel postnout dotaz z OSX! Hovado jedno...
ztracené presky Panťák 20.04.2018 Ahoj, ve středu 18.4. jsme byli na Panťáku a nějak jsem tam nedohledala dvě svoje oranžovo-šedé presky camp a dvě černo-zelené presky eliot. Nenašel je někdo nebo je omylem nesbalil?? Označené je bohužel nemám :-(.
1
...
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
...
2263
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem to je asi taky diagnoza 13:52:24 24.04.2018odpovědět
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem Ano, jedna se o pokracovani diskuze "Anketa - diagnoza". 15:12:21 24.04.2018odpovědět
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem Teda už předtím to bylo dost na hraně, ale tohle už je snad nemoc nebo co. Zadrátovat šutr ve stráni za sídlištěm?! Být malý kluk, nebo zkouřená omladina, tak první co tam půjdu dělat, je prolézat to bez jištění. Takže zážitek všeho všudy nula a zvýšení rizika JendaZBrna 17:56:37 24.04.2018odpovědět
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem A Tobě se to Papouši líbí, např. toto konkrétně? Pepa Holc 22:28:48 24.04.2018odpovědět
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem Zdar, ja beru jako fakt, ze o ferraty zajem je a to velkej. U tohodle kvaku nemam zadnej background, ale tusim, ze na zdejsi ZS Vinarska je asi aktivni ucitel-ferratista, kterej s detma na ferraty jezdi - viz zde goo.gl/HKFE55. No a jestli se rozhod vyuzit sutru, kterej ma 100 m od skoly a domluvil se s Kodlem, ze mu postavi ferratovej trenazer pro deticky, to netusim, nezkoumal jsem. Kazdopadne skalu bude potreba asi este trochu vycistit, nektery ty sutry vypadaj lokrozne. V tehle terenech - sypaci skalky, lomy, vokletovany skaly - mi to neva. Kdyby to vrtal do prirodnich piskovcu pres stavajici lezecky cesty, tak by mi to sralo. Papouš 09:20:51 25.04.2018odpovědět
      Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem mě by teda na takhle krásné skále a zároveň bezvýznamné pro lezení i turistiku vadil i jeden jediný borhák, tam patří ještěrky, slimáci, tařice a mech.
to si to kua nemůže pan učitel natlouct na hajzlovou stěnu školy (teda pokud tam není zateplení, to by se vokopávalo) Lukas B. 09:37:57 25.04.2018odpovědět
        Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem s tim ucitelskym je to jen hypoteza, abychom byli korektni Papouš 09:54:39 25.04.2018odpovědět
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem To mali nejaky vypredaj v zelezarstvi nebo co? inak mi to hlava nebere Miro 09:00:33 25.04.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: