Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Wiesbachhorn 21.06.2018
Zdravi vsechny lezce. 5.7. Jdem na Wiesbachhorn a chtel jsem se zeptat kolik je tam snehu. A od kolika metru zacina snih
Lanovka. 21.06.2018 Zdravím, nevíte někdo, jestli je v provozu lanovka z Passo Sella na chatu Demetz?
Děkuji
Kletergarden v okolí Radstadtu 21.06.2018 Poraďte prosím nějaké skalkaření v okolí Radstadtu. Čím blíž tím líp. Obtížnost hlavně mezi 6a - 7b. Tradu se nebráníme. Maximálně do tří délek. Dík za případné odpovědi.
Foto dne 20.06.2018 Morske oko na fotce sice je, ale je v pozadi. Tmave pleso v popredi je Czarny staw. Ten je mensi a o neco neco vyse nez Moko.
;-)
  Re: Foto dne 20.06.2018 Díky. Doplněno.
lezky ve Skaláku 20.06.2018 Asi jsem pod Orlojem (Hrubice) zapomněl lezky - pánské miury, cca 41, v dobrém stavu. Kdo byste je našel, prosím napište mi na email. Dík!
Spani ve Francii 20.06.2018 Ahoj, jak je to prosim se spanim na divoko ve Francii? Je to v pohode nebo byvaji problemy?
Diky
  Re: Spani ve Francii 20.06.2018 Ty jsi vtipálek! No je to podobne jako v Americe třeba...
    Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Děkuju za super stěr, moc mi to pomohlo s dotazem. Mohl bys to prosím trochu rozvést, pro ty z nás c
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 jak kde a jak kdy. když je to v oblasti turisticky nepřetížené, je vás málo lidí, uléháš za soumraku
        Re: Spani ve Francii 21.06.2018 čili shrnuto - je to stejný jako všude jinde. tj. v obou příspěvcích je řečeno totéž, jen v tom druh
          Re: Spani ve Francii 21.06.2018 To nevim. Prvni prispevek je psan s cilem sam ze sebe udelat debila a nerict vubec nic (USA a Fr. fa
            Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Stejné to skutečně všude není. Některé země/kultury jsou tolerantnější, jiné méně.
A speciál
              Re: Spani ve Francii 21.06.2018 kecy v kleci. National forest. Wilderness area. National monuments. Tam vsude spat ano a leckde i oh
                Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Hezky si selektivne zareagoval jen na cast a nejak ani nevidim v tom co nazyvas "kleci v kleci&
                  Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Hmm, třeba na tu kravinu , že reálně všechny pozemky v USA jsou soukromé s výjimkou NP. V NF a WA ra
                    Re: Spani ve Francii 22.06.2018 Vis ty joudo vubec treba, ze v USA velmi nezanedbatelne procento chranenych uzemi je v soukromem vla
                      Re: Spani ve Francii 24.06.2018 Kecy v kleci. Reagoval jsem na větu, která nemluvila o nezanedbatelném procentu, ale " reálně v
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Jestli je to někde, kde máš ve snadném dosahu kemp nebo možnost pronájmu apartmánu, bež do kempu neb
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Proč mi to takto kazíš? Celých 7 hodin sem si lámal hlavu jak tě utřu, ani pauzu na práci jsem si ne
  Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Ve Francii je skoro vse na soukromem pozemku. Pokud se budes chovat slusne a tak jak popisuje Lukas
  Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Po Francii jsme několikrát stopovali a přespávali všude možně - a nikdy jsme neměli problém. Pokud b
    Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Přijde mi vtipné sdělovat, že někde někoho vypoklonkovali slušně tak, že to vyznívá, jakože "v
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Zkusils někdy cestovat bez auta? Asi ne, viď... Ono se prostě občas stane, že někde zůstaneš viset n
        Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Představ si, že zkoušel, resp. ne zkoušel, ale cestoval.
        Re: Spani ve Francii 21.06.2018 a ano, irituje mě bezohlednost řady lidí, kteří mají pocit, že když jim někdo buď neřekne nic a nebo
        Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Bez auta stopem ale vestinou zustanes vyset nekde u silnice, silnicniho parkoviste a kazdej spravnej
          Re: Spani ve Francii 22.06.2018 Takže pokud jich cestuje více, muže mít každý svůj apartmán.
  Re: Spani ve Francii 21.06.2018 Francie je velka. Treba v Alsace se bezne da spat a varit v takovych altancich po lesich, podobne ja
    Re: Spani ve Francii 21.06.2018 A kterou plaz v Marseilles prosimte myslis? To my pri mych navstevach asi nejaka velka plaz uplne un
      Re: Spani ve Francii 21.06.2018 V Marseille je hlavne velky pristav, ale na okrajich jsou mensi plaze a to na obou stranach tusim. A
        Re: Spani ve Francii 22.06.2018 Technicky patří Parc national des Calanques pod Marseille (9tý arrondissement).
          Re: Spani ve Francii 22.06.2018 A na tech mohutnych plazis v Kalankach je to fakt uprchlicke peklo!
  Re: Spani ve Francii 22.06.2018 Ahoj, na jih FR jezdíme pravidelně už asi 15let. Vzhledem k možnosti vykradení auta (v některých obl
    Re: Spani ve Francii 24.06.2018 Díky, kouknu se po kempech
Vinari 20.06.2018 Ahoj pred nekolika lety tady na lezci byl clanek myslim ze s nazvem Vinari,bylo to o sbirani piskovcovych cest.Nevite nekdo kde ho najdu.
      Re: Vinari 21.06.2018 Což je sakra zmršenej "standard", to "domejšlení" diakritiky a osobně jsem jen r
helma na úzkou hlavu 19.06.2018 ahoj, nemáte někdo tip na lezeckou dobře odvětranou helmu na úzkou hlavu? zkusil už jsem kdeco, ale v ničem se zatím necejtím komfortně.
co mi nesedlo - petzl sirocco, elios, meteor, ct eclipse, orion, s.rock penta, grivel taky nic, edelrid
  Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 klasická staromódní petzl vertex. nevím, jestli se ještě dělá jako lezecká (s větracími otvory), neb
    Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 Nemyslíš spíš Petzl Ecrin Roc?
        Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 Ecrin-ka se už léééta nedělá ale mám ji furt. Vagón by měl radost. Perfektně se v ní přepravuje v ba
  Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Ani ecrin ani vertex na uzkou šišku není.
Zkus Kask od Singingrocku - je to pracovní, ale abs
    Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Cassida baby... all type head helmet forever
  Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Už jsi zkoušel dětské verze? Beze srandy.
Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj,
měl bych velkou prosbu na nějakého pískovcového specialistu. Nebyl by někdo tak hodný a nevzal mě a ženu tento víkend na písky, aby nám ukázal jak a čím jistit a nevytáhl nás na nějakou věž??? Nějaká rozumná úplata asi není problém. Nalezeno
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Komerční horoškoly? Horolezecké oddíly? Horští vůdci?
Na první dobrou:
Komerce
    Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Tomu jsem se právě chtěl vyhnout. Raději bych našel sdílného pískaře a třeba i najít kamoše a večer
      Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Přesně tam ty lidi najdeš - sdílný pískaře se kterejma si pak zajdeš na pivo. Ale jestli máš nalezín
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 když máš nalezíno, v čem je problém? kup si průvodce a dej se do dobrodružství. taková vstupenka býv
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 zkus stranky piskari.cz na policko, o krizaku i ostasi je tam kupa informaci, hledej dvojhvezdickove
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj. Začínali jsme s manželkou na křižáku, nalezeno jsme neměli, a nemeli jsme problém. Mrkni se na
Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj,
měl bych velkou prosbu na nějakého pískovcového specialistu. Nebyl by někdo tak hodný a nevzal mě a ženu tento víkend na písky, aby nám ukázal jak a čím jistit a nevytáhl nás na nějakou věž??? Nějaká rozumná úplata asi není problém. Nalezeno
1
...
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
...
2263
Vinari Ahoj pred nekolika lety tady na lezci byl clanek myslim ze s nazvem Vinari,bylo to o sbirani piskovcovych cest.Nevite nekdo kde ho najdu. Tomas 11:03:29 20.06.2018odpovědět
  Re: Vinari http://www.lezec.cz/clanky.php?key=10899
Stačilo zadat slovo "Vinaři" tady do hledání na Lezci...14:52:31 20.06.2018odpovědět
    Re: Vinari Tak asi je zvykly na standard poslednich 20ti let, ze relevantni vysledek naleznes i kdyz zadas "vinari". V ramci cesty proti proudu bych jeste navrhl adminum lezce, aby v te nove, nekolik let pripravovane, verzi lezce zuzili textovou cast treba na 200 pixelu a vubec by cely lezec mohl fungovat jen prostrednictvim textoveho terminalu. Kdyz pravek, tak poradny! 15:21:08 20.06.2018odpovědět
      Re: Vinari Což je sakra zmršenej "standard", to "domejšlení" diakritiky a osobně jsem jen rád, že to tady takhle nefunguje. Nejen mně, ale - pokud můžu soudit – dost jinejch lidí sere, když se jim do vyhledávání na téma "krtiny" (ty od krtka) serou stovky odkazů na téma "křtiny" (ty v kostele). A tak všelijak podobně, takovejch shod jsou v češtině stovky a stovky. Pokud jsem línej zmáčknout tu správnou klávesu/klávesy (nejsem-li trotl, tak v té současné době na kterémkoliv počítači napíšu třeba čínský znaky), tak se nemám co divit, že to nefunguje... 01:22:22 21.06.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: