Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Hledá se bouldermaka 17.06.2018 Tento víkend jsme si vyjeli na Modřín boulderovat. Protože jsme zůstávali přes víkend jednu bouldermatku jsme si nechali pod převisem za kamenem Špičák. Ráno k našemu nadšení jsme si zahráli hru najdi svou bouldermatku. A protože naše hledání neskončilo ú
blbec ztratil sedák.... 15.06.2018 Ahoj v pondělí jsem v Modrym lomu u Lužnice nechal sedák Petz Corax, s reversem, daisynou a nějakou tou preskou. Nenašel jste ho někdo, popřípadě nevíte kam se obrátit? Díky Lukáš 721 206 674
  Re: blbec ztratil sedák.... 18.06.2018 Zkus se zeptat ve Wall Clubu. Celý červen by tam měli být s dětským kroužkem od pondělí do středy, o
  Re: blbec ztratil sedák.... 18.06.2018 Má ho Jara, pochybuju že ho vrátí
    Ten Jaryn je ale čur.k.. 18.06.2018 Ten Jaryn je ale čurák!!!
Mařenka 15.06.2018 Kdybyste někdo jel na Mařenku, tak po cestě z Krňan, jak se cesty rozdvojujou je tam A4 papír na sloupu s inzerátem na prodej chatky a telefoním číslem. Můžete mi prosím poslat ten telefon na mail.
  Re: Mařenka 15.06.2018 Ja uz sem si tu chtu kupil za ty prachy co sem nasporil prodejem materialu.
Montana - titulka 15.06.2018 Lidi nechcu rejpat, ale myslíte si, že by takhle měla vypadat titulka lezeckýho časopisu?
  Re: Montana - titulka 15.06.2018 Úplně v pohodě. Proč ne. Dobrá. Fakt gut.
Co vadí? Cigáro? Estetika? Nekouřím, ale nepohoršuj
  Re: Montana - titulka 15.06.2018 pěkná fotka. má atmosféru. žádnej blbeček v kostkovaných kalhotách, krojeném tričku a s bicákama nam
    Re: Montana - titulka 15.06.2018 Presne tak a navic to mozna ani neni jen tak obycejne cigaro, mozna je to fet! :D
      Re: Montana - titulka 15.06.2018 No, stručně řečeno - když nechceš rejpat, tak drž hubu. Určitě to bude to nejužitečnější, co můžeš u
        Re: Montana - titulka 15.06.2018 Za mě je to naprosto v pohodě, punk is not dead:-) A to je dobře.
        Re: Montana - titulka 17.06.2018 Vadi ti, ze maji lide jiny nazor nez ty? Takhle je asi nepresvedsis..
  Re: Montana - titulka 15.06.2018 Podle mne by takto vypadat neměla. Doba drsoňů s cígem by měla být pryč. Samozřejmě je to soukromý č
    Re: Montana - titulka 15.06.2018 Tabák jsem nikdy v životě nekouřil. Cigaretový dým mě odpuzuje dost spolehlivě ale ještě víc se mi p
      Re: Montana - titulka 15.06.2018 To ti nikdo nebere, i když tedy něco jako společenská odpovědnost tu existuje a určitá témata jsou z
        Re: Montana - titulka 15.06.2018 Ty uz jsi na tom, kemo, hodne spatne. Pokud resis takove sracky... Jdi radeji objimat stromy do Afri
          Re: Montana - titulka 16.06.2018 :))) asi tak!
          Re: Montana - titulka 17.06.2018 Proč sračky? A proč do Afriky? Řeším to, že na mě někde z regálu v trafice nebo z reklamy na webu bu
            Re: Montana - titulka 17.06.2018 Žij a nech žít. Klasickej dobroser.
            Re: Montana - titulka 18.06.2018 Iniciator tohodle vlakna je krasnym prikladem, ze "Generation Snowflake" (bez ohledu na ve
              Re: Montana - titulka 18.06.2018 No spíš je to trol kterej se baví otevíráním flejmů. Nemyslím, že by to někdo mohl myslet vážně.
              Re: Montana - titulka 18.06.2018 Generace sněžných flákačů?
  Re: Montana - titulka 15.06.2018 A mne se to kurva líbí. Když vylezeš nahoru, víš, že ti šlo o holej a hore dáš si retko, který si še
  Re: Montana - titulka 16.06.2018 Mne teda při pohledu na fotku spíš zajímalo co to je borce a co zrovna vylezl. A atmosféru, jak již
    Re: Montana - titulka 17.06.2018 Je to Pepa. Zrovna vydrtil Lehkou hranu za 4+ UIAA. Citil se jak borec, je to totiz borec.
      Re: Montana - titulka 17.06.2018 To jsou teda problémy. Kdopak z vás napsal svou připomínku redakci? Jednoho pobuřuje kuřák, někoho f
        Re: Montana - titulka 17.06.2018 Jenže jsi smísil dohromady dvě odlišné věci - Bouldrista v tílku nebo bez, jednonohý, černoch... to
          Re: Montana - titulka 17.06.2018 Lezeni taky muze vest k mnoha zdravotnim problemum.
            Re: Montana - titulka 17.06.2018 A zapomel jsem dodat, ze vetsina lezcu je taky na lezeni zavisla a bez schopnosti samostatne prestat
              Re: Montana - titulka 17.06.2018 Presne jak pises Alesi, lezeni zpusobuje rakovinu a odvikacka je jeste narocnejsi nez odvikacka z he
                Re: Montana - titulka 18.06.2018 ani jsem nevěděl, že jsem takovej drsoň když jsem přestal jsem kouřit
            Re: Montana - titulka 17.06.2018 Ale jo, tak zdraví škodlivé je třeba i chození do prácem, minimálně mě to vždy vadilo, přišlo mi že
              Re: Montana - titulka 17.06.2018 Tak u mě bys v práci asi dlouho nevydržel... :-D
                Re: Montana - titulka 17.06.2018 To máš pravdu, vždy mne všude vyhodili. Proto jsem raději šel cestou, že majitel firmy a zaměstnavat
                  Re: Montana - titulka 17.06.2018 Jsi dobrej. Čím se živíš? Využij zdejší mediální prostor pro bezplatnou reklamu a nežinýruj se. Ale,
                    Re: Montana - titulka 17.06.2018 Tady se moje cílová skupina nenalézá :-)
                      Re: Montana - titulka 17.06.2018 Ta titulka má koule!!! Totální pecka
                        Re: Montana - titulka 19.06.2018 ty vole, Luku, Lukášové jsou príma lidi a měli by se kamarádit, šel bych s tebou někdy na pivo.
                    Re: Montana - titulka 17.06.2018 No prece najima lidi aby skolili softskills ;). Je to porad jeden a ten samy clovek, co vsechen svuj
          Re: Montana - titulka 18.06.2018 Cist tvoje kokotske kecy vede k ujme na zdravi mozna vic nez to koureni.
        Re: Montana - titulka 17.06.2018 A proc Jeno takhle reagujes na prispevek o jmenu a prelezene ceste? Neustrelil si mimo vlakno?
  Re: Montana - titulka 18.06.2018 bych chapal kdyby se tu tolik lidi rozpazovalo v listopadu nebo v prosinci..ale v puli leta? Co se d
Bílá věž - vosí hnízdo 15.06.2018 Včera (14.6.2018)jsme lezli na Suchých skalách Sluneční cestu na Bílou věž. Bacha přímo v cestě je vosí hnízdo. Je to uprostřed cesty asi 3-4m pod kruhem, jak se traverzuje do kouta. Vosí báň je přímo před hlavou. Tak bacha. Já dostal žihadlo pouze do ruk
Ledolezeni 14.06.2018 Cau, nahodou jsem narazil na tohle https://uzvim.cz/ a jednou z ucastnic je i nejaka pry nadejna ledolezkyne. Je momentalne na 2. miste a z toho co jsem
  Re: Sportovky - Savojské Alpy 14.06.2018 Ahoj. Loni byl v Montaně článek o sportovním lezení v okolí MT Blancu. Pokud chceš, můžu ti ho vyfot
    Re: Sportovky - Savojské Alpy 14.06.2018 To budu ráda díky
      Re: Sportovky - Savojské Alpy 14.06.2018 Ok. Zkusím si vzpomenout v neděli. Dříve to nedám.
        Re: Sportovky - Savojské Alpy 17.06.2018 Došlo?
          Re: Sportovky - Savojské Alpy 18.06.2018 Ano, došlo, díky moc :)
Triglav 13.06.2018 Ahoj, plánujeme vyrazit ke konci července na Triglav. Jak je to s obtížností výstupu, kterou cestu doporučejete? Je hlavní náročnost v orientaci? Dík
  Re: Triglav 13.06.2018 Ve velehorském vápně je vždycky orientace těžká. Nejlehčí je v severce cesta přes Prag (cca 2). Čast
  Re: Triglav 14.06.2018 Před 2 lety jsme to šli přes Tomiškovu Pot nahoru a Pot čez Prag jsme se vraceli. Nahoru vede ferata
    Re: Triglav 14.06.2018 obtížnost - VHT s feratou obtížnosti tuším C.
    Re: Triglav 14.06.2018 24 hodin je moc. Pred par lety jsme to dali tam pres Bamberg Pot a zpatky Cez Prag za dvanact hodin,
Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 12.06.2018 Máte dlouhodobější zkušenosti s batohy od Gemmy (Expedition 60), Corazonu (Creek) či Zajo (Lhotse) tj. objem 60/65 litrů? Zajímá mě to hlavně na dlouhé pochody = zatížení okolo 25kg + připnutí stanu na batoh + do boků lahve s vodou. Kvalita batohů a další
  Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 13.06.2018 Od Corazonu mám Rock 80 a Eiger 55. Oba jsou intenzivně tahaný a přes 10 let starý. Co se týče kvali
  Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 13.06.2018 Zajo není klasický výrobce s vývojem a evolucí vlastních výrobku. Pouze si vybere z nabídky asijské
    Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 13.06.2018 Ahoj mám corazon Eiger 55. Batoh je to příjemný, dobře nastavitelný asi od 170cm nahoru ale šíleně t
      Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 Ještě dvě věci. Jeď na mhff do Teplic, nebo tam někoho pošli seženeš tam třeba něco úplně jinýho za
        Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 Doldyho se už bojím. U velkého batohu jsem viděl u kamaráda vytrhané různé "nedůležité" ši
          Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 Doldy určitě nebrat. Zpracováním i materiály šunt.
Mohu doporučit Lowe Alpine nebo Deuter, al
            Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 No vidíš a mě zase říkal kámoš, kterej má už v horách něco nalezeno, že už by nikdy nevzal Lowe Alpi
              Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 Lowe Alpine držák s doživotní zárukou na výrobní vady a vady materiálů. Osprey sice lehkej, ale mate
            Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 Souhlas, doldy nebrat, trhá se šití.
  Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 13.06.2018 Zajo dělá permanentní výprodej, tak koupíš batoh za zlomek původní ceny. Nicméně konstrukce nic moc
  Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 corazon, pokud bude z materiálu cordura, tak tě přežije. navíc je to českej výrobce, tak servis ok.
    Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 Vychytaných batohu je spousta. Kromě Osprey třeba BD, Deuter a milión dalších. Kvalita a servis dold
    Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 A s čím chodím u batohu do servisu? Batoh není auto ani kolo. Na servis bych se vykašlal.
      Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 No kdyz ti treba rupne popruh po zaruce a vyrobce ti to vicemene za babku kvalitne opravi, tak je to
      Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 No kdyz ti treba rupne popruh po zaruce a vyrobce ti to vicemene za babku kvalitne opravi, tak je to
      Re: Corazon x Gemma x Zajo - batoh 60/65 14.06.2018 A už ti kvalitní bágl někdy po záruce rupnul. Stále mám Treksport Patagonii (pořízení cca 1994), Deu
Vlastina stena 12.06.2018 Cau, existuje nejaky aktualni nakres cest na Vlaste na Srbaci? Ja mam jen hodne stareho pruvodce a tusim pred par lety se tam objevily nejake nove haky, zlate stribrne a vubec vselijake... A kdyz jsem tam byl naposledy a dival se na to, tak jsem z toho fa
    Re: Vlastina stena 12.06.2018 Diky vsem, to me mohlo napadnout, ze moderni oblast na Srbaci bude mit fototopo na lezci :)
1
...
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: