Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Königssee 27.06.2018 Zdravím, chci se zeptat zda někdo nejedete okolo Königssee a nemáte jedno volné místo v autě.
Jednalo by se o 30.6.
Děkuji moc :)
  Re: Königssee 27.06.2018 Nejakej obrazek nebo fejsbuk by byl? :) On pak treba nekdo ty sve plany na to Kralovske Jezero nasme
    Re: Königssee 27.06.2018 Tak já tam nejedu kvůli jezeru, ale potřebuju do té oblasti tak to zkouším.
      Re: Königssee 27.06.2018 A to jak vypadám asi uplně není důležité :D
        Re: Königssee 27.06.2018 Každopádně, díky tomu, že jsem to umístila do diskuze, tak informaci o vzhledu mohu dodat:
Má
          Re: Königssee 27.06.2018 To se pletes. Nekoho by mohl zajimat i zadek a pak sekundarni veci jako barva oci, barva a delka vla
          Re: Königssee 27.06.2018 Takže pokud někdo jede z Prahy a byl by mě ochotný vyhodit alespoň v blízkosti požadovaného místa ta
            Re: Königssee 27.06.2018 Toto je falešná Jana. Já jsem ta pravá Jana. Bohužel umístění inzerátu do diskuze má i svá negativa.
              Re: Königssee 27.06.2018 Tak můžeme jet dvě, Jano :)
                Re: Königssee 27.06.2018 Ale to by bylo moc zmatků, když by někdo zavolal "Jano!". To ne.. Já už stejnak mám domluv
                  Re: Königssee 27.06.2018 * pravá Jana
Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Zdravim, nemate pls nekdo Ford Transit Custom nebo Ford Tourneo Custom? Potreboval bych zmerit rozmer za druhou radou sedacek, konkretne ve vysce oken, nejsirsi misto napric a od konce sedadla ke dverim - jedna se mi o postel, jestli by vyslo spani napric
  Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 hoď sem mejl, vylezu před barák a vyfotím a pošlu ti postel v Jumpy. tam je šířka přesně 160 (vnitřn
    Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 diky! banstyles[zavinac]gmail.com Jj to Scudo je urco uzky, na ten Custom pisou papirove cca +10cm
    Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Jj Ducato a spol je sirsi tam uz to vyjde vpoho,zas uz to je krapet jiny auto... Jinak ses se Scudem
  Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Ahoj, ja ti pak mrknu, mam customa, rok 2014, kara je to luxusni, ale na sirku se tam urco nevyspis,
    Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Skoda:( Ee mam 178, sirku Scuda pisou 189 a Custom 198, tak sem doufal estli by to neklaplo. Mas dlo
      Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Jj zmerim, mam kratkyho - neb sem mel docela dobrou nabidku na koupi, ale asi bych sel do dlouhyho,
      Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Jumpy 2010:
šířka na C sloupku: 150
šířka zadního nákladovýho prostoru: 160
        Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 dlouhá verze
          Re: Ford Custom - sirka postel 26.06.2018 Supr, diky za zamereni a info! M.
            Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 Cus tak pisu ke customovi - sirka od okynka k okynku je 184 cm, ale ke stropu mas v urovni okynek ta
              Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 Cus, diky!
Tj. se potvrzuje, ze postel napric je do Custom nerealna (nebo jen pro prcky). Te
                Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 Pokud máš kritérium lehnout si do postele bez sklopení zadních sedaček, tak co zauvažovat nad medvěd
                  Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 otázkou ovšem je, proč je nutné si postel nerozkládat a mít ji za sedadly v druhé řadě. napadají mě
                    Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 Jo, malej rejd jsem zapomněl uvést jako negativum. Je fakt, že když jsem do toho sedl poprvý a dal v
                    Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 bavis se o tom ze to auto stoji a pak teprve davas spici deti dozadu? :)
                      Re: Ford Custom - sirka postel 28.06.2018 kdybych je chtěl přendávat za jízdy, tak bych je tam mohl uložit rovnou a nepatlat se se sedačkama,
                Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 No s tim spanim... Ja kupoval customa hlavne proto ze kdyz pak na podzim venku leje tak otocis sedac
                Re: Ford Custom - sirka postel 27.06.2018 No s tim spanim... Ja kupoval customa hlavne proto ze kdyz pak na podzim venku leje tak otocis sedac
Wendenstock - spaní 25.06.2018 Ahoj, zvažujem výlet do Wendenu. Netušíte někdo jaká je aktuální situace se spaním? Na parkáči u kravína, či bivaky, nebo jiná možnost? Díky Bobr
  Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Cau, sorry info nemam, jeste jsem tam nikdy nebyl a chystam se taky, ale asi pozdeji v sezone. Chtel
    Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Díky moc vše za za odpovědi - takhle to bohatě stačí. Průvodce mam "Arrampicare in Svizzera&quo
      Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Take mi napsal Marcel Dettling, coz je takovy Svycarsky typek, ktery vsude byl a vsechno vi (v dobre
      Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Jo a z Phy nejsem, bydlim v Nemecku a do Wendenu to mam "kousek", tak proto shanim pruvodc
  Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Už je to pár let, co jsem tam byl, spalo se normálně na parkovišti u kravína, spali tam i místní. Je
  Re: Wendenstock - spaní 26.06.2018 Tak v roce 2016 to prej bylo uplne v pohode.
topíčko - Srbsko 24.06.2018 Z průvodce na Srbsko vypadly nákresy. Konkrétně chybí Blážina levá část a Pupek. Šlo by to nahodit? Díky!
  Re: kuba konečný 25.06.2018 je to hovněz!!
    Re: kuba konečný 25.06.2018 Co to má znamenat, přelez 10 minut po předchozím přelezu? :-) To už mu jel autobus?
      Re: kuba konečný 25.06.2018 Zapomnel si spacak.
  Re: Samolepka Black Diamond 23.06.2018 a proč chceš dělat zadara reklamu "nějaké" firmě?
    Re: Samolepka Black Diamond 23.06.2018 Tak trochu mi to rezne, tak bych to rad zbastil nejak za levno. Mam renaulta a to logo je podobny. A
      Re: Samolepka Black Diamond 24.06.2018 Zeptat se v nějaké Hudy prodejně?
        Re: Samolepka Black Diamond 24.06.2018 Sežeň si logotyp v křívkách, dojdi si do reklamní agenturyy a nech si samolepku vyrobit ve velikosti
Vícedélky v Rakousku 22.06.2018 Ahoj, nemáte někdo, prosím, tipy na pěkné vícedélky v Rakousku okolo "Solnohradu"? Loni jsme byli v kempu v Abersee, lezli jsme na Plombergsteinu a u Gosausee. Ale nebylo to úplně ono (hodně zeleniny, místy moc jednoduché), vyhovovalo by tak 5+
  Re: Vícedélky v Rakousku 22.06.2018 Pěkné lezení je na Salzburger Hochthronu. Lanovkou nebo pěšky nahoru, slanit na nástup a lézt nahoru
Wiesbachhorn 21.06.2018 Zdravim vsecny lezce,5.7 jdem na Wiesbachhorn a chtel jsem se zeptat nekoho kdo tam ted byl kolik je tam snehu a od kolika metru zacina. Dekuji za odpoved Lukas z Krivoklatu
  Re: Wiesbachhorn 21.06.2018 tinyurl.com/y8uod7dk
Wiesbachhorn 21.06.2018
Zdravi vsechny lezce. 5.7. Jdem na Wiesbachhorn a chtel jsem se zeptat kolik je tam snehu. A od kolika metru zacina snih. Dekuji za odpoved Lukas z Krivoklatu
Wiesbachhorn 21.06.2018
Zdravi vsechny lezce. 5.7. Jdem na Wiesbachhorn a chtel jsem se zeptat kolik je tam snehu. A od kolika metru zacina snih
1
...
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
...
2263
Königssee Zdravím, chci se zeptat zda někdo nejedete okolo Königssee a nemáte jedno volné místo v autě.
Jednalo by se o 30.6.
Děkuji moc :)
Jana 11:14:27 27.06.2018odpovědět
  Re: Königssee Nejakej obrazek nebo fejsbuk by byl? :) On pak treba nekdo ty sve plany na to Kralovske Jezero nasmeruje. 11:19:15 27.06.2018odpovědět
    Re: Königssee Tak já tam nejedu kvůli jezeru, ale potřebuju do té oblasti tak to zkouším.
Jana 11:23:25 27.06.2018odpovědět
      Re: Königssee A to jak vypadám asi uplně není důležité :D Jana 11:25:03 27.06.2018odpovědět
        Re: Königssee Každopádně, díky tomu, že jsem to umístila do diskuze, tak informaci o vzhledu mohu dodat:
Mám štíhlé tělo, prsa menší trojky, dole vyholená, ostatní už není důležité. Tak kluci pište. Jana 13:02:45 27.06.2018odpovědět
          Re: Königssee To se pletes. Nekoho by mohl zajimat i zadek a pak sekundarni veci jako barva oci, barva a delka vlasu a tak. A take jestli uvari a odjisti... :D 13:30:21 27.06.2018odpovědět
          Re: Königssee Takže pokud někdo jede z Prahy a byl by mě ochotný vyhodit alespoň v blízkosti požadovaného místa tak moc děkuji.
A předpokládám, že Jana, která psala za mě má podle všeho penis :) Jana 13:41:06 27.06.2018odpovědět
            Re: Königssee Toto je falešná Jana. Já jsem ta pravá Jana. Bohužel umístění inzerátu do diskuze má i svá negativa. A to, že se za mě bude někdo vydávat je jedno z nich.
Pro tazatele výše dodávám, že mám dlouhé přirozeně blond vlasy po ramena, modré oči a měřím 169 cm. Odvařím i odjistím. pravá Jana 13:44:46 27.06.2018odpovědět
              Re: Königssee Tak můžeme jet dvě, Jano :)
Jana 13:45:45 27.06.2018odpovědět
                Re: Königssee Ale to by bylo moc zmatků, když by někdo zavolal "Jano!". To ne.. Já už stejnak mám domluvenou cestu, co ty? 15:25:31 27.06.2018odpovědět
                  Re: Königssee * pravá Jana pravá Jana 15:25:54 27.06.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: