Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Wiesbachhorn 21.06.2018
Zdravi vsechny lezce. 5.7. Jdem na Wiesbachhorn a chtel jsem se zeptat kolik je tam snehu. A od kolika metru zacina snih
Lanovka. 21.06.2018 Zdravím, nevíte někdo, jestli je v provozu lanovka z Passo Sella na chatu Demetz?
Děkuji
Kletergarden v okolí Radstadtu 21.06.2018 Poraďte prosím nějaké skalkaření v okolí Radstadtu. Čím blíž tím líp. Obtížnost hlavně mezi 6a - 7b. Tradu se nebráníme. Maximálně do tří délek. Dík za případné odpovědi.
Foto dne 20.06.2018 Morske oko na fotce sice je, ale je v pozadi. Tmave pleso v popredi je Czarny staw. Ten je mensi a o neco neco vyse nez Moko.
;-)
  Re: Foto dne 20.06.2018 Díky. Doplněno.
lezky ve Skaláku 20.06.2018 Asi jsem pod Orlojem (Hrubice) zapomněl lezky - pánské miury, cca 41, v dobrém stavu. Kdo byste je našel, prosím napište mi na email. Dík!
Spani ve Francii 20.06.2018 Ahoj, jak je to prosim se spanim na divoko ve Francii? Je to v pohode nebo byvaji problemy?
Diky
  Re: Spani ve Francii 20.06.2018 Ty jsi vtipálek! No je to podobne jako v Americe třeba...
    Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Děkuju za super stěr, moc mi to pomohlo s dotazem. Mohl bys to prosím trochu rozvést, pro ty z nás c
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 jak kde a jak kdy. když je to v oblasti turisticky nepřetížené, je vás málo lidí, uléháš za soumraku
        Re: Spani ve Francii 21.06.2018 čili shrnuto - je to stejný jako všude jinde. tj. v obou příspěvcích je řečeno totéž, jen v tom druh
          Re: Spani ve Francii 21.06.2018 To nevim. Prvni prispevek je psan s cilem sam ze sebe udelat debila a nerict vubec nic (USA a Fr. fa
            Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Stejné to skutečně všude není. Některé země/kultury jsou tolerantnější, jiné méně.
A speciál
              Re: Spani ve Francii 21.06.2018 kecy v kleci. National forest. Wilderness area. National monuments. Tam vsude spat ano a leckde i oh
                Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Hezky si selektivne zareagoval jen na cast a nejak ani nevidim v tom co nazyvas "kleci v kleci&
                  Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Hmm, třeba na tu kravinu , že reálně všechny pozemky v USA jsou soukromé s výjimkou NP. V NF a WA ra
                    Re: Spani ve Francii 22.06.2018 Vis ty joudo vubec treba, ze v USA velmi nezanedbatelne procento chranenych uzemi je v soukromem vla
                      Re: Spani ve Francii 24.06.2018 Kecy v kleci. Reagoval jsem na větu, která nemluvila o nezanedbatelném procentu, ale " reálně v
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Jestli je to někde, kde máš ve snadném dosahu kemp nebo možnost pronájmu apartmánu, bež do kempu neb
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Proč mi to takto kazíš? Celých 7 hodin sem si lámal hlavu jak tě utřu, ani pauzu na práci jsem si ne
  Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Ve Francii je skoro vse na soukromem pozemku. Pokud se budes chovat slusne a tak jak popisuje Lukas
  Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Po Francii jsme několikrát stopovali a přespávali všude možně - a nikdy jsme neměli problém. Pokud b
    Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Přijde mi vtipné sdělovat, že někde někoho vypoklonkovali slušně tak, že to vyznívá, jakože "v
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Zkusils někdy cestovat bez auta? Asi ne, viď... Ono se prostě občas stane, že někde zůstaneš viset n
        Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Představ si, že zkoušel, resp. ne zkoušel, ale cestoval.
        Re: Spani ve Francii 21.06.2018 a ano, irituje mě bezohlednost řady lidí, kteří mají pocit, že když jim někdo buď neřekne nic a nebo
        Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Bez auta stopem ale vestinou zustanes vyset nekde u silnice, silnicniho parkoviste a kazdej spravnej
          Re: Spani ve Francii 22.06.2018 Takže pokud jich cestuje více, muže mít každý svůj apartmán.
  Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Francie je velka. Treba v Alsace se bezne da spat a varit v takovych altancich po lesich, podobne ja
    Re: Spani ve Francii 21.06.2018 A kterou plaz v Marseilles prosimte myslis? To my pri mych navstevach asi nejaka velka plaz uplne un
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 V Marseille je hlavne velky pristav, ale na okrajich jsou mensi plaze a to na obou stranach tusim. A
        Re: Spani ve Francii 22.06.2018 Technicky patří Parc national des Calanques pod Marseille (9tý arrondissement).
          Re: Spani ve Francii 22.06.2018 A na tech mohutnych plazis v Kalankach je to fakt uprchlicke peklo!
  Re: Spani ve Francii 22.06.2018 Ahoj, na jih FR jezdíme pravidelně už asi 15let. Vzhledem k možnosti vykradení auta (v některých obl
    Re: Spani ve Francii 24.06.2018 Díky, kouknu se po kempech
Vinari 20.06.2018 Ahoj pred nekolika lety tady na lezci byl clanek myslim ze s nazvem Vinari,bylo to o sbirani piskovcovych cest.Nevite nekdo kde ho najdu.
      Re: Vinari 21.06.2018 Což je sakra zmršenej "standard", to "domejšlení" diakritiky a osobně jsem jen r
helma na úzkou hlavu 19.06.2018 ahoj, nemáte někdo tip na lezeckou dobře odvětranou helmu na úzkou hlavu? zkusil už jsem kdeco, ale v ničem se zatím necejtím komfortně.
co mi nesedlo - petzl sirocco, elios, meteor, ct eclipse, orion, s.rock penta, grivel taky nic, edelrid
  Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 klasická staromódní petzl vertex. nevím, jestli se ještě dělá jako lezecká (s větracími otvory), neb
    Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 Nemyslíš spíš Petzl Ecrin Roc?
        Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 Ecrin-ka se už léééta nedělá ale mám ji furt. Vagón by měl radost. Perfektně se v ní přepravuje v ba
  Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Ani ecrin ani vertex na uzkou šišku není.
Zkus Kask od Singingrocku - je to pracovní, ale abs
    Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Cassida baby... all type head helmet forever
  Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Už jsi zkoušel dětské verze? Beze srandy.
Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj,
měl bych velkou prosbu na nějakého pískovcového specialistu. Nebyl by někdo tak hodný a nevzal mě a ženu tento víkend na písky, aby nám ukázal jak a čím jistit a nevytáhl nás na nějakou věž??? Nějaká rozumná úplata asi není problém. Nalezeno
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Komerční horoškoly? Horolezecké oddíly? Horští vůdci?
Na první dobrou:
Komerce
    Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Tomu jsem se právě chtěl vyhnout. Raději bych našel sdílného pískaře a třeba i najít kamoše a večer
      Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Přesně tam ty lidi najdeš - sdílný pískaře se kterejma si pak zajdeš na pivo. Ale jestli máš nalezín
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 když máš nalezíno, v čem je problém? kup si průvodce a dej se do dobrodružství. taková vstupenka býv
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 zkus stranky piskari.cz na policko, o krizaku i ostasi je tam kupa informaci, hledej dvojhvezdickove
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj. Začínali jsme s manželkou na křižáku, nalezeno jsme neměli, a nemeli jsme problém. Mrkni se na
Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj,
měl bych velkou prosbu na nějakého pískovcového specialistu. Nebyl by někdo tak hodný a nevzal mě a ženu tento víkend na písky, aby nám ukázal jak a čím jistit a nevytáhl nás na nějakou věž??? Nějaká rozumná úplata asi není problém. Nalezeno
1
...
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: