Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: ubytovaní ve Vall de Orco? 11.05.2018 Vzdycky jsme byli v lezeckem kempu za tunelem (ten s rybama). Pujcuji tam i 5-6 friendy od BD :)
kde začít v Arcu 10.05.2018 Ahoj. Doporučíte někdo prosím kde začít v Arcu, když jsme tam nikdy nebyli? Jedem za dva týdny. Holky budou zkoušet tak do 6b, ale potřebují dostatek lehčích cest pro motivaci a kluci tak do 7b. Vícedélky nás pro tento výjezd moc nezajímají, máme s sebou
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Vem si průvodce, otevři na libovolné straně. Pokud lezete nad 6a-b zalezte si všude. Klasika jako Ma
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 S mrnětem je fajn Promeghin, i když to neni typický Arco, je to podobný slepenci, pěknejch cest je t
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Hlavně bych začal na náměstí zmrzlinou a kávou. Tak se nejlíp plánuje nad průvodcem. A pak kdekoli d
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Stěna Rock Master, dobrý cesty ;-)
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Belvedere....super výhled...pěkné cesty pro všechny...mrně tam taky dostanete
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Massone, vy budete sedět v 7a holky budou padat v olestenych 6a, ale budete aspoň spolu.
    Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Jako obvykle čím blbější odpověď, tím zřejmě vtipnější. Pokud jste tam nikdy nebyli, jeďte do Naga.
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Docela vděčná a ne tak populární je oblast Crosano.
    Re: kde začít v Arcu 14.05.2018 Nemate volne místo? Nelezu nic moc, ale trip zadarmicko by se hodil, aji nejaky matros bych posbiral
Adlitzgräben nové cesty 09.05.2018 Ahoj, nevíte někdo co je to za nové (cca pár let) cesty vlevo v sektoru u silnice? jsou dvě, jedna cca 6a a druhá 6b? názvy? Díky
Adlitzgräben nové cesty 09.05.2018 Ahoj, nevíte někdo co je to za nové (cca pár let) cesty vlevo v sektoru u silnice? jsou dvě, jedna cca 6a a druhá 6b? názvy? Díky
SKYLOTEC Rider 3.0 09.05.2018 Měl jste někdo v ruce SKYLOTEC
Rider 3.0? (Nejde vložit link) Zvládlo by to dítě 9 let?
  Re: SKYLOTEC Rider 3.0 09.05.2018 vypadá to hodně vymakaně, ale dá to jednou rukou?
  Re: SKYLOTEC Rider 3.0 10.05.2018 Bude se to pomalu a nepohodlně zakládat. Je to na nějakou kratší feratu, ale jinak mě to moc neoslov
    Re: SKYLOTEC Rider 3.0 20.09.2018 No jo, od 40 kg.
smyčka 09.05.2018 Ahoj, na 4řech palicích jsem zapomněl smyčku SR zelenou. Dám za ní pivo, popř. nechť dobře slouží :)
  Re: smyčka 09.05.2018 Dám pivo, když nepolezeš tam, kde je zákaz kvůli hnízdění.
    Re: smyčka 09.05.2018 Zákaz je pouze na Paličaté, pivo si nech a nepruď.
1url.cz/ztx9l
          Re: V tom 18.05.2018 O Tvrzi se na SO píše doslova: "Lezení je zakázáno od 28.2.do 16.6.." Stačí číst celý text
      Re: smyčka 10.05.2018 nesmíš věřit kdejakýmu bulváru, SO fandím, obzvlášť mobilní aplikaci, ale není to oficiální zdroj, k
        Re: smyčka 11.05.2018 Nebylo by lepší kdyby info o hnízdění na Paličaté bylo rovnou na stránce Čtyř palic a ne až když roz
          Re: smyčka 14.05.2018 to je asi dotaz spíš na Jandíka. Ale myslim, že těm chytřejším napoví červená značka před odkazem na
            Re: smyčka 17.05.2018 A to neni na okrasu :) skoro bych řekl, že to tam předtim nebylo, ale alespoň něco.
Bílá skála u Jihlavy - zákaz 09.05.2018 Nerušit hnízdím. Na Bílé u Jihlavy máme Bubo Buba, výra velkého. Prosíme o zákaz lezení cca do konce června. HK Jihlava
Mayerlrampe podmínky 09.05.2018 Ahoj. Píši už ted, z nedočkavosti, ale chceme do toho jít až přespříští víkend (19-20)... Byl někdo teď v nedávné době na Glockneru, nebo přímo na Mayerlrampe? Zajímalo by mě, jak to tam teď vypadá. Jestli se dá dojít k bivaku pěšky, jak vypadá led na ram
  Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 09.05.2018 Ahoj, to jsem byl ja. Kde a kdy to predame?
  Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 09.05.2018 Ahoj! To rad slysim, sme se pro nej vratili a uz tam nebyl :)
Klidne v Praze. Jinak pruvodce
      Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 09.05.2018 Tak se zeptáme, jestli je podepsaný. Podle toho se uvidí, komu patří.
        Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 09.05.2018 Uz jsem ho koupil od Jaryna! Nic nehledejte. :-)
  Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 09.05.2018 Ahoj! To rad slysim, sme se pro nej vratili a uz tam nebyl :)
Klidne v Praze. Jinak pruvodce
      Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 09.05.2018 Moc tomu nerozumím. Pokud pan Jaryn zapomněl ve stejný den a pod stejnou věží průvodce stejně jako m
        Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 09.05.2018 oni si tu teď poslední dobou u většiny ztrát a nálezů dělají srandu z nějakýho Jaryna, neber je vážn
          Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 10.05.2018 to je holt kulturní střet mezi regiony. jim to tam asi přijde ftipný.
            Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 10.05.2018 jj - asi něco jako Brnem a nějakou další vesnicí
              Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 10.05.2018 Furt lepší než ty čecháčské tahanice uvnitř ČHS, ČSL ... :-D, bez smyslu pro humor máte těžký život.
                Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 10.05.2018 A to si vem, ze dost z tech cechacskych ucasnic tech tahanic jsou moravaci :-O
Jinak,
                  Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 11.05.2018 :-D papa lala, papa poo poo
              Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 10.05.2018 Brno.. kde to je? Nekde u Plzne?
                Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 10.05.2018 myslím, že jo - tam někde mezi pravým paloukem a odbočkou ke mlýnu za lesem
                Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 10.05.2018 Jo, normálka, Plzeň - Praha - Brno - Plzeň tu jezdíme na kole jako běžný jednodenní výlet. Když se c
                  Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 11.05.2018 A po ceste si jeste davate Milesovku na RP co? :D
                    Re: zapomenuty pruvodce v utery pod Taktovkou 11.05.2018 Ne, tu ne, to je mnohem vážnější akce. Na výše uvedené trasy jsem ochoten se vsadit ;-)
foto dne 08.05.2018 Je krásný, jak se dá vyšperkovat Katapult :)
Já chudák jsem tam musel svištět přes půl stěny...
  Re: foto dne 08.05.2018 Jj. Navíc tam byl úplně marnej.
1
...
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
...
2263
smyčka Ahoj, na 4řech palicích jsem zapomněl smyčku SR zelenou. Dám za ní pivo, popř. nechť dobře slouží :) Jenda 12:51:45 09.05.2018odpovědět
  Re: smyčka Dám pivo, když nepolezeš tam, kde je zákaz kvůli hnízdění. Prudič 21:43:03 09.05.2018odpovědět
    Re: smyčka Zákaz je pouze na Paličaté, pivo si nech a nepruď.
1url.cz/ztx9l 22:43:17 09.05.2018odpovědět
      Re: smyčka Jestli je to tak, tak soráč. Pak je otázka, proč je na webu čhs neaktualni info:
https://www.horosvaz.cz/skaly-sektor-56/ 08:53:28 10.05.2018odpovědět
        V tom aby se prase vyznalo - podle chs se smi jen na Palicate (a na tvrzi od 16.6) a dle "skalni oblasti" se smi naopak na Tvrzi, Javorove a Hlinecke. Před odjezdem do skal kontaktujte svého právního zástupce.
Petr 09:05:25 10.05.2018odpovědět
          Re: V tom O Tvrzi se na SO píše doslova: "Lezení je zakázáno od 28.2.do 16.6.." Stačí číst celý text a ne jen koukat na barevné ikonky :-)
Na místě je cedule, kde se o povolené době lezení píše taky.
Nicméně bych nebyl tak přísnej. Celá Paličatá je opáskovaná a kdyby nějakej fógl zahnízdil na Tvrzi, nepochybuju o tom, že by byla opáskovaná taky. pavelk 12:26:26 18.05.2018odpovědět
      Re: smyčka nesmíš věřit kdejakýmu bulváru, SO fandím, obzvlášť mobilní aplikaci, ale není to oficiální zdroj, kterým by jsi se měl řídit. Tím je ať se nám to líbí nebo ne, horosvaz d. 11:11:02 10.05.2018odpovědět
        Re: smyčka Nebylo by lepší kdyby info o hnízdění na Paličaté bylo rovnou na stránce Čtyř palic a ne až když rozkliknu jednotlivou cestu? MaviD 17:40:44 11.05.2018odpovědět
          Re: smyčka to je asi dotaz spíš na Jandíka. Ale myslim, že těm chytřejším napoví červená značka před odkazem na jednotlivé sektory/cesty d. 12:33:49 14.05.2018odpovědět
            Re: smyčka A to neni na okrasu :) skoro bych řekl, že to tam předtim nebylo, ale alespoň něco. MaviD 18:36:42 17.05.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: