Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 46.Lukášek 10044 47. 10037 48.Pelikán 10013 Bouldry: 46.Meier 9175 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Roviště, na Hřbitovní sokoli 19.05.2018 A není to spíš poštolka? Sokol by asi měl mít touhle dobou už mladé. I když na věci to nic nemění.
    Re: Roviště, na Hřbitovní sokoli 19.05.2018 Je to poštolka.
černá skála u řevnic 18.05.2018 zdarec, byl jste někdo teď na jaře, v jakém stavu je skála? prý se tam kus odlomil. Je tedy lezení bezpečné? byl jsem tam 3 roky zpátky a dalo se.
pýtrs.
  Re: černá skála u řevnic 18.05.2018 Je to tam stále stejně nebezpečné. Diabas se loupe vždy a všude, ale ty to předem nezjistíš.
  Re: černá skála u řevnic 20.05.2018 I was there today. Zapadni stena is 100% safe. Jizni stena is safe on most routes, but I climbed Ces
    Re: černá skála u řevnic 21.05.2018 Ja! Klettern ist 563.42% sicher! Kein Problem. Schusen, strong wind aber gut!
      Re: černá skála u řevnic 21.05.2018 Lezení není nikdy bezpečné, ale i tak neshledávám důvod lézt v lámavé oblasti, kde padají rovnou cel
        Re: černá skála u řevnic 21.05.2018 Takovych nas je mnohem vice. Dobry je, ze clovek dnes ma vetsinou dopredu tu vedomost o tom jaka roz
  Re: černá skála u řevnic 21.05.2018 Já jsem tomu dal loni v létě 2. šanci (po odpadnutí bloku s jištěním z cesty Dunivý Hrom) a celkem j
    Re: černá skála u řevnic 24.05.2018 Tetin...?
anketa-průvodce Morava 18.05.2018 V anketě o koupi průvodce na Moravu nějak chybí možnost, že žádnýho takovýho průvodce nechci :)
  Re: anketa-průvodce Morava 18.05.2018 V tomto případě není třeba hlasovat :-)
    Re: anketa-průvodce Morava 18.05.2018 Pražáku, pražáku, co bys tu vůbc dělal? Špatně odjištěné Chřiby, zavádějící klasa na Rabštejnu, ojet
      Re: anketa-průvodce Morava 18.05.2018 He he :D. Silným trolením a fantaskními domněnkami proti "trolení"?
  Re: anketa-průvodce Morava 18.05.2018 vlk bude dělat aktualizovanej průvodce a moravský skály. tam bude všechno jako v minulým ne? tak pro
    Re: anketa-průvodce Morava 18.05.2018 ne, nebude a Vlk se na to ptá tady: 1url.cz/RtAZE
Lezky Ocun 13.05.2018 Dnes jsem našel na Tetíně lezky Diamond Ocun 41,5.
Telefon 774024013.
  Re: Lezky Ocun 13.05.2018 Beru!
Brno 12.05.2018 Dnes jsem našel onýtovanou skálku/lom v Brně u Zamilovaného hajku, nemáte o tom někdo nějaký info? nikde o tom nemůžu nic najít
  Re: Brno 13.05.2018 Slyšel jsem, že je to na drytool. Zoban by mohl mít info
    Re: Brno 14.05.2018 Je to drytoolingový sektor, pozor lezt jen kdyz je zamrzlo, skala je velmi nestabilni a lamava.
      Re: Brno 15.05.2018 Tož nevím, jak jsi přišel na to, že v zimě se ta skála nebude lámat :-) Ten mráz to nepodrží. Pořád
        Re: Brno 15.05.2018 Spodek je jedno, jedna se o dolezy, kde je fakt rozdil jestli je to promrzle nebo ne. Ale jestli si
          Re: Brno 15.05.2018 Tim, ze neveri, ze to nebude drzet ani v zime si chce nechat hazet na hlavu hromadu sutru??? :-O
            Re: Brno 16.05.2018 Asi mu nedala stará
            Re: Brno 16.05.2018 Toho dne byl nějaký nervózní a nesvůj.
              Re: Brno 16.05.2018 bu.....
                Re: Brno 16.05.2018 Tak už si to priznej a bude ti lip.
                  Re: Brno 16.05.2018 bu....
                    Re: Brno 16.05.2018 Jsi vítěz a hrozné jsi mi to nandal.
                      Re: Brno 17.05.2018 bu.....
            Re: Brno 17.05.2018 "Tož nevím, jak jsi přišel na to, že v zimě se ta skála nebude lámat :-) Ten mráz to nepodrží.
              Re: Brno 17.05.2018 Tak to mas Juro asi trochu problem s hlavou. Precti si co bylo psano a jak na to Zoban odpovedel.
                Re: Brno 17.05.2018 Tak s hlavou máme jistě problém všichni, jinak bychom nelezli..:) Šlo mi o chytračení.....a to se dě
                  Re: Brno 18.05.2018 Tak s tim chytracenim prestan, ne?
                    Re: Brno 18.05.2018 Polez.........nepolezu...:)
        Re: Brno 16.05.2018 ano mas pravdu, mraz samotny to nepodrzi. ale zatecena zmrzla voda ano. proto se nektere napr tatran
          Re: Brno 16.05.2018 Tu skálu tam zapomněl Jaryn, tak když si ji našel, pošli mu ji, ať tu zas neprudí.
            Re: Brno 16.05.2018 Hoši, šutry si nechte, těch mám doma dost. Já beru čepice, mikiny, bundy, průvodce, a všeobecně leze
    Re: Brno 14.05.2018 Je to drytoolingový sektor, pozor lezt jen kdyz je zamrzlo, skala je velmi nestabilni a lamava.
      Re: Brno 14.05.2018 ok, diky
  Re: Brno 16.05.2018 Bydlím blízko a někdy před pár lety jsem tam na procházce se psem objevil osazené jištění a v záchva
  Re: ubytovaní ve Vall de Orco? 11.05.2018 Vzdycky jsme byli v lezeckem kempu za tunelem (ten s rybama). Pujcuji tam i 5-6 friendy od BD :)
kde začít v Arcu 10.05.2018 Ahoj. Doporučíte někdo prosím kde začít v Arcu, když jsme tam nikdy nebyli? Jedem za dva týdny. Holky budou zkoušet tak do 6b, ale potřebují dostatek lehčích cest pro motivaci a kluci tak do 7b. Vícedélky nás pro tento výjezd moc nezajímají, máme s sebou
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Vem si průvodce, otevři na libovolné straně. Pokud lezete nad 6a-b zalezte si všude. Klasika jako Ma
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 S mrnětem je fajn Promeghin, i když to neni typický Arco, je to podobný slepenci, pěknejch cest je t
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Hlavně bych začal na náměstí zmrzlinou a kávou. Tak se nejlíp plánuje nad průvodcem. A pak kdekoli d
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Stěna Rock Master, dobrý cesty ;-)
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Belvedere....super výhled...pěkné cesty pro všechny...mrně tam taky dostanete
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Massone, vy budete sedět v 7a holky budou padat v olestenych 6a, ale budete aspoň spolu.
    Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Jako obvykle čím blbější odpověď, tím zřejmě vtipnější. Pokud jste tam nikdy nebyli, jeďte do Naga.
  Re: kde začít v Arcu 11.05.2018 Docela vděčná a ne tak populární je oblast Crosano.
    Re: kde začít v Arcu 14.05.2018 Nemate volne místo? Nelezu nic moc, ale trip zadarmicko by se hodil, aji nejaky matros bych posbiral
Adlitzgräben nové cesty 09.05.2018 Ahoj, nevíte někdo co je to za nové (cca pár let) cesty vlevo v sektoru u silnice? jsou dvě, jedna cca 6a a druhá 6b? názvy? Díky
Adlitzgräben nové cesty 09.05.2018 Ahoj, nevíte někdo co je to za nové (cca pár let) cesty vlevo v sektoru u silnice? jsou dvě, jedna cca 6a a druhá 6b? názvy? Díky
SKYLOTEC Rider 3.0 09.05.2018 Měl jste někdo v ruce SKYLOTEC
Rider 3.0? (Nejde vložit link) Zvládlo by to dítě 9 let?
  Re: SKYLOTEC Rider 3.0 09.05.2018 vypadá to hodně vymakaně, ale dá to jednou rukou?
  Re: SKYLOTEC Rider 3.0 10.05.2018 Bude se to pomalu a nepohodlně zakládat. Je to na nějakou kratší feratu, ale jinak mě to moc neoslov
    Re: SKYLOTEC Rider 3.0 20.09.2018 No jo, od 40 kg.
1
...
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: