Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 Bouldry: 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 Hory: 16. 3376 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezecka skola Brno 12.07.2018 Ahoj,
Neviete mi prosim poradit nejaku lezecku skolu v Brne pripadne v okoli? Priatelka absolvovala vhsbrno.cz ale na mna to bolo moc dlhe a casovo narocne. Par krat som na stene uz liezol, hladam moznost kde by som si solidne osvojil zakla
  Re: Lezecka skola Brno 12.07.2018 osvěžit si základy nejlíp s kamošem na skalách
    Re: Lezecka skola Brno 12.07.2018 To je asi ta nejhorsi moznost... Vetsina tech zlozvyku, ktere jsou houfne rozsirene, jsou prave od k
      Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 Spis sou nebezpeny ty teoretici co kulovy umej.
        Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 No, to jsou vetsinou prave ti kamaradi.
          Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 Instruktoři rychlokvašky bez vlastního názoru, nebo absolventi všemožnejch sportovních fakult co věd
            Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 A v jake prosimte konkretne horoskle takovi instruktori jsou? Vetsina horoskol je oddilovych, kde pr
              Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 A tet tu o karkulce prosim
                Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Jako ze instruktora horolezectvi povazujes za pohadku? :-O
                  Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Jako ze instruktora horolezectvi nepovazuji za nejlepsi zpusob jak ziskat nejkvalitnejsi informace o
                    Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Právě jsem v Chorvatsku v několika cestách narazil na tenounkou mailonku s napsanou hmotností max 15
                      Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Muzes me prosim vysvetlit proc bych nemohl pouzit na jednorazovy ustup z cesty kde jsou napr samodom
                        Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Protože když se na laně zhoupneš, třeba při přejetí převisku a zastavíš, dynamické zatížení je o dos
                          Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Jo a kolik je zdokumentovanych pripadu kdy se pokazila pri ustupu nova mailona s nosnosti 150 kg u 6
                            Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 když to před tebou udělá x jiných lidí, můžeš být ten poslední, kdo ji využije. 150kg je tak na pově
                              Re: Lezecka skola Brno 16.07.2018 To je v tomto pripade argument upne mimo misu. Jde o ustup. V nytech sem taky vetsinu takovych mailo
                        Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 pretože z.B. keď tých mailoniek tam takí ...ti napchajú 5 a vsetky sa roztiahnu, tak si tam uz dakt
                          Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 A co pak delate s erarnima smycema ktery znemoznej zalozeni jiny? To je podle me daleko vetsi proble
                            Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 Honza a ja sme pisali o zlanakoch, ty pises o postupovom isteni. Dělej si , co chceš.
                        Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 To je přesně ono, máš nějaký názor, ale ten názor je špatný. Žádný certifikovaný horovůdce ti nedopo
                      Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Honza, ciste teoreticky:
ked ta mailonka mala udrzat 150 kg a niekto ju natiahol, tak vidim
                    Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Dobrá horoškola není o teorii, kterou načteš v knížkách a na netu. V horoškole bys si tu teorii měl
                      Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Za chvili se clovek bez absolvovani skoleni ani bezpecne nevys...
                        Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Skoleni? Odilova horoskola neni skoleni.
                        Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 Ale samozřejmě se můžeš vysrat, kde chceš a jak chceš. V tom Ti nikdo nebrání. Tady v diskusi pouze
                          Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 To "kapisto" pouzivas docela rad, vid? Hlavne kdyz nekdo pise neco, co se ti moc nelibi. V
                            Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 Kapišto používám, to jsi si dobře všiml. Diskusi to zřejmě nijak neposouvá, ale ptám se tím diskutér
                Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 Kdo je to ten "tet"? Nejakej pribuznej ty Karkulky, kterou zminujes?
      Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 Znám spoustu případů ze stěny, kdy se lezec vážně zranil vinou/chybou jističe. Ze skal je takových p
    Re: Lezecka skola Brno 14.07.2018 píše : "kde by som si solidne osvojil zaklady."
to je něco jiného, než "osvěz
  Re: Lezecka skola Brno 12.07.2018 Solidní horoškola se nedá udělat jako rychlokurz za dvě odpoledne. To jde proti sobě.
    Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 hele, když máš nějaký základní znalosti, tak si ostatní najdeš sám jak se dělá, je toho plnej intern
      Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 bohuzial vo videach sa najde 3,14čovín na zabitie. ked je nieco pekne natocene/napisane neznamena
      Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 super nápad, horolezec samostudiem pres google... :D ... tak toho bych fakt potkat nechtěl a být s n
  Re: Lezecka skola Brno 12.07.2018 Tak priatelka by už něco mohla umět, ne? :-o :-o :-o
    Re: Lezecka skola Brno 12.07.2018 Jo byla mnohokrat poradne proskolena. Ale jeste chybi to vzdelavani o tom lezeni.
      Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 Zoban je nejlepší v tomto regionu. Obrať se na něj a určitě vytvoří kurz tobě namíru.
      Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 Zoban je nejlepší v tomto regionu. Obrať se na něj a určitě vytvoří kurz tobě namíru.
        Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 Zkus M-guide. Je to profík. Za mne nejlepší.
          Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 Jestli takhle daleko, tak si vyber někoho z horských vůdců. Jsou to všechno profíci vyškolení a proz
  Re: Lezecka skola Brno 13.07.2018 A chces se naucit lezt na stene nebo skaly? To prvni ti zprostredkuje vicemene kazda stena, to druhe
  Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 Co je horoškola a co je Brno? A kde je nejbližší nádraží?
  Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 ak by si mal nejaky cas na rodnej hrude, tak napr. Základný kurz lezenia na skalkách v horoskole by
  Re: Lezecka skola Brno 15.07.2018 ak by si mal nejaky cas na rodnej hrude, tak napr. Základný kurz lezenia na skalkách v horoskole by
  Re: Lezecka skola Brno 16.07.2018 Tak co Martine, pomohli zdejší odpovědi k výběru horoškoly v Brně?
Tisá-Velké stěny,,nová cesta,,??? 11.07.2018 Ahoj nevíte někdo název a klasifikace popřípadě autora nové cesty v Tisé,je to na masiv v koutu mezi Tendrem a Bílou stěnou přes pět střībrnejch kruhů,projde se Tunelovou věží a naproti zleva je Lokomotiva,vedle Tendr,potom zmíněný masiv s cestou
Spolulezec Paklenica 2.-9.8., i dlouhé steny 10.07.2018 Zdravím,
Hledam spolulezce do Paklenice mezi 2. a 9.8. Na par dni lezení. Tahám tak okolo 6a (7-UIAA) a lezu i dlouhé stěny.
Budu tam s rodinou a tak budu vyrážet jen vždy od rána tak na dopoledne - stejně je pak už moc vedro.
Paříle
Brýle Metolius Upshot 09.07.2018 Máte prosím někdo zkušenosti s brýlemi Metolius Upshot? Porovnání s jinými?
  Re: Brýle Metolius Upshot 09.07.2018 Ano. Tady jsem to sepisoval:
    Re: Brýle Metolius Upshot 09.07.2018 Díky. Jo ten jsem viděl, jen bych asi rád širší zkušenost, případně nejlépe někde vyzkoušet (není bo
      Re: Brýle Metolius Upshot 09.07.2018 Brýle z Decathlonu jsem nezkoušel, ale ty originálky CU at the Wall mám a, jak jsem psal, tyto Metol
      Re: Brýle Metolius Upshot 10.07.2018 Optika je u Metoliusů bez potíží. Vidíš přes ně dobře, pro mě fungují lépe než CU, tam se mi někdy j
        Re: Brýle Metolius Upshot 10.07.2018 Bryle z Decathlonu čerstvě vlastním a žádnou optickou vadu nepozoruji. S optickými vlastnostmi brýlí
          Re: Brýle Metolius Upshot 10.07.2018 V tom případě mám možná oči šejdrem, ale CU mi tohle nedělají a něco odjištěno s nimi už mám. Přímo
            Re: Brýle Metolius Upshot 12.07.2018 Mozna mas oci sejdrem ty? Nebo ti proste nesednou? Neni to jednodusi vysvetleni?
          Re: Brýle Metolius Upshot 11.07.2018 Klasickej decatlonista, když je to levný, tak to vydržím.
            Re: Brýle Metolius Upshot 12.07.2018 A ty zas klasickej trol ;)
      Re: Brýle Metolius Upshot 10.07.2018 Tak Decatlon je převlečenej čínskej obchoďák, tam dobrou optiku nebo obecně kvalitně zpracované výro
        Re: Brýle Metolius Upshot 10.07.2018 a kde myslíš, že vyráběj ty metoliusky :)
          Re: Brýle Metolius Upshot 11.07.2018 Sice nevím kde je vyrábí, ale u Metoliusu dbaj spíš na kvalitu než na cenu. V decatlonu je zase na p
        Re: Brýle Metolius Upshot 12.07.2018 Tak to se mozna dost pletes. Narozdil od mnoha zabehlych znacek ma Decathlon dost vyrobku vyrabenych
Zraneni prstu 09.07.2018 Cau, vcera jsem si zrejme v Jure nejak zranil prstenicek na prave ruce. Nedavno jsem mel typicky problem s poutkem na ruce leve - pri lezeni v tom lehce prdlo, pak to bolelo pri zalamovani, tak jsem odpocal, pak tejpoval abych nejak zamezil tomu uzavrenem
  Re: Zraneni prstu 09.07.2018 může to být nějak namožený. chce to moc za to nervat, rozhodně ne přes bolest. pokud to nějak nebolí
  Re: Zraneni prstu 09.07.2018 Měl jsem to samé na prostředníku na pravé ruce. Na otevřený úchop bolest, zalomit šlo, stalo se mi t
  Re: Zraneni prstu 09.07.2018 Mela jsem, bolest pri otevrenem uchopu, podle vsevedoucich kamaradu se tak pozna natatazena slacha (
  Re: Zraneni prstu 09.07.2018 Diky!
    Re: Zraneni prstu 09.07.2018 Jak rika Feu.
jméno cesty, Labák 08.07.2018 Ahoj vespolek, nevíte někdo, co za cestu je vpravo od Hrubáše na Zlomyslnou stěnu? Labák, Pravý břeh. Díky za info. F.
  Re: jméno cesty, Labák 09.07.2018 Čau, mělo by to být snad VIIIa od Stillera, napojí se do Hrubáše.
    Re: jméno cesty, Labák 11.07.2018 Děkuji panu znalci :o)
  Re: jméno cesty, Labák 10.07.2018 A nevíte někdo, co za cestu je vlevo od Wau Wau na Kazatele, Pravý břeh? V průvodci není. Dík
    Re: jméno cesty, Labák 10.07.2018 Takový kout? Myslím že je to VI (bez záruky), dělal to R. Hes se synem, jméno neznám. Nevede to až n
lezačka čtyři palice 08.07.2018 Ahoj, včera večer jsem nalezl na Čtyřech palicích osamocenou lezačku. Vzhledem k tomu, že jsem musel odjet a předávání by bylo obtížné, dal jsem jí do skříňky pod nosítka.
Diskuze se nepovoluje? 06.07.2018 Moc sem už nechodim, protože úroveň fakt výrazně klesla pod hranici žumpy, ale k tomuhle musím. Jesliže je lezec diskuzní fórum, tak je základním kamenem slušnosti povolit ke svému příspěvku i diskuzi. Co se týká rychlostního lezení, to nemá s lezením nap
  Re: Diskuze se nepovoluje? 06.07.2018 U diskuze se zrejme dodrzuje linie, kterou tu nastavilo vedeni CHS.
  Velebme Babaču 06.07.2018 On to zakázat musel, jinak by se mu všichni vysmáli za tu naivitu a prakticky nesvéprávnost, se kero
    Re: Velebme Babaču 06.07.2018 Tak proto vedeni CHS vzdy zakazuje ty diskuze v tom co tu pisi. Dik za objasneni.
  Chyty na rychlost 09.07.2018 Já osobně vidím na třetí fotce nějakou podložku pod chyty. Nebo se mi to zdá? Může objasnit někdo kd
    Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 No tak Babača má zřejmě na mysli, že standardka na rychlost má nejen určené chyty jako takové, ale m
      Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Navíc by měly být i stejně "tlusté". V roce 2008 vyhořel Libor Hroza na ME na to, že na zá
        Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 No a ještě k tomu mám pocit (a opravte mne, pokud se pletu), že ty chyty se občas mění a bylo by pot
      Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Cesta na rychlost v Mammutu ale nikdy nebyla zaplacana dalsimi cestami. Delku samozrejme nesplnovala
        Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Vždy tam nějaké cesty byly, vždyť ta cesta byla jediné místo, kde se tam dalo lézt (kvůli délce). Ne
    Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Ta podlozka je prave ilustrace toho, ze jsme na tom o dost dale nez cizina. Dle studii se ukazalo, z
      Re: Chyty na rychlost 09.07.2018 Letošní nejlepší joke ...
Pro Jiřího Babaču 06.07.2018 Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podp
  Re: Pro Jiřího Babaču 06.07.2018 S JB nesouhlasím, ale ty jsi to zazdil. Přečti si to po sobě a pak si nafackuj a omluv se rodičům.
  Re: Pro Jiřího Babaču 06.07.2018 Asi chtel byt u komentaru konzistentni s tim, co tu nastavilo CHS. A vidis, ze tvuj fakticky, vecny
  Chudák dítě 06.07.2018 Souhlas. I když ne přímo na rychlolezení, ale podobných lidí, jako je Babača, by se mělo ČHS zbavit.
    Re: Chudák dítě 06.07.2018 Kdyz pominu to, ze namisto argumentu je hlavne snaha diskretizovat osobu, tak jakou funkci prosimte
      Re: Chudák dítě 06.07.2018 Nedávno převzal funkci Hlavní prudič
        Re: Chudák dítě 06.07.2018 Pokud o diskreditaci by v tomto případě byla naprostá zbytečnost, asi jako přilévat vodu do moře.
          Re: Chudák dítě 07.07.2018 A presto je to jediny vas argument k "veci"..
            Re: Chudák dítě 08.07.2018 Argument k věci? K jaké "věci"? Nevidím tu nic, co by potřebovalo nějaké argumenty. Prostě
              Re: Chudák dítě 08.07.2018 Aha, takze ani nevite k cemu diskutujete a chteli ste si jen zanadavat... Pekne, ale asi to nebude f
                Re: Chudák dítě 08.07.2018 Diskuzi Babača zakázal, takže jaképak diskutování? Prostě uplakánek, co furt ukřivděně brečí, jak js
Pro Jiřího Babaču 06.07.2018 Hele ty uplakánku , aspoň by si mohl povilit komentáře u svého článku když tam plačeš jak malý kluk , poslal bych vás i s Burianem do řiti, rychlo lezce běžce nikdo prostě nechce akorát je kvůli nim i dodrbaná olympiáda takže nechápu ifsc že to vůbec podp
1
...
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: